KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 43898
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 30.10.2022 10:38
Tas Globe Latvija ir no 2012 gada. 10 gadus atpakaļ!! ? Pie tam tas nav nekāds baigi wow, tas pats līmenis, kas 30 gadus atpakaļ bija Superpuika. Tikai neviens cits neplātās, jo visi citi sasnieguši daudzus citus sasniegumus dzīvē. Arī kivičs bļauj par to kedu čempiona titulu, tā it kā viens pats būtu bijis uz laukuma, jo neviens cits no komandas neplātās, ka bija arī pirmais čempions, jo komandas biedriem ir krietni lielāki citi panākumi.
Kāpēc Sintija Rača, Ieva Bondare neplātās ar saviem tituliem? Ļenkā , ev, zini kāpēc? Jo sasniegušas viņas savā dzīvē krietni, krietni vairāk kā kaut kāds nenozīmīgs tituls. Kaut vai cieņu no saviem bērniem, būt saviem bērniem par paraugu un mīlestības avotu. Kamēr šis nodzērušais pārītis ne tuvu nav saviem bērniem kāds elks vai piemērs. Sabiedrības acīs tikai degredācijas piemērs, klaunu pārīts, kas pārņemts ar Mežezera lietošanu. Pie dvēseles nav ne plika graša, tāpēc gatavi pārdoties par katru peso.
Pat mīlestības nav, abi jau saprot, ka pakaļā ir. Tik cenšās sev un viens otram melot, ka mīlestība joprojām ir.

Viens otram jau sen nemelo, vismaz Kivičs noteikti nē. Kivičam apnicis tēlot pat sabiedrības priekšā - Ļenka lien klāt bučoties, viņš aizgriežas prom (atceraties, kā attiecību sākumā VIŅŠ visu laiku bija Lieni apķēris?). Liene gan joprojām raksta visādus gaudulīgus mīlas tekstus un visādi citādi pazemojas. Uzvedas kā kājslauķis, tāpēc arī ir pilna ar žulti.
30.10.2022 12:18 |
 
Reitings 23127
Reģ: 18.08.2022
Pēc pēdējā posta liekas ,ka Lenka mežezeru ir arkorkējusi jau pirms kādas stundas 😁
30.10.2022 15:47 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ļenka vienu nedēļas nogali aizgājusi uz sporta zāli un tagad jūtas kā jaunava, citas saucot par dzērājām nedēļas nogalēs, kaut pati Mežezero, kad tik ir iespēja nevajag ne nogali, ne svētkus😁
Gaidu, kad būs atpakaļ tās vistas kājas ar #fitmom
30.10.2022 15:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3932
Reģ: 31.10.2010
Gandrīz katrs plencis rāda ar pirkstu uz citiem un saka "redz, tas tur ir dzērājs, bet es jau tāds neesmu"😁
Un jā, Lienīt, tavam pelmenim Eirovīzijā nav ko meklēt! Nevajag Latvijai tādu blamāžu un kaunu visas pasaules priekšā!
30.10.2022 16:04 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
A, kas vispār ir Liene Kiviča? Vai viņa vispār ir uzdevusi sev šo jautājumu, ar ko viņa ir atpazīstama, ar ko viņa vispār ir zināma Latvijā? Būtu labāk paklusējusi, pirms visa Latvija sāktu ķidāt ar ko viņa vispār ir zināma latviešu sabiedrībā! Jebkura sieviete kura audzina savus bērnus un strādā cienījamu darbu, ir daudz cienījamāka par viņu.
30.10.2022 16:06 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
Woohoo svētdienas facebook brēciens!🎉 Ļenkai drīz būs god complex, neviena Latvijā nav tik svēta kā viņa.
30.10.2022 16:12 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
ha.. pašu taču arī apprecēja, jo bija stāvoklī. Pirms tam- gandrīz līķis bija…
30.10.2022 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 3923
Reģ: 29.01.2009
Atkal dod pa lampām😂 Plosās Fb un baigās atklāsmes instagramā. 😂 Katru reizi viens un tas pats. Jau kuro reizi kā pirmo reizi pārsteidz cilvēku ļaunums internetā. 😂 Un tās sievietes...😂😂
30.10.2022 16:16 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Hortenze @ 30.10.2022 11:46

Vīrsdiez vai tik daudz atvēl tai skaistumkopšanai. Jau M. laikos viņš nekad ne par ko nemaksāja. Vienmēr izdiedelēja pakalpojumu pret reklāmu. Mūsdienās tā saucas "sadarbība". Pats ne reizi vien ir teicis, ka slavenības utml. nekad ne par ko nemaksā- viesu nami, pakalpojumi utt.- viss apmaiņā pret slavinošu reklāmu utt.
Paskatieties taču uz viņu apģērbu un paradumiem- tādi nevar atļauties izdot par skaistumkopšanām pat 100 eur mēnesī, kur nu vēl 500. Dzīvokli un komunālos jau neapmaksā labās fejas. Cik sanāk no lievenīšiem un bezfiltru šova, tik ir.
Skropstas, nagi, ragi, špricītes visticamāk ir kaktu meistaru sadarbības.
Krutās sadarbibas piedāvātas netiek, jo nav no tā plauktiņa tās slavenības. Jāpaciešas ar kaktu daktera spricīti. Te nu rezultāts- mūžīgā "alerģija". Ak jā- kokčiki arī.

Viānas Dirsnieces slavenais mākslas darbs!😂
30.10.2022 16:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3932
Reģ: 31.10.2010
Geji un transvestīti viņai pasauli pārņem😁Glupā Liene, LGBT ir minoritātes! Pasauli pārņemt viņi nekādi nevar, nomierinies un piebremzē ar dzeršanu😁
30.10.2022 16:27 |
 
Reitings 730
Reģ: 11.08.2022
Minelūše @ 30.10.2022 16:04
Gandrīz katrs plencis rāda ar pirkstu uz citiem un saka "redz, tas tur ir dzērājs, bet es jau tāds neesmu"?
Un jā, Lienīt, tavam pelmenim Eirovīzijā nav ko meklēt! Nevajag Latvijai tādu blamāžu un kaunu visas pasaules priekšā!
Teftelis eirovīzijā?😂Vinam jau lai vienu dziesmu aizdusā nošļupstētu bildinājumā jaunam parim nojumītē, jālien škodā un brūnais no kakliņa jāiešauj no uztraukuma. Tad lidz eirovīzijas skatuvei cienajamais mākslinieks nez vai nu vispār būs spējīgs aizrāpot 😂
30.10.2022 17:28 |
 
Patīk
Reitings 16357
Reģ: 09.12.2015
FB komentāros (STV) viena sieviete izteica savas domas par vepra dziesmas izstrādājumu, nekā rupja, bet Ļena sāka dirsties, un nu savā IG acīmredzami cenšas pierunāt cilvēkus nepirkt lietas, ko šī sieviete rada un tirgo. Un vienlaikus ņuņņā, cik visapkārt ļaunas sievietes un tāpēc zemi pārņemot geji un transpersonas. Tāds murgu savārstījums, par ko twiterī jau rēc balsī. Nez, kādu tepiķi tā slimiķe pīpē svētdienas vakaros? Šķiet, ko krietni jaudīgu.😂
30.10.2022 19:23 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Tak, kas viņu vispār laidīs līdz skatuvei? Es saprotu, ka šī piedalīšanās Eirovīzijas atlasē ir ,lai Andrītim būtu kaut kāda iespēja atkal uzkāpt uz lielākas skatuves, kas ir lielāka par 2x2 m2! Un Liene varētu sabildēt, safilmēt Andri uz skatuves priekš nākamajiem 10 gadiem, ko atrādīt storijos. Bet nu tas tak vairāk kā skaidrs, ka ne Andris spēj noturēt meldiņu, vārdi un mūzika dziesmām ir kaut kas, jā, nu tādiem pasākumiem kā viņš spēlē, bet ne jau lielajai skatuvei. Ja nu vienīgi žūrija šo varētu izlaist, lai izgāžas kā veca sēta, un visa Latvija izsmietu viņu, ņemot vērā kā pēdējos gadus šis ir publiski nolicis nopietnus mūziķus, nu tas tā, manas domas. Bet vispār es to gribētu redzēt, kā arī, kā Lieņuks viņam piedejotu😁Ā, un, protams, varbūt tas ir STV rīkojums, ka jāpiedalās, jo citu jau nav, ko rādīt!
30.10.2022 19:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Pag, vai tad jau ir izsludināta pieteikšanās Eirovīzijai un viņš tiešām ir pieteicis dalību?
30.10.2022 20:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3932
Reģ: 31.10.2010
Liene, kura ir visīstākā dīkdiene, sliņķe un slaiste, nekur nestrādā un visdrīzāk nestrādās vēl ilgi atļaujas aplikt strādājošu sievieti, kura pelna ar rokdarbiem.
Nez kas iznāktu, ja Lienei iedotu adāmadatas/tamboradatas un dziju?😁Viņa vispār zinātu, kas tas ir un ko ar to iesākt?😁
30.10.2022 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 4274
Reģ: 03.08.2009
Rekur lieņuka garadarbs
Man kādreiz šķita muļķīgas visas afirmācijas un manifestācijas. Šķiet arī šobrīd daļēji, jo, lai kaut ko dzīvē sasniegtu, uzskatu, ka nepietiek ar manifestāciju vien, ir kaut kas arī jādara, lai sasniegtu mērķus.
Mani vairāk uzrunā pateicība kādam augstākam spēkam rīta vai visas dienas cēlienā par to, ka esmu dzīva, sveika un vesela, gluži tāpat kā mani mīļie cilvēki līdzās. Manuprāt, vienmēr jāatceras par vienkāršām lietām, par kurām sapņo katrs, kuram to nav - mājas, ūdens, siltums (ne tikai radiatoru kontekstā), ēdiens, veselība, mīlestība, darbs un viss, kas katram svarīgs. Galvenais, ka uz mums nešauj, visi ir sveiki un veseli.
Es dažkārt domāju, ka esmu pārāk atklāta, tomēr, kad saņemu atkailināto dvēseļu vēstules no Jums, saprotu, ka visu daru pareizi. Kādam mana pieredze var noderēt, iedrošināt, saņemties.
Mani interesē iekšējā pasaule, kā es to attīstu. Dalos ar pavisam nelielu tās daļu, jo sabiedrība pieprasa materiālas un vizuālas lietas, kas, protams, nav mazsvarīgas, bet ne primāras. Mani tik ļoti tracina ārišķība kā PRIMĀRĀ vērtība! Somas, kleitas, kažoki, dārglietas, nauda, pupi, lūpas utt.! Tas ir nepieciešams, protams, bet tam nav nekādas vērtības, ja iekšējā pasaule ir atstāta novārtā un pūst. Man dažkārt šķiet, ka daudzi nojūgtos, paliekot vienatnē ar sevi kaut uz stundu bez blakusparādībām - gadžetiem, internetu un dārgām šmotkām. Manuprāt, daudzi nepatiktu paši sev. Kā Jums šķiet? Lielākā vērtība ir būt mierā pašam ar sevi, kad neviena un nekā nav. Tā man šķiet.
#slavenībasbezfiltra #lienekivica #andriskivics #thoughts #motivation #love
30.10.2022 20:19 |
 
Reitings 43898
Reģ: 20.07.2021
Minelūše @ 30.10.2022 20:14
Liene, kura ir visīstākā dīkdiene, sliņķe un slaiste, nekur nestrādā un visdrīzāk nestrādās vēl ilgi atļaujas aplikt strādājošu sievieti, kura pelna ar rokdarbiem.
Nez kas iznāktu, ja Lienei iedotu adāmadatas/tamboradatas un dziju??Viņa vispār zinātu, kas tas ir un ko ar to iesākt??
'
Te jau ir viens komentārs šajā sakarā: Liene Kiviča komentāros aicina neatbalstīt ļaunas sievietes biznesu.
OK. Es labprāt atbalstīšu Jūsu biznesu, Liene. Kādi ir Jūsu sasniegumi profesionālā jomā? Kā esat pielietojusi savā biznesā plašās zināšanas , diplomus, daudzās izglītības? Jums ir 40+ gadi, tādā vecumā ir profesionālās karjeras virsotne!
30.10.2022 20:24 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Anne Shirley @ 30.10.2022 20:19
Rekur lieņuka garadarbs

😁 tad kāpēc vińa to vien dara, kā pucē ārējo? Tas, kā sanāk, ir cits stāsts.
Nojūgusies arī taču bija. Nemāk būt viena.
30.10.2022 21:16 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ir kāda "slavenība" vēl, kas pa pālim plosījusies ar komentētājiem?
Neviena nenāk prātā, kura būtu tik par zemu kritusi un tik ilgi vēl vārtījusies kā ļenka.
30.10.2022 21:17 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Biņa taču ir pamatīgi sagājusi pa fāzēm. Personības dubultošanās? Kārtigi izplosās komentāros - pati nepazīstamus cilvēkus nodirš - kur nu vēl nolād lai nokalst vāvere - un tad pamostas dievgosniņa un jau insta liel storijus,ka tiek apmelota viņa un viņas bīloved hazbend :D
Nu slima viņa taču ir! Cik ilgi STV kultivēs un baros šos dīkdieņus?
30.10.2022 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits