KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
vivii @ 03.06.2022 11:59
Man sākt likties, ka BT vienkārši jau ir apriebies saņemt iesniegumus par abiem pamuļķiem un viņi sāk ''atsmērēties'' no jebkura iesnieguma.
Man arī atsūtīja oficiālu dokumentu, ka iesniegums ir reģistrēts utt., bet neko vairāk nav rakstījuši.

Viņiem nav arī nekas Tev vairāk jāraksta, Tu esi 3ā persona, kurai nav nekāda likumiska pamata sniegt kaut kādas atbildes par Kivičiem..
03.06.2022 13:36 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
McSara @ 03.06.2022 13:29

Iedomajies ballītē atlaid un še tev - viena stalkere visu uzfilme un vāc provokatīvos materiālus ??? Vēlreiz pasaku paldies Dievam, ka man nav laikam tādu draugu, kuri taisītu ballīti ar Kivicu! Nav par to, ka vairāk kokteiļi trāpās, bet par privātumu kā tādu.
es arī nepazīstu nevienu cilvēku, kas aicinātu kivi. Cilvēki atpūšas, dzer, uz galda alkohols, patizlāk dejo un pēkšņi plašākai publikai parāda. Iepriekš man profilā vispār nekāds alko nedrīkstēja būt un vispār vajadzēja diskrētumu. Šeit, na- visiem redzams 🙈 es saprotu, ka kivim tas ir normāls stāvoklis un neko tur īpašu neredz.
03.06.2022 13:45 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Viņiem nav arī nekas Tev vairāk jāraksta, Tu esi 3ā persona, kurai nav nekāda likumiska pamata sniegt kaut kādas atbildes par Kivičiem..

Teorētiski jā, bet tomēr, kad runājam par maziem bērniem, manuprāt, svešu bērnu nav. Kaut kādā Amerikā, ja par personu X būs tik pat sūdzību, instances sāks rīkoties, jo tas tomēr ir mazs, bezspēcīgs bērns, bet šeit Latvijā visiem ir maigi sakot VIENALGA, un tieši tas arī viss vairāk tracina. Nav jau tā, ka kāds ir reportējis vienkārši aiz neko darīt, bet gan sūtīja reālus pārkāpumus, kas apdraud bērna dzīvību vai labklājību. Latvijā instances domā, ka galvenais, ka ir JEBKĀDI vecāki, bet es ka bērns, kas uzaudzis mūžīgajos dzerstiņos un vienaldzībā varu pateikt- no tādiem vecākiem nav jēgas, tikai emocionālās traumas, kas velkas kā vilciena vagons tālāk pieaugušajā dzīvē...Ja Latvijā tiešām interesētu bērna labklājība, tad šādi '' vecāki'' jau sen tiktu ņemti pie dziesmas, pēc tik daudziem pierādījumiem. Bet kam tas ir izdevīgi? Neies jau sevi pārpūlēt...
03.06.2022 13:46 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
BlackIcee @ 03.06.2022 12:57
Kivičs salicis tos story, no visādiem pasākumiem, lai mēs lezbietes redzētu, cik daudzi viņu grib ņemt par muzikantu, bet radās jautājums.
Viņš taču nāk komplektā ar Lieni un mazo vai ne? Te tā uzticība vīrieti palaist vienu tā pat kā Didrihsonei Nauri. ?

Tie video un bildes ir no pagājušā gada vai vēl vecākiem laikiem, jo tur Kivičs ir tievāks nekā tagad. 😁
Kivičam reāls izmisums, ka šādi jāreklamējas.
03.06.2022 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
Kairi @ 03.06.2022 13:46

Teorētiski jā, bet tomēr, kad runājam par maziem bērniem, manuprāt, svešu bērnu nav. Kaut kādā Amerikā, ja par personu X būs tik pat sūdzību, instances sāks rīkoties, jo tas tomēr ir mazs, bezspēcīgs bērns, bet šeit Latvijā visiem ir maigi sakot VIENALGA, un tieši tas arī viss vairāk tracina. Nav jau tā, ka kāds ir reportējis vienkārši aiz neko darīt, bet gan sūtīja reālus pārkāpumus, kas apdraud bērna dzīvību vai labklājību. Latvijā instances domā, ka galvenais, ka ir JEBKĀDI vecāki, bet es ka bērns, kas uzaudzis mūžīgajos dzerstiņos un vienaldzībā varu pateikt- no tādiem vecākiem nav jēgas, tikai emocionālās traumas, kas velkas kā vilciena vagons tālāk pieaugušajā dzīvē...Ja Latvijā tiešām interesētu bērna labklājība, tad šādi '' vecāki'' jau sen tiktu ņemti pie dziesmas, pēc tik daudziem pierādījumiem. Bet kam tas ir izdevīgi? Neies jau sevi pārpūlēt...

Neiet runa par to vai ir vai nav svešu bērnu, bet ir datu drošība, un nav jāizpauž ziņas 3ajām personām.. Attiecīgi viņi strādā ar šo gadījumu, bet nesniedz informāciju par darba rezultātiem. bet tas nenozīme, ka nevajag reportēt, vajag, bet negaidiet, ka Jums kāds sniegs atbildi par to ko viņi ir noskaidrojuši vai kādas darbības veiks.
Un tas, ka bāriņtiesa jums nesniedz info, nenozīmē, ka viņi neko nedara!!!!
03.06.2022 14:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
TheBlonde @ 03.06.2022 13:36

Viņiem nav arī nekas Tev vairāk jāraksta, Tu esi 3ā persona, kurai nav nekāda likumiska pamata sniegt kaut kādas atbildes par Kivičiem..

No sākuma viņi komunicēja ļoti aktīvi, bet vienā brīdī pārtrauca komunikāciju. Tā nebija viena sarakste - vairākas. Tāpēc arī liekās dīvaini, ka pēkšņi vienā brīdi vairs neko nejautā utt.
03.06.2022 14:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Kairi @ 03.06.2022 13:46

Teorētiski jā, bet tomēr, kad runājam par maziem bērniem, manuprāt, svešu bērnu nav. Kaut kādā Amerikā, ja par personu X būs tik pat sūdzību, instances sāks rīkoties, jo tas tomēr ir mazs, bezspēcīgs bērns, bet šeit Latvijā visiem ir maigi sakot VIENALGA, un tieši tas arī viss vairāk tracina. Nav jau tā, ka kāds ir reportējis vienkārši aiz neko darīt, bet gan sūtīja reālus pārkāpumus, kas apdraud bērna dzīvību vai labklājību. Latvijā instances domā, ka galvenais, ka ir JEBKĀDI vecāki, bet es ka bērns, kas uzaudzis mūžīgajos dzerstiņos un vienaldzībā varu pateikt- no tādiem vecākiem nav jēgas, tikai emocionālās traumas, kas velkas kā vilciena vagons tālāk pieaugušajā dzīvē...Ja Latvijā tiešām interesētu bērna labklājība, tad šādi '' vecāki'' jau sen tiktu ņemti pie dziesmas, pēc tik daudziem pierādījumiem. Bet kam tas ir izdevīgi? Neies jau sevi pārpūlēt...

Man liekas, ka Latvijā baigi negrib krāmēties un iedziļināties tādos gadījumos, kamēr bērns netiek sists, neklīst viens vakaros pa ielàm vai vēl ļaunāk.
Tikai mazs % darbinieku grib iet tālāk un paurķēties par konkrēto ģimeni, saprast situāciju un kas notiek ģimenē, bet pārējie strādā ķeksīša pēc. Tāds man ir izveidojies iespaids…
03.06.2022 14:17 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Kairi @ 03.06.2022 13:46

Teorētiski jā, bet tomēr, kad runājam par maziem bērniem, manuprāt, svešu bērnu nav. Kaut kādā Amerikā, ja par personu X būs tik pat sūdzību, instances sāks rīkoties, jo tas tomēr ir mazs, bezspēcīgs bērns, bet šeit Latvijā visiem ir maigi sakot VIENALGA, un tieši tas arī viss vairāk tracina. Nav jau tā, ka kāds ir reportējis vienkārši aiz neko darīt, bet gan sūtīja reālus pārkāpumus, kas apdraud bērna dzīvību vai labklājību. Latvijā instances domā, ka galvenais, ka ir JEBKĀDI vecāki, bet es ka bērns, kas uzaudzis mūžīgajos dzerstiņos un vienaldzībā varu pateikt- no tādiem vecākiem nav jēgas, tikai emocionālās traumas, kas velkas kā vilciena vagons tālāk pieaugušajā dzīvē...Ja Latvijā tiešām interesētu bērna labklājība, tad šādi '' vecāki'' jau sen tiktu ņemti pie dziesmas, pēc tik daudziem pierādījumiem. Bet kam tas ir izdevīgi? Neies jau sevi pārpūlēt...

Svešu bērnu nav. Āmen ♥
03.06.2022 14:33 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Nevar ziņojums vai iesniegums palikt pusratā. Tas, ka nečalo utt., tas ir tieši tāpēc, ka ir 3.persona. Līdzīgs piemēri ir daudz, kaut vai tas, ka slimnīcās neinformē vecmāmiņas un vectētiņus, tantes un onkuļus, jo, ja jūsu ģimenē ir attiecības ok, tas nenozīmē, ka visās ir ok un beigās medpersonāls dabūn riktīgi pa muguru, ja kko izmuldās, tāpēc nesaka neko pa telefonu utt. Tik duma zoss, kas nedomā par sekām vai nav atrāvusies par muti, var kko izmuldēties un izļurināt. Un nav slimnīcā svarīgāka info kā BT- abās ir sensitīva informācija. Ja ļenka rakatītu par Madaras meitām huiņu, kādā sakarā kādai iestādei būtu jāatskaitās ļenkai. Vai kāda ļenkas fane rakstītu par Madaras meitām, kāpēc fanei būtu jāzin, kas tiek darīts un viņai jāatskaitās visiem par pieņemtajiem lēmumiem. Pie tam, viss tiek reģistrēts, ja pēc tam uzpeld kādi sūdi, viss tiek pacelts gaismā un nez vai kāds gribētu kādu nolaidību vai bezdarbību sev uzkārt.
03.06.2022 14:36 |
 
Reitings 8171
Reģ: 16.02.2021
Man jau liekas, ka arī BT darbiniekus paši vecāki ļoti nerespektē, jo lielākoties pretī no šādiem vecākiem ir - ko jūs aiztiekat “normālus” vecākus un narkomāniem bērnus gan nost neņemat. Tādā stilā. Man liekas tie BT darbinieki par to algu arī ar tādu Kiviču nav motivēti krāmēties, jo visu tāpat pārsūdzēs, izvazās, izķēzīs. Bet labi, ka sabiedrībā jau notiek diskusija, temats ir pacelts, cilvēki tiešām mostas un sargā arī svešus bērnus. Kaut kur virzāmies.
03.06.2022 14:38 |
 
Reitings 5707
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 03.06.2022 14:36
Nevar ziņojums vai iesniegums palikt pusratā. Tas, ka nečalo utt., tas ir tieši tāpēc, ka ir 3.persona. Līdzīgs piemēri ir daudz, kaut vai tas, ka slimnīcās neinformē vecmāmiņas un vectētiņus, tantes un onkuļus, jo, ja jūsu ģimenē ir attiecības ok, tas nenozīmē, ka visās ir ok un beigās medpersonāls dabūn riktīgi pa muguru, ja kko izmuldās, tāpēc nesaka neko pa telefonu utt. Tik duma zoss, kas nedomā par sekām vai nav atrāvusies par muti, var kko izmuldēties un izļurināt. Un nav slimnīcā svarīgāka info kā BT- abās ir sensitīva informācija. Ja ļenka rakatītu par Madaras meitām huiņu, kādā sakarā kādai iestādei būtu jāatskaitās ļenkai. Vai kāda ļenkas fane rakstītu par Madaras meitām, kāpēc fanei būtu jāzin, kas tiek darīts un viņai jāatskaitās visiem par pieņemtajiem lēmumiem. Pie tam, viss tiek reģistrēts, ja pēc tam uzpeld kādi sūdi, viss tiek pacelts gaismā un nez vai kāds gribētu kādu nolaidību vai bezdarbību sev uzkārt.

💯💯💯
Noteikti ziņojums ir reģistrēts un vajadzības gadījumā tiks pielietots.
Neviens negrib krāmēties ar kiviciem, tas ir kā iekāpt lielā sūdu čupā.
03.06.2022 14:57 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Paskatoties TikTok tiešraides, izrādās, ka mums Latvijā ir arī jauni vīrieši bez zobiem, daudzi lielās ar sēdēšanu cietumā, daži tipiņi katrā tiešraidē liek par kādu uzbraucienu nosaukt adresi, lai aizbrauktu izkauties ar svešinieku (30-50 gadu briedumā), un tas vēl nav Origo laukuma līmenis. Droši vien bāriņtiesa aizņemta ar tā līmeņa cilvēkiem.
03.06.2022 15:12 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
MieraVējos @ 03.06.2022 15:12
Paskatoties TikTok tiešraides, izrādās, ka mums Latvijā ir arī jauni vīrieši bez zobiem, daudzi lielās ar sēdēšanu cietumā, daži tipiņi katrā tiešraidē liek par kādu uzbraucienu nosaukt adresi, lai aizbrauktu izkauties ar svešinieku (30-50 gadu briedumā), un tas vēl nav Origo laukuma līmenis. Droši vien bāriņtiesa aizņemta ar tā līmeņa cilvēkiem.

Oij jā un vēl slavenais dzērājs no Lv, tas Ruslans. Kurš pats tiešraidēs nolicis, to sava bērna māti, ka tā pīpē zāli utt.Pats dzīvo uz pabalstiem un dzer.
03.06.2022 15:16 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Mazaa15 @ 03.06.2022 15:16

Oij jā un vēl slavenais dzērājs no Lv, tas Ruslans. Kurš pats tiešraidēs nolicis, to sava bērna māti, ka tā pīpē zāli utt.Pats dzīvo uz pabalstiem un dzer.

Jā, Ruslans ir labais :D Viņam gan laikam ir visi zobi. Bet tai bijušai, kuru viņš noliek par zāles pīpēšanu, ir tiešām atņemti iepriekšējie bērni.
03.06.2022 15:20 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
MieraVējos @ 03.06.2022 15:20

Jā, Ruslans ir labais :D Viņam gan laikam ir visi zobi. Bet tai bijušai, kuru viņš noliek par zāles pīpēšanu, ir tiešām atņemti iepriekšējie bērni.

Nopietni, viņai vairāki bērni? 😳Oho, es vispār brīnos, kā tas kopējais bērns nav atņemts.
Ruslanam vēl kaut kāda sajēga sakopties, bet ikdiena vienā pālī.
03.06.2022 15:24 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Mazaa15 @ 03.06.2022 15:24

Nopietni, viņai vairāki bērni? ?Oho, es vispār brīnos, kā tas kopējais bērns nav atņemts.
Ruslanam vēl kaut kāda sajēga sakopties, bet ikdiena vienā pālī.

Kas tas par Ruslanu?
03.06.2022 15:55 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
BĀRIŅTIESA
Pie bāriņtiesas vēršas, ja vecāki, aizbildņi vai audžuģimene nopietni apdraud bērna tiesības, veselību un dzīvību.

Ieteiktu šo pārlasīt visām un beigt traucēt un kavēt iestādes darbu. Rīgas bāriņtiesā ir konkrēts darbinieku trūkums un tā vietā, lai darbinieku uzmanība būtu uz tiešām nopietnām situācijām, bāriņtiesai ir jālasa Jūsu secinātais no instagram storija, kas ir papildināts vēl ar katra uztveri un fantāzijām.
03.06.2022 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 4865
Reģ: 29.01.2009
Ruslans agrāk arī fb taisīja tiešraides. Ļoti pretīgs tipiņš. Ne tikai bērna māte pīpē zāli, bet viņš arī un ABI arī smagās narkotikas lieto. Arī kad bija stāvoklī. Diemžēl. Un to viņi paši ir live laika darījuši, nekautrējoties. Tāpat viņi live laika ir drāzušies, sieviete atsūkājusi live laikā. Ļoti traki, nesaku, ka sieviete nav vainīga, es nekad ar tādu nebūtu kopā, pati sapinās ar tādu. Tad kad nedzer, liekas normāls vecis, bet piedzēries viņš ir biežāk nekā skaidrā. Viņš bija paņēmis no ielas suni, klaiņojošu vai kas tāds. No sākuma rūpējās, kad piedzērās, to nabaga suni sita, gribēja liet verdošu ūdeni virsū. Sunīts stūrī ieravies no bailēm, paldies Dievam, ka bija cilvēki, kas ziņoja uzreiz policijai un viņam to suni noņēma. Tieši tapēc es sāku skatīties viņa live, jo es dzīvniekus ļoti mīlu. Varbūt kaut kādas detaļas ir neprecīzas, jo tas viss notika jau sen, kādu gadu, ja ne pat visus divus gadus atpakaļ. Bet nu labi, šī ir Kiviču diskusija. Bet es nevarēju neuzrakstīt, lai varbūt tie kas nav redzējuši viņa izdarības, nedomā, ka viņs biagi foršais vecis, tikai tā dzeršana. Briesmīgs viņs ir, tiešām no tāda pa gabalu. Un man liekas, viņam arī ir bērns no citas sievietes par kuru nerūpējas.
03.06.2022 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 7035
Reģ: 17.09.2009
Nenormāli katina dziesma "Im every woman" , jo Ļenka visu laiku liek viņu pie storijiem 😁
03.06.2022 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 4865
Reģ: 29.01.2009
kapriza__ @ 03.06.2022 16:11
Ruslans agrāk arī fb taisīja tiešraides. Ļoti pretīgs tipiņš. Ne tikai bērna māte pīpē zāli, bet viņš arī un ABI arī smagās narkotikas lieto. Arī kad bija stāvoklī. Diemžēl. Un to viņi paši ir live laika darījuši, nekautrējoties. Tāpat viņi live laika ir drāzušies, sieviete atsūkājusi live laikā. Ļoti traki, nesaku, ka sieviete nav vainīga, es nekad ar tādu nebūtu kopā, pati sapinās ar tādu. Tad kad nedzer, liekas normāls vecis, bet piedzēries viņš ir biežāk nekā skaidrā. Viņš bija paņēmis no ielas suni, klaiņojošu vai kas tāds. No sākuma rūpējās, kad piedzērās, to nabaga suni sita, lēja verdošu ūdeni virsū. Sunīts stūrī ieravies no bailēm, paldies Dievam, ka bija cilvēki, kas ziņoja uzreiz policijai un viņam to suni noņēma. Tieši tapēc es sāku skatīties viņa live, jo es dzīvniekus ļoti mīlu. Varbūt kaut kādas detaļas ir neprecīzas, jo tas viss notika jau sen, kādu gadu, ja ne pat visus divus gadus atpakaļ. Bet nu labi, šī ir Kiviču diskusija. Bet es nevarēju neuzrakstīt, lai varbūt tie kas nav redzējuši viņa izdarības, nedomā, ka viņs biagi foršais vecis, tikai tā dzeršana. Briesmīgs viņs ir, tiešām no tāda pa gabalu. Un man liekas, viņam arī ir bērns no citas sievietes par kuru nerūpējas.
Labi vēl pēdējais koments no manis par Ruslanu, viņam māsas arī tik pat ķertas. Vienmēr tad kad ar viņām dzer kopā, tas beidzas ar skandāliem, kautiņiem utt. Vienreiz viņi izdomāja, ka Ruslans uz māsas galvas sasķaidīs arbūzu vai meloni. No sākuma sita, nekas nebija un kad iemauca vienu reizi kārtīgi, viņa tak gulēja zeme, necēlā un tie tik rēc, kāda mirklī paķēra paniku, bet tik līdz viņa sāka kustēties, tā sāka rēkt un viss chill. Pati māsa pēc tam pieceļas un arī smejas. Un viņiem visādi tāda veida "prikoli". Cik bieži viņš savu sardeli nav atrādījis live laikā, kā mīž izlietnē utt. Tākā kiviči uz šī fona nobāl. Kaut gan, ja kiviči sāktu filmēt ko viņi dara dzērumā, mož arī tik pat traki būtu.
03.06.2022 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!