KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Katzenfamilie @ 26.12.2023 22:08

Nu soreiz tiesam pat tiri pieklajigi ir sanacis, galds ir smuki klaats un es ari piekritu, ka svetku galdam nav jabut nokrautam ar edieniem, kurus pec tam nevar apest un jamet ara, jo ir sabojajusies. Liene soreiz tiesam ir pacentusies. Vienigais jautajums rodas - kapec uz galda ir tikai daksinjas, bet nav nazisi?
Par to Lienes outfit ari isti negribetos piesieties - sarkana krasa jau tiesi piestav Ziemassvetkiem, tikai tas krelles gan vinjai nepiestav, Liene nav perlu kaklarotu tips.
nu pie šitik švaki klāta galda resnajam nav ne ko kost, ne ko ost.
26.12.2023 22:20 |
 
Reitings 14
Reģ: 22.09.2023
Viss ok, atradu - izrādās,ka tas bija kivics,pavisam privāti,ko gribēju redzēt
26.12.2023 22:35 |
 
Reitings 11668
Reģ: 19.09.2023
vivii @ 26.12.2023 22:11

Jā, Liene ir tiešām pacentusies, vari murmulēt cik gribi, bet ir! Es personīgi neticēju, ka viņa izvelsies no gultas, bet par brīnumu izvēlās un tika pat līdz veikalam, uzklāja galdu kā nu mācēja un pat dāvanas nopirka (cerams!)
Reāli, to neviens negaidīja, forumā jau 24.decembra vakarā bija nolemts, ka slinķe šos svētkus veiksmīgi būs noslimojusi aka noļurbājusi un izdirsusies internetā, bet nekā, tomēr savācās un izdarīja.
Un kā tu zini tādu info, ka nebūtu aizbraukusi uz kristībām ja ne filmēšana? No kurienes tev tāds info?? Esi pietuvināta persona, tad faktus studijā kā to zini! Ja nē, tad tukša mūldēšana!

Viņa tak knapi no gultas izlīda un gandrīz parubījās baznīcā, nevarēja nostāvēt kristību laikā 😀😀😀 Protams, ja nebūtu filmēšana, viņa tur nebūtu.
26.12.2023 22:37 |
 
Reitings 8139
Reģ: 13.04.2022
Es īsti nesaprotu kāpēc to šmaru pēkšņi sāka slavēt. Ok, galdiņš smuks, kaut kas uzkost ir un tā, BET, šmara KĀRTĒJO reizi samelojās.
Teica, ka uzņems viesus, nu kādus viesus tad viņa tur uzņēma? Teica, ka Kristofers būšot, bija? Ja būtu bijis tad teftelis būtu bildes priekšā pakaļā sabāzis. Solīja tik daudzus ēdienus, bet nu, neredzam mēs tos ēdienus. Stāstīja, ka esot jau sen sasaiņojusi un sagatavojusi dāvanas, bet patiesībā šodien skrēja pa veikaliem pēc dāvanām.
Nu kā var viena vecene tik daudz melot?
26.12.2023 22:48 |
 
Reitings 2214
Reģ: 16.02.2021
Knita @ 26.12.2023 22:37

Viņa tak knapi no gultas izlīda un gandrīz parubījās baznīcā, nevarēja nostāvēt kristību laikā ??? Protams, ja nebūtu filmēšana, viņa tur nebūtu.

Lienīte bija ļoti slima, viņai ļoti sāpēja mugura pat ģibiens nāca virsū un bija baznīca jāstāv ar pliku muguru 😂
26.12.2023 22:49 |
 
Reitings 11668
Reģ: 19.09.2023
Facundo @ 26.12.2023 22:49

Lienīte bija ļoti slima, viņai ļoti sāpēja mugura pat ģibiens nāca virsū un bija baznīca jāstāv ar pliku muguru ?

Un maģiski sevi izārstēja vienā mirklī kā dabūja šampi pie Graudiņiem.
26.12.2023 22:52 |
 
Reitings 2214
Reģ: 16.02.2021
Šorīt vēl plivināja termometru taka pati neko ne grieza, ne šmorēja, bet nu labi vismaz kaut ko ir iepirkusi . Nav jau viņa vainīga, ja Kivis nozmogojas ar naudu un sanāca cik nu sanāca. Ja Lienīte ēd kā putniņš, tad jau pārējiem pa porcijai sanāks, bet nu prieks svētku galda izskatās diezgan nabadzīgi.
26.12.2023 22:54 |
 
Reitings 323
Reģ: 19.03.2023
amoreamore @ 26.12.2023 22:48
Es īsti nesaprotu kāpēc to šmaru pēkšņi sāka slavēt. Ok, galdiņš smuks, kaut kas uzkost ir un tā, BET, šmara KĀRTĒJO reizi samelojās.
Teica, ka uzņems viesus, nu kādus viesus tad viņa tur uzņēma? Teica, ka Kristofers būšot, bija? Ja būtu bijis tad teftelis būtu bildes priekšā pakaļā sabāzis. Solīja tik daudzus ēdienus, bet nu, neredzam mēs tos ēdienus. Stāstīja, ka esot jau sen sasaiņojusi un sagatavojusi dāvanas, bet patiesībā šodien skrēja pa veikaliem pēc dāvanām.
Nu kā var viena vecene tik daudz melot?
Ēdieniņi pirkti, vismaz tie kur gatavie mērču trauciņi klāt, Wolta variants. Nav slikti, protams. Vismaz. Kaut kas.
26.12.2023 23:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4960
Reģ: 03.11.2012
amoreamore @ 26.12.2023 22:48
Es īsti nesaprotu kāpēc to šmaru pēkšņi sāka slavēt. Ok, galdiņš smuks, kaut kas uzkost ir un tā, BET, šmara KĀRTĒJO reizi samelojās.
Teica, ka uzņems viesus, nu kādus viesus tad viņa tur uzņēma? Teica, ka Kristofers būšot, bija? Ja būtu bijis tad teftelis būtu bildes priekšā pakaļā sabāzis. Solīja tik daudzus ēdienus, bet nu, neredzam mēs tos ēdienus. Stāstīja, ka esot jau sen sasaiņojusi un sagatavojusi dāvanas, bet patiesībā šodien skrēja pa veikaliem pēc dāvanām.
Nu kā var viena vecene tik daudz melot?

Varbūt tāpēc, ka ne visi cilvēki saskata tikai slikto tādos cilvēkos kā Liene un pašā Lienē?
Es pabrīnījos, ka viņa tomēr kaut ko izdarīja, tiešām neticēju. Likās, ka viņa visus svētkus nopamps un turpinās lamāties savā instagram.
Pie sevis vēl nodomāju, ka labi ja uz galda būs viens mandarīns un tekstiņš, lai visiem priecīgi svētki.
Apmēram kā Mias dzimšanas dienā, kad 22.00 uz galda bija maza kūciņa un pāris baloni.
Protams, galds nav bagātīgi klāts, bet vai to vajag? Uz galda pat ir kaut kādas ikru/lašu maizes. Laikam visa nauda izgāja dāvanās, ka tik maz uz galda sanāca uzlikt, bet atvainojiet, svētki nav domāti, lai pierītos :D
Un par to dāvanu saiņošanu, tad kad viņa stenēja par temperatūru, minēja, ka dāvanas vēl pirkšo, tajā skaitā Kivim un ka saiņošot vēlāk, jo “slimība” viņu pieveikusi. Kaut kā nemanīju, ka viņa būtu teikusi, ka dāvanas jau IR un sasaiņotas.
26.12.2023 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
A kur to dāvanu atrādīšana, plēšana vaļā ar jaunajiem nagiem? Vai tur tikai tukši maisi bija?
26.12.2023 23:09 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Tikko ieraudzīju Pudeļbirstes IG postu ar nodzerto seju.
Ja godīgi man ir ŽĒL. Te pat vairs nav par ko pasmieties.
TREŠAJĀ dienā uz paģirām izvilkās ārā, lai uzklātu ubag galdu. Atkal kaut kādas dzērāju zacenes, nevis Ziemassvētku vakariņas, kur vēl pie tam arī bērns ēdīs.
Tik ļoti plātījās cik viņi bagāti un vareni un beigās bomžu pirdiens no svētkiem vien sanāca.
26.12.2023 23:13 |
 
Patīk
Reitings 19572
Reģ: 09.12.2015
vivii @ 26.12.2023 22:11

Jā, Liene ir tiešām pacentusies, vari murmulēt cik gribi, bet ir! Es personīgi neticēju, ka viņa izvelsies no gultas, bet par brīnumu izvēlās un tika pat līdz veikalam, uzklāja galdu kā nu mācēja un pat dāvanas nopirka (cerams!)
Reāli, to neviens negaidīja, forumā jau 24.decembra vakarā bija nolemts, ka slinķe šos svētkus veiksmīgi būs noslimojusi aka noļurbājusi un izdirsusies internetā, bet nekā, tomēr savācās un izdarīja.
Un kā tu zini tādu info, ka nebūtu aizbraukusi uz kristībām ja ne filmēšana? No kurienes tev tāds info?? Esi pietuvināta persona, tad faktus studijā kā to zini! Ja nē, tad tukša mūldēšana!

Visi fakti jau bija redzami pašā šovā ar neapbruņotu aci. Un, jā, man ir arī šādi tādi paziņas, vārdā nesaukšu, jo neba man te kādam obligāti jāatskaitās. Bet tas, ka Kiviči ir nekontrolējami alkoholiķi, ir zināms visiem iesaistītajiem. Un tāpēc arī tika pārtraukta sadarbība ar viņiem.
26.12.2023 23:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4317
Reģ: 31.10.2010
Man gan kaut kā šķiet, ka nebūtu šī foruma, nebūtu arī nekādas Ļenkas pacenšanās. Izskatās, ka viņai ir savāda vēlme mums, viņai pilnīgi svešām sievietēm, kaut ko pierādīt. Arī tos pārmetošos jautājumus viņai droši vien lielākoties uzdeva no šejienes. Ja tā visa nebūtu, tad Ļenka turpinātu pampt gultā ar pudeli padusē.
26.12.2023 23:15 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Ireeen @ 26.12.2023 23:03
Ēdieniņi pirkti, vismaz tie kur gatavie mērču trauciņi klāt, Wolta variants. Nav slikti, protams. Vismaz. Kaut kas.

Man gan kaut kā šķiet, ka nebūtu šī foruma, nebūtu arī nekādas Ļenkas pacenšanās. Izskatās, ka viņai ir savāda vēlme mums, viņai pilnīgi svešām sievietēm, kaut ko pierādīt. Arī tos pārmetošos jautājumus viņai droši vien lielākoties uzdeva no šejienes. Ja tā visa nebūtu, tad Ļenka turpinātu pampt gultā ar pudeli padusē

Fakts. Bet piekrītu tām, kas saka, ka Liene ir pārspējusi sevi. Vienalga ar Maximas salātiem, nevis paštaisītu rosolu utjpr. Beidzot! beidzot šī nu ir tā reize, kad Ļenkas tukšajā galvā kaut kas noklikšķēja!
Miuce,
Ai, Tu baigi niknā par tām “latvju” cietējām (noteikti atkal tautība jāiepin), kas slimas ņemas un vīri neko. Nu, nav tak tā, ja māk kaut cik organizēt, tad dāvanas var laicīgi sagādāt un ģimeni pie mājas darbiem pielikt, ēdienu kaut pasūtīt un voilā! svētki gatavi. Stāsts jau ir par vēlmi. Un jā, reizēm var arī citu dēļ saņemties. Vienkārši narcisei Ļenkai jau neviens vairs netic, un īstenībā pat Kivis kaut ko tur pacenšas reizēm, var jau gadīties, ka arī šoreiz paiku pats sapirka “svinību galdam”, toreiz kristībām zeķubikses (?) meitai skrēja pirkt, kamēr Ļenka mira kārtējo reizi un taisīja SEV frizūru.
26.12.2023 23:22 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
LilyLady @ 26.12.2023 23:15

Visi fakti jau bija redzami pašā šovā ar neapbruņotu aci. Un, jā, man ir arī šādi tādi paziņas, vārdā nesaukšu, jo neba man te kādam obligāti jāatskaitās. Bet tas, ka Kiviči ir nekontrolējami alkoholiķi, ir zināms visiem iesaistītajiem. Un tāpēc arī tika pārtraukta sadarbība ar viņiem.

Man bija saistībā ar BrīvdienasTv, kas filmēja Kivičus un viņi stāstīja, ka tika saukti filmēt tikai tad, kad abi bija pieļurbājušies. Un to, protams, arī var redzēt viņu šova izstrādājumā.
26.12.2023 23:23 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Man vienīgajai liekas neloģiski - ielikt anonīmo jautājumu lodziņu un pēc tam draudēt, ka varot redzēt, kas raksta? Tad ko liec :D
26.12.2023 23:24 |
 
Patīk
Reitings 19572
Reģ: 09.12.2015
Kāpēc šļuškai vispār bija "jācenšas", ja jau bīloveds visai nācijai paziņoja, ka svētku noskaņa nav un vispār Ziemassvētki ir bulšits?
Riebjas, ka tagad aizstāv tos divus alkānus, kas izgulēja šmigu un atčohnījās 3.dienā pēc svētkiem, ka galds jāuzklāj un meitiņai dāvana jāiedod. Gada vecāki, bļaģ. Paslavējiet vēl.
26.12.2023 23:25 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Un es Ļenku nekādīgi nevaru palielīt, jo var uzreiz viņas sejā redzēt, ka ir visas dienas atdzērusi. Viņa pati izvēlējās dzert un vemt i-netā, nevis visu laicīgi un kārtīgi sagatavot.
26.12.2023 23:26 |
 
Reitings 383
Reģ: 24.09.2022
vivii @ 26.12.2023 22:11

Jā, Liene ir tiešām pacentusies, vari murmulēt cik gribi, bet ir! Es personīgi neticēju, ka viņa izvelsies no gultas, bet par brīnumu izvēlās un tika pat līdz veikalam, uzklāja galdu kā nu mācēja un pat dāvanas nopirka (cerams!)
Reāli, to neviens negaidīja, forumā jau 24.decembra vakarā bija nolemts, ka slinķe šos svētkus veiksmīgi būs noslimojusi aka noļurbājusi un izdirsusies internetā, bet nekā, tomēr savācās un izdarīja.
Un kā tu zini tādu info, ka nebūtu aizbraukusi uz kristībām ja ne filmēšana? No kurienes tev tāds info?? Esi pietuvināta persona, tad faktus studijā kā to zini! Ja nē, tad tukša mūldēšana!
Slavenības bez filtra kristību sērijā Ļenkai palika baznīcā slikti, tas bija sērijā
26.12.2023 23:31 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
LilyLady @ 26.12.2023 23:25
Kāpēc šļuškai vispār bija "jācenšas", ja jau bīloveds visai nācijai paziņoja, ka svētku noskaņa nav un vispār Ziemassvētki ir bulšits?
Riebjas, ka tagad aizstāv tos divus alkānus, kas izgulēja šmigu un atčohnījās 3.dienā pēc svētkiem, ka galds jāuzklāj un meitiņai dāvana jāiedod. Gada vecāki, bļaģ. Paslavējiet vēl.

Tā kā ģimenes foto svētku noskaņās nav, vienīgais dzīvais radījums šodien storijos redzēts tikai kaķis un pati L, izsaku teoriju, ka A nav mājās. L mums demonstrē, kā čaklā saimniecīte rosās, klāj galdu, pati pucējas, sarūpē dāvanas, tā kā ģimenē viss ir kārtībā. Otrs variants- A pālī parubījies
26.12.2023 23:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits