KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Pēc šķiršanās vai sievietei un viņas aizgādībā esošajiem bērniem jādzīvo kā mucā?
Vai sievietei, pec trīs gadu šķiršanās nav tiesības audzināt savus bērnus brīvi?
Cepuri nost Madarai un meitenēm uzņemot Jāni ģimenē un Jānim cepure nost par ieiešanu ģimenē un veltot laiku meitenēm. Vai tagad sievietei, šķirta, nav ļauts dzīvot ar jauno dzīvesbiedru un priecāties, ka bērns vēlas uztaisīt pusdienas cilvēkam, kurš viņam ir svarīgs un mīļš? Un kapēc mamma par to priecāties nevar? Vnk priecāties.
Lasu komentārus un gribas pajautāt: kad sieviete dara tad pareizi?
Izklausas nekad.
Neviens nav ideāls, tomēr neticu, ka neko nedara. Un reizēm: ja sūdu kustina smird vairāk.
19.05.2022 12:42 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Ko mēs dzirdam par Lienes pārējiem bērniem - neko, meitenes ir pasargātas no visa šī, neticu, ka Madara to arī nevarētu panākt, bet tur cits jautājums - darbiņš, ig, sadarbības, šoviņi - piķis nāk.

Lienes vīrs ir izvēlējies savas darbibas delj kluset, Madara izvelejas pelnit ar savu slavu. VInai labi sanak un bernus kivis pats vazaja pa interentu... nevajag jaukt.
19.05.2022 12:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Es kā Madaras vienaudze varu teikt, ka tajā vecumā (18 gados), es zināju tādu vārdu Andris K. un kā viņš izskatās (apmēram 😁), bet visu viņa “vēsturi” gan nezināju, kaut vai to, ka sievas sitis, dzerstās, iekuļas problēmās utt.
Pilnīgi ticu, ka tāda jauna meitene kā Madara, neko nezināja par tādu Kivi un kad sāka uzzināt noteikti negribēja tam baigi ticēt, jo bija gan samīlējusies, gan no Kivja puses apvārdota. Nebrīnītos, ja Kivis viņai būtu sastāstījis jau tajā laikā, ka dzeltenā prese uzpūtusi pīlītes, viņš ir cietējs, viss ir bijis citādāk utt. Kivja stilā…
19.05.2022 12:45 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Klaviere @ 19.05.2022 11:46
Nē, absolūti ne mums kādu mācīt, ne ko. Vienkārši situācija no mana dīvāna eksperta krēsla - Madara zināja, ko precēja, rozā brilles ok, bet šobrīd situācija ir izdevīga abām pusēm, Kivičs vispār pretīgs, spāņu kaunu izjūtu skatoties, bet pagale nedeg viena. Katrs, protams, ir tiesīgs dzīvot kā grib, bet, vēlreiz, tas ir tikai mans viedoklis, abi divi dara bērniem pāri, lai gan tās pakāpes nevar salīdzināt.

Ko tu te muldies, ka Madara zināja ko prec. Madara neko nezināja. Ja palasīsi vecas intervijas, tad Madara ar Kiviču iepazinās bibliotēkā. Madara nepazina Kiviču, nezināja pat kas ir Zscars.
Un tas nav nekāds brīnums un nekas neiespējams. Arī šobrīd daudzi nezin kas ir Kivičs un Zscars.
Tad kad viņi iepazinās nebija tik attīstīts internets un ne visi sēž internetā un ne visi lasa dzelteno presi.
19.05.2022 12:46 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
drizak domaju, ka Kivim soks, ka Madarai pec vinja dzive aizgaja uz urra! Izskata zina, slavas zinja, milestibas zinja... vinja visur ir priekšša viniem - saldajiem Kivīšiem.
Dana nobruka, bet Madara paceelas un lai arii vinja ieriebj vinjam, ja vajag, vins to ir pelnijis.
19.05.2022 12:47 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Bet tik pat labi tas storijs, kur Keitija taisīja vakariņas Jānim, nebija nekādā veidā domāta kaut kāda atbilde kivim. Bet gan vienkāršs storijs un tas arī viss... Jo arī pirms tam ir bijuši dažādi storiji, kur meitenes kko dara ar Jāni vai Jānis kaut ko māca meitenēm. Viņš ir ģimenes loceklis, kas gādā un rūpējas par Madaru un meitenēm, nevis kaut kāds spermas donors ar pliku pipeli vannā.
19.05.2022 12:55 |
 
Reitings 630
Reģ: 02.03.2022
Dzidra Zupa @ 19.05.2022 12:46

Ko tu te muldies, ka Madara zināja ko prec. Madara neko nezināja. Ja palasīsi vecas intervijas, tad Madara ar Kiviču iepazinās bibliotēkā. Madara nepazina Kiviču, nezināja pat kas ir Zscars.
Un tas nav nekāds brīnums un nekas neiespējams. Arī šobrīd daudzi nezin kas ir Kivičs un Zscars.
Tad kad viņi iepazinās nebija tik attīstīts internets un ne visi sēž internetā un ne visi lasa dzelteno presi.

Aaa pirms gadiem padsmit nebija attīstīts internets? Mājās lietošanā varbūt arī nē, bet visi sēdēja bibliotēkās un izmantoja Trešā tēva dēla bezmaksas interneta iespējas, kas noteikti bija arī TAJĀ bibliotēkā, tur sarkanie karogi leca uzreiz, bet, protams, rozā brilles, ok, labi, lai būtu.
Bet ir naivi noliegt to, ka šis viss nāk Madarai par labu, ja citas wannabe influenceres ir samaksājušas aģentūrām baisos ciparus par savu popularitāti, jo vnk gribās tādām pabūt tad šeit haips ir bijis naudas izteiksmē par velti, bet viņiem visiem ar to dzīvot, ne man.
19.05.2022 12:56 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Bet ir naivi noliegt to, ka šis viss nāk Madarai par labu, ja citas wannabe influenceres ir samaksājušas aģentūrām baisos ciparus par savu popularitāti, jo vnk gribās tādām pabūt tad šeit haips ir bijis naudas izteiksmē par velti, bet viņiem visiem ar to dzīvot, ne man.

Madara ir miljons reizes labāka, skaistāka un jaukāka par Lieni. Slavenāka, pieprasītāka un tur varam arī beigt. Nav vairs svarīgi, kur iepazinās. Un ja tā paslatās, viņa vienmēr dzīvojusi klusu un pieticīgu, uz gimeni orientetu dzivi, kamer tas pinčuks neizdomāja aiziet no gimenes...
19.05.2022 12:59 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Klaviere @ 19.05.2022 12:56

Aaa pirms gadiem padsmit nebija attīstīts internets? Mājās lietošanā varbūt arī nē, bet visi sēdēja bibliotēkās un izmantoja Trešā tēva dēla bezmaksas interneta iespējas, kas noteikti bija arī TAJĀ bibliotēkā, tur sarkanie karogi leca uzreiz, bet, protams, rozā brilles, ok, labi, lai būtu.
Bet ir naivi noliegt to, ka šis viss nāk Madarai par labu, ja citas wannabe influenceres ir samaksājušas aģentūrām baisos ciparus par savu popularitāti, jo vnk gribās tādām pabūt tad šeit haips ir bijis naudas izteiksmē par velti, bet viņiem visiem ar to dzīvot, ne man.

Nu un? Bija internets? Un kas par to? Madarai jāsēž un jāstalko tikko iepazīts vīrietis? Tu arī tā dari kad iepazīsties ar vīrieti? Nevis uzticies tam ko viņš saka, bet spiego viņu internetā?
19.05.2022 13:01 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Madarai bija 18gadi kad apprecējās, dzemdeja 2 bernus laulībā.Vai viņai savos 18 bija jāplāno, ka viņas pec 6gadiem pametīs ar 2 berniem? Madara savas meitas nepameta un vēl joprojām nav pametusi. Viņa cīnījās kā mācēja un izdevās. Viņa uztur savas abas meitas, bez donora palidzibas jebkādas. Kivis tik auro nelauj satikt meitas,kad lauj vairs negrib. Mēģina izlikties par cietēju un lai visi žēlo. Šim vienkārši ir cemme uz Madaru, jo vina nečīkst pa soc tikliem un audzina savas meitas bez kivja palīdzības, dzivo labākā mājā, ig vairak sadarbības un sekotāji, meitas sapucetas, pati izskatās labāk ka iepriekš un ta varetu turpināt un turpināt.
19.05.2022 13:04 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Te daža laba laikam nesaprot, ka cilvēks 18 gados ir naivs muļķis. Mans ieteikums ir atcerēties pašām kādas jūs bijāt savos 18 gados ar savu pirmo mīlestību? Viss tak likās rožaini, un, ja kāds ko sliktu teica, tad simt punkt viņš meloja.
19.05.2022 13:04 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Klaviere, Tu tiešām vari teikt, ka 18 gados tik labi prati lasīt cilvēkus? Kivim vispār ir priekšlsicīgs vecuma marasms. Nu nebija tāds kā tagad 10 gadus atpskaļ. Alkohols dara sava.
Un saldi burkšķēt viņš prot labi. Ko vairāk 18 gadu jaunai meitenei vajag? Precenieks sacer dzejoli un parāda Rīgu. Nav raķešzinātne.
19.05.2022 13:05 |
 
Reitings 630
Reģ: 02.03.2022
Dzidra Zupa @ 19.05.2022 13:01

Nu un? Bija internets? Un kas par to? Madarai jāsēž un jāstalko tikko iepazīts vīrietis? Tu arī tā dari kad iepazīsties ar vīrieti? Nevis uzticies tam ko viņš saka, bet spiego viņu internetā?
Jā, es tā daru, neko ārkārtēju tur neredzu. Sveši cilvēki, kas no foruma raksta iesniegumus uz visām iespējamām instancēm ir ok, bet saguglēt veci, ar ko liekos gultā - nav ok. Dubultais standartiņš
19.05.2022 13:13 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Klaviere @ 19.05.2022 13:13
Jā, es tā daru, neko ārkārtēju tur neredzu. Sveši cilvēki, kas no foruma raksta iesniegumus uz visām iespējamām instancēm ir ok, bet saguglēt veci, ar ko liekos gultā - nav ok. Dubultais standartiņš

Es arī tagad tā darītu(izčekotu visu), bet pirms 11 gadiem, kad viņi iepazinās, nu nebija tas tik aktuāli. Toreiz bija moderni telefoni, bet ne tik ļoti. Man pašai riktīgi sačakarēja smadzenes par mani vecāks vīrietis, tāpēc nevienu nenosodu par jaunībā pieļautām kļūdām. Abi bērni viņai dzima ar gada starpību, viņa bija tiešām ļoti naiva meitene un Andrim ar smadzeni bija tik, cik bija.
19.05.2022 13:25 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
MelnāVārna @ 19.05.2022 12:30

Nav ar šādiem tipiem viss tik vienkārši, jā, sarkanie karogi noteikti lec ārā uzreiz, bet Madara i bija 18 gadi, nu nav 18 gados tas prāts tik nobriedis, lai tu saprastu, ka ar tevi manipulē, lai vai cik man pašai likās, ka esmu pieaugusi, atskatoties uz attiecībām kādas man bija 18 gados, nu jomajooo
citas ar rozā brillēm ignorē arī 40 gados joprojām 😂
Es saprotu arī Klavieres viedokli, nav viņai tik briesmīgs par Madaru, vnk viņa raugās no sava skatu punkta.
Madara pati izteikusies, ka nožēlo, ka nepagugloja. Man druškas arī aiz pietātes un cieņas ir neokšķerējusi par donžuānu, līdz kādam laikam... kad dabūn smagi pa nāsi, tad pat izziņas nav kauns prasīt pa tiešo
19.05.2022 13:26 |
 
Reitings 575
Reģ: 28.05.2015
Es piekrītu tām meitenēm,kuras aizstāv Madaru.Viņas IG ir gaumīgs,nekā vulgāra.Viņa stulbi nehihina un nelielas oi cik man daudz vēstulīšu.Viņai ir sadarbības,viņa piestrādā par modeli ,kā arī ir savs bizness.Viņa ar to pelna naudu,viņa nevienam neko neprasa.Un tas ir tikai apsveicami ka cilvēks pelna ar to kas padodas un patīk.Tas būtu stulbi darīt darbu kas nepatīk ar sakostiem zobiem,tikai tādēļ lai izpatiktu tām kritizētājām.
Bet par to ka viņa neko nedara,domāju ka ne jau viņa vainīga,bet mūsu sistēma kura negrib neko darīt.Mēs esam bezspēcīgi.Jūs taču redzat,kā Kiviči publiski moka mazo ņemot līdzi uz tiem dzerstiņiem un visiem viss poh.Es uzrakstiju uz BTI pievienojam kaut kam un viss.FB par to klipu Ļenas kontā,atnāk atbilde nekā tur tāda nav ,negribat skatīties nobloķējat Lieni,kas par nah....Tāpat bāriņtiesām ka tik atkratīties jo problēmas nekādas nav.Vienīgi caur tiesu,bet tur vajag pierādijumus.To ka pateiksi tas neder,vajag sarunas ierakstīt.Pateiksi ka draud neder,vajag pierādijumus,lieciniekus.Es gāju tam cauri.Pat ja bērnam grūsta un tam nav pierādijumu,neko nevari izdarīt.Ta kā mazāk vainojiet Madaru,tur ir jāsavāc daudz visa kā lai viņus apsēdinātu.
19.05.2022 13:32 |
 
Reitings 630
Reģ: 02.03.2022
Es Madaru absolūti nenosodu un nezākāju, viņa ir malacis, uztur meitenes, audzina, skolo, bet laikam tomēr es izvēlētos citu ceļu, lai tās meitenes nerēgojas vispār, nu tā, kā vispār, man šķiet, tā būtu mierīgāk kā ir darījis Ārens, jo taisnība ir arī tam - ka gan sieviete ir daudz kur bezspēcīga, gan valsts iestādes gausas, nu arī tā ir taisnība.
19.05.2022 13:43 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Protams, neviens Madarai blakus nestāvēja, kad viņa ar Kiviču iepazinās, bet nu es arī esmu ar Madaru viena vecuma un nu gan internets, gan viss cits bija daudz savādāks tad nekā ir tagad. Neatceros, ka es vai kāds no maniem draugiem būtu kādu stalkojuši, kad iepazinās. Max draugiem.lv apskatījies profilu un arī tur nav tā, ka daudz varētu atrast. Es daudz par Madaru un viņas ģimeni nezinu, bet man liekas, ka (ja pareizi atceros) viņai bija daudz brāļu un māsu un nebija īpaši gādīgi vecāki. Kur viņa būtu varējusi iemācīties, no kādiem vīriešiem izvairīties un kā attiecības veidot. Man vairāk gribētos zināt, ko Kivičs viņā redzēja, kad iepazinās. Kāpēc lai 30+ vīrietis būtu ieinteresēts "meitenē no laukiem" - ne viņiem kopīgas intereses varētu būt, ne dzīves pieredze. Man liekas, ka viņs ar savu predatory narcisa dabu redzēja jaunu smuku meiteni, kurai var spraust ausīs batonus un pilnībā sev pakļaut. Pat kāzas viņiem bija diezgan sasteigtas, slepenas un bez neviena drauga un tuvinieka klātbūtnes, tāpat kā ar Lieni.
19.05.2022 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 4295
Reģ: 03.08.2009
Dzidra Zupa @ 19.05.2022 13:04
Te daža laba laikam nesaprot, ka cilvēks 18 gados ir naivs muļķis. Mans ieteikums ir atcerēties pašām kādas jūs bijāt savos 18 gados ar savu pirmo mīlestību? Viss tak likās rožaini, un, ja kāds ko sliktu teica, tad simt punkt viņš meloja.

Ekzeklī
19.05.2022 13:50 |
 
Reitings 2088
Reģ: 05.03.2022
Kas tās par šausmīgām rotām ļenkas storijos? Nē,nu ja domātas Mia,ok. Bet ja ļenkai,tad nu āmen.
19.05.2022 13:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits