KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5034
Reģ: 23.08.2022
Minelūše @ 26.08.2022 23:28
O jā, mēs taču katra sapņojam par resnu, rupju, neuzticīgu dzērāju, kurš mīl ieštaukāt sievietes. Ja Kivičs būtu vienīgais vīrietis pasaulē, es labāk ar sievietēm satiktos?
ieštaukāt 😀😀😀😀😀😀😀
26.08.2022 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Apple of my eye @ 26.08.2022 23:04

Āa nē, nē, es neaizstāvu Lieni :D Viņa ir mentāla, pilnīgs čau!
Un nesekoju tam laikam, kad Kivičš bija ar Madaru, bet laikam bija tā, ka tad vismaz bija zolīdāks.
Man vnk vienmēr sajūsmina šīs šķiršanās, kur viens ir "labais", otrs "sliktais". Man tad vnm liekas - nu ko jūs, tie cilvēki taču dzīvoja kodā desmit/divdesmit gadus, tad jau bija kkas kopīgs.
Arī par Sauliešiem atceros, ka pie šķiršanās kad gāja publiski, cilvēki teica - Katrīne ir dura, bet Kaspars gan sakarīgs un kāds tur. Jā kā tad! Kaspars, ja būtu tik "pārāks" par Katrīni, tad tak nedzīvotu kopā tik ilgi. Mans viedoklis vnk ir ka Kaspars ir tāds pats topinambūrs kā Sauliete :D
Un līdzīgi arī domāju ar Kivičiem. Madara jau nebija pie Kiviča nolaupīta un piesieta pie gultas, tā bija viņas izvēle dzīvot ar Kiviču un tad jau pati to gribēja... OK, Liene ir new low, bet man nešķiet, ka Madaru būtu baigi par ko slavināt

Vispār jau šim varētu arī nepiekriet. Madara bija ļoti jauna un, acīmredzot, arī dumja, kad precējās ar Kivi. Teiksim tā, ka Kivis viņai bija pieredze un kļūda no kuras mācīties. Es tīri tā personiskā ziņā saprotu, ka skaties uz savu ex un domā "kur man bija prāts". :D ticu, ka Madarai ir līdzīgi, tikai sarežģītāk, jo divi bērni.
27.08.2022 00:04 |
 
Patīk
Reitings 19508
Reģ: 09.12.2015
Madara vēl mācījās vidusskolā, kad Kirpičs viņu sāka aplidot. Tajā vecumā ne viena vien meitene uzķertos uz tobrīd populāru muzikantu - makaronu karinātāju. Madara kaut arī bija ļoti jauna un naiva, taču pietiekami uzņēmīga, saimnieciska, atbildīga, lai to beztolka mūziķi ievirzītu pareizās sliedēs. Es domāju, pats Kivis apzinās, ka viņa ex bija laba sieva. Un dzīvē Madara izskatās lieliski - kopta, smaidīga jauna sieviete. Atšķirībā no īgnās, iedomīgās švabras.
27.08.2022 00:17 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Apple of my eye @ 26.08.2022 23:04

Āa nē, nē, es neaizstāvu Lieni :D Viņa ir mentāla, pilnīgs čau!
Un nesekoju tam laikam, kad Kivičš bija ar Madaru, bet laikam bija tā, ka tad vismaz bija zolīdāks.
Man vnk vienmēr sajūsmina šīs šķiršanās, kur viens ir "labais", otrs "sliktais". Man tad vnm liekas - nu ko jūs, tie cilvēki taču dzīvoja kodā desmit/divdesmit gadus, tad jau bija kkas kopīgs.
Arī par Sauliešiem atceros, ka pie šķiršanās kad gāja publiski, cilvēki teica - Katrīne ir dura, bet Kaspars gan sakarīgs un kāds tur. Jā kā tad! Kaspars, ja būtu tik "pārāks" par Katrīni, tad tak nedzīvotu kopā tik ilgi. Mans viedoklis vnk ir ka Kaspars ir tāds pats topinambūrs kā Sauliete :D
Un līdzīgi arī domāju ar Kivičiem. Madara jau nebija pie Kiviča nolaupīta un piesieta pie gultas, tā bija viņas izvēle dzīvot ar Kiviču un tad jau pati to gribēja... OK, Liene ir new low, bet man nešķiet, ka Madaru būtu baigi par ko slavināt
Nu tur jau ir tā lieta,ka Madara ciena Andri par nodzīvotajiem gadiem un pateicīga par meitiņām.Un ne brīdi nenolaidās līdz abu līmenim un neko sliktu nebazūnēja.Toties kādas samazgas tika lietas pār viņas galvu,pie tam publiski.
27.08.2022 00:25 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Scandinavian @ 26.08.2022 12:46
Kā es smejos par jaunāko "Slavenības bez filtra epizodi". Ar Lieni tik labi ejot, jo viņa viņam pirmā rīdziniece :D Ak.. Varbūt tāpēc kaustīja un čurināja kāpņu telpā? Nu nav jau vairs 90tie vai 2000tie gadi, kad Rīga bija kāds īpašs galapunkts. Tagad visiem ir skaidrs, ka lamzaki būs gan laukos, gan Rīgā. Pats Andris noteikti neizskatās pēc tāda, kas asociētos ar "Rīgas čali".

Es ari nosmejos, nesaprotu, kas tai Lienei ir ar to Rigu, vai tad tas kads luxus, glamurs vai kaut kada pievienota vertiba, ja kads ir no Rigas? :D Nesaprotu, kura laikmeta vinja dzivo, tiesam dzivo vel pagatne, kaut kadus 20-30 gadus atpakal, kad laikam Riga skaitijas kaut kas unikals, hahahahaha. Hallo, pasaule jau sen ir mainijusies, saja globalaja laikmeta ir iespejams dzivot jebkur un nav svarigi, no kurienes kads nak, vai no Rigas, vai no Janmuizas, vai ari no Turcijas un Sirijas, tam vairs musdienas nav nekadas nozimes.
27.08.2022 01:55 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Es kaut ko īsti nesaprotu laikam? Liene katru dienu storijos sten-Oi cik mums šodien bija gara filmēşanas diena.Ko tur var katru dienu filmēt,ja parāda 2reiz nedēļā dažas minūtes? Un pie tam neko jēdzīgu.Kä Kivis uzspēlēti skrien puķes pirkt? Kā Liene baigo pārsteigumu tēlo? Pat abi runā uzspēlēti.Sadegušā teātra aktieri.
27.08.2022 09:39 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Piekrītu Skaistsceļš, es vēl joprojām nesaprotu, ko viņi filmē visu dienu. Laikam savu iestudēto teātri jāpārfilmē 100x😁😁😁 Un tiešām, šiem diviem viss izskatās tik mākslīgi, pat tā iepriekšējā sērija ar tiem drausmīgiem skaistumkopšanas ieteikumiem no Lienes, nu tāds teātris, cirks, Liene izskatās pilnīgi atbilstoši savam vecumam 40+ brīžam pat liekas 45+ un šī iesaka kā saglabāt skaistumu, nu nopietni?! Liene, tev āda ir nošļukusi visur, paskaties kur tava dvieļa rīvēšana zem zoda ir novedusi, viss tur ir ļengans, tikai skalpelis līdzēs, vaigi nošļukuši, pie padusēm viss ļengans, tā pat ne vēders stingrs, ne kājas, kādi ieteikumi??! Atradusies skaistumkopšanas guru, šeit tikai jākrāj plastiskai operācijai, vai arī beidzot jāpieņem savs vecums un jābeidz šis cirks un melošana.
Un teksts, ka jebkura sieviete vēlētos Andris, nu tas vispār bomba 😁😁😁 tikai nekoptas, nodzērušās vai sievietes no dziļiem laukiem ņemtu tādu Andri kāds viņš ir tagad. Apaļš, tā nekoptā bārda, ar drausmīgu slāvu, iedzērājs, sievu sitējs, strādāt negrib, skops, bet nu Lienīte jau var sevi mierināt, ka viņa dabūjusi pašu labāko vīrieti! Tāpēc jau ieķērusies šiem biksēs un nelaiž vaļā, jo pati zin kāda šim slava un akli tic , ka visām Andris baigi vajadzīgs 😁😁
27.08.2022 10:32 |
 
Reitings 70
Reģ: 15.04.2022
Ahhh, kā mani kaitina tas pārītis. Kuilim uz dzimšanas dienu bija limuzīns, bagātīgi klāts galds. Blondajai švabrai uz vārda dienu arī kaut kādas svinības utt. Kas bija Miai? Nekas! Tā nabadzīgā kūciņa neskaitās. Lopi tādi!
27.08.2022 12:24 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Anne Shirley @ 27.08.2022 00:04

Vispār jau šim varētu arī nepiekriet. Madara bija ļoti jauna un, acīmredzot, arī dumja, kad precējās ar Kivi. Teiksim tā, ka Kivis viņai bija pieredze un kļūda no kuras mācīties. Es tīri tā personiskā ziņā saprotu, ka skaties uz savu ex un domā "kur man bija prāts". :D ticu, ka Madarai ir līdzīgi, tikai sarežģītāk, jo divi bērni.

Es šajā diskusijā nekad neesmu līdusi, bet pēc manas paziņas storija, es sapratu, ka Madara nav nekāda svētā. Tāda pati divkose un intrigante kā visas citas.
Katrā ziņā, manas domas par to pūkaino "Madariņu" mainijās
27.08.2022 12:27 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
piecukapeikumetēja @ 27.08.2022 12:27

Es šajā diskusijā nekad neesmu līdusi, bet pēc manas paziņas storija, es sapratu, ka Madara nav nekāda svētā. Tāda pati divkose un intrigante kā visas citas.
Katrā ziņā, manas domas par to pūkaino "Madariņu" mainijās

konkrēti? ko kad kas?
Neviens nav ideāls, un nav jābūt, bet kirpiču riebeklības diezvai var pārspēt.
27.08.2022 12:37 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
piecukapeikumetēja @ 27.08.2022 12:27

Es šajā diskusijā nekad neesmu līdusi, bet pēc manas paziņas storija, es sapratu, ka Madara nav nekāda svētā. Tāda pati divkose un intrigante kā visas citas.
Katrā ziņā, manas domas par to pūkaino "Madariņu" mainijās
Lūdzu storiju studijā,citādi izskatās ka tu tāda pati intrigante kā visas citas.
27.08.2022 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 29.01.2009
Cik savāda sajūta - pēdējā pāra fotosesijā ar dāliju ziedu pušķi. Paši fotogrāfejas n reizes, bet no kopīgā bērniņa bildes - tikai matu astes čupčiks, rociņa vai pagriezta mugura. Nekur nav seja vai pat mēģināts trāpīt visas ģimenes kopīgs foto. Mēģināt kaut 10min, bet dabūt kopīgu bildi.
Vai tad kopīgs bērns nav mīlestības un emociju izpausmes auglis?
27.08.2022 13:19 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
_komedija_ @ 27.08.2022 13:19
Cik savāda sajūta - pēdējā pāra fotosesijā ar dāliju ziedu pušķi. Paši fotogrāfejas n reizes, bet no kopīgā bērniņa bildes - tikai matu astes čupčiks, rociņa vai pagriezta mugura. Nekur nav seja vai pat mēģināts trāpīt visas ģimenes kopīgs foto. Mēģināt kaut 10min, bet dabūt kopīgu bildi.
Vai tad kopīgs bērns nav mīlestības un emociju izpausmes auglis?

Nepiekritīšu. Šī visa bērnu eksponēšana ir pārāk pārvērtēta un uzstādīta bez maz kā norma atrādīt mazos kā modeļus. Viņi taču nerada saturu ap un par bērniem, bet savu dzīvi, arī agrāk teica, ka Mia netiks eksponēta. Tāpēc pārmest, ka viņa neskatās kadrā vai no viņas redzams tikai čupčiks ir vienkārši piekasīšanās. Ja tev lojāli draugi liktu šādas bildes, tu vienalga rakstītu salkanos komentus un pat nepamanītu, ka no bērna tur tikai detaļa, bet kā Kiviči, tā uzreiz piekasās visam. Ko tad Miai likt speciāli kadrā skatīties visu laiku? Man liekas tā ir vardarbība pret bērnu, kad liek pozēt, speciāli skatīties tā vai šitā, lai tikai būtu veiksmīgi kadri.
Kā sanāca, tā sanāca. Un šīs bildes Kivičiem kā par brīnumu ir pat smukas. Ne vienmēr viss ir kā no pakaļas.
27.08.2022 13:56 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Nu ka viņus filmē augām dienām,lai sanāktu dažas kaut cik jēdzīgas minūtes,nav brīnums.Ar tādu amēbu kā Liene.Es tik nesapratu,kāda vella pēc Andrīc skŗēja atkal pēc ziediem?Kādēļ neatrādija to kapu vainagu ar iespraustām rozēm pa vidu,ko šai iešķieba.
27.08.2022 14:24 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Kivičs pat parunāt nevar bez aizelsanos. Nabadziņš nesaprot kāpēc 6pakas modē 😂😂😂
27.08.2022 14:51 |
 
Reitings 51893
Reģ: 20.07.2021
Skaistsceļš @ 27.08.2022 12:42
Lūdzu storiju studijā,citādi izskatās ka tu tāda pati intrigante kā visas citas.

tas droši vien ir sažuvušās Ļenkas Kivičas storijs!
27.08.2022 15:13 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Filomena @ 27.08.2022 14:51
Kivičs pat parunāt nevar bez aizelsanos. Nabadziņš nesaprot kāpēc 6pakas modē ???
😂😂😂😂
27.08.2022 16:27 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Tusnelda @ 27.08.2022 15:13

tas droši vien ir sažuvušās Ļenkas Kivičas storijs!
👍👍👍😁😁😁
27.08.2022 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 29.01.2009
Nepiekritīšu. Šī visa bērnu eksponēšana ir pārāk pārvērtēta un uzstādīta bez maz kā norma atrādīt mazos kā modeļus. Viņi taču nerada saturu ap un par bērniem, bet savu dzīvi, arī agrāk teica, ka Mia netiks eksponēta. Tāpēc pārmest, ka viņa neskatās kadrā vai no viņas redzams tikai čupčiks ir vienkārši piekasīšanās. Ja tev lojāli draugi liktu šādas bildes, tu vienalga rakstītu salkanos komentus un pat nepamanītu, ka no bērna tur tikai detaļa, bet kā Kiviči, tā uzreiz piekasās visam. Ko tad Miai likt speciāli kadrā skatīties visu laiku? Man liekas tā ir vardarbība pret bērnu, kad liek pozēt, speciāli skatīties tā vai šitā, lai tikai būtu veiksmīgi kadri.
Kā sanāca, tā sanāca. Un šīs bildes Kivičiem kā par brīnumu ir pat smukas. Ne vienmēr viss ir kā no pakaļas.

Ne pa tēmu uzbrauciens un garo palaga atbildi lasīju pa diagonāli.
Apzināti nekur nepieminēju uzvārdus. Dalījos pārdomās.
Zinot citu cilvēku profilus sev pietuvinātu vai zināmas personības, pat pasaules slavenu - vienmēr var uzlikt opciju "privāts un redz tikai konkrēts cilvēku loks". Un ļoti daudziem pāriem bildes no ikdienas ainas ir mīlīgākās, pat ja bērns 100% neskatās uz kameru.
Bet runājot par Tavu pieminēto pāri - piedalījušies citās fotosesijās un tad arī bērns izskatās kā kaut kas lieks, ne kopīgs.
Nevēlies eksponēt savu bērnu vai rādīt privāto dzīvi, ka vispār esat precēti vai ar bērnu? Tad savādi redzēt bērna pusseju vai pusķermeni.
27.08.2022 16:40 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
pareizi, nav, ko raadiit, kaa beernam pamet kaulu tfu vienu kartupelu skeeliiti, vai pasauc beernu nevis vaardaa, bet chaapstinot luupas kaa suni, ka beerna dzimshanas dienu saak svineet ap 22 vakaraa nometot 3 balonus pie ledusskapja uz griidas, un, ka beerns visu laiku nedvesh ne skanjas, visu dienu gulj un arii pa nakti, suucot beebju pudeli ar nezinkaadu saturu iekshaa, ka visulaiku ir jaagulj..
27.08.2022 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits