KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.07.2024
Es te vēl tā padomāju - Kivis savā būtībā ir gļēvulis. Vai viņam nu nemaz nav bail, ka Lienes feisa dauzīšanu kāds var ievērot un pavēstīt policijai? Pat ja tā muļķe pati tur muti un nebilst ne vārda? Cilvēki taču var sākt interesēties, abi tomēr bēdīgi slaveni, taču sabiedrībā pazīstami ļaudis. Protams, JA tie tiešām ir zilumi, nevis dabas doti zilie loki.
Vienīgi daudz kur dzirdēts, ka aizstāvētājs pats pēc tam dabū trūkties no nabaga piekautās sievas, kura metas savu krānu aizstāvēt. Tfu.
10.07.2024 19:38 |
 
Reitings 26779
Reģ: 06.11.2022
Akasha @ 10.07.2024 19:38
Es te vēl tā padomāju - Kivis savā būtībā ir gļēvulis. Vai viņam nu nemaz nav bail, ka Lienes feisa dauzīšanu kāds var ievērot un pavēstīt policijai? Pat ja tā muļķe pati tur muti un nebilst ne vārda? Cilvēki taču var sākt interesēties, abi tomēr bēdīgi slaveni, taču sabiedrībā pazīstami ļaudis. Protams, JA tie tiešām ir zilumi, nevis dabas doti zilie loki.
Vienīgi daudz kur dzirdēts, ka aizstāvētājs pats pēc tam dabū trūkties no nabaga piekautās sievas, kura metas savu krānu aizstāvēt. Tfu.

Nu, pavēstīs, pavēstīs. Būs viņam vēl viens iemesls internetā visus nolamāt. Bet reāli kas viņam par to būs? Viņam nekas nebija pat par 7 šuvēm. Līdz ar to - kādi zilumi, jūs jokojat? Pati ieskrēja skapja stenderē. Vai vispār - nav un nekad nav bijis nekādu zilumu. Un Lupatlase ķiķinot visu apstiprinās. Beigās uzliks vēl sodu apzinīgajam lieciniekam par lieku policijas traucēšanu, kamēr abi alkaši, uz mirkli aizmirsuši visas domstarpības, vajās savu "pāridarītāju" un "skauģi" līdz kapa malai.
10.07.2024 19:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4220
Reģ: 31.10.2010
Akasha @ 10.07.2024 19:38
Es te vēl tā padomāju - Kivis savā būtībā ir gļēvulis. Vai viņam nu nemaz nav bail, ka Lienes feisa dauzīšanu kāds var ievērot un pavēstīt policijai? Pat ja tā muļķe pati tur muti un nebilst ne vārda? Cilvēki taču var sākt interesēties, abi tomēr bēdīgi slaveni, taču sabiedrībā pazīstami ļaudis. Protams, JA tie tiešām ir zilumi, nevis dabas doti zilie loki.
Vienīgi daudz kur dzirdēts, ka aizstāvētājs pats pēc tam dabū trūkties no nabaga piekautās sievas, kura metas savu krānu aizstāvēt. Tfu.

Domāju, viņš zina, ka nekas viņam nebūtu, jo labi pazīst Lieni un viņas slimīgo atkarību no viņa. Nu pasūdzēsies kāds, atbrauks policija. Liene uz līdzenas vietas sāks brēkt, ka viņas karsti mīļotais vīrs ne pie kā nav vainīgs, ka to visu ļaunie skauģi un vella vecenes no foruma sadomājuši, bet zilo aci dabūjusi plauktiņā ieskrienot. Ja upuris pats neceļ sūdzības, policija neko daudz nevar izdarīt.
10.07.2024 19:57 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.07.2024
Un vēl. KAS, ellē, liek Lienei tik krampjaini turēties pie sava beloveda? Nu nav nākusi no padibenēm, grozījusies aprindās, kurās, vismaz tā šķiet, atklāta sievu sišana, pļēgurošana un lamāšanās internetā nav baigi raksturīga. Viņa nemaz nesavelk kopā toreizējo dzīvi ar tagadējo? Neaizdomājas, ka tas nav gluži ok?
Bet nu labi, varbūt es neko nesaprotu, rozā lezbēm tāda pārpasaulīga mīla nav ne bijusi, ne esoša, ne gaidāma. Un, jā, pareizi, kā es to varēju aizmirst - Andrītis taču ir PATIESS.
10.07.2024 20:05 |
 
Reitings 1909
Reģ: 21.04.2024
Akasha @ 10.07.2024 20:05
Un vēl. KAS, ellē, liek Lienei tik krampjaini turēties pie sava beloveda? Nu nav nākusi no padibenēm, grozījusies aprindās, kurās, vismaz tā šķiet, atklāta sievu sišana, pļēgurošana un lamāšanās internetā nav baigi raksturīga. Viņa nemaz nesavelk kopā toreizējo dzīvi ar tagadējo? Neaizdomājas, ka tas nav gluži ok?
Bet nu labi, varbūt es neko nesaprotu, rozā lezbēm tāda pārpasaulīga mīla nav ne bijusi, ne esoša, ne gaidāma. Un, jā, pareizi, kā es to varēju aizmirst - Andrītis taču ir PATIESS.

No narcisa ir diezgan nereāli aiziet. Tikai ļoti stiprai personībai tas var izdoties, vai, ja ir atbalsts no malas un tuviniekiem. Narciss - tā ir elle attiecībās. Tur ir tāda manipulēšana, ka upurim ir ausis vienkārši aizlietas.
10.07.2024 20:13 |
 
Reitings 26779
Reģ: 06.11.2022
Akasha @ 10.07.2024 20:05
Un vēl. KAS, ellē, liek Lienei tik krampjaini turēties pie sava beloveda? Nu nav nākusi no padibenēm, grozījusies aprindās, kurās, vismaz tā šķiet, atklāta sievu sišana, pļēgurošana un lamāšanās internetā nav baigi raksturīga. Viņa nemaz nesavelk kopā toreizējo dzīvi ar tagadējo? Neaizdomājas, ka tas nav gluži ok?
Bet nu labi, varbūt es neko nesaprotu, rozā lezbēm tāda pārpasaulīga mīla nav ne bijusi, ne esoša, ne gaidāma. Un, jā, pareizi, kā es to varēju aizmirst - Andrītis taču ir PATIESS.

Bet kur tad viņa liksies? Nav jau variantu. Viņa ir kā vītenis - viena pati sabruks momentā. Gan emocionāli, gan praktiski un finansiāli. Un viņai tiešām ir pilnīgi vienalga, ap ko vīties. Ka tikai ir! Un ka tik nav pašai jāstrādā.
10.07.2024 20:14 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.07.2024
Te pavīdēja doma, kāpēc tik šausmīgi jākaujas, ja rūpju nav, un tā. Nu, manuprāt, vismaz Kivis sirds dziļumos, nu kaut kur pavisam, pavisam dziļi jūt, ka dzīve ir dījsā. Un neapmierinātību vai nu aizlej ar piebaldziņām, vai izgāž uz to otro. Domāja, ka dabūjis nez ko - sabiedrības dāmu, misis Pasauli, piloti, onkoloģi, profesionālu rakstnieci, gleznotāju, dejotāju, tenisisti, lielisku, izdarīgu māti labākajā šī vārda nozīmē.
Rezultātā nekā no tā visa. Ieberziens, ka maz neliekas, lai gan, jā, attiecību sākuma skurbumā pats deklarēja, ka KaraLienēm neesot jāstrādā. Neticu, ka tā joprojām domā, jo pat raidījumā izteicās - nu, kad tev atkal būs darbs, tad (vilksi šo kleitu vai ko tur). Un suņuks nevis ieklausās, jo tur izbāza āža kāju patiesība, bet tikai stulbi noķiķina.
10.07.2024 20:34 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
DoxyPenelope @ 10.07.2024 17:45

https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/gimene-burka-1/liene_kivica_un_kerkira_graudina_laujas_sava_muza_pikantakajai_fotosesijai-564472/
Šajā Ģimene Burkā epizodē (sākuma daļā), kur Kerkira ar Kiveni taisās savai sensuālajai fotosesijai, viņa ierodas ar konsīleri aizķūnētu virslūpu. Diezgan daudz neredz, jo viņa slēpjas aiz matiem, bet tur skaidri redzams, ka apakšā normāls fingālis. Pēc tam MU meistare jau ir veikusi savas korekcijas, kad parādās tuvākos kadros

Pati vēl tik priecīgi paziņo ''es esmu ar zilumu''. Nu re un atkal pēdējā storijā zilais pleķis zem acis nekur nav pazudis.
Ja ļenka pēc dabas nebūtu slinka bezmugurkaulniece, kas viena pati nespēj eksistēt, tik jauki būtu, ja to smirdīgo kivi beidzot varētu nokancelēt pavisam. Šis vēl kaut ko pļūtī FB par ex sievas diagnozēm, filmu taisīšot, grāmatu varētu uzrakstīt.. Es varu par velti noteikt viņam diagnozi - dalbajobs, narciss un dzerošs varmāka. Sapnis, ne vīrietis, hihihi 😀
Tā viņu lielā mīla ir tik klasisks vardarbīgu attiecību paraugs, ka klasiskāk nevar. Sākot ar to mega dievināšanu, mēs vemjam viens bez otra un beidzot ar pilnīgu otra pārņemšanu savā kontrolē. Atbrīvot no īpašumiem, ienākumiem, padarīt 100% atkarīgu no sevis - check. Panākt, lai novēršās visi radi, atbrīvoties no liekajiem bērniem - check. Izskalot smadzenes tā, ka bez vīriņa pat iepīkstēties nevar - check. Izskalot smadzenes par to, ka "es tev visu iedevu, es tev visu atklāju, es, es, es" - check. Visa pasaule ir pret mums, visi mūs heito, skauž, kur tu iesi, tevi nevienam tur nevajag, bet es, es gan tev esmu forever - check.
Tā maukošanās pa pasauli viņai ir atspēlējusies pēc pilnas programmas.
10.07.2024 20:43 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Akasha @ 10.07.2024 20:34
Te pavīdēja doma, kāpēc tik šausmīgi jākaujas, ja rūpju nav, un tā. Nu, manuprāt, vismaz Kivis sirds dziļumos, nu kaut kur pavisam, pavisam dziļi jūt, ka dzīve ir dījsā. Un neapmierinātību vai nu aizlej ar piebaldziņām, vai izgāž uz to otro. Domāja, ka dabūjis nez ko - sabiedrības dāmu, misis Pasauli, piloti, onkoloģi, profesionālu rakstnieci, gleznotāju, dejotāju, tenisisti, lielisku, izdarīgu māti labākajā šī vārda nozīmē.
Rezultātā nekā no tā visa. Ieberziens, ka maz neliekas, lai gan, jā, attiecību sākuma skurbumā pats deklarēja, ka KaraLienēm neesot jāstrādā. Neticu, ka tā joprojām domā, jo pat raidījumā izteicās - nu, kad tev atkal būs darbs, tad (vilksi šo kleitu vai ko tur). Un suņuks nevis ieklausās, jo tur izbāza āža kāju patiesība, bet tikai stulbi noķiķina.

+++
10.07.2024 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 5049
Reģ: 05.08.2013
Beibes, sorry, bet jums laikam nav bijušas zilas acis.
Man gan ne vīra uzsistas, bet sakarā ar sportu.
Man izskatās, ka nav zilas acis. Tur jābūt būtu tūskai, kura parasti aiziet uz plakstiņu un jāiziet cauri vismaz piecām varavīksnes krāsām. Ļenka lieto diezgan sūdīgu konsīleri un pa daudz.
Kā arī seja viņai šķība no tām injekcijām.
Nesaku, ka neatrauj pa jebli regulāri, bet šoreiz viņa ir vnk nodzērusies, nonarkojusies un izkāmējusi līdz ar to. Būtu jābūt arī stulbai, lai liktu bildes ig ar zilu aci.
10.07.2024 21:20 |
 
Reitings 1909
Reģ: 21.04.2024
piparmeetra @ 10.07.2024 20:43

Pati vēl tik priecīgi paziņo ''es esmu ar zilumu''. Nu re un atkal pēdējā storijā zilais pleķis zem acis nekur nav pazudis.
Ja ļenka pēc dabas nebūtu slinka bezmugurkaulniece, kas viena pati nespēj eksistēt, tik jauki būtu, ja to smirdīgo kivi beidzot varētu nokancelēt pavisam. Šis vēl kaut ko pļūtī FB par ex sievas diagnozēm, filmu taisīšot, grāmatu varētu uzrakstīt.. Es varu par velti noteikt viņam diagnozi - dalbajobs, narciss un dzerošs varmāka. Sapnis, ne vīrietis, hihihi ?
Tā viņu lielā mīla ir tik klasisks vardarbīgu attiecību paraugs, ka klasiskāk nevar. Sākot ar to mega dievināšanu, mēs vemjam viens bez otra un beidzot ar pilnīgu otra pārņemšanu savā kontrolē. Atbrīvot no īpašumiem, ienākumiem, padarīt 100% atkarīgu no sevis - check. Panākt, lai novēršās visi radi, atbrīvoties no liekajiem bērniem - check. Izskalot smadzenes tā, ka bez vīriņa pat iepīkstēties nevar - check. Izskalot smadzenes par to, ka "es tev visu iedevu, es tev visu atklāju, es, es, es" - check. Visa pasaule ir pret mums, visi mūs heito, skauž, kur tu iesi, tevi nevienam tur nevajag, bet es, es gan tev esmu forever - check.
Tā maukošanās pa pasauli viņai ir atspēlējusies pēc pilnas programmas.

Bet vēl jau tikai atspēlēsies tā pamatīgi. Karma neguļ. Krāj punktus. Kā viņa to nesaprot. Resnajam tas pats vēl priekšā.
10.07.2024 21:23 |
 
Reitings 1566
Reģ: 25.01.2023
yay @ 10.07.2024 21:20
Beibes, sorry, bet jums laikam nav bijušas zilas acis.
Man gan ne vīra uzsistas, bet sakarā ar sportu.
Man izskatās, ka nav zilas acis. Tur jābūt būtu tūskai, kura parasti aiziet uz plakstiņu un jāiziet cauri vismaz piecām varavīksnes krāsām. Ļenka lieto diezgan sūdīgu konsīleri un pa daudz.
Kā arī seja viņai šķība no tām injekcijām.
Nesaku, ka neatrauj pa jebli regulāri, bet šoreiz viņa ir vnk nodzērusies, nonarkojusies un izkāmējusi līdz ar to. Būtu jābūt arī stulbai, lai liktu bildes ig ar zilu aci.
vai tā kamera tā rādās,bet tajā storijā ar vasarasraibumiem zilgans ir ari deguns un zem otras acs,viena izteiktāka apakša acij
10.07.2024 21:36 |
 
Reitings 205
Reģ: 13.06.2024
Kad biju pavisam maza, abi mani vecāki dzēra. Ne tā, ka katru dienu. Bet tad, kad nolēma dzert, esot gājis visādi. Kaušanās, iešana prom no mājām, citu cilvēku vilkšana uz mājām. Es neatceros pilnīgi neko no tā visa, jo biju pārāk maza. Viss, ko zinu, ir no vecmammas stāstītā par to, kā viņa nāca pie mums un mani ietītu segā nesa pāri ielai uz savām mājām (vecmamma dzīvoja mājā pretī mājai, kurā dzīvoju es ar vecākiem), jo vecāki bija pārdzēruši jēgu, bet es stāvēju gultiņā un raudāju. Kaut kad ap to laiku vecāki tomēr nāca pie prāta un atmeta dzeršanu. Tagad mamma svētkos iedzer pa kādai vīna glāzei, bet tētis, kurš, diemžēl, nesen aizgāja mūžībā, vispār atmeta dzeršanu pilnībā un nedzēra vairāk kā 20 gadus. Es lepojos ar saviem vecākiem un ar to, ka viņi tomēr spēja saņemties un izmainīt savu dzīvi, kā rezultātā mana bērnība tomēr bija saulaina un laimīga. Taču tāpat esmu pateicīga vecmammai un vectēvam, kuri mani glāba tad, kad vajadzēja glābt, būdami turpat blakus. Viss, ko gribu ar šo teikt, ir tas, ka Kiviča meitām ir lieliska mamma un Lienes meitām bija lielisks tētis, taču Miai nav neviena. Nav ne normāla tēva, ne mātes. Un Miu neviens nenāks glābt tad, kad šie kārtējo reizi plostos un viņa stāvēs savā gultiņā, raudādama un skatīdamās kā divi pļēguri viens otru sit. Man nav žēl, ja viņi viens otru sit, jo lai gan neatbalstu vardarbību ne pret sievietēm, ne arī vīriešiem, tā ir viņu karma. Viņi viens no otra saņem to, ko ir pelnījuši. Bet man ir drausmīgi žēl tā mazā bērniņa.
10.07.2024 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 1649
Reģ: 26.03.2010
Kura ir sētnieki TG čatā, var apskatīties kā izskatās sievietei uzsistas acis. Tur ir saliktas tādas pašas tiktok padibenes, nu varbūt nedaudz trakākas. Bet uzdauzītas zilas acis izskatās nopietnāk.
10.07.2024 21:44 |
 
Reitings 1566
Reģ: 25.01.2023
sidzha @ 10.07.2024 21:44
Kura ir sētnieki TG čatā, var apskatīties kā izskatās sievietei uzsistas acis. Tur ir saliktas tādas pašas tiktok padibenes, nu varbūt nedaudz trakākas. Bet uzdauzītas zilas acis izskatās nopietnāk.
Es nesaku,ka tiešām uzdauzīts(,jo varbūt man tikai rādās zilgans deguns)tieši pa aci iebelžot var būt pat melna acs pašā sākumā,bet ja traumē degunu,tad atstarojas un neveido acis zili melnas,bet tādus kā lokus,kad neizguļas tikai viņi izplūst(manai mammai trapija pa degunu,un lidzīgi loki bija,izpluduši,tajā reizē gan netišam un nebija kulaks )
10.07.2024 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
ronnie @ 10.07.2024 21:36
Kad biju pavisam maza, abi mani vecāki dzēra. Ne tā, ka katru dienu. Bet tad, kad nolēma dzert, esot gājis visādi. Kaušanās, iešana prom no mājām, citu cilvēku vilkšana uz mājām. Es neatceros pilnīgi neko no tā visa, jo biju pārāk maza. Viss, ko zinu, ir no vecmammas stāstītā par to, kā viņa nāca pie mums un mani ietītu segā nesa pāri ielai uz savām mājām (vecmamma dzīvoja mājā pretī mājai, kurā dzīvoju es ar vecākiem), jo vecāki bija pārdzēruši jēgu, bet es stāvēju gultiņā un raudāju. Kaut kad ap to laiku vecāki tomēr nāca pie prāta un atmeta dzeršanu. Tagad mamma svētkos iedzer pa kādai vīna glāzei, bet tētis, kurš, diemžēl, nesen aizgāja mūžībā, vispār atmeta dzeršanu pilnībā un nedzēra vairāk kā 20 gadus. Es lepojos ar saviem vecākiem un ar to, ka viņi tomēr spēja saņemties un izmainīt savu dzīvi, kā rezultātā mana bērnība tomēr bija saulaina un laimīga. Taču tāpat esmu pateicīga vecmammai un vectēvam, kuri mani glāba tad, kad vajadzēja glābt, būdami turpat blakus. Viss, ko gribu ar šo teikt, ir tas, ka Kiviča meitām ir lieliska mamma un Lienes meitām bija lielisks tētis, taču Miai nav neviena. Nav ne normāla tēva, ne mātes. Un Miu neviens nenāks glābt tad, kad šie kārtējo reizi plostos un viņa stāvēs savā gultiņā, raudādama un skatīdamās kā divi pļēguri viens otru sit. Man nav žēl, ja viņi viens otru sit, jo lai gan neatbalstu vardarbību ne pret sievietēm, ne arī vīriešiem, tā ir viņu karma. Viņi viens no otra saņem to, ko ir pelnījuši. Bet man ir drausmīgi žēl tā mazā bērniņa.

Man liels prieks dzirdēt šādus veiksmes stāstus, kad abi vecāki kopīgi saņemas iziet ārā no tā purva 👏
Diemžēl tas ir retums.. parasti vismaz viens no abiem tā arī nekad neatrod sevī spēku un motivāciju, pat bērna dēļ
10.07.2024 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
Bet meitenes, jūs domājat vepris nav gana slīpēts, lai savā galvā jau neizdomātu plānu, ko pasniegt sabiedrībai, ja Liene vai kāds cits paceļ to fizisko vardarbību gaisā? Viņš to visu pagriezīs tā, ka Lienei jau sen esot mentāla rakstura traucējumi, viņa ir pabijusi trako namā, tāpēc psihiskā saasinājuma laikā miesas bojājumus ir nodarījusi sev pati. Viņš jau sen viņu ir gribējis nodot ārstēšanai, taču viņa katru reizi zaudējot prātu un sāk sisties pret sienu, esor bijis bail par savu un bērna drošību, taču neko nav varējis darīt, jo mīlējis. Bla bla bla
10.07.2024 22:03 |
 
Reitings 28171
Reģ: 14.05.2023
Incognito @ 10.07.2024 22:03
Bet meitenes, jūs domājat vepris nav gana slīpēts, lai savā galvā jau neizdomātu plānu, ko pasniegt sabiedrībai, ja Liene vai kāds cits paceļ to fizisko vardarbību gaisā? Viņš to visu pagriezīs tā, ka Lienei jau sen esot mentāla rakstura traucējumi, viņa ir pabijusi trako namā, tāpēc psihiskā saasinājuma laikā miesas bojājumus ir nodarījusi sev pati. Viņš jau sen viņu ir gribējis nodot ārstēšanai, taču viņa katru reizi zaudējot prātu un sāk sisties pret sienu, esor bijis bail par savu un bērna drošību, taču neko nav varējis darīt, jo mīlējis. Bla bla bla

+++, resnais tak vienmēr atmazgājies balts caur dzeltanajiem žurnālistu rakstiem un man liekas ka arī lenķa problēmas nevienam neintresēs (kā tas bija ar singapūras pārīti, kaimiņu utt ,kad uzradās aizstāvji)
10.07.2024 22:58 |
 
Reitings 205
Reģ: 13.06.2024
Incognito @ 10.07.2024 21:57

Man liels prieks dzirdēt šādus veiksmes stāstus, kad abi vecāki kopīgi saņemas iziet ārā no tā purva ?
Diemžēl tas ir retums.. parasti vismaz viens no abiem tā arī nekad neatrod sevī spēku un motivāciju, pat bērna dēļ

Vēl jāpiebilst, ka mani vecāki tajā laikā vēl bija jauni. Mammai bija 31 gads, tētim 33. Respektīvi, man pašai šobrīd ir 32 gadi un es joprojām jūtos kā tīnis, jo trakoju, ballējos un dauzos apkārt. Līdz ar to pat spēju saprast to, ka viņi tajā vecumā arī vēl gribēja mazliet patrakot, taču pēc tam saņēmās un kopīgiem spēkiem tika galā. Diemžēl Kiviči gan jau ir tajā vecumā, kad nezinu vai vairs ir iespējams nākt pie prāta. Visi bērni, izņemot Miu, jau zaudēti, jo alkohols un uzdzīves kāre izrādījusies stiprāka par vēlmi dzīvot normāli un kārtīgi. Nedomāju, ka tur vairs ir kas labojams...
10.07.2024 23:06 |
 
Reitings 320
Reģ: 13.10.2023
Nezinu vai Lienei acis ' izdaiļotas' bet jau gadus 20 nespēju saprast kas ir tas kas sievieti notur attiecībās ar tāda tipa it kā vīrieti kā Kivičs. Agresīvs,brutāls,rupjš,prasts kā zirga deķis (lai piedod deķis).
Bija 4 gadus kaimiņos ģimene ar 2 bērniņiem, tajā laikā piedzima jaunākā. Viss forši, vīrs strādā, sieva pa māju, brokastis, vakariņas, bērni pabaroti, apčubināti, dzīvoklis tīrs, sakopts,pašai kaut hobijdarbiņi ar kādu naudiņu pelnīt, viss ok. Bet - 2x mēnesī (alga un avanss vecim un tā atzīmēšana) - rokas,kājas,trauki pa gaisu, vecis ar cirvi pa pagalmu,sieva pārsistu lūpu utt
Visi kaimiņi 'uz ausīm', dažādām metodēm nomierina to mērkaķi, dabū arī viņš ar kulaku utt, sievu pēc viņas lūguma kopā ar bērniem aizved pie viņas vecākiem, pēc nedēļas šī atpakaļ... staigā kā balodīši un tad viss no jauna.
Varmāka gāja bojā autoavārijā un šis laikam bija tas gadījums kad ģimene varēja uzelpot. Savādāk viņa neizrautos, ne ta tizla,ne ta dumja, bet tā kā nozombēta... Tagad viņai viss ok, jauna forša ģimene, sazināmies, bet neesmu par šo pagātni un sajūtām jautājusi kau gan biju klātesoša
10.07.2024 23:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!