KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 91
Reģ: 04.07.2024
Ak tad filmu par ļaunajām ekssievām uzņems? Par tām, kas par bērniem diendienā rūpējas, bet svētdienas papiņš pat uzturnaudu negrib maksāt? Par Kiviču un viņiem līdzīgaiem "labajiem, mīlošajiem papiņiem' varētu tādas filmas uzņemt, tas, kā viņi cenšas izvairīties no alimentu maksāšanas ir vienlaikus nožēlojami un noziedzīgi. Tā ir vesela vīriešu grupa, kas parasti bijuši draņķīgi vīri un tagad ir draņķīgi šķirteņi (un Lienes piemērs rāda, ka tādas mēdz būt arī sievietes)
09.07.2024 23:26 |
 
Reitings 387
Reģ: 01.02.2024
Man tās vecās maukas žēl palika! Un viņa tak nesavāksies...nabaga mazā Mia....
09.07.2024 23:31 |
 
Reitings 7089
Reģ: 22.05.2023
Nu kā, nu, lũdzu, sakiet kā - miesīgiem trīs bērniem nomirst vismīļākais cilvēks, vienīgais reālais apgādnieks, bet viņa turpina vārtīties smiltīs un selfijoties?!?!?! Kuram faking interesē tavi vasaras raibumi, mati, pigmentācijas pleķi un zilumi?!? EJ STRĀDĀT, debīlā mātīte!!!!
09.07.2024 23:33 |
 
Reitings 387
Reģ: 01.02.2024
Zilas acis, mati netīri, pludmale un glezna! Mazas meitenītes māte..instagram atrāda zilās acis.....tas viss tur izskatās, ir tik briesmīgi
09.07.2024 23:34 |
 
Reitings 6641
Reģ: 06.05.2024
Mashka Kakashka @ 09.07.2024 23:14
Lienei ir pēdējā iespēja vērsties Martas centrā un sākt sakārtot savu dzīvi.
Liene, ja lasi forumu, te kontakti: https://marta.lv/lv/kontakti/
Ne viss vēl ir zaudēts. Padomā par Mia, par savām trim meitām, kuras bez tēva palikušas. Visu var labot un lūgt piedošanu. Ar Kiviču sevi iedzīsi kapā pirms laika.

Tas teksts arī tāds jocīgs.
“Šķiet, ka pietiks tos slēpt. Kā ir, tā jādzīvo, ne?”
Caur puķītēm un “vasaras raibumiem” mēģina mums ko pateikt? Es neatbalstu sieviešu sišanu bet bļāviens, arī viņas spēj izprovicēt. Negribu spriest, kā ir bijis šajā situācijā bet Liene, Tev tomēr bija tik daudzas iespējas aiziet no vardarbības, jo ne pirmo reizi uz Tava ķermeņa redzam zilumus. Bet #lovinghusband ja?
09.07.2024 23:36 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.07.2023
Es nez, nu, ir viņa dura, bet vardarbību un zilas acis tiešām neviena nav pelnījusi. Tas skatiens viņai tik skumjš un iebiedēts. Man vispār nav nekādu ilūziju par to, ka Kivičs ir varmāka un sievu sitējs. Liene vnk ir stulba, jo noticēja tā debīlā tēviņa saldajai vāvuļošanai, kas parasti aktualizējas pirms un pēc roku vicināšanas epizodēm. Bet vardarbību neviena sieviete nav pelnījusi, tiešām nav. Es ceru, ka viņa kādreiz izkārpīsies no šitās bedres. Viņa ir to parādā sev un savai meitai.
09.07.2024 23:38 |
 
Reitings 11663
Reģ: 06.07.2022
Nelietoju IG un man nav ne jausmas, kā tiek likti storiji, bet vai autors pirms publikācijas redz, ko nopublicēs? Man vnk prāts atsakās saprast, ka Liene būtu apzināti un mērķtiecīgi izlikusi apskatei savas acis, ja tiešām būtu sista. Viņa tak redzēja pirms palaišanas, ka acu zona izskatās tāda, ka citi pieņemtu - zilumi no sišanas! Vai neredzēja? Godīgi sakot, man neticas, ka Kivis būtu šamo piekāvis un šī miera vējos selfijus izliek. Tur būs kas cits ar tām acīm...
09.07.2024 23:43 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Rozāforums @ 09.07.2024 21:37
lenķis pēdējā storijā ierakstījis- sākums jaunam darbam,jau nodomāju vai tiešām būs kādu atradusi?!, nē protams nē- sākums jaunam sūdu ķēpājumam ........

Hihihi, es tieši to pašu padomāju.. Ne jau tiešām būs īstu darbu atradusi? Jā, kā tad 😀
09.07.2024 23:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4220
Reģ: 31.10.2010
Pirmais sarkanais karogs uzšāvās gaisā tad, kad Kivis vairākus gadus atpakaļ publiski šai ar krēslu galvu pārsita. Un tad viņi vēl nebija ne precējušies, ne arī Mia bija. Ļenkai bija visas iespējas iet prom no Kivja. Viņus nekas nesaistīja. Radi toreiz bija blakus, palīdzēja. Neviena normāla sieviete pēc tāda izgājiena neatgrieztos pie šāda tēviņa. Jebkurai tas būtu brīdinājuma zvans, ka no šī vīrieša ir jāturas pa gabalu. Bet Ļenka ir tāda muļķe, ka ne tikai atgriezās, bet vēl arī appļūtīja visus savējos, kuri centās viņu no Kivja pasargāt. Viņa ir tik nepatstāvīga, ka turēsies pie veča ar zobiem un nagiem, pat ja šis vecis dod pa tāfeli. Oh well, nu ko tādai reāli var palīdzēt?
09.07.2024 23:57 |
 
Patīk
Reitings 18985
Reģ: 09.12.2015
Akasha @ 09.07.2024 22:08
Es arī neaptveru, kā pilnīgākie mēsli var peldēt pa dzīvi zobiem vaļā un nekas, bet atbildīgie, apzinīgie, kārtīgie bieži vien aiziet ar nez kādām vainām. Protams, varbūt tas ir tāpēc, ka tiem, kuri brīvie rokstāri, ir absolūti vesela nervu sistēma, viņi ņem visu viegli un ir paši sev mīļie. Nekādu raižu, nekādu rūpju, var tikai tēlot apbižotos nabadziņus, kurus ļaunā pasaule nesaprot.
Kivji lai - cik var spriest, nu nav pārstrādājušies, pārņēmušies. Darbdienās pampst līdz pusdienlaikam, uz jūru aizbrauc, nu tad nedēļas nogalēs dižie smieklam "koncerti". Bērnus audzina (un reāli audzina, ar apģērbu meklēšanu, pirkšanu, skolām, pulciņiem, vadāšanu, ārstiem utt., nevis lec pa batutiem da saldējumu nopērk) tā "pasaule, kuras ļaunums ir neaptverams", tie, pret kuriem jāsarīko gadsimta paraugprāva. Nē, vispār uzvilkos.

Šim ļoti piekrītu.
Atbildīgais Ārens nevarēja atļauties darbadienās vārtīties jūrmalā un nedēļu dzerstīties pa Londonu. Viņam bija pilnībā jānodrošina ģimene - 4 meitas un vēl jāpalīdz savai mammai. Cik noprotams no kolēģa komentāra, strādāja vispār bez brīvdienām.
Un tikmēr tāds dīkdienis un izlaidenis kā Kivičs taisīšot filmu par ļaunajiem ekšiem.. Smerdelis.🤢🤢🤢
09.07.2024 23:57 |
 
Reitings 2438
Reģ: 07.03.2022
Nav pirmā reize, kad Liene piedauzīta. Toreiz tajā kafenē ar krēsliem, pie nacionālā...kas to zina, kad vēl...
09.07.2024 23:59 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Mashka Kakashka @ 09.07.2024 23:05
Tur tie zilumi caur visiem filtriem redzami. Izskatās, ka dabūjusi konkrēti starp acīm, jo deguns arī cietis. ? Tie nav nekādi dzēruma zilie riņķi, tur ir bijis kārtīgs sitiens.

Oh wow. Vai nu tur ir IG filtrs kapitāli dēlī sagājis, vai nu tiešām būs dabūjusi starp acīm. Šis jau vairs neizskatās pēc kodiena sekām. Dīvaini, ka pati tādu bildi ielikusi, acis tik ļoti aizdzertas, ka nepamanīja tos aizdomīgos zilos pleķus, lai kas tie būtu? Jo šis galīgi neizskatās pēc lolly, šis izskatās pēc "mēs dzeram kopā un viņš mani sit, ja nepiekrītu viņa viedoklim. bet tas nekas, es viņu mīlu, viņš ir gudrs, viņš zin labāk, es pati biju vainīga."
Pat, ja tie nav uzsisti zilumi, bildē nav laimīgas un bezrūpīgas sievietes seja. Katrs dzīvē saņem pēc nopelniem. Taču cilvēki ir izrāpušies no vēl lielākiem sūdiem un sākuši jaunu dzīvi, lienīt, laiks pamosties.
10.07.2024 00:07 |
 
Reitings 275
Reģ: 26.04.2024
ronnie @ 09.07.2024 17:06

Ak, kā man šī piebilde uzsita asinis: "pazīstams, kā Lienes Kivičas bijušais vīrs un triju meitu tēvs". Velns lai parauj, tā Liene Kiviča ir Vaira Vīķe-Freiberga, karaliene Elizabete vai vēl nez kāda augsti dzimusi persona, ka visur tiek kabināts klāt viņas vārds? Ārens pats par sevi bija personība, savukārt Kiviču Liene pilnīgi nekas. Reāli tukša vieta. Ar ko viņa ir tik svarīga, ka visur, kur redzami raksti par Ārenu, tā jāuzsver, ka viņš bijis Lienes Kivičas bijušais vīrs? Nē, mīļie žurnālisti! Ārens Skulme bija Ārens Skulme. Veiksmīgs uzņēmējs, brīnišķīgs cilvēks, vīrs un tēvs. Un, nē, viņa vārdu nav jāapkauno, tam klāt kabinot viņa pagātnes rēgu Ļenku.

Liene viņa dzīve bija pats lielākais kauna traips. Ar šo vārdu tiešām, negribētu asociēties pilnīgi neviens.
No žurnālistu puses tas ļoti neprofesionāli un zemiski.
10.07.2024 00:20 |
 
Reitings 275
Reģ: 26.04.2024
Un vēl ieliek to fotogrāfiju, kur resnais smerdelis smaida ar "Keitušku" rokās.
Būtu labāk uzreiz izdēsusi, bet atstāj, pārpublicē un turpina līksmot.
Kauns.
Sirdsapziņas jēdziens laikam ir tik nepazīstams, ka Ļenkai darbs.
10.07.2024 00:41 |
 
Reitings 817
Reģ: 05.09.2023
Nav tur nekas zils. Atspulgs un krītošas ēnas. Pat neizskatās ka filtrs būtu, iespējams kļūdos. Ja pa gurķi dabū, Zilumi nepazūd 4-5 dienās. Pēc 5 dienām izskatās vēl trakāk nekā pirmajā. Te reāli izskatās pēc pamatīga vīkenda kodiena pēc kura seja meģina beidzot atkopties. A šnobelis iespējams savu formu jau no krēsla dabūjis.
10.07.2024 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 21.10.2009
Es domāju, ka viņas “kontents” ir daļēji Kiviča diktēts, nu ka viņš prasa, lai viņa turpina likt apmierinātas sievietes kontentu, un nedod dievs kāds padomās, ka viņa ar kaut ko esot kopā ar Kiviču nav apmierināta. Tāda tipa vīrieša ego visu laiku par kaut ko raustās.. man tās sievietes žēl, un nedomāju, ka viss nepareizais, ko viņa dara, ir brīvprātīgi.
Nu un kur viņai tagad iet? Viņa jau ir tik galēji pakļāvusies Kivičam, ka tur no pašcieņas palicis nekas.. viņa diezvai tiks pati laukā, tur būtu jādtrādā psihologiem un psihiatriem.
10.07.2024 00:54 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 21.10.2009
Yololo @ 10.07.2024 00:45
Nav tur nekas zils. Atspulgs un krītošas ēnas. Pat neizskatās ka filtrs būtu, iespējams kļūdos. Ja pa gurķi dabū, Zilumi nepazūd 4-5 dienās. Pēc 5 dienām izskatās vēl trakāk nekā pirmajā. Te reāli izskatās pēc pamatīga vīkenda kodiena pēc kura seja meģina beidzot atkopties. A šnobelis iespējams savu formu jau no krēsla dabūjis.

Kreisās acs sānos var redzēt pārliecinoši zilu, tur parasti zili loki neveidojas. Un ja būtu zili loki, tad būtu simetriski zili. Te ir vienai acij vairāk, otrai mazāk. Pluss totāli nelaimīga un iebiedēta izskatās.
10.07.2024 00:57 |
 
Reitings 1909
Reģ: 21.04.2024
hanney @ 10.07.2024 00:57

Kreisās acs sānos var redzēt pārliecinoši zilu, tur parasti zili loki neveidojas. Un ja būtu zili loki, tad būtu simetriski zili. Te ir vienai acij vairāk, otrai mazāk. Pluss totāli nelaimīga un iebiedēta izskatās.

Ļoti nelaimīgas sievietes acis. Tas ir viss, kas tur redzams. Acis nemelo.
10.07.2024 01:13 |
 
Reitings 444
Reģ: 16.06.2024
https://failiem.lv/u/ct7nxkmuhz
Diemžēl bet ir tie zilumi, tur ir filtrs virsū, kurš nav bijis spējīgs līdz galam viņus noslēpt. Teiktu ka pa pieri un muti arī dabujusi, un man viņas palika žēl... lai vai kā, bet to tiešām pat viņa nav pelnijusi...
10.07.2024 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 6683
Reģ: 17.09.2009
Berta92 @ 10.07.2024 01:20
https://failiem.lv/u/ct7nxkmuhz
Diemžēl bet ir tie zilumi, tur ir filtrs virsū, kurš nav bijis spējīgs līdz galam viņus noslēpt. Teiktu ka pa pieri un muti arī dabujusi, un man viņas palika žēl... lai vai kā, bet to tiešām pat viņa nav pelnijusi...
Piekrītu ...
10.07.2024 02:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!