KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 35238
Reģ: 11.02.2015
Kad mīzaliene staigā cilvēku pūlī, tik drastisks tas kontrasts. Krastmalā paiet garām stilīgi ģērbušās sievietes, mamma ar ratiņiem. Un te pēkšņi viņa, fitmom of 4, ar zeķi piesietu asti, neizdevušos baletsvārkos.
Kivičs laikam haipu taisa, nepublicējoties šobrīd ig.
"Te kaut kā tie lgbtq karodziņi netraucē".. "jā, forši"..
Tu, pajol, tevi taču iepriekš traucēja nevis karodziņi, bet gan tas, ko tas represents?!??!?!
05.09.2021 00:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
reina @ 05.09.2021 00:35
Kad mīzaliene staigā cilvēku pūlī, tik drastisks tas kontrasts. Krastmalā paiet garām stilīgi ģērbušās sievietes, mamma ar ratiņiem. Un te pēkšņi viņa, fitmom of 4, ar zeķi piesietu asti, neizdevušos baletsvārkos.
Kivičs laikam haipu taisa, nepublicējoties šobrīd ig.
"Te kaut kā tie lgbtq karodziņi netraucē".. "jā, forši"..
Tu, pajol, tevi taču iepriekš traucēja nevis karodziņi, bet gan tas, ko tas represents?!??!?!

Man liekas, ka Kivim pašam kauns no dullās vistas, tāpēc turās no viņas pa gabalu.
Un izskatās, ka Kivim Norvēģija nāk par labu, pat pēc cilvēka sāk izskatīties un liekas, ka rozā brilles arī nokritušas.
05.09.2021 01:06 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Kleitu Miai uzdāvināja. Varbūt kāds uzdāvinās ratus.
05.09.2021 01:15 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
vivii @ 05.09.2021 01:06

Man liekas, ka Kivim pašam kauns no dullās vistas, tāpēc turās no viņas pa gabalu.
Un izskatās, ka Kivim Norvēģija nāk par labu, pat pēc cilvēka sāk izskatīties un liekas, ka rozā brilles arī nokritušas.

Brilles nokritīs un atradīs kādu true love norvēģieti 🤣🤣🤣
Varēs taisīt šovu gan Latvijā, gan Norvēģijā! 🇧🇻🇱🇻
05.09.2021 01:26 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
sola1 @ 05.09.2021 01:15
Kleitu Miai uzdāvināja. Varbūt kāds uzdāvinās ratus.

Labāk vienu normalu - īstu skandināvu outfitu Lienei. Lai tak beidz blamēt latviešu sievietes! Tagad visi tur domā, ka Latvijā sievietes staigā šādi, ar zeķēm matos un baleta svārkiem!
05.09.2021 01:28 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Liene par dzivi Norvegija:”peksni viss klūst skaidrs un saprotams!”
Jā,ja beidzot nokāpj no korka,tas viss tiesham klust skaidrs un saprotams 😅😂🍸
05.09.2021 12:21 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Andris ir pamodies!!! Detox ir beidzies!
Norvēģija ir tik ideala, viņš aizmirsa pateikt, ka Norvēģijā maksā arī labus nodokļus un tur nevar "čakarēt" sistēmu!
"Katru dienu mums uzsmaida nepazīstami cilvēki.." Rīgā kāds tā viņam uzsmaidītu- dabūtu biete!
"Neviens mūs nepazīst" - ļoti ticams, kāpēc, lai viņus kāds zinātu Norvēģijā?!
"Cilvēks viens otru ciena.." viņš varētu sākt ar sevi, viņš pat savu bijušo sievu neciena!
05.09.2021 13:17 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
McSara @ 05.09.2021 13:17
Andris ir pamodies!!! Detox ir beidzies!
Norvēģija ir tik ideala, viņš aizmirsa pateikt, ka Norvēģijā maksā arī labus nodokļus un tur nevar "čakarēt" sistēmu!
"Katru dienu mums uzsmaida nepazīstami cilvēki.." Rīgā kāds tā viņam uzsmaidītu- dabūtu biete!
"Neviens mūs nepazīst" - ļoti ticams, kāpēc, lai viņus kāds zinātu Norvēģijā?!
"Cilvēks viens otru ciena.." viņš varētu sākt ar sevi, viņš pat savu bijušo sievu neciena!

Nu Norveegjijas presee pavisam noteikti nav atrodams video, kuraa peldina mazpinciiti vannaa un bilde, kuraa draazh Ļenu suniishpozaa. Lai uztaisa vieteejo publicitaati, tad arii saaks atpaziit.
Bet ja ilgi uztureesies vienaa vietaa, vieteejie saaks atpaziit spoku - Ļenu, kura gjeerbjas kaa leeta 90-tos beigu m…… Jo taadu spoku nevar nepamaniit, paliek atminjaa.
05.09.2021 14:53 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, būsim godīgi, par to, ka Norvēģija atšķiras no Latvijas, viņam var 100% piekrist. Labi, neskatīsimies konkrēti uz viņiem un to, kādus sūdus šie ir taisījuši, kuru dēļ viņiem varbūt Latvijā neviens uz ielas neuzsmaida. Bet, runājot vispārīgi, viņam ir taisnība. Kad no savas valsts dodos apciemot Latviju, uz mani arī dažs labs skatās kā uz totālu muļķi, kad eju pa ielu un uzsmaidu cilvēkiem. Vai ja esmu apģērbusies ne tā, "kā visi". Vai jau pasveicinu pilnīgi nepazīstamu cilvēku, kurš man stāv blakus rindā veikalā. Jo tā esmu pieradusi darīt savā valstī un man tas liekas tikai normāli.. Jā, neviena valsts nav ideāla, bet to, ka tā pati Norvēģija cilvēku kultūras ziņā ir augstāk par Latviju, manuprāt, nav nekas jauns. Jā, Liene varbūt arī ģērbjas spocīgi, bet man kaut kā liekas, ka Norvēģijā cilvēki nav tik ieciklēti uz citu izskata apspriešanu un apsmiešanu kā tas ir Latvijā, tāpēc paiet tādai Lienei garām un nemaz neievēro, kas viņai mugurā. Tā ka, ja viņiem tur viss patīk un liekas forši, tad super, lai dzīvo un bauda dzīvi, man par viņiem tikai prieks, galvenais, lai vairs netaisa sūdus un lai meitiņa uzaug laimīga.
05.09.2021 21:59 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Miaa @ 05.09.2021 21:59
Nu, būsim godīgi, par to, ka Norvēģija atšķiras no Latvijas, viņam var 100% piekrist. Labi, neskatīsimies konkrēti uz viņiem un to, kādus sūdus šie ir taisījuši, kuru dēļ viņiem varbūt Latvijā neviens uz ielas neuzsmaida. Bet, runājot vispārīgi, viņam ir taisnība. Kad no savas valsts dodos apciemot Latviju, uz mani arī dažs labs skatās kā uz totālu muļķi, kad eju pa ielu un uzsmaidu cilvēkiem. Vai ja esmu apģērbusies ne tā, "kā visi". Vai jau pasveicinu pilnīgi nepazīstamu cilvēku, kurš man stāv blakus rindā veikalā. Jo tā esmu pieradusi darīt savā valstī un man tas liekas tikai normāli.. Jā, neviena valsts nav ideāla, bet to, ka tā pati Norvēģija cilvēku kultūras ziņā ir augstāk par Latviju, manuprāt, nav nekas jauns. Jā, Liene varbūt arī ģērbjas spocīgi, bet man kaut kā liekas, ka Norvēģijā cilvēki nav tik ieciklēti uz citu izskata apspriešanu un apsmiešanu kā tas ir Latvijā, tāpēc paiet tādai Lienei garām un nemaz neievēro, kas viņai mugurā. Tā ka, ja viņiem tur viss patīk un liekas forši, tad super, lai dzīvo un bauda dzīvi, man par viņiem tikai prieks, galvenais, lai vairs netaisa sūdus un lai meitiņa uzaug laimīga.

Ceru, ka izdosies šiem iedzīvoties, netracinās exsievas un sāks maksāt uzturlīdzekļus. Biju jau gadu vai vairāk piemirsusi par šiem 2 lîdz nesāka Andris skandalēties par visādām politiskām aktuālām tēmām un terorizēt Madaru.
05.09.2021 22:38 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Manuprāt, diezgan muļķīgi ir salīdzināt Latviju ar Skandināviju! Latvija ir salīdzinoši jauna valsts, jā ir mums savas problēmas, kuras nāk mantojumā no padomju laikiem, bet nav jau arī tik traki! Pa ielu neeju katram ar smaidu pretī, citreiz domas jādomā 😆 Un tomēr esmu dzīvojusi gan Spānijā, gan Skandināvijā, jā, mēs esam atšķirīgi, bet ne sliktaki! Vispār esmu sapratusi, ka ļoti daudz kas ir arī no mums pašiem atkarīgs, mazāk žēloties un vairāk darīt! Un neba jau Spānijā visi ir tādi uci puci ar tevi! Visur ārpus Latvijas esi vienkārši iebraucējs, ārzemnieks! Uzskatu, ka ir pareizi dzīvot tur kur jūties vienkārši laimīgs, jo nav perfektas valsts! Lai nu kā, Latvijā ir daudz fantastisku cilvēku, cerams ar laiku īgņas un skauģi ar laiku pazudis 😆🇱🇻
05.09.2021 23:16 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Kad no savas valsts dodos apciemot Latviju, uz mani arī dažs labs skatās kā uz totālu muļķi, kad eju pa ielu un uzsmaidu cilvēkiem.

Man laikam šķiet dīvaini, cik bieži šis tiek uzsvērts, ka citās valstīs uz ielas uzsmaida, sveicinās nepazīstamiem cilvēkiem, utt., un cik slikti, ka Latvijā tā nav ("redz, cik īgni cilvēki", "neattīstīta valsts"). Latvijā vienkārši ir CITĀDA kultūra un tā nav pieņemts. Kas tur slikts? Kāpēc vienmēr ikkatra atšķirība no rietumvalstīm jāpataisa par pazīmi, ka esam zemāki?
Es personīgi nemaz nevēlos, ka man uz ielas uzsmaida nepazīstami cilvēki, it sevišķi, ja smaids nav no sirds, bet gan tikai tāpēc, lai censtos būt pozitīvs un jauks pret apkārtējiem. Man šāda mākslīgā pozitīvisma un izlikšanās kultūra nemaz nesimpatizē.
05.09.2021 23:59 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Trojas zirgs @ 05.09.2021 23:59

Man laikam šķiet dīvaini, cik bieži šis tiek uzsvērts, ka citās valstīs uz ielas uzsmaida, sveicinās nepazīstamiem cilvēkiem, utt., un cik slikti, ka Latvijā tā nav ("redz, cik īgni cilvēki", "neattīstīta valsts"). Latvijā vienkārši ir CITĀDA kultūra un tā nav pieņemts. Kas tur slikts? Kāpēc vienmēr ikkatra atšķirība no rietumvalstīm jāpataisa par pazīmi, ka esam zemāki?
Es personīgi nemaz nevēlos, ka man uz ielas uzsmaida nepazīstami cilvēki, it sevišķi, ja smaids nav no sirds, bet gan tikai tāpēc, lai censtos būt pozitīvs un jauks pret apkārtējiem. Man šāda mākslīgā pozitīvisma un izlikšanās kultūra nemaz nesimpatizē.

Reizēm tas smaids, pat ja nav patiess un nenāk no sirds, tomēr ir daudz patīkamāks, nekā īgna, dusmīga seja pretī. Vismaz priekš manis. Tas tā, atkāpei no tēmas. Nekur neminēju, ka uzskatītu, ka Latvija tāpēc būtu neattīstītāka vai zemāka valsts, tikai pateicu kas ir tas, kas tādiem cilvēkiem kā man, kuriem patīk, ja uz ielas var kādam uzsmaidīt un saņemt pretī smaidu, pietrūkst Latvijā, taču apzinos, ka ir tikpat daudz cilvēku, kuriem tas tieši nepatīk, un tas ir normāli, jo esam dažādi. Tāpat apzinos, ka katrai tautai sava mentalitāte, tāpēc tikai tā, saistībā ar Kiviča ievietoto postu, paprātoju par šo tēmu, bet nekādā veidā ar to nebiju domājusi noniecināt Latviju kā tādu. Atvainojos, ja kādu aizskāru.
06.09.2021 02:34 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.07.2021
Ja ierauga šitādu ākstu ar piesietu bizi, jāsmaida ir.
06.09.2021 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Pēc dzīvošanas Zviedrijā, es gan neteiktu, ka tur visi šausmīgi draudzīgi. Tādi paši auksti ziemeļnieki vien ir :D turklāt nekad nevar saprast, vai viņi komunicē ar tevi pieklājības vai intereses pēc. Tā jusmosana par citu kultūru, kad knapi degunu pabāzis tur esi, šķiet kaut kā provinciāli.
06.09.2021 10:39 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Anne Shirley @ 06.09.2021 10:39
Pēc dzīvošanas Zviedrijā, es gan neteiktu, ka tur visi šausmīgi draudzīgi. Tādi paši auksti ziemeļnieki vien ir :D turklāt nekad nevar saprast, vai viņi komunicē ar tevi pieklājības vai intereses pēc. Tā jusmosana par citu kultūru, kad knapi degunu pabāzis tur esi, šķiet kaut kā provinciāli.
tieši tā, tā ir tāda ilūzija, ka viņi ir draudzīgi un pat ja ļoti nepatīc, viņi būs laipni, jo tā ir mācīti, un kamēr fanosi par viņu labvēlību, patiesībā viņiem riebsies un aiz muguras aprunās trakāk kā latvieši. Neviens nekad neteiks, ka dari kaut ko nepareizi, teiks acīs, ka ļoti labs darbs, labi strādā, tikmēr priekšniekam visas bildes un video sūtīs ar tavām kļūdām, viņiem tā ir norma. Var kaimiņš lielīt, cik skaistu vējtveri uzbūvējis savai mājai, bet tai pat laikā zvanīs būvinspekcijai, lai pārbaudītu, vai tas ir legāli. Ja gribi augt pa karjeras kāpnēm, jāsūdz kolēģi. Šeit es nenolieku skandināvus, bet vienkārši katrai tautai vai reģionam ir savas kultūtas īpatnības.
06.09.2021 11:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Bjork @ 06.09.2021 11:49
tieši tā, tā ir tāda ilūzija, ka viņi ir draudzīgi un pat ja ļoti nepatīc, viņi būs laipni, jo tā ir mācīti, un kamēr fanosi par viņu labvēlību, patiesībā viņiem riebsies un aiz muguras aprunās trakāk kā latvieši. Neviens nekad neteiks, ka dari kaut ko nepareizi, teiks acīs, ka ļoti labs darbs, labi strādā, tikmēr priekšniekam visas bildes un video sūtīs ar tavām kļūdām, viņiem tā ir norma. Var kaimiņš lielīt, cik skaistu vējtveri uzbūvējis savai mājai, bet tai pat laikā zvanīs būvinspekcijai, lai pārbaudītu, vai tas ir legāli. Ja gribi augt pa karjeras kāpnēm, jāsūdz kolēģi. Šeit es nenolieku skandināvus, bet vienkārši katrai tautai vai reģionam ir savas kultūtas īpatnības.

To pašu varu teikt par vāciešiem (un vācieši to paši saka), ka viens otru aprunā aiz muguras un vienmēr “nostučīs “ otru kaimiņu, ja kaut kas nebūs tā kā vajag.
BET! Dzīvojot Vācijā daudzus gadus, man patīk, ka te ir stingri likumi un cilvēki tos reāli ievēro, viss ir sakārtots, tādā ziņā nav kā LV.
Ir likums un to ievēro, cilvēki apzinās savas tiesības un pienākumus. Lai arī daudzi latvieši pukst, ka Vācijā ir grūti dzīvot , tieši likumu dēļ, man te ir vieglāk.
Visā visumā, vācieši ir pozitīvāki nekā latvieši - kopumā, par holandiešu pozitīvismu vispār nerunājot 😁👍🏻
Bet paskatoties Lienes fanošanu, cik viss ir brīnišķīgi utt., man nāk smīniņš, jo viņi tur dzīvo tikai divas nedēļas, kad saskarsies ar pirmajām problēmām un birokrātiju, papīru lietām, tad diez vai būs tik pozitīvi noskaņoti 🤭😅
06.09.2021 12:11 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Vinjiem abiem tik traki ar naudu, ka beernam dreebes nevar nopirkt? Varbuut jaasavaac kaut kur beernu dreebes, jaaizsuuta shiem pacinja uz Norveegjiju? Mia iebaazta tajaa kleitaa, kuraa ieliistu 2 Mias, jau kuro dienu peec kaartas.
06.09.2021 12:14 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Susurrrrrs @ 06.09.2021 12:14
Vinjiem abiem tik traki ar naudu, ka beernam dreebes nevar nopirkt? Varbuut jaasavaac kaut kur beernu dreebes, jaaizsuuta shiem pacinja uz Norveegjiju? Mia iebaazta tajaa kleitaa, kuraa ieliistu 2 Mias, jau kuro dienu peec kaartas.

Es ar šito nesaprotu...Man meita tajā vecumā tādā tempā smērēja drēbes izzinot pasauli, ka dienas beigās tā drēbe lidoja tikai veļas kastē.
06.09.2021 12:22 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Par to citu valstu jūsmošanu. Man patīk, ka Latvijā nav jāizliekas, reizēm pat ir smieklīgas situacijas, tas ir kā pagriež situāciju!
Pats Andris un Liene, tā slavē Norvēģij, cik viss ir KOLOSĀLI, tomēr atceros pasen vienu gadījumu. Neatceros vai viņi jau bija precējušies vai ne, bet bija visi tie skandali, ari tajā laikā viņš laikam pat uzšāva pa seju kādai sievietei (?), varbūt ne fiziski, precīzi visas viņu aktivitātes grūti atcerēties.
Ienāk Spices Reserved, abi kā gaiļi, Kivičs apskatās apkārt vai kāds uzprasās uz problēmām, mes kas bijam veikalā (apmeklētājas ne staff), visas kā sarunājušas ierakās drēbēs kā kurmji alās, jo kurš grib problēmas uz līdzenas vietas!!!? Toreiz itin nemaz nebija tā, ka abi baigi pozitīvi, ienāca ka tādi varoņi, iedomīgi un lecīgi, jo īpaši tā lupatu vista Liene ar savu 90.gadu dubļonku!
Ko gribēju ar to pateikt? Mēs katrs pats veidojam to atmosfēru un attieksmi! Ja tu būsi foršs arī pret tevi pārsvarā būs jauka attieksme! Nevienam nepatīk arogance un iedomība! Ceru, ka Norvēģija nāks viņiem par labu, nolaidīsies uz zemes!
06.09.2021 13:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits