KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Klaviere @ 19.05.2022 13:13
Jā, es tā daru, neko ārkārtēju tur neredzu. Sveši cilvēki, kas no foruma raksta iesniegumus uz visām iespējamām instancēm ir ok, bet saguglēt veci, ar ko liekos gultā - nav ok. Dubultais standartiņš
Davai nemuldēsim labi? Sanāk ka es iepazīstos ar kādu,man uzreiz jāgooglē? Nez kā mūsu vecvecāki iztika bez google? Laikam bez interneta uz poda aiziet nevari? Davai visu prasām internetam,un babuļkām uz soliņa.Labi padomdevēji.
19.05.2022 13:53 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Klaviere @ 19.05.2022 13:43
Es Madaru absolūti nenosodu un nezākāju, viņa ir malacis, uztur meitenes, audzina, skolo, bet laikam tomēr es izvēlētos citu ceļu, lai tās meitenes nerēgojas vispār, nu tā, kā vispār, man šķiet, tā būtu mierīgāk kā ir darījis Ārens, jo taisnība ir arī tam - ka gan sieviete ir daudz kur bezspēcīga, gan valsts iestādes gausas, nu arī tā ir taisnība.

Arenam jau bija darbs un dzive sakārtota viņš to varēja atļauties. Madarai bija viss jasak no nulles un vel ar 2 bērniem. Nesalidzini 2 dažādas lietas.
19.05.2022 14:04 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Pat pieņemot, ka Madara atpazina Andri, vai iestalkoja pēc tam, un? Zinot Andri, ka šis nav izkliedzis pus pasaulei, ka Madara viņu savaņģoja, pirmā flirtēja, rakstīja utt., tad saprotams, ka Andris bija tas kas ieraudzīja to lauku meiteni un uzrunāja. Un pat, ja viņa pēc tam uzzināja, kas ir Andris vai zināja, tas nozīmē, ka viņai nekādā gadījumā nedrīkstēja viņš iepatikties. Te jau teica, Andris jau nebija tik traks savos 30+, viss tas marazms sākās ar Lieni. Es personīgi neredzu neko sliktu Madarā, viņa apprecēja viņu, dzemdēja bērnus, rūpējās ar viņiem, ar ģimeni, neskrēja Andrim līdz ,nezīmējās lieki, neskrēja līdz uz koncertiem vai uz visām intervijām. Arī Instagram viņa nebija tik aktīva, jā te tā runā, ka viņa izmantojusi viņa vārdu. Nu neredzu nevienu signālu, ka viņa nopreceja Andri tikai, ka viņš sabiedrībā atpazīstams. Tas, ka Liene medija tādus vīriešus tas skaidrs, bāzās virsū Andrim utt, tas viss jau ir nācis gaismā
19.05.2022 14:11 |
 
Reitings 630
Reģ: 02.03.2022
Filomena @ 19.05.2022 14:04

Arenam jau bija darbs un dzive sakārtota viņš to varēja atļauties. Madarai bija viss jasak no nulles un vel ar 2 bērniem. Nesalidzini 2 dažādas lietas.
Bet vai tad pelnīt var tikai publiskojot bērnu dzīvi?
19.05.2022 14:19 |
 
Reitings 699
Reģ: 18.06.2018
Tās kuras raksta,ka Madara varētu nosargāt meitenes un neļaut tikties,nu nezinu... Vardarbibas iesniegums,lai tēvs netuvotos neturpinās mūžīgi un tiesu sistēma mums ar laba. Pat ja kāds paskatīts SBF,tad arī pamanītu kāda ir uzvedība tēvam un vairāk interesē nevis meitas satikt, bet taisīt no tā šovu un spītēt Madarai.
Ar Ārenu visticamāk būtu problēmas citā līmenī, to pat neaiztiek, aiztiek Madaru jo domā ka lauku meitene vēl joprojām.
Kapēc tad tik ļoti nerāda Kiviča dēlu? Tapēc ka tam māte atļauj satikties utt, bet vajag taču šovu, DRĀMU!
Un vispār,kāds profesionāls psiho ārsts paskatoties šovu nevar pakomentēt? Tur nav pilns cepums abiem viennozīmīgi,vai tādi var audzināt bērnus? Tur ir jābūt diagnozei... Tā uzvedība,tas naids, aizvainojumi...
19.05.2022 14:26 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Fantasia @ 19.05.2022 14:26
Tās kuras raksta,ka Madara varētu nosargāt meitenes un neļaut tikties,nu nezinu... Vardarbibas iesniegums,lai tēvs netuvotos neturpinās mūžīgi un tiesu sistēma mums ar laba. Pat ja kāds paskatīts SBF,tad arī pamanītu kāda ir uzvedība tēvam un vairāk interesē nevis meitas satikt, bet taisīt no tā šovu un spītēt Madarai.
Ar Ārenu visticamāk būtu problēmas citā līmenī, to pat neaiztiek, aiztiek Madaru jo domā ka lauku meitene vēl joprojām.
Kapēc tad tik ļoti nerāda Kiviča dēlu? Tapēc ka tam māte atļauj satikties utt, bet vajag taču šovu, DRĀMU!
Un vispār,kāds profesionāls psiho ārsts paskatoties šovu nevar pakomentēt? Tur nav pilns cepums abiem viennozīmīgi,vai tādi var audzināt bērnus? Tur ir jābūt diagnozei... Tā uzvedība,tas naids, aizvainojumi...

Nerāda dēlu, jo nafig nevajag viņu. Nevajadzēja agrāk, nevajag arī tagad. Kad satiek dažas reizes gadā, tad iemet bilžuku vai video instagramā, vairāk noteikti arī nesatiek.
19.05.2022 14:28 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Klaviere @ 19.05.2022 14:19
Bet vai tad pelnīt var tikai publiskojot bērnu dzīvi?

Sākumā meklēja auklītes darbu. Tad pagriezās
19.05.2022 14:44 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Klaviere @ 19.05.2022 14:19
Bet vai tad pelnīt var tikai publiskojot bērnu dzīvi?
Kurā vietā Madara publisko bērnu dzīvi?Viņas parādās ļoti reti un tikai tad ja pašas grib.Toties kivis nejautā,bet tik liek izspūrušas,pusplikas ka tik ielikt.
19.05.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 19620
Reģ: 09.12.2015
Kamooon, Madara apprecējās naivos 18 gados ar Kiviču, BET Liene to pašu muļķi apprecēja 40 gados.. kura ir stulbāka varam pat neminēt.
Vispār Kivis ir kaut kāds pedofīls slēptais, manuprāt. Izķeksēja skuķēnu no vidusskolas sola, uztaisīja šai bērnus un tagad slimīgi fano par savu vecāko meitu: tīksminās, kā mazgājis dupsīti, kā paijājis muguriņu, kā viņa bučojusi viņam kaklu, kā abi vien otru mīlējuši. Tāda sajūta, ka runā par savu mīļoto sievieti, nevis miesīgu bērnu. Katrā ziņā no Kiviča mutes tas viss izklausās tik perversi.😬
19.05.2022 15:00 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Klaviere @ 19.05.2022 13:13
Jā, es tā daru, neko ārkārtēju tur neredzu. Sveši cilvēki, kas no foruma raksta iesniegumus uz visām iespējamām instancēm ir ok, bet saguglēt veci, ar ko liekos gultā - nav ok. Dubultais standartiņš

Un šaja brīdī visu vērtejat caur savu skatpunktu. Vai esat strādājusi sociālā jomā?
Es esmu.
Ziniet, ko man iemācīja? Neskatīt visu caur sevi, saviem standartiem un uzskatiem.
Pirmkart, cilvēki ir totāli dažādi. Dzīvē katrs dara tā kā iemācījies, iemācīts vai dzīve iemācījusi.
Otkārt, katrs reaģē savadāk. Katram savs notikums, mīlestība, bērns rada savas reakcijas un klikšķus.
Treškārt, sociālā joma iemācīja paskatīties arī cik cilvēki ir neganti.
Ceturtkārt, vislielākie soģi ir tieši, kuriem viss ir ok un gudri izglitoti bla bla…
Domājat ka Kivis ar savu damačku ir nebūtu sociālā diesnesta klienti? Un kā vēl. Atšķirība tik vien tajā ka viņi kaut cik kārtīgi dzīvo un bērns neiet bd.
Katrs pieņem savus lēmumus. Es nepiekrītu visiem Madaras lēmumiem, tomēr saprotu, ka tas ir tas ko viņa varēja un zināja kā darīt tajā laikā.
Lai kā šausminos par Kivja un damačkas izgājieniem, saprotu, ka alkohols dara savu.
Viens iegugles un nostalkos visu, cits uzticēsies, cits izmisumā pieņems citus lēmumus.
19.05.2022 15:17 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
LilyLady @ 19.05.2022 15:00
Kamooon, Madara apprecējās naivos 18 gados ar Kiviču, BET Liene to pašu muļķi apprecēja 40 gados.. kura ir stulbāka varam pat neminēt.
Vispār Kivis ir kaut kāds pedofīls slēptais, manuprāt. Izķeksēja skuķēnu no vidusskolas sola, uztaisīja šai bērnus un tagad slimīgi fano par savu vecāko meitu: tīksminās, kā mazgājis dupsīti, kā paijājis muguriņu, kā viņa bučojusi viņam kaklu, kā abi vien otru mīlējuši. Tāda sajūta, ka runā par savu mīļoto sievieti, nevis miesīgu bērnu. Katrā ziņā no Kiviča mutes tas viss izklausās tik perversi.?

Vot šo es ar gribētu saprast. Viņš runā kā par sievieti nevis meitu. Un Damačka ar vienmēr infantili uzvedas… Madara bija ļoooti jauna. Man izbrīna kā tas cik ātri Damačka palika tāda hihi variantā un ģērbšanās stilā…
Nez vai esat ievērojušas, bet kad M izšķīrās viņas ģērbšanās stils ir palicis daudz sievišķīgāks un pieaugušāks, Damačka atkal otradak no dāmas un tīni…
19.05.2022 15:20 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
alex48 @ 19.05.2022 14:58
Kurā vietā Madara publisko bērnu dzīvi?Viņas parādās ļoti reti un tikai tad ja pašas grib.Toties kivis nejautā,bet tik liek izspūrušas,pusplikas ka tik ielikt.

Kad es augu mans drēbju skapis nesastāvēja no Lindex vai Zara un citiem “salīdzinoši krutiem” drēbju veikaliem. Parastas Maximas maiķeles.
Ja man mamma teiktu, ka būs jāmodelē Lindex un tikšu pie jaunām štātēm par brīvu es laikam aiz prieka nezinātu kur likties 😀
19.05.2022 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Ļenkai atkal atsūtītas rotas no Alīša pa 50 centiem
19.05.2022 16:01 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
DamnFine @ 19.05.2022 15:52

Kad es augu mans drēbju skapis nesastāvēja no Lindex vai Zara un citiem “salīdzinoši krutiem” drēbju veikaliem. Parastas Maximas maiķeles.
Ja man mamma teiktu, ka būs jāmodelē Lindex un tikšu pie jaunām štātēm par brīvu es laikam aiz prieka nezinātu kur likties ?
Man liekas ka tas ir gandrīz katras meitenes sapnis būt kaut reizi modelei un ja vēl balvā skaistas štātes,vispār😍
19.05.2022 16:18 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Manliekas, ka meitenēm sadarbības nāk pat vēl no augstāka plauktiņa.
Vai kvalitatīvas laika pavadīšanas iespējas. Uz jautājumu, :” kā pavadījāt brīvdienas” meitenēm ir ko atbildēt plašākā teikumā kā ēdu cukurvati un lēkāju pa batutu( kas itka nav slikti, bet pēc Kivjas teiktā, ir kaut kas weeou)
19.05.2022 16:42 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Melna oga @ 19.05.2022 15:17

Un šaja brīdī visu vērtejat caur savu skatpunktu. Vai esat strādājusi sociālā jomā?
Es esmu.
Ziniet, ko man iemācīja? Neskatīt visu caur sevi, saviem standartiem un uzskatiem.
Pirmkart, cilvēki ir totāli dažādi. Dzīvē katrs dara tā kā iemācījies, iemācīts vai dzīve iemācījusi.
Otkārt, katrs reaģē savadāk. Katram savs notikums, mīlestība, bērns rada savas reakcijas un klikšķus.
Treškārt, sociālā joma iemācīja paskatīties arī cik cilvēki ir neganti.
Ceturtkārt, vislielākie soģi ir tieši, kuriem viss ir ok un gudri izglitoti bla bla…
Domājat ka Kivis ar savu damačku ir nebūtu sociālā diesnesta klienti? Un kā vēl. Atšķirība tik vien tajā ka viņi kaut cik kārtīgi dzīvo un bērns neiet bd.
Katrs pieņem savus lēmumus. Es nepiekrītu visiem Madaras lēmumiem, tomēr saprotu, ka tas ir tas ko viņa varēja un zināja kā darīt tajā laikā.
Lai kā šausminos par Kivja un damačkas izgājieniem, saprotu, ka alkohols dara savu.
Viens iegugles un nostalkos visu, cits uzticēsies, cits izmisumā pieņems citus lēmumus.

Un pat ja ieguglētu un ieraudzītu, 18 gados domātu, ka mainīsies, jo taču viss noteikti ir savādāk.
Bet tiešām pirms tiem padsmit gadiem, nu nebija tā ar to internetu kā tagad, man instagrams vispār parādījās pirms 8 gadiem, pirmstam bija, bet telefons vēl tādu nevilka, īstenībā agrāk "zvaigznes" likās tik neaizsniedzamas, tagad viss kā uz paplātes, tik guglēt un guglēt, soctīklos var uzsist ziņu, pat atbildēs utt
19.05.2022 18:04 |
 
Reitings 1192
Reģ: 03.10.2021
Liene atkal vazās līdzi Miu uz koncertu šovakar 🤦🏻‍♀️....
Un, sakiet lūdzu...kas tas par stilu Lienei mugurā? Joprojām dzīvo 2000gadā???🤮
19.05.2022 18:06 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu kā tad bez Lienes, viņai tiešām nav pilns rublis. Bet domāju šoreiz gan būs atradusi kur nobāzt Miu, jo nu tak tajā vietā bērnus neviens negaida.
19.05.2022 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Lētie auskari kāreiz saskan ar LV somu 😀
19.05.2022 19:08 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Kāpēc tai voblai vienmēr tik riebīgs, iedomīgs smīns ir. 😄
19.05.2022 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits