KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1184
Reģ: 26.03.2010
Bija Sētniekos telegrama grupā, kur TikTok lives ieraksts, kaut kāda ar profila nosaukumu Sandris&Sandra, tur meitene ap 20gv, dzer ar tēvu, tur vēl māte. Viens otru pritona dzīvoklī apsaukā un draud nosist, kko sapsihojās tā meitene un sagrieza vai sadūra tēvu ar pudeli. Lūk kur gaidāmā nākotne Kivičiem.
28.05.2024 12:18 |
 
Reitings 2047
Reģ: 06.05.2024
LabaDabaDa @ 28.05.2024 11:36

Domāju, ka bērns ir tā iebaidīts, ka neko neteiks. Senči noteikti jau laicīgi izskalojuši smadzenes, ka atnāks policija un aizvedīs uz bērnu namu vai uz ļauno Siguldu, kur viņu uzceps un apēdīs, un viņa nekad vairs neredzēs ne mājas, ne vecākus, ne kaķīti vai telefonu, tāpēc muti jātur ciet un par mājās notiekošo - ne vārda utt. Viņa jau tagad ir izdresēta smaidīt, nerādot zobus. Tālāk būs tikai sliktāk. Vardarbīgās mājās tā diemžēl ir prakse.

Arī es vakar ilgi un dikti domāju... Nevarēju aizmigt, domājot par to, kas tur aiz slēgtām durvīm notiek. Ņemot vērā periodu, kad Mia diezgan ilgi neapmeklēja dārziņu jo mamma un tētis jau no paša rīta bija atvēruši bundžas/mežezeru, vienalga, ienāca galvā viena situācija...
Māsa strādā dārziņā. Kā pati stāstīja, bērni ierodas netīri, negrieztiem nagiem, netīru apģērbu, nemazgātām ausīm, ļaunuma pilni, agresīvi, neadekvāti un vēl un vēl. Ir bijušas reizes kad māsa caur puķītēm vecākiem ir ieminējusies par higiēnu, jo zinam, ka aizrādīt vecākiem par kaut ko ir katastrofa. Bet ne par to stāsts. Māsas kolēģe paziņoja bērnudārza vadībai par bērniņu, kurš ļoti bieži ieradās ar zilumiem un zilumi bija vietās, ko tu uzreiz nepamanīsi (Kakls, plecu daļas). Ģērbjoties uz diendusu šie zilumi tika pamanīti un vaicājot bērniņam kā tas gadījies, viņam acīs parādījās bailes, reālas bailes. Vecāki tika izsaukti uz bērnudārzu un viņu atbilde bija sekojoša ''Viņš pats nokrita, neko neesam darījuši'' un šis bērniņš arvien retāk sāka apmeklēt bērnudārzu pēc sarunas ar vadību. Iedomājos par Miu, nezinu kāpēc bet varbūt tur pat ir bijis līdzīgi.. kāda no auklītēm/audzinātājām ir ieminējusies par kaut ko, kas skāris Miu (Matu trūkums, zobiņi, nepiemērots apģērbs, komunikācijas problēmas, bērniņš neēd pusdienas)
Un tad bija periods, kad Liene atrādija katru rītu, kad devās uz dārziņu...
Lai vai kā, es ļoti ceru, ka šis mīlestības bērns tiek lutināts, mīlēts un sargāts, neskatoties uz to, ko esam redzējušas.. Mierinu sevi ar domu, ka zobiņi sabojājās dēļ daudzajiem gardumiem, matiņi netiek plucināti bet Mia pati paņēmusi matu mašīnīti un izgrieza sev robus. Un nepiemērotais apģērbs, jo viņi ļauj meitenītei izvēlēties ko pati vēlas vilkt...
28.05.2024 12:27 |
 
Reitings 733
Reģ: 11.08.2022
Tējnīca @ 28.05.2024 12:14
(Paturpināšu)
Zinu precīzi to vīrieša / “tēva” tipu. Man tāds bija un par laimi lieliska mamma un vēlāk patēvs, kuri mani izaudzināja tā, lai vēlāk satiekot tēvu jau pieaugušā vecumā, es neļautu viņam sevi apvārdot. Bet arī tētis man mazai bija mīļš, arī kad piedzēries. Jo reizēm tieši tad bija jautrais tētis, citreiz kad bija dusmīgais es nolīdu savā pasaulē (ja mammai bija nakts maiņa, piemēram). Nebūs Mia tā tenku aka no kuras tad nāks īstā aina laukā. Mia ir šajā visā vislielākais upuris un man tiešām reizēm gribas to mazo bērniņu paņemt klēpī un cieši samīļot. Un starp citu - domāju, ka Liene tēlo savas kaites ne jau tāpēc, ka Kivis, bet tāpēc, ka iežēlinās publiku, jo jūt, ka ja viņu pametīs un sāks teikt kāda slinka utt, tad viņa teiks, ka taču bija slimiņa un vārga un re kā viņš tikai visas sievietes pamet, kurām vajag atbalstu. Es domāju, ka viņa daļēji strādā uz publiku, ja nu viņš viņu pamet vai atstiepj pedāļus. Nu un paralēli varbūt vienīgais brīdis, kad saņem kādu nebūt maigumu ir pie slimošanas, vai vismaz agrāk tā bija.
Es nedomaju, ka blondà ir tik gudra, lai jau tagad izstradàtu nàkotnes scenàriju. Viņa tàlàk par šodienu neredz.
28.05.2024 12:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3992
Reģ: 31.10.2010
Lai kā tur nebūtu, katrs bērns izaug un spēj uz saviem vecākiem paskatīties ar reālām, pieauguša cilvēka acīm, ko apvārdot vairs nevar. Arī Mia nebūs maziņš mūžīgi. Un nav gluži tā, ka bērniem savi vecāki vienmēr ir vislabākie. Varbūt bērnībā, jo citur tāpat nav kur iet, bet zināmi daudzi gadījumi, kad pilngadību sasniegušie bērni aiziet no mājām un neuztur ar vecākiem nekādu kontaktu neaizmirsto bērnības pāridarījumu dēļ.
Nedomāju, ka viņi Miai dara pāri fiziski, bet pamešana novārtā tas pats abuse vien ir. Mīloši vecāki vajadzības gadījumā novilks pēdējo kreklu, pēdējo kapeiku atdos un paši cietīs badu, lai tik bērnam viss būtu. Piekrītiet, ka tas ir ļoti dīvaini, ja ģimenē, kur nauda ienāk tūkstošos, kā Kirpiči paši regulāri uzsver, bērnu pat pie zobārsta laicīgi aizvest nevar.
Kad es piedzimu, mans tēvs melnu muti rāvās trijos darbos, lai tikai man nekā netrūktu. Un man patiešām nekad nekas netrūka, vienmēr biju paēdusi, labi apģērbta, pie vajadzīgajiem ārstiem izvadāta, utt. Bet egoistiskais bēbis Kirpičs vienmēr vispirms padomās par sevi, nopirks sev kādu jaunu lupatu, nevis bērnam.
28.05.2024 12:56 |
 
Reitings 2047
Reģ: 06.05.2024
Minelūše @ 28.05.2024 12:56
Lai kā tur nebūtu, katrs bērns izaug un spēj uz saviem vecākiem paskatīties ar reālām, pieauguša cilvēka acīm, ko apvārdot vairs nevar. Arī Mia nebūs maziņš mūžīgi. Un nav gluži tā, ka bērniem savi vecāki vienmēr ir vislabākie. Varbūt bērnībā, jo citur tāpat nav kur iet, bet zināmi daudzi gadījumi, kad pilngadību sasniegušie bērni aiziet no mājām un neuztur ar vecākiem nekādu kontaktu neaizmirsto bērnības pāridarījumu dēļ.
Nedomāju, ka viņi Miai dara pāri fiziski, bet pamešana novārtā tas pats abuse vien ir. Mīloši vecāki vajadzības gadījumā novilks pēdējo kreklu, pēdējo kapeiku atdos un paši cietīs badu, lai tik bērnam viss būtu. Piekrītiet, ka tas ir ļoti dīvaini, ja ģimenē, kur nauda ienāk tūkstošos, kā Kirpiči paši regulāri uzsver, bērnu pat pie zobārsta laicīgi aizvest nevar.
Kad es piedzimu, mans tēvs melnu muti rāvās trijos darbos, lai tikai man nekā netrūktu. Un man patiešām nekad nekas netrūka, vienmēr biju paēdusi, labi apģērbta, pie vajadzīgajiem ārstiem izvadāta, utt. Bet egoistiskais bēbis Kirpičs vienmēr vispirms padomās par sevi, nopirks sev kādu jaunu lupatu, nevis bērnam.

Pietiek ar to, ka bērnam dara pāri morāli ne fiziski. Zilumi pazūd pēc nedēļas, mēneša. Bet morāli, pāris nepareizi vārdi velkas līdzi gadiem, pat līdz mūža galam. (Kaut vai piemēram- ''tu nekad neko nesasniegsi'') Viņi dara pāri emocionāli. Ar to pietiek, lai visa psihe uz mūžu tiktu sadragāta.
Bet jā, piekrītu katram jūsu vārdam. 👍
28.05.2024 13:06 |
 
Patīk
Reitings 16515
Reģ: 09.12.2015
Tie, kas nāk no disfunkcionālām ģimenēm, bērnībā par to nerunā. Jo ir kauns. Bērni bieži slēpj, ka vecāki dzer, melo par viņiem, žēlo un pat attaisno. Tās ir klasiskas līdzatkarības pazīmes. Un, jo ilgāk bērns nodzīvo tādā ģimenē, jo līdzatkarīgāks kļūst. Man ir paziņas no dzērājģimenēm, kas vēl tagad jau lieli būdami, velk savus vecos alkānus un attaisno "jā, viņš dzer, jo viņam grūta dzīve, viņš taču nevar nedzert, viņam jūtīga dvēsele". Reizēm ir ļoti skumji noskatīties, kā šādi vecāki turpina parazitēt uz pieaugušu bērnu žēlumu un mīlestību.
Tāpēc Madara dara ļoti pareizi, neļaujot meitenēm pieņemt par normu parazītisku un bezatbildīgu dzīvesveidu. Zināms, ka meitas ļoti bieži izvēlas tādus večus kā tēvs, un skaidrs, ka labāk, ja Madaras bērniem Sniedzāns ir tēva paraugs, nevis rupjā alus muca.
28.05.2024 13:29 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
Mia nestāstīs skolā pilnīgi neko. Man no bērnības ir draudzene , kura izauga līdzīgi, abi vecāki alkāni, māte vazaņķe, es par to uzzināju tikai kad abas jau bijām pilngadīgas, bērni kas tādā vidē aug, saprot ka citiem tā nav, un slēpj savu dzīvi, vai nu vispār neko nerunā par to kas mājās notiek, vai muld . Mana draudzene vispār neko nerunāja, reti pieminēja vecākus, bieži pie omes gāja, bet man kā bērnam arī nekas no tā dīvains nelikās. Bija daudz tādi bērni sētā, pie kuriem iet nedrīkstēja , un neviens jautājumus neuzdeva.
28.05.2024 13:40 |
 
Reitings 1796
Reģ: 14.09.2023
Tā piekrītu, ka Liene domā tikai par šodienu, bet viņa liek pamatus, lai noturētu veci, tas gan ir fakts. Un krāt kompromātus ir viens no variantiem, tādā ziņā gan viņa ir gana attapīga.
Starp citu, vai vēl kāda pamanīja, ka viņiem laikam ienācis piķis? Katru dienu Jūrmala, kafejnīcas, kur putniņš dabū pierīties līdz vēmienam, Kivičs bez šaubām šobrīd dzer, tur gan jau mājās ir elle šobrīd. Protams, jaunā gulta, rentgens un zobārsts, kā arī lielie sapņi par aukli Miai, kas šādiem tipiem ir raksturīgi - kolīdz ienāk nauda, tā šiko, plāno kā tērēs, bet ja plāno pie nebeidzamas pudeles, tad beigu beigās nekā tur nav.
28.05.2024 13:41 |
 
Reitings 2047
Reģ: 06.05.2024
Tējnīca @ 28.05.2024 13:41
Tā piekrītu, ka Liene domā tikai par šodienu, bet viņa liek pamatus, lai noturētu veci, tas gan ir fakts. Un krāt kompromātus ir viens no variantiem, tādā ziņā gan viņa ir gana attapīga.
Starp citu, vai vēl kāda pamanīja, ka viņiem laikam ienācis piķis? Katru dienu Jūrmala, kafejnīcas, kur putniņš dabū pierīties līdz vēmienam, Kivičs bez šaubām šobrīd dzer, tur gan jau mājās ir elle šobrīd. Protams, jaunā gulta, rentgens un zobārsts, kā arī lielie sapņi par aukli Miai, kas šādiem tipiem ir raksturīgi - kolīdz ienāk nauda, tā šiko, plāno kā tērēs, bet ja plāno pie nebeidzamas pudeles, tad beigu beigās nekā tur nav.

Šie noteikti nodeva pudeles, tāpēc Lienei sāp kāja, smagus maisus nēsāja uz taromātiem. :)
28.05.2024 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 3818
Reģ: 29.01.2009
Ļena kā tāda veca tantuka- slima, kliba un vārga, jo jau ir simulante ar stāžu, tāpēc agrāk viņai bija māsa un mamma priekšā un pakaļā, jo nabadzītei takš grūti. Tagad viņa to dara, lai attaisnotu savu slinkumu, bezatbildību un negribēšanu ko darīt visdažādākajās dzīves situācijās. Tikai Kivičam tas vienā jaukā dienā sāks kapitāli krist uz nerviem, iespējams viņu tas jau kretinē
28.05.2024 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 3818
Reģ: 29.01.2009
Tējnīca @ 28.05.2024 13:41
Tā piekrītu, ka Liene domā tikai par šodienu, bet viņa liek pamatus, lai noturētu veci, tas gan ir fakts. Un krāt kompromātus ir viens no variantiem, tādā ziņā gan viņa ir gana attapīga.
Starp citu, vai vēl kāda pamanīja, ka viņiem laikam ienācis piķis? Katru dienu Jūrmala, kafejnīcas, kur putniņš dabū pierīties līdz vēmienam, Kivičs bez šaubām šobrīd dzer, tur gan jau mājās ir elle šobrīd. Protams, jaunā gulta, rentgens un zobārsts, kā arī lielie sapņi par aukli Miai, kas šādiem tipiem ir raksturīgi - kolīdz ienāk nauda, tā šiko, plāno kā tērēs, bet ja plāno pie nebeidzamas pudeles, tad beigu beigās nekā tur nav.

Gan jau saņēmuši avansiņu par Jāņu dienas ļembastu UK, kas no pasākuma organizatoriem ir gana neapdomīgi, ņemot vērā Kiviča uzmetēja dabu, bet nu diženais mūziķis jau noteikti pieprasīja avansu, jo taču citi lievenīši uz Jāņiem rindās stājas
28.05.2024 13:56 |
 
Reitings 378
Reģ: 19.01.2024
Tējnīca @ 28.05.2024 13:41
Tā piekrītu, ka Liene domā tikai par šodienu, bet viņa liek pamatus, lai noturētu veci, tas gan ir fakts. Un krāt kompromātus ir viens no variantiem, tādā ziņā gan viņa ir gana attapīga.
Starp citu, vai vēl kāda pamanīja, ka viņiem laikam ienācis piķis? Katru dienu Jūrmala, kafejnīcas, kur putniņš dabū pierīties līdz vēmienam, Kivičs bez šaubām šobrīd dzer, tur gan jau mājās ir elle šobrīd. Protams, jaunā gulta, rentgens un zobārsts, kā arī lielie sapņi par aukli Miai, kas šādiem tipiem ir raksturīgi - kolīdz ienāk nauda, tā šiko, plāno kā tērēs, bet ja plāno pie nebeidzamas pudeles, tad beigu beigās nekā tur nav.

Tusnis dabūjis avansu par UK lielkoncertu :D
28.05.2024 14:27 |
 
Reitings 21565
Reģ: 14.05.2023
kā jau jūs te rakstījāt- Mia neko neteiks,atceros no skolas laikiem,bērni no tādām ģimenēm,nekad neko sliktu nerunāja,ne par vecākiem ,ne par apstākļiem mājās utt...
un lenķis spējīgs domāt uz priekšu? :D:D nu kamoon varbūt 1-2 dienas ...
28.05.2024 14:43 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.01.2023
Rozāforums @ 28.05.2024 14:43
kā jau jūs te rakstījāt- Mia neko neteiks,atceros no skolas laikiem,bērni no tādām ģimenēm,nekad neko sliktu nerunāja,ne par vecākiem ,ne par apstākļiem mājās utt...
un lenķis spējīgs domāt uz priekšu? :D:D nu kamoon varbūt 1-2 dienas ...
labakaja gadījumā sāk runat ļoti pieauguša vecuma
28.05.2024 15:05 |
 
Reitings 4514
Reģ: 23.08.2022
o, Lenka beidzot pie dentista būs tikusi? vai tad uzlipinās atpakaļ venīru, kas nokrita jau pirms x gadiem? hehe, vizdrīzāk, ka ne :D
28.05.2024 15:20 |
 
Reitings 2247
Reģ: 20.06.2013
be.beta @ 28.05.2024 15:20
o, Lenka beidzot pie dentista būs tikusi? vai tad uzlipinās atpakaļ venīru, kas nokrita jau pirms x gadiem? hehe, vizdrīzāk, ka ne :D
laikam resnā cūka savā pēdējā dusmu uzplūdā būs kādu zobu izsitis amēbai
28.05.2024 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 3818
Reģ: 29.01.2009
qwe @ 28.05.2024 15:22
laikam resnā cūka savā pēdējā dusmu uzplūdā būs kādu zobu izsitis amēbai

Zinkā, mēs jau te iesmejam, bet ja tiešām tā ir, tas taču ir kaut kas briesmīgs.. Vai viņa patiešām pacieš, ka tiek štaukāta kā pelavu maiss tikai tāpēc, ka plušķei slinkums iet strādāt, lai būtu kur sprukt no abjūzera ķetnām?? Bet nu kā jau pati pie Timrota teica, ka varbūt sievietei patīk, ka viņu mājās sit
28.05.2024 15:47 |
 
Reitings 2247
Reģ: 20.06.2013
Incognito @ 28.05.2024 15:47

Zinkā, mēs jau te iesmejam, bet ja tiešām tā ir, tas taču ir kaut kas briesmīgs.. Vai viņa patiešām pacieš, ka tiek štaukāta kā pelavu maiss tikai tāpēc, ka plušķei slinkums iet strādāt, lai būtu kur sprukt no abjūzera ķetnām?? Bet nu kā jau pati pie Timrota teica, ka varbūt sievietei patīk, ka viņu mājās sit
patīk patīk šmarai, ka šo iekausta. Tas jau sen zināms. Pati savu tukšo pauri piedāvāja resanajam nodauzīsanai kiviču šovā
28.05.2024 15:57 |
 
Reitings 21565
Reģ: 14.05.2023
šodien Jūrmalai nesanāca,aizbrauca līdz Beberbeķu ezeram
28.05.2024 16:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3992
Reģ: 31.10.2010
Ja reiz Ļenkas acis nespēja atvērt pat blieziens ar ķebli pa galvu un šuvju likšana slimnīcā, tad ko brīnīties. Un toreiz viņus vēl nekas nesaistīja - nebija ne precējušies, ne bērnu uztaisījuši. Būtu mierīgi varējusi Kivi pamest. Normālai sievietei pēc tāda uzbrukuma nebūtu ne mazākās domas turpināt attiecības un vēl policiju iesaistītu. Bet Ļenkas izmisums pēc veča, jebkāda! ir tik liels, ka viņa būtu gatava paciest dajebkādus pazemojumus. Kivičs varētu viņai kaut virsū uzspļaut un viņa tāpat turētos viņam bikšu starā. Nožēlojams sievišķis ar 0 pašcieņu.
28.05.2024 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits