KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 4010
Reģ: 08.09.2015
Rīt Liene būs ar termometru studijā, lai vēl pāris dienas var nerādīties storijos, kamēr žvingulis iziet.
12.01.2024 23:41 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Es domāju, ka atgāja viss delīrijs un nu ir kauns pa visu ģīmi par to telefona zvanu. Lienē ir kaut kas no narcisa - viņai vajag, ka visi par viņu domā labu. Cik viņa izglītota, skaista, labiem matiem, sirsnīga. Lielākais sitiens zem jostasvietas šādiem cilvēkiem ir, kad pārējie uzzina, kāds tas cilvēks ir patiesībā. Viņai ir šoks, ka mēs dzirdējām viņas aizlieto balsi un lamuvārdus. Tad iet cauri visām fāzēm - dusmas (bija), noliegums (redzējām storijos ar atrunu “mākslīgais intelekts”), aizvainojums (“man taču ir sirsniņa”), utt. Un tagad vienkārši klusē, jo kauns un nezina, ko teikt. Tāpēc tagad būs pāris dienu klusums, lai pēc pāris dienām storijos novicinātu tējā iebāztu termometru un viss cikls varēs sākties no gala.
12.01.2024 23:43 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Tusnelda @ 12.01.2024 22:59

Droši cien izguļ dzērumu. Ja būtu dabūjuši iekšās par gānīšanos, tad vepris būtu no IG savus sūdus izmēzis.

Ir, ir dabūjuši iekšās. Ir informēti par to, ka Madara vairs neklusē, visticamāk un nu ir sabijušies. Nu vismaz kivis, jo noteikti daudzi rakstīja par to, ka mobingo savu meitu par higiēnu. Maza cerība, ka sapratuši, ka ir pāršāvuši pār strīpu. Ideālā variantā šiem abiem vajadzētu Gintermuižu uz Minesotas programmu, kā minimums, un mazā meitiņa pie Graudiņas tikmēr, ja vien tur vēl ir kontakts. Saviem spēkiem atiet no dzeršanas nereāli grūti. Ja nav no malas palīdzības, tad ir bedre. Laika jaiutājums. Šiem abiem dzeršana paliek arvien hardkorīgāka un uzvedība arvien degradējošāka un ārpus jebkādas realitātes. Tur viss ir, ai, cik ļoti bēdīgi.Lai kā arī liene cenšas ik pa laikam imitēt normālību.
12.01.2024 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 7016
Reģ: 17.09.2009
Moš atkačalkā vai psihenē? 🤣🙄
12.01.2024 23:59 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Laime ir BŪT @ 12.01.2024 18:56
Par Kivičiem - tur nav cīņa par bērniem, tur naids pret Madaru ir aizmiglojis prātu. Kivičiem pašiem ir iekšējie trigeri, kas Lienei liek rīkoties tieši tā kā viņa rīkojas un pašam Kivičam arī. Un diemžēl neviens, neviens nevar viņiem palīdzēt, nu līdzīgi kā atkarībniekiem. Viņiem vienam ar otru būtu jābūt laimīgiem, nevis pārējiem jāmēģina tas iestātīt, ka viņi tādi ir. Šī nav laime. Tā ir inde, kas tur ir. Laimīgiem cilvēkiem nav laika pazemot citus, pazemot savus bērnus, nodarboties ar emocionālo vardarbību. Pieņemu, ka tā ir vienkārši toksiska savienība, kas šobrīd tur ir.. Un ja tā padomā, ļoti žēl tos abus cilvēkus, nu patiesībā ļoti nelaimīgi cilvēki, kas nespēj atrast savu vietu...ja viņi būtu divi vien, tak visiem būtu vienalga, pasmietos un viss, bet viņi rauj līdzi pārējos un ir mazā Mia.

Lienes iekšējie trigeri ir tādi, ka viņa izspēlē uz Madaru Buļa stāstu no savas pagātnes. Tur “neglītā, necilā, pelēkā utt” (kā Liene viņu dēvēja) Buļa sieva teorētiski viņu “uzvarēja”, vecis izvēlejās viņu, bērnu vēl uzčinīja un “skaistuli un teicamnieci” Lieni izmeta miskastē kā nevajadzīgu lupatu. Ļenkai no šoka visa pasaule sabruka, ieslīga depresijā un nodzērās. Ar šo Andri Lienei ir izdevies izcīnīt savu cīņu, “atņemt” Madarai vīrieti un pat apprecēties, tas nenormāli ceļ viņas vērtību pašas acīs. Ik katrā solī viņa turpina izbaudīt saldo “uzvaras” garšu un jau gadiem ilgi nerimstas ņirgāties par Madaru. Cik slimi tas vispār ir?
Atceraties to Madaras jaciņu, ar ko Ļenka kā ar trofeju pozēja? Nu, lai vēl kāds pasaka, ka tur nav diagnozes. Godīgi, lai kādas reizēm sievietes būtu maitas, nav nācies dzīvē redzēt līdzīgu gadījumu, kad kaut kāda vientuļa, izmisusi plancka uzkaras kaklā tavam vīram, ok dabūn viņu sev, nu tad dzīvo un priecājies, bet nē, vēl gadiem turpina ieņirgt un pazemot tevi un tavus bērnus.
12.01.2024 23:59 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Nu nebija ne Andžim Madara īstā, ne viņai viņš. Tāpat Andris staigāja apkārt, un Madara brīvdienās ar abām meitenēm vienas brauca uz kempingiem atpūsties, jo ķipa Andžim vajadzēja laiku vienītī. Madara uz jautājumu “vai Tu mani mīli” vēl abu kopdzīves laikā nespēja sniegt apstiprinošu atbildi. Tāpat arī sekss nebija. Centās visu glābt kopīgos ceļojumos, bet tas nelīdzēja.
Es personīgi nedomāju, ka Andžis alkst Madaru sev blakus. Kaut kādu veco dzīvi ar cieņu no apkārtējiem, to gan. Viņam patīk piemauties, bet pats jau arī drusku iekšā apzinās, ka ar Madaru nebija tāds padibene, un moš varēja arī turpināt dzīvot tajā it kā laimīgas laulības teātrītī, kas tomēr bija ģimene, un lai vai kā, Madara par viņu uztraucās, neļāva dzert dēļ tā, ka spiediens paaugstinājās, ātrie bija jāsauc utt.
Un Madara nebija garīgi nelīdzsvarota pudeles māsa, kāda ir Liene. Domāju, ka viņam pietiek saprāta palieciņas to kādā apcerīgā vakarā pašam ar sevi apzināties.
Bet kopumā, manuprāt, viņš šodien uz viņu skatās ar naidu un nicinājumu, jo nekādi nebija gaidījis, ka tā vienkāršā lauku meitene tā uzplauks un izgriezīs viņam pogas. Madara ir pārāka par Kiviču, lai arī cik tas snobiski neskanētu, un viņu tas nenormāli grauž.
13.01.2024 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 7016
Reģ: 17.09.2009
Kivis tik ļoti stulbiem tekstiem pazemo savu meitu māmiņu, ka pats smird kā mēslu kaudze. Izturību Madarai! Prieks ka viņas dzīvē ir vīrietis kas viņai palīdz! 🙏 Es zinu cik smagi ir vienai ar bērnu, pati esmu aizgājusi no toksiskām attiecībām un mans mīļotais vīrietis tagad ir mans lielākais atbalsts. 🙏
13.01.2024 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 7016
Reģ: 17.09.2009
Paskatījos Madaras profilu, video kur uzdāvina sunīti. Pati apraudājos. Meitenei tik patiesas laimes asaras. Es negribu salīdzināt cilvēkus, bet švabra tādu sirsnīgumu laikam jūt tikai pret kivkas pimpi, jo viņai, šķiet, nekas nav svēts ja varēja savas 3 meitiņas iemainīt pret dzērājsardeli.
13.01.2024 00:08 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Es ceru, ka pie viņiem ir bijuši kādu iestāžu pārstāvji. Vismaz to bērnu nokontrolējuši ( un kaķi). Nevaru iedomāties, ko tas mazais tur ēda un dzēra, kā gāja uz wc, kamēr vecāki pāris dienas bija komā.
Tas ir traki. Jau būdami skaidrā, viņiem īpaši nestrauca vai bērns paēdis, sauss un siltumā, tad reibuma stāvoklī, vispār neko. Nez tas Aptamils vismaz tika iedots.
Un pasakiet, ka nevajag bērnu viņiem izņemt, vismaz uz laiku, kamēr iziet kādu programmu, apgūst pamata audzināšanas prasmes?!
13.01.2024 00:10 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Ariete @ 13.01.2024 00:02
Kivis tik ļoti stulbiem tekstiem pazemo savu meitu māmiņu, ka pats smird kā mēslu kaudze. Izturību Madarai! Prieks ka viņas dzīvē ir vīrietis kas viņai palīdz! ? Es zinu cik smagi ir vienai ar bērnu, pati esmu aizgājusi no toksiskām attiecībām un mans mīļotais vīrietis tagad ir mans lielākais atbalsts. ?

Prieks par Tevi!
Ir grūti, jā, bet pamatīgi norūda un padara stiprāku, liek saskatīt cīņas sparu, potenciālu un resursus, kas ir sievietē, lai sniegtu vislabāko savam bērnam. Īsāk sakot - nav laika būt vājai, un arī Madara to ļoti labi pierādīja, vēl pirms satika savu atbalstošo cilvēku blakus.
13.01.2024 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 7016
Reģ: 17.09.2009
Tuana @ 13.01.2024 00:32

Prieks par Tevi!
Ir grūti, jā, bet pamatīgi norūda un padara stiprāku, liek saskatīt cīņas sparu, potenciālu un resursus, kas ir sievietē, lai sniegtu vislabāko savam bērnam. Īsāk sakot - nav laika būt vājai, un arī Madara to ļoti labi pierādīja, vēl pirms satika savu atbalstošo cilvēku blakus.
Paldies! ♥️ Laikam jau mēs mammas dēļ bērniem varam VISU! 💪 Izņemot mūsu slavenību Ļenoku. 🙄 Bet es arī viņai novēlu saprast īsto dzīves jēgu, paprasīt piedošanu meitām, mātei un visiem citiem un mīlēt no visas sirds savu mazāko meitiņu. Es domāju ja viņa mainītos no sirds, arī mēs šo diskusiju slēgtu, jo mainīties un laboties ir iespēja jebkuram.
13.01.2024 00:33 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Mathilde @ 13.01.2024 00:10
Es ceru, ka pie viņiem ir bijuši kādu iestāžu pārstāvji. Vismaz to bērnu nokontrolējuši ( un kaķi). Nevaru iedomāties, ko tas mazais tur ēda un dzēra, kā gāja uz wc, kamēr vecāki pāris dienas bija komā.
Tas ir traki. Jau būdami skaidrā, viņiem īpaši nestrauca vai bērns paēdis, sauss un siltumā, tad reibuma stāvoklī, vispār neko. Nez tas Aptamils vismaz tika iedots.
Un pasakiet, ka nevajag bērnu viņiem izņemt, vismaz uz laiku, kamēr iziet kādu programmu, apgūst pamata audzināšanas prasmes?!
Es kaut ko garām palaidu? Sanāk ka Kiviči 2 sutkas nokodoši līdz nemaņai, ka to jau visa LV zina?😳 pat tik traki, ka bērns nav pieskatīts?😢 sanāk Mia joprojām uz pudeles vēl sēž?😳 vismaz runāt viņa ir sākusi?
13.01.2024 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 966
Reģ: 05.01.2013
Mathilde @ 13.01.2024 00:10
Es ceru, ka pie viņiem ir bijuši kādu iestāžu pārstāvji. Vismaz to bērnu nokontrolējuši ( un kaķi). Nevaru iedomāties, ko tas mazais tur ēda un dzēra, kā gāja uz wc, kamēr vecāki pāris dienas bija komā.
Tas ir traki. Jau būdami skaidrā, viņiem īpaši nestrauca vai bērns paēdis, sauss un siltumā, tad reibuma stāvoklī, vispār neko. Nez tas Aptamils vismaz tika iedots.
Un pasakiet, ka nevajag bērnu viņiem izņemt, vismaz uz laiku, kamēr iziet kādu programmu, apgūst pamata audzināšanas prasmes?!

Tā arī varētu būt, ka kaut kas ir noticis, jo Liene iepriekš storijus lika KATRU dienu, tagad tāda jocīgā pauze. Vai nu tiešām kāda atbildīgā instance apciemojusi, vai Andris Lieni piekāvis. Protams, šīs ir tikai manas spekulācijas. Tur da jebkas var būt.
13.01.2024 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 1031
Reģ: 11.04.2010
Ariete @ 12.01.2024 23:26
Tieši tā, mēs neviens neesam perfekti. Un kur nu vēl apsmiet par apvemšanos jaunībā vai par smaku. Tak visi mēs esam smirdējuši. ? Ļenka noteikti arī nesmaržo pēc puķītēm pēc pjankošanām.

Atsaukties uz to, ko kāds ir darījis 18 gados - wow, nu tiešām baigais kompromats... labāk tā Ļenka būtu uz sevi paskatījusies, jo viņas apkaunojošās epizodes ir notikušas daudz vēlāk, jau tā ap 30, kad publiski maukojās ar Buli un visādi pazemoja sevi, savu un viņa ģimeni. Sabiedrības dāma, mis inteliģence. Tīrākā grācija.
13.01.2024 01:12 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Tuana @ 12.01.2024 23:59

Lienes iekšējie trigeri ir tādi, ka viņa izspēlē uz Madaru Buļa stāstu no savas pagātnes. Tur “neglītā, necilā, pelēkā utt” (kā Liene viņu dēvēja) Buļa sieva teorētiski viņu “uzvarēja”, vecis izvēlejās viņu, bērnu vēl uzčinīja un “skaistuli un teicamnieci” Lieni izmeta miskastē kā nevajadzīgu lupatu. Ļenkai no šoka visa pasaule sabruka, ieslīga depresijā un nodzērās. Ar šo Andri Lienei ir izdevies izcīnīt savu cīņu, “atņemt” Madarai vīrieti un pat apprecēties, tas nenormāli ceļ viņas vērtību pašas acīs. Ik katrā solī viņa turpina izbaudīt saldo “uzvaras” garšu un jau gadiem ilgi nerimstas ņirgāties par Madaru. Cik slimi tas vispār ir?
Atceraties to Madaras jaciņu, ar ko Ļenka kā ar trofeju pozēja? Nu, lai vēl kāds pasaka, ka tur nav diagnozes. Godīgi, lai kādas reizēm sievietes būtu maitas, nav nācies dzīvē redzēt līdzīgu gadījumu, kad kaut kāda vientuļa, izmisusi plancka uzkaras kaklā tavam vīram, ok dabūn viņu sev, nu tad dzīvo un priecājies, bet nē, vēl gadiem turpina ieņirgt un pazemot tevi un tavus bērnus.

Te fragments no raksta par Buli:"Vienlaikus viņš nenoliedz - sakars ar Skulmi tik tiešām ir bijis. Taču ne trīs gadus, kā to apgalvo viņa. Attiecības bijušas periodiskas. Viņš esot ātri sapratis, ka nekā tur nebūs." Kapec vins diezgan atri saprata, ka tur neka nebus, laikam ir skaidrs...
Un vel viens fragments:" Viņš gan atzīst, ka otrai sievietei, iespējams, devis veltas cerības, lai gan domas veidot jaunu ģimeni ar Skulmi viņam nekad neesot bijis......Šīs attiecības nebija stāsts par mīlestību, jo tad es būtu šķīries, bet es to neizdarīju".
13.01.2024 01:28 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Katzenfamilie @ 13.01.2024 01:28

Te fragments no raksta par Buli:"Vienlaikus viņš nenoliedz - sakars ar Skulmi tik tiešām ir bijis. Taču ne trīs gadus, kā to apgalvo viņa. Attiecības bijušas periodiskas. Viņš esot ātri sapratis, ka nekā tur nebūs." Kapec vins diezgan atri saprata, ka tur neka nebus, laikam ir skaidrs...
Un vel viens fragments:" Viņš gan atzīst, ka otrai sievietei, iespējams, devis veltas cerības, lai gan domas veidot jaunu ģimeni ar Skulmi viņam nekad neesot bijis......Šīs attiecības nebija stāsts par mīlestību, jo tad es būtu šķīries, bet es to neizdarīju".
Arī tomēr dirsējs tas Bulis, ja jau tas viss būtu bijis tik virspusēji vai tad viņš to poda birsti būtu uz Ameriku vedis pie saviem draugiem uz sava rēķina?😂
13.01.2024 02:00 |
 
Reitings 223
Reģ: 19.02.2017
Visvairāk mani šajā stāstā fascinē apkārtējo cilvēku bezdarbība. Vai tiešām nav neviena drauga/radinieka, kurš varētu pateikt, ka nav normāli tā darīt? Kā vispār Z-Scars grupa ar viņu vēl sadarbojas. Dzelzs vilks ātri vien izmeta bundzenieku par stāstiem, kas tika publicēti (daudz strīdu bija, vai tā ir tiešām taisnība vai nē), bet šeit Kivičs pats ar savām rokām izrok bedri, parādot, ka ir stulbs, bet visiem vienalga.
Liene vispār ir atsevišķs kadrs. 100 gadu viņai tie bērni neinteresē, jo pašai par savējiem vienalga. Vienkārši no bezdarbības mājās cilvēkam rodas vēlme iesaistīties skandālos un veidot problēmas.
P.S. neesmu mamma, bet Mias zobi izskatās krimināli. Uz tiem arī vienalga, jo tie tak piena zobi?? Bet ko darīs, kad nebūs piena zobu? Staigās pliku muti līdz sāks parādīties savējie?
13.01.2024 02:36 |
 
10 gadi
Reitings 9973
Reģ: 21.03.2014
Corgii @ 13.01.2024 02:36
Visvairāk mani šajā stāstā fascinē apkārtējo cilvēku bezdarbība. Vai tiešām nav neviena drauga/radinieka, kurš varētu pateikt, ka nav normāli tā darīt? Kā vispār Z-Scars grupa ar viņu vēl sadarbojas. Dzelzs vilks ātri vien izmeta bundzenieku par stāstiem, kas tika publicēti (daudz strīdu bija, vai tā ir tiešām taisnība vai nē), bet šeit Kivičs pats ar savām rokām izrok bedri, parādot, ka ir stulbs, bet visiem vienalga.
Liene vispār ir atsevišķs kadrs. 100 gadu viņai tie bērni neinteresē, jo pašai par savējiem vienalga. Vienkārši no bezdarbības mājās cilvēkam rodas vēlme iesaistīties skandālos un veidot problēmas.
P.S. neesmu mamma, bet Mias zobi izskatās krimināli. Uz tiem arī vienalga, jo tie tak piena zobi?? Bet ko darīs, kad nebūs piena zobu? Staigās pliku muti līdz sāks parādīties savējie?
tur jau tā lieta, ka īsti nav! Un ja arī ir, tad tiem cilvēkiem kiviči ir po. Un kurš gan gtib publiski dabūt sūdu spaini mugurā un nonstop gānīšanos soc.tīklos.
Kivičš visus ir nodirsis!
Nav tādu labo draugu, glābēju, kuri tagad iestājas par viņiem. Klusums!
Šis daudz ko izsaka! Pasaka par cilvēku.
Mums jau tāpat skaidrs.
13.01.2024 07:16 |
 
Reitings 11664
Reģ: 19.09.2023
Corgii @ 13.01.2024 02:36
Visvairāk mani šajā stāstā fascinē apkārtējo cilvēku bezdarbība. Vai tiešām nav neviena drauga/radinieka, kurš varētu pateikt, ka nav normāli tā darīt? Kā vispār Z-Scars grupa ar viņu vēl sadarbojas. Dzelzs vilks ātri vien izmeta bundzenieku par stāstiem, kas tika publicēti (daudz strīdu bija, vai tā ir tiešām taisnība vai nē), bet šeit Kivičs pats ar savām rokām izrok bedri, parādot, ka ir stulbs, bet visiem vienalga.
Liene vispār ir atsevišķs kadrs. 100 gadu viņai tie bērni neinteresē, jo pašai par savējiem vienalga. Vienkārši no bezdarbības mājās cilvēkam rodas vēlme iesaistīties skandālos un veidot problēmas.
P.S. neesmu mamma, bet Mias zobi izskatās krimināli. Uz tiem arī vienalga, jo tie tak piena zobi?? Bet ko darīs, kad nebūs piena zobu? Staigās pliku muti līdz sāks parādīties savējie?

Es arī par šo brīnos. Bet Kivis ir ļoti riebīgs un varbūt cilvēki labāk izvēlas paklusēt. Vai arī šie tik naski visus pēc kārtas bloķēja, ka viņu auditorija ir palikusi Liepājas, Grobiņas sawļes un atpazīstamāki cilvēki nemaz nezin viņu piedzīvojumus.
13.01.2024 07:45 |
 
Reitings 35
Reģ: 07.10.2022
Knita @ 13.01.2024 07:45

Es arī par šo brīnos. Bet Kivis ir ļoti riebīgs un varbūt cilvēki labāk izvēlas paklusēt. Vai arī šie tik naski visus pēc kārtas bloķēja, ka viņu auditorija ir palikusi Liepājas, Grobiņas sawļes un atpazīstamāki cilvēki nemaz nezin viņu piedzīvojumus.

Acīmredzot, "Kivičš" ir vārds, ko visiem kauns publiski pieminēt...
Žēl bērna....
13.01.2024 07:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits