KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 387
Reģ: 22.02.2024
Kivis vēl klusē. Man liekas, ka Kivis brēks, ka Nīderlande ir nokopējusi viņa supereieovīzijas diezmu.
10.05.2024 08:35 |
 
Reitings 35528
Reģ: 11.02.2015
kuranavliene @ 10.05.2024 08:29
Man insacret nedarbojas atkal,jums rāda?

jap nedarbojas, gan jau pēc kādas dienas uzradīsies vietā. Ir jau šobrīd daži iganony veidīgi, bet tur ne tik forši ielādējas tie storiji.
10.05.2024 08:56 |
 
Reitings 10076
Reģ: 08.03.2021
Katru rītu sāku ar jūsu tekstiem, kas man uzlabo visu dienu. Komentāri vieni par otru trāpīgāki, jums grāmata jāraksta, ne pakulgalvai!
10.05.2024 09:34 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
kuranavliene @ 10.05.2024 08:29
Man insacret nedarbojas atkal,jums rāda?

Googlē anonymous instagram stories viewer un tur vairāki varianti
10.05.2024 09:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4287
Reģ: 31.10.2010
Es esmu tik nenormāli lepna par Donu, ka šodien man ir ne da Kivičiem😁
10.05.2024 10:00 |
 
Reitings 3651
Reģ: 25.09.2023
Uhh, es pat varu vizualizēt kā Kivičs pašreiz spļauj visos stūros par Dona panākumiem.
Mans aprobežotais prātiņš nekādi nevar salikt kopā to, kā viens pirtiņu un kafejnīcu dziedonis var atļauties pilnā nopietnībā “nolikt” mūziķi, kurš pulcē pilnas skatītāju arēnas. Nu kā?
Ja arī cilvēkam ir super liels ego, tad nu saprāts tak saka priekšā- “draudziņ, paklusē, tu labākajā gadījumā viņam kurpes vari nopulēt!”- es maldos?
Tas nozīmē tikai to, ka tur visi putni no būrīša ir aizlidojuši, tikai šmucīte palikusi 😲
10.05.2024 10:42 |
 
Reitings 387
Reģ: 22.02.2024
RozīneE @ 10.05.2024 10:42
Uhh, es pat varu vizualizēt kā Kivičs pašreiz spļauj visos stūros par Dona panākumiem.
Mans aprobežotais prātiņš nekādi nevar salikt kopā to, kā viens pirtiņu un kafejnīcu dziedonis var atļauties pilnā nopietnībā “nolikt” mūziķi, kurš pulcē pilnas skatītāju arēnas. Nu kā?
Ja arī cilvēkam ir super liels ego, tad nu saprāts tak saka priekšā- “draudziņ, paklusē, tu labākajā gadījumā viņam kurpes vari nopulēt!”- es maldos?
Tas nozīmē tikai to, ka tur visi putni no būrīša ir aizlidojuši, tikai šmucīte palikusi ?
nu viņš ir vnk slimigs narcists. Viņš jau tajā intervijā mēģināja visādi izlocīties, kad viņam pajautāja vai viņš varētu arēnu savākt. Dons nav patiess, kluss, intervijās uz jautājumiem neatbild, melo utt. Protams, Kivi, ne visi ir tādi tēvaiņi kā tu, kam verbālā caureja metās visu laiku. Ir laiks saprast, ka ir atšķirība starp būšanu patiesam un narcistiskam alkoholiķim. Ja patiesums izpaužās visu laiku diršot un apdiršot citus, nu sorry.
10.05.2024 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 5007
Reģ: 29.01.2009
Ui kā vepris ir aptaisījies ar Dona kvalificēšanos finālam.. par to liecina arī mēms klusums Kivja storijos. Bet, Ļenai, beidzot ir savs no saimnieka neatkarīgs viedoklis vismaz kādā jautājumā. Tik par to droši vien var noraut pa tauri
10.05.2024 11:03 |
 
Reitings 1385
Reģ: 05.12.2021
RozīneE @ 10.05.2024 10:42
Uhh, es pat varu vizualizēt kā Kivičs pašreiz spļauj visos stūros par Dona panākumiem.
Mans aprobežotais prātiņš nekādi nevar salikt kopā to, kā viens pirtiņu un kafejnīcu dziedonis var atļauties pilnā nopietnībā “nolikt” mūziķi, kurš pulcē pilnas skatītāju arēnas. Nu kā?
Ja arī cilvēkam ir super liels ego, tad nu saprāts tak saka priekšā- “draudziņ, paklusē, tu labākajā gadījumā viņam kurpes vari nopulēt!”- es maldos?
Tas nozīmē tikai to, ka tur visi putni no būrīša ir aizlidojuši, tikai šmucīte palikusi ?

Kompleksains tīnis un nekas vairāk, no pieauguša vīrieša tur ir tikai rumpis un bārda - visi, kas ir veiksmīgāki, laimīgāki, tie visi ir lohi, liekuļi, meļi. Viņš pat kā vīrietis pienācīgi nespēj savus bērnus un ģimeni uzturēt, nerunājot par to, ka varētu uzvesties kā pieaudzis cilvēks.
Tas viņa pēdējais posts FB - man patīk tā paralēlā Latvija, kur dzied un dejo. Ne, normāls pieaudzis cilvēks, mākslinieks vai jebkas saprot, ka ne visiem tu patiksi un ne visiem tev ir jāizpatīk. To pašu Donu tak cik daudz cilvēku noliek un agrāk jo īpaši - saldais, patīk tikai meitenēm, bet viņš ar savu attieksmi un darbiem ir stāvējis tam pāri, nemēģinot pielāgoties vai izpatikt visiem, jo tas nav iespējams. To pašu var teikt pa jebkuru mākslinieku - kaut vai Brekte - nu viņš tik daudziem nepatīk, bet vai tāpēc, kāds ir dzirdējis, ka viņš par salašņām sauktu ainavistus vai portretistus? Arī man gan jau ir apkārt cilvēki, kam es nepatīku - un so what? man ar viņiem ir kaut kas jādala? nē, viņiem ir tiesības tā domāt. Es eju un daru kopā ar tiem, ar kuriem mēs esam uz viena viļņa, nevis nolieku visus citus sev apkārt, lai tikai sevi celtu kaut kur augstāk. Kivīt, par cilvēku runā darbi, nevis vārdi. Un šie abi pajoli ir dzīvs pierādījums tam - savus mītiskos pagātnes sasniegumus ceļ tikai augšā :D
es neesmu, piemēram, dzirdējusi, ka Dons vai Prāta vētra nonstop skandinātu par fabrikas laikiem vai foršajiem 2000. gadiem, kad PV izsitās slavas saulē - nē, viņi mērķttiecīgi turpina savu ceļu, nemēģinot izpatikt visiem un tādējādi ir tur, kur tagad ir. Es uz Dona končiem eju no pašiem pirmsākumiem un ļoti labi atceros, kā pasā sākumā končos līdzi atvilktie džeki bija pārgrieztām sejām :D tagad vīrieši balsī dzied līdz
10.05.2024 11:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4287
Reģ: 31.10.2010
Kivim vienkārši nav ko teikt. Noteikti bija pārliecināts, ka Dons izlidos, tad jau sen būtu pilnus soc.tīklus piepirdis ar "Es tak teicu, ka viņš nepatiess un garlaicīgs, tāpēc netika. Bet, ja es būtu bijis..." A tagad ko?🤷Būtu kā normāls cilvēks izteicis fellow mūziķim atbalstu un novēlējis veiksmi finālā, taču nē. Ja nevar sliktu iepirst, tad labu arī neteiks.
10.05.2024 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 6755
Reģ: 11.08.2009
Mākoņu Dejotāja @ 10.05.2024 02:00
Čuru Andris, taču ļoti nesmuki apdirsa Donu. Jebkurā ziņā vismaz Dons ir augstu novērtēts mūziķis, ar lielu fanu un atbalstītāju pulku. Kā arī viņš, tika Eirovīzijas finālā. Varētu to vien iedomāties, kas notiktu, ja Resnais aizbrauktu ar savu pakulgalvu, tas gan, būtu visas Latvijas apkaunojums.
Viņa govs izvarošanu jāņu naktī, pat neklausās neviens lieviņa apmeklētājs.
Un, lai pēc šī visa tikai pamēģina, dziedāt slavas dziesmas Donam, liekulis.
O M G!!
kad šito iztēlojos -
"Viņa govs izvarošanu jāņu naktī.."
Pērle!!! 🥇
10.05.2024 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 6755
Reģ: 11.08.2009
Liizha1 @ 10.05.2024 11:08

Kompleksains tīnis un nekas vairāk, no pieauguša vīrieša tur ir tikai rumpis un bārda - visi, kas ir veiksmīgāki, laimīgāki, tie visi ir lohi, liekuļi, meļi. Viņš pat kā vīrietis pienācīgi nespēj savus bērnus un ģimeni uzturēt, nerunājot par to, ka varētu uzvesties kā pieaudzis cilvēks.
Tas viņa pēdējais posts FB - man patīk tā paralēlā Latvija, kur dzied un dejo. Ne, normāls pieaudzis cilvēks, mākslinieks vai jebkas saprot, ka ne visiem tu patiksi un ne visiem tev ir jāizpatīk. To pašu Donu tak cik daudz cilvēku noliek un agrāk jo īpaši - saldais, patīk tikai meitenēm, bet viņš ar savu attieksmi un darbiem ir stāvējis tam pāri, nemēģinot pielāgoties vai izpatikt visiem, jo tas nav iespējams. To pašu var teikt pa jebkuru mākslinieku - kaut vai Brekte - nu viņš tik daudziem nepatīk, bet vai tāpēc, kāds ir dzirdējis, ka viņš par salašņām sauktu ainavistus vai portretistus? Arī man gan jau ir apkārt cilvēki, kam es nepatīku - un so what? man ar viņiem ir kaut kas jādala? nē, viņiem ir tiesības tā domāt. Es eju un daru kopā ar tiem, ar kuriem mēs esam uz viena viļņa, nevis nolieku visus citus sev apkārt, lai tikai sevi celtu kaut kur augstāk. Kivīt, par cilvēku runā darbi, nevis vārdi. Un šie abi pajoli ir dzīvs pierādījums tam - savus mītiskos pagātnes sasniegumus ceļ tikai augšā :D
es neesmu, piemēram, dzirdējusi, ka Dons vai Prāta vētra nonstop skandinātu par fabrikas laikiem vai foršajiem 2000. gadiem, kad PV izsitās slavas saulē - nē, viņi mērķttiecīgi turpina savu ceļu, nemēģinot izpatikt visiem un tādējādi ir tur, kur tagad ir. Es uz Dona končiem eju no pašiem pirmsākumiem un ļoti labi atceros, kā pasā sākumā končos līdzi atvilktie džeki bija pārgrieztām sejām :D tagad vīrieši balsī dzied līdz
Āmen!🎀
10.05.2024 11:38 |
 
Reitings 159
Reģ: 23.05.2023
Paskatījos to sarunu divas minūtes, nu nav reāli izturama, bet vienīgais, kas nāca prātā- reāli, nu, pilnīgi reāli Liene dzīvē ir izdarījusi vienu labu lietu, viņa ir izglābusi Madaru no Kiviča īstajālaikā. Tas, ka viņa izvilka sevi nakts vidū, lai pastrebtu rumkolas pie kāda nolaistīta un lipīga dzertuves galda, bija pirmais pakāpiens pa trepēm, kuras Madaru iznesa saulītē.
10.05.2024 11:42 |
 
Reitings 1385
Reģ: 05.12.2021
Alus toverim šodien vispār 2024. gada drausmīgākā diena - pat nelaimīgo lezbju dieviešu forumā visu ēteru aizņem liekulis Dons :D :D :D
10.05.2024 11:43 |
 
Reitings 419
Reģ: 01.02.2024
Incognito @ 10.05.2024 11:03
Ui kā vepris ir aptaisījies ar Dona kvalificēšanos finālam.. par to liecina arī mēms klusums Kivja storijos. Bet, Ļenai, beidzot ir savs no saimnieka neatkarīgs viedoklis vismaz kādā jautājumā. Tik par to droši vien var noraut pa tauri
iespējams jau ir atrāvusies, jo pakulas plucināšana un skaistais skats no balkona nav atrādīts jau vairākas dienas
10.05.2024 12:05 |
 
Patīk
Reitings 19402
Reģ: 09.12.2015
"...kad viņš atgriezīsies no lielās Eirovīzijas kā lūzeris, latvieši sapratīs, ka Dons ir vērtība tikai ciemata ietvaros." - šādi Kivičs iesmirdēja presē salīdzinoši nesen. Ar šo viņš apdirš gan Donu, gan Latviju, to kārtējo reizi nosaucot par ciematu. Bet, kad jābrauc pie faniņiem deģenerātiem šļupstēt 4.maijā, tad čuris ir lielais patriots. Sūdu maiss. 🤢
Es pat nezinu, vai man šodien ir lielāks prieks par Dona panākumu, vai to, ka Kivičs ir kārtīgi apdirsies.
10.05.2024 12:34 |
 
Patīk
Reitings 19402
Reģ: 09.12.2015
Interesanti, ka perduLiene piepeši tik ļoti fano par Donu. Kārtējā Madaras kopēšana. Čurim tas Dons kā dadzis acīs, jo Madarai viņš vienmēr paticis. Tagad Lienīte arī mīl Donu, nu tā, ka pilni storiji ar sajūsmu. Kārtīgu drosmes dziru sadzērusies, ka nemaz nebaidās pa čaiņiku atrauties.
10.05.2024 12:41 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
LilyLady @ 10.05.2024 12:34
"...kad viņš atgriezīsies no lielās Eirovīzijas kā lūzeris, latvieši sapratīs, ka Dons ir vērtība tikai ciemata ietvaros." - šādi Kivičs iesmirdēja presē salīdzinoši nesen. Ar šo viņš apdirš gan Donu, gan Latviju, to kārtējo reizi nosaucot par ciematu. Bet, kad jābrauc pie faniņiem deģenerātiem šļupstēt 4.maijā, tad čuris ir lielais patriots. Sūdu maiss. ?
Es pat nezinu, vai man šodien ir lielāks prieks par Dona panākumu, vai to, ka Kivičs ir kārtīgi apdirsies.

Kivič tiešām ir lielākais sūdu maiss un dirsējs. Āksts. Pretīgs vecis.
10.05.2024 13:05 |
 
Reitings 6638
Reģ: 05.03.2024
Čuris, slaukot sviedrus no pieres Džiļa sarunā: ja es neredzu savus bērnus, nafig man jāmaksā alimenti???!
lienīte tikmēr live čatā: oi, man ir fantastisks vīrs!!!
Divi dalbajobi 😂
10.05.2024 13:06 |
 
Reitings 2198
Reģ: 16.02.2021
Kivis klusē, jo noteikti vēl nav atjēdzies no plosta. Neticu, ka pēc sarunas ar puišiem ne turpināja dzert. Liene ar pašlaik traki jūsmo, jo vecais vēl nav atjēdzies un nolamajis. Atjēgsies un būs jāstāv klusu.
Es par Donu nekad neesmu jusmojusi, bet nodziedāja ļoti labi un gribēju lai tiek finālā. Man liels prieks par viņu un slapja lupata visiem kas runāja sūdu.
10.05.2024 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)