KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 320
Reģ: 13.10.2023
Ar to es nevēlu nevienam neko sliktu, bet Lienei savākties, meklēt atbalstu un palīdzību gan sev gan Kivim,ja ieslēgs saprāta atliekas varbūt viss būtu ok, citādi tāda kā kājslauķis
10.07.2024 23:35 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.05.2022
Anette5 @ 10.07.2024 23:19
Nezinu vai Lienei acis ' izdaiļotas' bet jau gadus 20 nespēju saprast kas ir tas kas sievieti notur attiecībās ar tāda tipa it kā vīrieti kā Kivičs. Agresīvs,brutāls,rupjš,prasts kā zirga deķis (lai piedod deķis).
Bija 4 gadus kaimiņos ģimene ar 2 bērniņiem, tajā laikā piedzima jaunākā. Viss forši, vīrs strādā, sieva pa māju, brokastis, vakariņas, bērni pabaroti, apčubināti, dzīvoklis tīrs, sakopts,pašai kaut hobijdarbiņi ar kādu naudiņu pelnīt, viss ok. Bet - 2x mēnesī (alga un avanss vecim un tā atzīmēšana) - rokas,kājas,trauki pa gaisu, vecis ar cirvi pa pagalmu,sieva pārsistu lūpu utt
Visi kaimiņi 'uz ausīm', dažādām metodēm nomierina to mērkaķi, dabū arī viņš ar kulaku utt, sievu pēc viņas lūguma kopā ar bērniem aizved pie viņas vecākiem, pēc nedēļas šī atpakaļ... staigā kā balodīši un tad viss no jauna.
Varmāka gāja bojā autoavārijā un šis laikam bija tas gadījums kad ģimene varēja uzelpot. Savādāk viņa neizrautos, ne ta tizla,ne ta dumja, bet tā kā nozombēta... Tagad viņai viss ok, jauna forša ģimene, sazināmies, bet neesmu par šo pagātni un sajūtām jautājusi kau gan biju klātesoša

Jā, tieši tā, tas ir kaut kāds "nozombējums". Gandrīz visas sievietes, kurām izdevies izrauties no tādām attiecībām, pēc tam tā arī stāsta - ka nesparot, kas bija, ka dzīvojušas kā miglā, ka nevar racionāli izskaidrot, kāpēc nav gājušas prom vai, ja gājušas, tad atkal atpakaļ... tas šķiet kaut kas līdzīgs atkarībām. Kaut kas tur notiek smadzenēs. Un, tāpat kā ne visi kļūst atkarīgi, arī varmācīgās attiecībās visi nemokās - ir, kas aiziet uzreiz, ir, kas nemaz neiesaistās, atpazīst. Bet ir, lūk, šādi gadījumi. P.S. Lai kāda būtu Liene, man liekas drausmīgi te no diezgan daudzām lasīt, ka novēl, lai viņu sit. Tas ir kaut kas nenormāls, šie uzskati pielīdzina to pārstāvjus cekulainajam lopam...
10.07.2024 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 955
Reģ: 11.04.2010
Uz Kivi skatīties jau tā nav patīkami, bet, kopš ielicis tos plastmasas zobus, skats palicis pavisam neciešams - vēloties visiem parādīt savu skaisto dentalārt, viņš ir attīstījis jocīgu manierismu - runājot pārspīlēti savaikstīt augšlūpu, lai plastmasa atieztos visā krāšņumā. Skat, cik es daiļš. Izskatās vienkārši pretīgi un ķerti
11.07.2024 00:13 |
 
Reitings 205
Reģ: 13.06.2024
Anette5 @ 10.07.2024 23:19
Nezinu vai Lienei acis ' izdaiļotas' bet jau gadus 20 nespēju saprast kas ir tas kas sievieti notur attiecībās ar tāda tipa it kā vīrieti kā Kivičs. Agresīvs,brutāls,rupjš,prasts kā zirga deķis (lai piedod deķis).
Bija 4 gadus kaimiņos ģimene ar 2 bērniņiem, tajā laikā piedzima jaunākā. Viss forši, vīrs strādā, sieva pa māju, brokastis, vakariņas, bērni pabaroti, apčubināti, dzīvoklis tīrs, sakopts,pašai kaut hobijdarbiņi ar kādu naudiņu pelnīt, viss ok. Bet - 2x mēnesī (alga un avanss vecim un tā atzīmēšana) - rokas,kājas,trauki pa gaisu, vecis ar cirvi pa pagalmu,sieva pārsistu lūpu utt
Visi kaimiņi 'uz ausīm', dažādām metodēm nomierina to mērkaķi, dabū arī viņš ar kulaku utt, sievu pēc viņas lūguma kopā ar bērniem aizved pie viņas vecākiem, pēc nedēļas šī atpakaļ... staigā kā balodīši un tad viss no jauna.
Varmāka gāja bojā autoavārijā un šis laikam bija tas gadījums kad ģimene varēja uzelpot. Savādāk viņa neizrautos, ne ta tizla,ne ta dumja, bet tā kā nozombēta... Tagad viņai viss ok, jauna forša ģimene, sazināmies, bet neesmu par šo pagātni un sajūtām jautājusi kau gan biju klātesoša

Mana mamma bija tādās attiecībās. Pēc tam, kad izšķīrās ar tēti, atrada jaunu vīrieti. Pati tajā laikā vairs nelietoja alkoholu, taču viņš izrādījās totālākais alkoholiķis. Kopā viņi nodzīvoja vairāk kā 10 gadus. Secinājumus izdariet pašas... To gadu laikā viņa tika gan iekaustīta tā, ka pēc tam staigāja apkārt ar zilām acīm, gan manai vecmammai gandrīz tika salauzta roka, kad tā centās iejaukties viņu strīdos. Pat es, vēl bērns būdams, tiku apzagta, jo tajā laikā krājkasītē krāju naudu sava kaķīša operācijai, bet šis nozaga visu līdz pēdējam santīmam. Mamma gāja uz policiju, rakstīja iesniegumus, bet katru reizi, kad nācās izlemt par netuvošanās atļauju, viņa atkāpās. Un tā katru reizi tas alkoholiķis atkal un atkal atgriezās mūsu mājās. Pusaudžu vecumā es pārvācos uz dzīvi pie vecmammas, jo vairs nespēju izturēt to vājprātu. Kad patēvs bija skaidrā prātā, viņš bija lieliskākais cilvēks pasaulē, kurš kopā ar mani spēlēja spēles, klausījās mūziku un spēlēja badmintonu, taču, kad bija piedzēries, lamāja mani un mammu, iekaustīja mammu, gandrīz pacēla roku pret mani, bet es dēvu pretī. Nu jau pāris gadus mamma un patēvs vairs nav kopā. Tagad, kad prasu mammai, kas bija tas iemesls, kādēļ viņa to visu pieļāva, viņa atbild, ka tā bija mīlestība. Tāda, kura aizmiglo acis tik ļoti, ka vairs neredzi, kas notiek apkārt. Pilnīgi kā tāda apmātība un burvestība. Līdz ar to man šķiet, ka tādos gadījumos viss ir bezcerīgi, jo sieviete ir tā ievilkta tajā visā, ka pati pat negrib no tā vājprāta tikt ārā. Vai nu tiešām ir vajadzīgs kāds cilvēks, kurš brutāli ņems un kaut vai aiz matiem izvilks to sievieti ārā no tā purva. Bet visādā citādā gadījumā neviens tur nepalīdzēs, ja pati negribēs.
11.07.2024 00:56 |
 
Reitings 275
Reģ: 26.04.2024
Nekāda serošana Lienes tantei nebija, nelika storijus, jo ļoti labi bildes var redzēt zilumus. Sērošana viņai ir tikpat sveša, kā strādāšana.
Resnais smerdelis ļoti labi apzinās savu visatļautību un ļoti labi saprot, ka par slampas iekaustīšanu viņam nekas nebūs.
Ļoti žēl šai situācijā ir Miu, ka viņai ir jādzīvo ar šīm urlam un jāskatās uz to ko mazam bērnam nevajadzētu redzēt.
11.07.2024 01:08 |
 
Reitings 205
Reģ: 13.06.2024
Bet vispār gribu pateikt paldies jums visām, kuras ir šajā grupā, lasa manis rakstītos komentārus, atbild uz tiem un/vai reaģē ar īkšķīšiem uz augšu. Principā neko no šī visa, ko esmu rakstījusi šeit, nekad neesmu stāstījusi nevienam. Pat ne vistuvākajiem draugiem. Acīmredzot, ka tieši šī iespēja šo visu pastāstīt un tajā pašā laikā palikt anonīmai, ir tas, kas palīdz atvērt sirdi un dvēseli, un atklāt citiem visu to, kas noticis manā dzīvē. Paldies, ka uzklausat un esat šeit ar mani! Mīlu jūs, manas rozā lezbes! 😀❤
11.07.2024 01:12 |
 
Reitings 1608
Reģ: 29.01.2023
DoxyPenelope @ 10.07.2024 17:45

https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/gimene-burka-1/liene_kivica_un_kerkira_graudina_laujas_sava_muza_pikantakajai_fotosesijai-564472/
Šajā Ģimene Burkā epizodē (sākuma daļā), kur Kerkira ar Kiveni taisās savai sensuālajai fotosesijai, viņa ierodas ar konsīleri aizķūnētu virslūpu. Diezgan daudz neredz, jo viņa slēpjas aiz matiem, bet tur skaidri redzams, ka apakšā normāls fingālis. Pēc tam MU meistare jau ir veikusi savas korekcijas, kad parādās tuvākos kadros
tas zilums ir no viņas kaktu kantora dakteres, ne uzsists - trāpīts asinsvadā, injicējot fillerus. pati vienreiz tādu dabūju, lai gan biju pie sertificēta speciālista.
11.07.2024 01:45 |
 
Reitings 2600
Reģ: 14.09.2023
Par to zilumu - es ceru, ka nav uzsists, bet sašpricēts. No otras puses - atkarībā no tā cik stipri uzsita, tā varavīksne varbūt nogāja pa tām dienām, kad nelika bildes. Tik pat labi arī tā zilā lūpa pie Kerkiras varēja būt no šprices pirms lielās fotosesijas. Bet tas, ka Kivičs paceļ rokas gan ir skaidrs, un tur vēl jo vairāk pierādās, ka Madara bija lielā mīlestība, jo ja pareizi atceros, tad viņa kādā intervijā stāstīja, ka tādu Kiviču, kurš paceļ rokas, tādu viņa nepazīst. Un piekrītu arī tai, kas teica, ka šim jau ir gatavs stāsts par Lieni, jo viņš visām ex izmanto to pašu (nu jau pieļauju, ka izfantazēto) pasaciņu. Skatījos Džili un tur stāstīja, ka nācis mājās, cik varēja noprast - pie Madaras, kur šampanieša glāzes lido pa gaisu, Kristofera bilde sagraizīta, bērns par izdzimteni nosaukts utt. Nesen uzdūros vecam rakstam, kur tieši tāpat viņš atstāsta “patiesību” par attiecībām ar Elīnu (?), toreiz vēl Madaru pat laikam nepazina. Viņam ir viena dziesma, viena attiecību versija visām ex, viena patiesība, viena personības šķautne un konkrēts sekotāju pulks, kuri tam visam tic. Un gan jau to viņš Lienei arī atgādina. Piekrītu gan - Mias žēl, jo neviens to bērnu no tā pritona neizvelk pat ne uz īsu brīdi, tik cik dārziņā varbūt. Un bestdad, protams, šo bērniņu, ko varētu katru dienu lutināt, vest uz jūru un pie omes, patiesībā pilnībā ignorē, jo viņam vairāk par 3 dienu programmu nemaz nav. Picu Keitijai pirka, jo gan jau neviens neko normālu tajā mājā negatavo.
11.07.2024 09:07 |
 
Reitings 483
Reģ: 02.03.2023
Un tā arī Mias dzimšanas diena pazuda kā nebijusi.
Ne kūka, ne dāvanas, ne arī kāda izklaide.
Skarbi.
11.07.2024 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 5049
Reģ: 05.08.2013
Man tikai viens jautājums, kā pasākumu organizatori, kas ir pašvaldības norēķinās ar kivi? Maksā uz ķepas? Bišķiņ varētu patrobelēt tos vecumaniekus
11.07.2024 10:09 |
 
Reitings 34819
Reģ: 10.11.2022
Tējnīca @ 11.07.2024 09:07
Par to zilumu - es ceru, ka nav uzsists, bet sašpricēts. No otras puses - atkarībā no tā cik stipri uzsita, tā varavīksne varbūt nogāja pa tām dienām, kad nelika bildes. Tik pat labi arī tā zilā lūpa pie Kerkiras varēja būt no šprices pirms lielās fotosesijas. Bet tas, ka Kivičs paceļ rokas gan ir skaidrs, un tur vēl jo vairāk pierādās, ka Madara bija lielā mīlestība, jo ja pareizi atceros, tad viņa kādā intervijā stāstīja, ka tādu Kiviču, kurš paceļ rokas, tādu viņa nepazīst. Un piekrītu arī tai, kas teica, ka šim jau ir gatavs stāsts par Lieni, jo viņš visām ex izmanto to pašu (nu jau pieļauju, ka izfantazēto) pasaciņu. Skatījos Džili un tur stāstīja, ka nācis mājās, cik varēja noprast - pie Madaras, kur šampanieša glāzes lido pa gaisu, Kristofera bilde sagraizīta, bērns par izdzimteni nosaukts utt. Nesen uzdūros vecam rakstam, kur tieši tāpat viņš atstāsta “patiesību” par attiecībām ar Elīnu (?), toreiz vēl Madaru pat laikam nepazina. Viņam ir viena dziesma, viena attiecību versija visām ex, viena patiesība, viena personības šķautne un konkrēts sekotāju pulks, kuri tam visam tic. Un gan jau to viņš Lienei arī atgādina. Piekrītu gan - Mias žēl, jo neviens to bērnu no tā pritona neizvelk pat ne uz īsu brīdi, tik cik dārziņā varbūt. Un bestdad, protams, šo bērniņu, ko varētu katru dienu lutināt, vest uz jūru un pie omes, patiesībā pilnībā ignorē, jo viņam vairāk par 3 dienu programmu nemaz nav. Picu Keitijai pirka, jo gan jau neviens neko normālu tajā mājā negatavo.
Tās glāzes un Kristofera neieredzēšana bija par Elīnu. Bet par to Keitiju vedīs uz jūru, ezeru, bijuši kafejnīcā, viņš var neplātīties. Keitijai tas viss ir viņas ģimenē, kur viņa ar vecākiem un māsu jēgpilni pavada laiku dažādās aktivitātēs un gana bieži apmeklē kafeinīcas un restorānus. Mia, protams, bija priecīga, jo beidzot kāds arī viņai pievērsa uzmanība. Varēja biežāk ar to mīlestības bērniņu kaut kur doties, tas gan aug kā mucā, kur vienīgā ārpusdārziņa izklaide ir nedēļas nogales piedzērusu cilvēku tusiņi.
11.07.2024 10:14 |
 
Reitings 3212
Reģ: 05.12.2021
Pēdējā story no auto var redzēt smuki zilumu. Areja malā, virs vaigu kaula. Varbūt tiešām no spricesanas varbūt no Kiviča. Kas zina, bet zilumi viņai ir
11.07.2024 10:21 |
 
Reitings 1148
Reģ: 03.10.2021
Tie Kiviča zobi 🙈
Tas tuvplāns ir tik nebaudāms. Tikai drošā attālumā var skatīties. Vai arī vispār neskatīties.
Un, tā uzblīdusī seja un skaitās LV sexīgākais rokstārs 🤭🤭🤭
11.07.2024 10:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4220
Reģ: 31.10.2010
Viņš tiešām arī ikdienā tā runā - atņirdzot zobus, lai redele redzētos? Pats nesajēdz, cik dīvaini no malas tas izskatās? Satiktu, domātu, ka cilvēkam ar galvu nav kārtībā.
11.07.2024 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
ronnie @ 11.07.2024 00:56

Mana mamma bija tādās attiecībās. Pēc tam, kad izšķīrās ar tēti, atrada jaunu vīrieti. Pati tajā laikā vairs nelietoja alkoholu, taču viņš izrādījās totālākais alkoholiķis. Kopā viņi nodzīvoja vairāk kā 10 gadus. Secinājumus izdariet pašas... To gadu laikā viņa tika gan iekaustīta tā, ka pēc tam staigāja apkārt ar zilām acīm, gan manai vecmammai gandrīz tika salauzta roka, kad tā centās iejaukties viņu strīdos. Pat es, vēl bērns būdams, tiku apzagta, jo tajā laikā krājkasītē krāju naudu sava kaķīša operācijai, bet šis nozaga visu līdz pēdējam santīmam. Mamma gāja uz policiju, rakstīja iesniegumus, bet katru reizi, kad nācās izlemt par netuvošanās atļauju, viņa atkāpās. Un tā katru reizi tas alkoholiķis atkal un atkal atgriezās mūsu mājās. Pusaudžu vecumā es pārvācos uz dzīvi pie vecmammas, jo vairs nespēju izturēt to vājprātu. Kad patēvs bija skaidrā prātā, viņš bija lieliskākais cilvēks pasaulē, kurš kopā ar mani spēlēja spēles, klausījās mūziku un spēlēja badmintonu, taču, kad bija piedzēries, lamāja mani un mammu, iekaustīja mammu, gandrīz pacēla roku pret mani, bet es dēvu pretī. Nu jau pāris gadus mamma un patēvs vairs nav kopā. Tagad, kad prasu mammai, kas bija tas iemesls, kādēļ viņa to visu pieļāva, viņa atbild, ka tā bija mīlestība. Tāda, kura aizmiglo acis tik ļoti, ka vairs neredzi, kas notiek apkārt. Pilnīgi kā tāda apmātība un burvestība. Līdz ar to man šķiet, ka tādos gadījumos viss ir bezcerīgi, jo sieviete ir tā ievilkta tajā visā, ka pati pat negrib no tā vājprāta tikt ārā. Vai nu tiešām ir vajadzīgs kāds cilvēks, kurš brutāli ņems un kaut vai aiz matiem izvilks to sievieti ārā no tā purva. Bet visādā citādā gadījumā neviens tur nepalīdzēs, ja pati negribēs.

Izzaga no krājkasītes naudiņu kaķīša operācijai - man pilnīgi sirds iesmeldzās 🥺 kā bērniem nākas ciest no tādiem cilvēkiem…
Es neatbalstu vardarbību, bet es varu iztēloties kā Kiviču tā Lienes šizoīdiskā uzvedība un muļķību runāšana var izvest no pacietības, sevišķi, ja vēl pats ir narciss.
Es esmu bijusi kopā ar narcisu un es pati sevi neatpazinu tajā laikā, KĀ viņš spēja mani novest līdz trakumam, ka es ārdījos kā nenormāla. Viņš mani nesita, bet tā emocionāli mani lauza un runāja pilnīgu kosmosu, ka es paliku reāli neadekvāta. Tāpēc es saprotu, kā tāds cilvēks tevi var izkretinēt
11.07.2024 11:08 |
 
Patīk
Reitings 18985
Reģ: 09.12.2015
Nav šaubu, ka dzērumā Kivis dauza to švabru kā pakulu maisu. Tāds, kas vienreiz pacēlis roku pret sievieti, to darīs atkal un atkal, sevišķi, ja tā sieviete ir no viņa totāli atkarīga lupata un visiem sajūsmā stāsta, kāds dārgums ir viņas vecis.
Lienes man žēl nav. Pieaugusi sieviete, pati izdara savas izvēles. Vajadzēja mukt neatskatoties jau pēc lidojošā krēsla epopejas. Bet par mazo Miu gan ļoti skumji. Nevienam bērnam nebūtu jāpiedzīvo vardarbība ģimenē.
11.07.2024 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 9721
Reģ: 21.03.2014
Kivičs ierunājis video kaut kādam dzerstiņam Tūjas kempingā, kurš šis trinkšķinās ģitāru. Leksika graujoša kā centrāltirgus bomāram.
Un šitāds taisījās par kultūras ministru.
11.07.2024 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 2436
Reģ: 20.06.2013
yay @ 11.07.2024 10:09
Man tikai viens jautājums, kā pasākumu organizatori, kas ir pašvaldības norēķinās ar kivi? Maksā uz ķepas? Bišķiņ varētu patrobelēt tos vecumaniekus
varbūt skaita uz memmes kontu 🤷
11.07.2024 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 9721
Reģ: 21.03.2014
Tā balinàto zobu atņirgšana toč kā garā vājam. Neviens normāls taču tā, ikdienā runājot,neatņirdz zobus!
11.07.2024 12:20 |
 
Reitings 5092
Reģ: 26.10.2023
qwe @ 11.07.2024 12:11
varbūt skaita uz memmes kontu ?

Nebūtu nekāds brīnums, ka skaitītu memmei. Tikai interesanti,ko norāda maksājuma uzdevumā pašvaldība, tipa, dzejoļu deklamēšana, tautisko pušķu izgatavošana un pasniegšana?😀
11.07.2024 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits