KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 8169
Reģ: 16.02.2021
Minelūše @ 29.12.2023 18:03
Pat ja viņš nav aizgājis, tāpat ir redzams, ka Kivim Ļenka sen ir vienaldzīga. Viņš vairākkārt ir par Ļenku ieņirdzis, pasūtījis, uzbļāvis. Un tas notika jau pašā viņu attiecību sākumā, kad abi filmējās tajā privātajā raidījumā. Viņš viņu ne tikai nemīl, bet pat neciena. Mīlošs vīrietis nesauks savu sievieti par stulbu loseni un pavisam noteikti negāzīs viņai pa galvu ar ķebli. Sorry, Ļenka, vari murmulēt ko gribi par lielo mīlu, bet fakti runā paši par sevi.
Ļenka? Viņai diži izvēles nav - ja ne Kivis, tad neviens. Pielūdzēji rindā nestāv. Lai viņa dabūtu sev normālu vīrieti, viņai ir ļoti jāmainās. Vīriešiem lielākoties patīk sievietes, kuras ir saimnieciskas, māk garšīgas maltītes pagatavot, svētkus sarīkot, māju izrotāt, utt., nevis dienām slinki vārtās pa gultu, tēlo slimu un matus rausta.

Viņa tak notēlotu, ka ir liktenīgā sieviete. Kivim arī iepatikās kā izbijusī mrs globe vai kas tur, žurnāliste, ar ntajām profesijām. Kamēr nesāka kopā dzīvot, droši vien likās superīga sieviete viņam, uzņēmīga un kāda tik vēl ne. Tad arī nebija tā nodzērusies. Pēc tam jau tikai atklāja savu patieso dabu kā dīkdiene, pameta visus darbus un uzsēdās šim uz kakla, bet sālumā vismaz bija jautri, jo bija ar ko kopā glāzītes cilāt. Liene gan jau vēl pierunāja pilnas ausis kā vadīs deju nodarbības, rakstīs grāmatu un vadīs raidījumu, menedžēs viņu un visu ko. Beigās neko no tā neizpildīja. Tā vismaz es to redzu, ka Liene izlikās interesantāka un krutāka kā spēj būt un Andruha pavilkās.
29.12.2023 19:52 |
 
Reitings 28087
Reģ: 06.11.2022
Es te aizdomājos - ja Lenoksa darbs ir aizšoferēt resno līdz skatuvei, pēc tam safotografēt un atkal aizvest uz mājām, tad kur vēl redzēts, ka grupas šoferis vai fotogrāfs līstu visos kadros kopā ar mūziķiem? :D
Un es domāju - profesionāliem, pieaugušiem mūziķiem, nevis bērnudārza ansamblīti, kur mammas, protams, dara visu - pašas apģērbj, ved, bildē, maksā, frizē, pasniedz ziedus, aplaudē un liek sociālajos tīklos! :D
Šis nav uzbrauciens pulciņu mammām, es pati to visu daru pēc labākās sirdsapziņas :D
29.12.2023 19:58 |
 
Reitings 35746
Reģ: 11.02.2015
Ak vai, ļenka nepiedalās myengel luxury kleitu fotosesijā ar labākajām draudzenītēm 🥲 viņām gan jau vienkārši skauž, ka ļenka viņas aizēnotu ar savu daili 💃🍾
29.12.2023 20:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 21.09.2023
Šķiet, ka Ļenkuce atstāta mājās. Citādi jau būtu reportāžas no Jēkabpils kroga ar kolosālu publiku un pielūgsmes pārņemtiem faniem.
29.12.2023 20:16 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Mercury6 @ 29.12.2023 19:52

Viņa tak notēlotu, ka ir liktenīgā sieviete. Kivim arī iepatikās kā izbijusī mrs globe vai kas tur, žurnāliste, ar ntajām profesijām. Kamēr nesāka kopā dzīvot, droši vien likās superīga sieviete viņam, uzņēmīga un kāda tik vēl ne. Tad arī nebija tā nodzērusies. Pēc tam jau tikai atklāja savu patieso dabu kā dīkdiene, pameta visus darbus un uzsēdās šim uz kakla, bet sālumā vismaz bija jautri, jo bija ar ko kopā glāzītes cilāt. Liene gan jau vēl pierunāja pilnas ausis kā vadīs deju nodarbības, rakstīs grāmatu un vadīs raidījumu, menedžēs viņu un visu ko. Beigās neko no tā neizpildīja. Tā vismaz es to redzu, ka Liene izlikās interesantāka un krutāka kā spēj būt un Andruha pavilkās.
Aha, sākumā tak šie spēlēja tenisu un Andžuks lielījās, cik viņam beidzot sportiska sieviete, aktīva, ne tā kā Madara 😂 Un tagad maskas nokritušas, vecene īgni pukst dīvānā, ne s.. negrib darīt. To jau Vecrīgas video varēja redzēt, kad šī kā Pelnrušķe saģērbusies bija. Pats sev cimdus nopirka, maziņam piparkūku, bet Ļenka tik nosiekalojās gar kartupelēniem.
Un kas zin, varbūt tur kādai Jēkabpils meičai acs uzlikta pa nopietno un tāpēc L. jūk prātā.
29.12.2023 20:23 |
 
Reitings 648
Reģ: 10.03.2020
reina @ 29.12.2023 20:08
Ak vai, ļenka nepiedalās myengel luxury kleitu fotosesijā ar labākajām draudzenītēm ? viņām gan jau vienkārši skauž, ka ļenka viņas aizēnotu ar savu daili ??

Viņa tak dažas dienas atpakaļ izlika sevi tajā kleitā, no gadu veca pasākuma. Tjip, man nevajag, es jau tik un tā pirmā biju. Viņai skauž un škrobe par visu.
29.12.2023 20:29 |
 
Patīk
Reitings 19569
Reģ: 09.12.2015
Creta @ 29.12.2023 20:29

Viņa tak dažas dienas atpakaļ izlika sevi tajā kleitā, no gadu veca pasākuma. Tjip, man nevajag, es jau tik un tā pirmā biju. Viņai skauž un škrobe par visu.

Jā, tas bija ļoti uzkrītoši - es arī, es arī, re, kur es arī tajā kleitā. 😂 🐑
Skaidrs, ka tajā Jēkabpilī veprim ir daži labi paziņas un ne tikai vīriešu dzimtes. Ja vajadzēs, sawļes gan pabaros, gan padzirdīs, gan izguldīs "dižo" muzikantu.😅
29.12.2023 20:53 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
LilyLady @ 29.12.2023 20:53

Jā, tas bija ļoti uzkrītoši - es arī, es arī, re, kur es arī tajā kleitā. ? ?
Skaidrs, ka tajā Jēkabpilī veprim ir daži labi paziņas un ne tikai vīriešu dzimtes. Ja vajadzēs, sawļes gan pabaros, gan padzirdīs, gan izguldīs "dižo" muzikantu.?

Zem sevis- vienīgais variants.
29.12.2023 20:56 |
 
Reitings 11429
Reģ: 21.09.2023
Izskatās, ka Ļenkuce dēļ savām biežajām slimošanām ir izslēgta no visām meiteņu kompānijām. Cilvēki, lai cik labestīgi un naivi, tomēr nav akli.
29.12.2023 21:41 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Skatos tagad Netflixā filmu “Ērina Brokoviča” arī ar Džūliju Robertsu.
“Spēcīga, izturīga un neatlaidīga. Vārdi, kas raksturo aktīvisti, šķirtu trīs bērnu māmiņu Ērinu Brokoviču. Sieviete, kura, neraugoties uz izglītības trūkumu un neskaitāmiem atraidījumiem, teju pirms 20 gadiem izcīnīja uzvaru tiesas prāvā ASV. Viņa panāca, ka firma izmaksāja teju 300 miljonu eiro lielu kompensāciju. Tā ir lielākā summa ASV tiesu sistēmas vēsturē, ko kādam jebkad izdevies izcīnīt”
Par šito filmu gan mūsu Ļenka nevaidētu un sevi nesalīdzinātu, vai ne Ļenka? Var tikai vaidēt un iztēloties sevi kā prostitūti 😅
29.12.2023 22:06 |
 
Reitings 52029
Reģ: 20.07.2021
LuckyStrike @ 29.12.2023 20:23
Aha, sākumā tak šie spēlēja tenisu un Andžuks lielījās, cik viņam beidzot sportiska sieviete, aktīva, ne tā kā Madara ? Un tagad maskas nokritušas, vecene īgni pukst dīvānā, ne s.. negrib darīt. To jau Vecrīgas video varēja redzēt, kad šī kā Pelnrušķe saģērbusies bija. Pats sev cimdus nopirka, maziņam piparkūku, bet Ļenka tik nosiekalojās gar kartupelēniem.
Un kas zin, varbūt tur kādai Jēkabpils meičai acs uzlikta pa nopietno un tāpēc L. jūk prātā.

Dirsējs tas Kivis. Neilgi pirms šķiršanās no Madaras lika soctīklos bildes, kur abi bumbu mētāja, un teftelis dvesa, cik labi, ka ir tuvs cilvēks, ar kuru vienmēr var uzsist pludmalē volejbolu!
29.12.2023 22:23 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.05.2022
Vai man šķiet,bet paskatoties pēc laika to viņu pagājušo gadu fotosesiju tai pilī,kur Liene tajā sarkanajā kleitā gorās,nu reāli viņai grims kā klaunam.Sarkanā deguna tikai trūkst.Es pa reizei uzķeru ka filmētāji,grimmētāji par viņu ieņirdz.
29.12.2023 22:25 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
kuranavliene @ 29.12.2023 22:25
Vai man šķiet,bet paskatoties pēc laika to viņu pagājušo gadu fotosesiju tai pilī,kur Liene tajā sarkanajā kleitā gorās,nu reāli viņai grims kā klaunam.Sarkanā deguna tikai trūkst.Es pa reizei uzķeru ka filmētāji,grimmētāji par viņu ieņirdz.
es nebrīnītos, ka viņa pati māca, kā meistarēm būtu viņa jāgrimē, jo pati jau no bērnu dienām mākot sevi krāsot. Viņai nekad neviens grims nav bijis pateicīgs, kas izceltu viņas labās puses. Pat Magone, dažas reizes uzskrāsota izskatījās cits cilvēks. Daži dragi queen arī tak izskatās citādāk, šitā/šitais 😁 Janīna, piemēram. Bet ļenka kā ir kaujas make up tā arī paliek kaujas make up.
30.12.2023 09:09 |
 
Reitings 11407
Reģ: 10.11.2022
Bjork @ 30.12.2023 09:09
es nebrīnītos, ka viņa pati māca, kā meistarēm būtu viņa jāgrimē, jo pati jau no bērnu dienām mākot sevi krāsot. Viņai nekad neviens grims nav bijis pateicīgs, kas izceltu viņas labās puses. Pat Magone, dažas reizes uzskrāsota izskatījās cits cilvēks. Daži dragi queen arī tak izskatās citādāk, šitā/šitais ? Janīna, piemēram. Bet ļenka kā ir kaujas make up tā arī paliek kaujas make up.
galvenais noserot un apvilkt ar apliti, ka meitenes vinu gaidijusas, un, pietrukusi. Lai nedoma cuskas, lenkuce vienkarsi slimina.
30.12.2023 09:36 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Bjork @ 30.12.2023 09:09
es nebrīnītos, ka viņa pati māca, kā meistarēm būtu viņa jāgrimē, jo pati jau no bērnu dienām mākot sevi krāsot. Viņai nekad neviens grims nav bijis pateicīgs, kas izceltu viņas labās puses. Pat Magone, dažas reizes uzskrāsota izskatījās cits cilvēks. Daži dragi queen arī tak izskatās citādāk, šitā/šitais ? Janīna, piemēram. Bet ļenka kā ir kaujas make up tā arī paliek kaujas make up.

Magone vispār ir tīri simpātiska pat ar minimālu meikapu, tagad ar jaunajiem zobiem īpaši. Uzacis arī viņai sakoptas. Kaut nu būtu iespējas tos zobus uzturēt. Un vārdu krājums kā īstam filologam, pilns ar apvidvārdiem un citām niansēm, nevis kā vannabijam Ļenkai.
30.12.2023 10:02 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.05.2022
HiacinteBurkaa @ 30.12.2023 10:02

Magone vispār ir tīri simpātiska pat ar minimālu meikapu, tagad ar jaunajiem zobiem īpaši. Uzacis arī viņai sakoptas. Kaut nu būtu iespējas tos zobus uzturēt. Un vārdu krājums kā īstam filologam, pilns ar apvidvārdiem un citām niansēm, nevis kā vannabijam Ļenkai.
Magonei sejas āda ļoti svaiga,neskatoties ka praktiski vienā vecumā ar Ļenku,un tiešām sūdiem cauri gājusi.
30.12.2023 11:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
HiacinteBurkaa @ 30.12.2023 10:02

Magone vispār ir tīri simpātiska pat ar minimālu meikapu, tagad ar jaunajiem zobiem īpaši. Uzacis arī viņai sakoptas. Kaut nu būtu iespējas tos zobus uzturēt. Un vārdu krājums kā īstam filologam, pilns ar apvidvārdiem un citām niansēm, nevis kā vannabijam Ļenkai.

Magone arī izdod savas grāmatas atšķirībā no Ļenkas, īstenībā, ja vairāk papēta viņu kā cilvēku, tad veidojas pilnīgi cits iespaids par viņu, tīri interesants un sakarīgs cilvēks.
Un pēdējā laikā, tiešām sāk izskatīties labāk.
30.12.2023 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 178
Reģ: 29.01.2009
Vai Kerkira ar Sofiju ir māsas? Izskatās ļoti līdzīgas.
30.12.2023 11:41 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
vivii @ 30.12.2023 11:18

Magone arī izdod savas grāmatas atšķirībā no Ļenkas, īstenībā, ja vairāk papēta viņu kā cilvēku, tad veidojas pilnīgi cits iespaids par viņu, tīri interesants un sakarīgs cilvēks.
Un pēdējā laikā, tiešām sāk izskatīties labāk.
ļenkai šobrīd tāds trigger topiks tā grāmatas izdošana. 😁 Un Magone lauķe, ne lauķe, bet grāmatu spējusi izdot, ko mūsu karaliskā liene nav spējīga. Teicamniece, visu apbrīnotā, desmitiem profesiju profesionāle, kurai ieliek kloķi Magone. Ehhh .. kā ir liene pakaļā, tā palikusi. Liene pat citu iedoto viņai spējusi notirgot ūtrupē un nolaist pa reni.
slinkumins @ 30.12.2023 11:41
Vai Kerkira ar Sofiju ir māsas? Izskatās ļoti līdzīgas.

Nē, nav.
30.12.2023 11:46 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
slinkumins @ 30.12.2023 11:41
Vai Kerkira ar Sofiju ir māsas? Izskatās ļoti līdzīgas.

Tak visas sašpricētās ir līdzīgas. Pēc vienas šnites. Pilns instagrams ar māsām:D
30.12.2023 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits