KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Eu, parfīma ekspertes, tad pasakiet lūdzu, kuras brendu smaržas nav ne lētas, ne novelkātas, ne budžeta variants.
23.08.2021 16:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kairi @ 23.08.2021 15:59

Nākamreiz kad saņem dāvanu no savējā, neaizmirsti paparasīt čeku!?Nu zin kā, lai izpētītu vai ir nopircis dāvanu Tāvā vēlamajā 1000 eur skalā☺

Nav jau runas par dāvanas dārgumu.
Runa ir par to visu rozā šmozā, Guess, Viktorijas noslēpumu un kā tas viss tiek pasniegts no viņas puses. Liene pati teica, ka zīmoli viņai "neesot" svarīgi, bet pat somiņu, kuru pati teica, ka jau lietojot, ielika Guess maisiņā atpakaļ, lai izvilktu un visiem nofilmētu Guess maisiņu.
Nepiestāv Lienes vecuma sievietēm ne rozā Guess somas, ne Viktorijas rozā smaržas. Jaunuvju brendi, kurām tāds zīmols liekas baisi kruts, bet patiesībā tie ir ļoti novazāti un nav tās naudas vērti.
23.08.2021 16:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sisenis @ 23.08.2021 16:08
Eu, parfīma ekspertes, tad pasakiet lūdzu, kuras brendu smaržas nav ne lētas, ne novelkātas, ne budžeta variants.

Arī budžeta smaržām nav ne vainas. Tas pats Burberry, Versace, Hugo, Calvin.
23.08.2021 16:14 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
C00L Dzipsy @ 23.08.2021 16:14

Arī budžeta smaržām nav ne vainas. Tas pats Burberry, Versace, Hugo, Calvin.

Es te tuvējā Lidl nopirku smaržas pa kādu piečuku. Esmu saņēmusi vairāk komplimentu nekā par Lanvin, Armani.
23.08.2021 16:22 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Varbūt ir atradusies dažām te jauna neapgūta niša: Primark/Lidl/H&M/Victoria Secret perfume (under 25€) unboxing. ;)
OK, Victoria secret brends ir nedaudz Norietis, bet Lienei tas jau no Ārens laikiem (vismaz slavenās apakšveļas modes skates TOREIZ) ļoti patika. Ko Andris bija sastrādājis, diez, ka Viktoriju par tik bargu naudu savai bija nopircis. ;)
Vienkārši par paša terriblo pēdējā laika omu un (ik pa laikam storijos) murmināšanu par Cilvēku (Madaras) ļaunumu (jaunajām attiecībām).
23.08.2021 16:53 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Manuprāt tā bize un džemperis ir solis pareizā virzienā priekš Lienes.
Tagad tikai tās biezās feikskropstas jānoņem un ar make up jāpiebremzē. Un būs baigi OK. Kā cilvēks nevis Vecrīgas padibene Ļenka.
23.08.2021 17:04 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Īstenībā Interesanti ar to Victoria Secret un Lieni. Abiem viena problēma - nespēj tikt ārā no 2000šajiem gadiem. Gan VS gan Liene savā tēlā akcentē over the top seksualitāti, kas 2021.gadā nav vairs modē.
No Washington Post par Victoria Secret norietu:

With bra collections like “Very Sexy,” “Dream Angels” and “Sexy Illusions,” analysts say Victoria’s Secret has built a brand around male desire and sex appeal. And although that formula may have worked at one time, they say, it’s outmoded now.


Analysts say it won’t be easy. To win back its shoppers, Victoria’s Secret will have to show them it’s become a “more authentic, less sexualized” brand “with products that value “comfort, functionality, materials and making consumers feel good about themselves,” said Neil Saunders, managing director of research firm GlobalData Retail.
23.08.2021 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Sisenis @ 23.08.2021 16:08
Eu, parfīma ekspertes, tad pasakiet lūdzu, kuras brendu smaržas nav ne lētas, ne novelkātas, ne budžeta variants.

Atbildot uz jautàjumu: Armani Privé, Jo Malone, Hermes, Chanel, Dior utt no populārajiem zīmoliem. Bet ne par to te vispār stāsts, arī budžeta klases smaržas ir ļoti skaistas. Te jau meitenes runāja par to, ka Victorias Secret viss ir salds/salkans un vairāk piemērots jaunām meitenēm. Man, piemēram, nepatīk, ka cilvēki pārāk daudz lieto smaržas un var just jau 5m pa priekšu. Forši, ja aromāts ir neuzkrītoš.
Victorias Secret kosmētika ir ļoooti overpriced, jo kvalitāte tur vispār nav. Iesaiņotu to visu no name pudelītēs un nevienam nevajadzētu.
23.08.2021 17:29 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
C00L Dzipsy @ 23.08.2021 15:53

Protams, ka nē. ? Nezinu, ko Kivis plāno tur strādāt, ne viņam izglītības, ne darba pieredzes. Dzert un karaoki dziedāt vien prot. Kivis noteikti nav smaga darba darītājs ilgstošā laika periodā. Un viens visu ģimeni nepavilks ar vienu algu. Norvēģija ir dārga zeme. Viņam jau vēl alimenti arī jāmaksā.

Un šmiga tak arī tur dārga 😄
23.08.2021 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Reizumis iemetu aci šajā brīnišķīgajā portālā, un te tiešām ir kā kaut kādā portālā ārpus ierastā burbuļa.
Jums nešķiet, ka drusku pārvērtējat sevi?
Man arī ne tuvu nesimpatizē Kiviči, un tas būtu maigi teikts, bet nu dot vai nedod savu akceptu, par kādām smaržām vai dāvanām priecāties? Bļ*** nopietni? :D
Un vēl nosaukt zīmolus, nu, par kuriem iiiit kā varētu priecāties. Jūs tak neesat ne par matu labākas par Lieni.
Bet ar jums jau h*** tāda, ka par tad, ja viņa būtu atvērus kasti ar Chanel smaržām (tās te tika akceptētas), vienalga būtu nodiršana.
Tak padomājiet drusku, vai tas ir normāli, ko jūs te pļerkstat.
23.08.2021 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Es laikam palaidu garām brīdi forumā, kurā tika kaut kas minēts, kādas dāvanas drīkst vai nedrīkst dāvināt, par kurām priecāties un par kurām ne. 😁 es tikai manīju storijos, ka Liene piemin faktu, ka VS viņai patīk un tad loģiski, ka šeit sākās komentāri par to, ka tas nav brīnums, jo Guess kolosālā soma un norvēģu stila rozā kleita ir kaut kas tikpat unikāls kā VS. :D jā, es arī nosaucu dažus zīmolus, kuriem ir nišas aromāti atbildot uz jautājumu, kuras tad ir tās dārgās smaržas, bet ne ar domu, ka tikai par to jāpriecājas. Jēziņ! Pilnmēness ārā?! 😁
un vispār - kādā sakarā cilvēkam jāatrāda savas dāvanas?🤦🏻‍♀️
23.08.2021 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
C00L Dzipsy @ 23.08.2021 16:11

Nav jau runas par dāvanas dārgumu.
Runa ir par to visu rozā šmozā, Guess, Viktorijas noslēpumu un kā tas viss tiek pasniegts no viņas puses. Liene pati teica, ka zīmoli viņai "neesot" svarīgi, bet pat somiņu, kuru pati teica, ka jau lietojot, ielika Guess maisiņā atpakaļ, lai izvilktu un visiem nofilmētu Guess maisiņu.
Nepiestāv Lienes vecuma sievietēm ne rozā Guess somas, ne Viktorijas rozā smaržas. Jaunuvju brendi, kurām tāds zīmols liekas baisi kruts, bet patiesībā tie ir ļoti novazāti un nav tās naudas vērti.

+++
23.08.2021 18:41 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
piparene @ 23.08.2021 17:52
Reizumis iemetu aci šajā brīnišķīgajā portālā, un te tiešām ir kā kaut kādā portālā ārpus ierastā burbuļa.
Jums nešķiet, ka drusku pārvērtējat sevi?
Man arī ne tuvu nesimpatizē Kiviči, un tas būtu maigi teikts, bet nu dot vai nedod savu akceptu, par kādām smaržām vai dāvanām priecāties? Bļ*** nopietni? :D
Un vēl nosaukt zīmolus, nu, par kuriem iiiit kā varētu priecāties. Jūs tak neesat ne par matu labākas par Lieni.
Bet ar jums jau h*** tāda, ka par tad, ja viņa būtu atvērus kasti ar Chanel smaržām (tās te tika akceptētas), vienalga būtu nodiršana.
Tak padomājiet drusku, vai tas ir normāli, ko jūs te pļerkstat.

Mikroskopiski skatoties - ko foruma babuļi cepās par Victoria Secret smaržām? Laikam neparasti, ja nav sekots tālāk par 1. Lapu.
Makroskopiski skatoties - kopš Andris beidza ārdīties un Liene pa naktīm nepsiho IG diskusija ir novirzījusies uz “Lienes Stils/Nestils”, “Lienei nesanāk travel Vlogot” un dažreiz “bērnu labklājība”. Tas ir jau vairāk līdzīgi otrai Lielajai foruma diskusijai. Diskutēt kurai nagi nesmuki, kurai botoksa par daudz, somiņa nesmuka, utt. var patikt, var nepatikt.
Bet es, personīgi, gaidu kad un kā Kiviču sāga noslēgsies. Lienes desperate centieni Blogot vai Vlogot tiešām ātri piebesī.
23.08.2021 18:56 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Nu man vīram ari patīk dāvināt populārās rozā smaržas 😀 bet nu pamazām ierādu, ka ir arī citas un man tuvāk sirdij - Tom Ford, Narcosis, Byredo, Attar, Kajal.
23.08.2021 19:02 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Man pašai ir vairākas Dior (favorītbrends), Chanel, Hermes, un pa vienai no Jo Malone un Lancome.
Noteikti nesaku, ka tikai par šīm drīkst priecāties. xD
Vīram patiktos, ja man patiktos klasiskās Guerlain smaržas, bet man galīgi nepatīk Guerlain klasisko smaržu omīšaromāts (modernie ražojumi ir OK).
23.08.2021 19:20 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
piparene @ 23.08.2021 17:52
Reizumis iemetu aci šajā brīnišķīgajā portālā, un te tiešām ir kā kaut kādā portālā ārpus ierastā burbuļa.
Jums nešķiet, ka drusku pārvērtējat sevi?
Man arī ne tuvu nesimpatizē Kiviči, un tas būtu maigi teikts, bet nu dot vai nedod savu akceptu, par kādām smaržām vai dāvanām priecāties? Bļ*** nopietni? :D
Un vēl nosaukt zīmolus, nu, par kuriem iiiit kā varētu priecāties. Jūs tak neesat ne par matu labākas par Lieni.
Bet ar jums jau h*** tāda, ka par tad, ja viņa būtu atvērus kasti ar Chanel smaržām (tās te tika akceptētas), vienalga būtu nodiršana.
Tak padomājiet drusku, vai tas ir normāli, ko jūs te pļerkstat.

Nu nezinu, cik te ir taadas, kas regulaari karas kaklaa preceetiem viirieshiem un ir gandriiz izjaukushas vienu gjimeni un ir pilniibaa izjaukushas otru gjimeni. Kaa arii nezinu, cik te ir taadas, kuras ir pametushas 3 beernus, kuras tie 3 beerni neveelas redzeet, bet kuras piedzemdee 4. Un ar to veel plaatiities pa visu Latviju. Kaa arii nezinu, cik te taadas, kuras izlaidushas pa visu Latviju draaziena suniishpozaa foto. Domaaju, ka apalja nulle un jebkura te ir ar vairaak veselo sapraatu apveltiita kaa Ļena.
Jaa, vinja tieshaam var atveert Chanel kasti vai nopirkt Hermes somu, taapat vinja visiem riebsies. Un vinjas stils un gaume, kopsh izshkjiiraas no Ārena ir kaa leetai blozgai.
23.08.2021 19:31 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Susurrrrrs @ 23.08.2021 19:31

Nu nezinu, cik te ir taadas, kas regulaari karas kaklaa preceetiem viirieshiem un ir gandriiz izjaukushas vienu gjimeni un ir pilniibaa izjaukushas otru gjimeni. Kaa arii nezinu, cik te ir taadas, kuras ir pametushas 3 beernus, kuras tie 3 beerni neveelas redzeet, bet kuras piedzemdee 4. Un ar to veel plaatiities pa visu Latviju. Kaa arii nezinu, cik te taadas, kuras izlaidushas pa visu Latviju draaziena suniishpozaa foto. Domaaju, ka apalja nulle un jebkura te ir ar vairaak veselo sapraatu apveltiita kaa Ļena.
Jaa, vinja tieshaam var atveert Chanel kasti vai nopirkt Hermes somu, taapat vinja visiem riebsies. Un vinjas stils un gaume, kopsh izshkjiiraas no Ārena ir kaa leetai blozgai.
kaa no kanceles, respect 👌👍
23.08.2021 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Susurrrrrs @ 23.08.2021 19:31

Nu nezinu, cik te ir taadas, kas regulaari karas kaklaa preceetiem viirieshiem un ir gandriiz izjaukushas vienu gjimeni un ir pilniibaa izjaukushas otru gjimeni. Kaa arii nezinu, cik te ir taadas, kuras ir pametushas 3 beernus, kuras tie 3 beerni neveelas redzeet, bet kuras piedzemdee 4. Un ar to veel plaatiities pa visu Latviju. Kaa arii nezinu, cik te taadas, kuras izlaidushas pa visu Latviju draaziena suniishpozaa foto. Domaaju, ka apalja nulle un jebkura te ir ar vairaak veselo sapraatu apveltiita kaa Ļena.
Jaa, vinja tieshaam var atveert Chanel kasti vai nopirkt Hermes somu, taapat vinja visiem riebsies. Un vinjas stils un gaume, kopsh izshkjiiraas no Ārena ir kaa leetai blozgai.

👏🏻👏🏻👏🏻
23.08.2021 20:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Susurrrrrs @ 23.08.2021 19:31

Nu nezinu, cik te ir taadas, kas regulaari karas kaklaa preceetiem viirieshiem un ir gandriiz izjaukushas vienu gjimeni un ir pilniibaa izjaukushas otru gjimeni. Kaa arii nezinu, cik te ir taadas, kuras ir pametushas 3 beernus, kuras tie 3 beerni neveelas redzeet, bet kuras piedzemdee 4. Un ar to veel plaatiities pa visu Latviju. Kaa arii nezinu, cik te taadas, kuras izlaidushas pa visu Latviju draaziena suniishpozaa foto. Domaaju, ka apalja nulle un jebkura te ir ar vairaak veselo sapraatu apveltiita kaa Ļena.
Jaa, vinja tieshaam var atveert Chanel kasti vai nopirkt Hermes somu, taapat vinja visiem riebsies. Un vinjas stils un gaume, kopsh izshkjiiraas no Ārena ir kaa leetai blozgai.

Es tikko iečekoju to Hermes mājaslapu. Aizvēru acis uz jebkādām cenām un skatijos tik bildītes. Sapratu, ka man reāli nekas tur nepatīk. Pilnīgi nekas. 😀
23.08.2021 21:33 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Sisenis @ 23.08.2021 21:33

Es tikko iečekoju to Hermes mājaslapu. Aizvēru acis uz jebkādām cenām un skatijos tik bildītes. Sapratu, ka man reāli nekas tur nepatīk. Pilnīgi nekas. ?

Man ar ilgu laiku ar Hermesy bija "fu, bļe kā kādam var patikt", bet pēc kāda laika sāk gribēties un baigi patīk.
Negribu teikt iedomīgi "Līdz Hermesam jāizaug", bet nu vismaz "saprotu, kā var nepatikt 1. reizi apskatot". ;)
23.08.2021 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits