KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 9783
Reģ: 15.03.2012
Zuziii @ 20.10.2022 21:09
Es skatos vakariņš ar savējiem , sakiet lūdzu kā jūs reaģētu ja jums būtu 3 bērni līdz kādiem 11 gadiem un piedalītos šovā, kur ir sagadījies , ka nāk ciemos pie Jums Kivičš (vienā no tām sērijām mia arī bija līdzi ) . Sēž pie galda un bērniem klātesot stāsta burtiski par savu krānu vannā , Pecolli smejas (bet nu beigās nāk pie prātiņa un saka Kuš, bērni ) un pēc tam stāsta nepiedienīgas stāstus par sievieti ar lieliem pupiem, vai jūs pieļautu šo visu dzirdēt saviem bērniem ? Un kā Kivičam kā tēvam esot nav saprata un filtra ko var runāt bērnu klātbūtnē un ko ne…

Manā gadījumā sērijas filmēšana nemaz nenotiktu, jo, jau sadzirdot viņa aizdusā šļupstošo runu, (nesaprotu, kā viņu neviens pēc balss neatpazina, pat tēlojot akcentu), pateiktu, lai tas tur atstāj manu māju, arī ja pasarg dies kāds izdomātu prikola pēc pasūtīt muzikālu pārsteigumu 😵 lūdzu ceļa nauda un adios! Lai nu kurš, bet šī persona ir 🤮
20.10.2022 21:35 |
 
Reitings 1025
Reģ: 25.03.2014
Šovakara sērija ..
Zin kā, ko tu stulbam padarīsi? 😆 Liene ir stulba un Kivis ir degradējies viņas stulbumā. Un to, ka viņš viņu neciena un tā lielā mîla sen ir pagājusi - tas ir tik ļoti nolasāms viņa attieksmē un uzvedībā. Praktiski kā liene atver muti ko teikt, viņš neklausas, aizgriežas un pārtrauc.
Bet liene jau viņu sargā lai neviena nenočiepj, kā čūska tikai kūda un savus viltīgos komentārus par rakstītājiem internetā kurš nu ko ir rakstījis.
Ak..kādā gan bedrē jūs abi esat nonākuši ar savu lielo mīlu..un zemapziņā abi to saprotat! Laimīgais Kivič-pāris …
20.10.2022 22:11 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
Labi gan, ka Lienītei ir Andris kurš pēkšņi atrada šo forumu un palasīja viņai priekšā 😀😀😀 Kā pensionāri.. vienā sērijā tas bija slikti, otrā sērijā šitas bija slikti. Ko diez senioriņi darīs nakošā sērijā? Atkal būs pastaiga pa sētu? Tik aizraujoša dzīve!
21.10.2022 09:08 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
kriksisix @ 20.10.2022 22:11
Šovakara sērija ..
Zin kā, ko tu stulbam padarīsi? ? Liene ir stulba un Kivis ir degradējies viņas stulbumā. Un to, ka viņš viņu neciena un tā lielā mîla sen ir pagājusi - tas ir tik ļoti nolasāms viņa attieksmē un uzvedībā. Praktiski kā liene atver muti ko teikt, viņš neklausas, aizgriežas un pārtrauc.
Bet liene jau viņu sargā lai neviena nenočiepj, kā čūska tikai kūda un savus viltīgos komentārus par rakstītājiem internetā kurš nu ko ir rakstījis.
Ak..kādā gan bedrē jūs abi esat nonākuši ar savu lielo mīlu..un zemapziņā abi to saprotat! Laimīgais Kivič-pāris …

Amerikas braucienā man likās, ka lielā mīla pagaisusi. Liene skraida pakaļ no aizmugures ar bērnu, kamēr Kivičs vispār pat neskatās uz to pusi.
21.10.2022 09:22 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kamēr lienīte priekšā pakaļā bāž, cik andrītis labs gultā, kā atklājis sievieti, kā izvilcis no nāves, kā gatavo, kāds labs tēvs, ka bez viņa nebūtu nekas no rīta līdz vakar. Tikmēr andrītis ne reizi pats no sevis nekad neko tādu nav teicis par lieni, kamēr vien nav kāda heitera jautājums. Tikai dēļ heiteriem paslavēs, bet priekš pašas ļenkas, ļenku nekas nepaslavēs. Kāds posts ir bijis veltīts ļenkai dzimšanas diena vai vārda dienā? Pat Māmiņdienā neko nebūtu dabūjusi, ja nevajadzētu rādīt stv. Kamēr ļenka cenšas sabiedrībai spodrināt sava gaiļa spalvas, tikmēr ļenka kā bija noplukusi vista tā ir, pat nepalīdz paštīksmināšanās un sevis slavinošie komentāri.
21.10.2022 10:16 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Vai tā sērija ar nažiem ir izņemta laukā no 1188.play? Vakar vakarā gribēju noskatīties, bet 1. sēriju, kur pie geju pāra, man nerāda, ka ir ievietota, sākas ar 2. sēriju uzreiz 😅🙈
21.10.2022 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
Zaicik @ 21.10.2022 09:22

Amerikas braucienā man likās, ka lielā mīla pagaisusi. Liene skraida pakaļ no aizmugures ar bērnu, kamēr Kivičs vispār pat neskatās uz to pusi.

Tā iet, ja attiecības balstās uz seksu un alkoholu nevis uz draudzību, cieņu, mīlestību.
21.10.2022 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
Šodien aiz ziņkārības noskatījos pēdējo sēriju, kur Kivipāris lasa komentārus. Un cik rēcīgi bija :D Liene baigi uzsver, ka sievietes tikai raksta ziņas un komentē. Nu jau Liene, jo normāli veci vispār nezinat kas jūs esat un viņiem ir dziļi vienalga. Sievietēm vnk patīk klaču dzīt tāpēc mēs te sēzam un jūs aprunājam. Bet īstenībā visas sērijas gaitā var redzēt, ka abiem riktīgi iekož kaulā. Nebrinos, ka Liene pēc tam pielika seju rakstīja pretīgus komentārus atpakaļ visiem pēc kartas. Tas nekas, ka visu sēriju taisīja dievgosniņas acis tjipa "ko tā es, es jau neko, esmu tīra, balta, svēta".
Kivka pats arī uzvelkasnl, ka tjipa bērniem vienalga, heito tikai pieaugušie. Un ja kāds bērns kko saka, tad pieaugušie vainīgi. Ne nu var jau sevi mierināt ar domu, ka meitu klasesbiedri nemāk internetu, nemāk atvērt ziņu portālus un ieraudzīt visas jūsu izvirtības ar dzeršanu, seksošanu un minicīsiņa peldināšanu vannā.
Ā un Lienite saka, kā vienmēr jau šitā paziņas tikai komentē. Gan jau atkal Madara radās. Skatoties kā divu pieaguši alkoholiķi tēlo neizpratni par negatīvajiem komentāriem, gribas abus ar slapju grīdas lupatu izpļaukāt. Un Liene, wtf, tik spīdīgs vakara grims kkada random darba diena , bloķenes dzīvoklī. Vnk wtf.
21.10.2022 22:22 |
 
Reitings 2305
Reģ: 07.03.2022
Anne Shirley @ 21.10.2022 22:22
Šodien aiz ziņkārības noskatījos pēdējo sēriju, kur Kivipāris lasa komentārus. Un cik rēcīgi bija :D Liene baigi uzsver, ka sievietes tikai raksta ziņas un komentē. Nu jau Liene, jo normāli veci vispār nezinat kas jūs esat un viņiem ir dziļi vienalga. Sievietēm vnk patīk klaču dzīt tāpēc mēs te sēzam un jūs aprunājam. Bet īstenībā visas sērijas gaitā var redzēt, ka abiem riktīgi iekož kaulā. Nebrinos, ka Liene pēc tam pielika seju rakstīja pretīgus komentārus atpakaļ visiem pēc kartas. Tas nekas, ka visu sēriju taisīja dievgosniņas acis tjipa "ko tā es, es jau neko, esmu tīra, balta, svēta".
Kivka pats arī uzvelkasnl, ka tjipa bērniem vienalga, heito tikai pieaugušie. Un ja kāds bērns kko saka, tad pieaugušie vainīgi. Ne nu var jau sevi mierināt ar domu, ka meitu klasesbiedri nemāk internetu, nemāk atvērt ziņu portālus un ieraudzīt visas jūsu izvirtības ar dzeršanu, seksošanu un minicīsiņa peldināšanu vannā.
Ā un Lienite saka, kā vienmēr jau šitā paziņas tikai komentē. Gan jau atkal Madara radās. Skatoties kā divu pieaguši alkoholiķi tēlo neizpratni par negatīvajiem komentāriem, gribas abus ar slapju grīdas lupatu izpļaukāt. Un Liene, wtf, tik spīdīgs vakara grims kkada random darba diena , bloķenes dzīvoklī. Vnk wtf.
Liene izlikās, ka pirmo reizi dzird par šādu forumu, kas noteikti nav patiesība - noteikti zina, kas, kurā lpp. rakstīts. 😁
Nu jāā... Meikaps vienmēr tāds itkā uz karnevālu sataisījusies iet!
21.10.2022 23:01 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1300
Reģ: 29.01.2009
Video ir mūsu Telegram kanālā! Meklē @Dievietelv vai arī lapas apakšā, kur ir saites uz mūsu soctīkliem.
21.10.2022 23:03 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
MeltedCheese @ 21.10.2022 23:01
Liene izlikās, ka pirmo reizi dzird par šādu forumu, kas noteikti nav patiesība - noteikti zina, kas, kurā lpp. rakstīts. ?
Nu jāā... Meikaps vienmēr tāds itkā uz karnevālu sataisījusies iet!
pati vēl pirms ieprikšējiem Ziemassvētkiem komentēja te, kā tad, ka nezin šo lapu.
Nebrīnīšos, ka šie slimie arī izveidoja šo atsevišķo diskusiju par sevi.
21.10.2022 23:30 |
 
Patīk
Reitings 16386
Reģ: 09.12.2015
Liene tajā sižetā ļoti slikti izskatās. Uz gadiem 50+ Pilnīgi cita seja nekā filtru bildēs. Un, jā, varēja just, ka viņai nebija komfortabli publiski lasīt par sevi komentārus no foruma. Bet kaut kādu haipu reitingam vajag izspiest. Un Kiviči laikam pat publiski čikāties būtu ar mieru, lai tikai viņus neizmet no šova.
21.10.2022 23:49 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Domāju... Kad beidzot Ārens noliks šo pārīti pie vietas, kad beigs klusēt. Var jau būt nogaida, grāmatas iznākšanu. Es ļoti ceru, ka meitas reiz runās, par sajūtām, pazemojumu. Kaut vai slēpjoties nepubliskojot savus foto, tas būtu pareizāk. Nevajag bildes, kā meitas izskatās tagad.Tik ļoti žēl, Lienes meitas un Madaras. Kā nesaprot šis pārītis, kad viss kopumā ir iedragājis bērnu psiholoģisko stāvokli. Viņu izdarības ir pretīgas. Tak apstājaties un stv tik atbalsta, kā šis kanāls vēl netiek saukts pie atbildības.
22.10.2022 00:10 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Ak jā, Liene runā kā Kivičš, klausa kā paklausīgs suns. Glauda roku brīdī, kad runā par savām meitām, kaut viņa tiek pārtraukta atkal, lai izteiktos,jo runā visu mīlošais vīrs 😂aita tu esi 40+ ietekmējama, vai tomēr slēpās aiz misenes vulgārs bābietis?Ja tā, man kauns tavā vietā, ka tāda bij pelnījusi šādu titulu. Laikam organizētāji arī par daudz mežezeru iešāvusi bij.
22.10.2022 00:15 |
 
Reitings 2305
Reģ: 07.03.2022
Lūk, tev piemērs Lienīt, kad Tu filmēji svešus cilvēkus Amerikā viņiem tas nepatika. Tagad tu sper zemes gaisā, ka tavu bērnu bildes tiek publicētas bez tavas atļaujas.
Izdari secinājumus. Nedari otram to, kas pašam nepatīk!
22.10.2022 08:00 |
 
Reitings 31070
Reģ: 11.02.2015
MeltedCheese @ 22.10.2022 08:00
Lūk, tev piemērs Lienīt, kad Tu filmēji svešus cilvēkus Amerikā viņiem tas nepatika. Tagad tu sper zemes gaisā, ka tavu bērnu bildes tiek publicētas bez tavas atļaujas.
Izdari secinājumus. Nedari otram to, kas pašam nepatīk!

++
Un arī, kad Madaras meitas pusplikas pludmalē nopubliskoja, tad - nekas traks, Andris arī ir vecāks un to ļāva.
Ļenka, šīs bildes varbūt Arents (vai kā viņu tur sauc) atļāva publicēt?
Un jebkurā gadījumā, kas vienreiz bijis publisks, tas internetā vienmēr paliek publisks. Pat ja pēc tam izdzēš. Pietiek kādam skrīnu uztaisīt.
Tāpēc, blozga, ir jādomā 100x pašai jau sākotnēji, ko tu publicē vai ļauj publiskot.
22.10.2022 08:34 |
 
Patīk
Reitings 2725
Reģ: 08.05.2022
Tagad viņa te dusmojas par to, ka kāds publicējis bildi ar viņas meitām un pati vēl pārpublicē to visu savā Ig lai vēl vairāki cilvēki to bildi redzētu. Kur loģika? Pati visu laiku tik ļoti ir slēpusi meitas, nav likusi bildes ,bet tagad vēl atrāda visam Instagram? 😂
22.10.2022 08:44 |
 
Reitings 2230
Reģ: 20.06.2013
Tajā amēbas story ar meitu bildi man nolasās,ka vienīgā sāpe ir par to ka nav nekas samaksāts 🤣
22.10.2022 08:54 |
 
Reitings 566
Reģ: 10.03.2020
Lorra @ 22.10.2022 08:44
Tagad viņa te dusmojas par to, ka kāds publicējis bildi ar viņas meitām un pati vēl pārpublicē to visu savā Ig lai vēl vairāki cilvēki to bildi redzētu. Kur loģika? Pati visu laiku tik ļoti ir slēpusi meitas, nav likusi bildes ,bet tagad vēl atrāda visam Instagram? ?

Loģika tajā, ka Ļenkai loģika nav iedalīta. Es nebiju redzējusi to rakstu un bildes līdz šim, tagad redzēju. Paldies!
22.10.2022 09:38 |
 
Patīk
Reitings 2725
Reģ: 08.05.2022
Un šodien skatos 4dienas sēriju “Slavenības bez filtra”. C’mon, es pilnīgi varu iedomāties kādu traumu viņi meitām uztaisīja kuras redzēja un dzirdēja kā balodīši nodarbojas ar seksu un viņiem tas šķita normāli! Pofigs, ka jebkurā brīdi kāds no bērniem var iet pa koridori un ieraudzīt vai izdzirdēt to mīlestību ko veido gultā, Pofigs, nevar jau nociesties vai aiziet kaut uz vannasistabu to visu izdarīt, bet nē nedomāsim par bērniem, domāsim par septiņiem orgasmiem un tagad brīnāmies, jo bērni negrib redzēt māti. Pipec
22.10.2022 09:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits