KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 52039
Reģ: 20.07.2021
Klaviere @ 24.12.2023 20:39
Klačenes, varat, lūdzu, īsi atreferēt kas tur ar koledžu, diagnozi un Ģimtermuižu! Sen neesmu pieslēgusies, izkritu no aprites, tā teikt, bet IG tur iet normāls saāainājums.

https://insanony.com/profile/lienekivica
Ej un skaties, tur 210 Q/A ,šaušanu un koledžu ieskaitot
24.12.2023 22:14 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sadolina @ 24.12.2023 21:43
Ziniet ko es pateikšu - ir tiešām traki. Ir meita, kura grib siltus Ziemassvētkus. Man ir dusmas. Viņai ir bērni, bet uz viņiem izskatās viņai ir po*uj. Man pašai nav un nebūs bērnu un man ir reālas dusmas uz šitādu “māti”. Nenovērtē neko. Nu piedodiet, bet sieviete arī ar paaugstinātu temperatūru var sarīkot mīlošai ģimenei svētkus..
Tikai Lienīte neko nevar, kā tikai visu pasauli nodi*st.. Pretīga sieviete.
Tur tev taisnība . Precīzi ko es šodien izdarīju slima ,un rīta vēl uz darbu ! Manējie apmierināti , rītvakar ari randiņš pēc darba ar savējiem . Svinesim pirmos ziemassvētkus . Ģimene biezi visu toni un atmosfēru nosaka sieviete . Svētkus jāsvin ,nu ir tas svarīgi !
Jauku svētku vakaru,un ar labunakti .Agri rītdien jāceļas :)
24.12.2023 22:51 |
 
Reitings 29827
Reģ: 14.05.2023

Lūdzu,šeit viņa atzīstas,ka nemaksā uzturlīdzekļus ,tas tā lai neizdzēstos un neaizmirstos!
24.12.2023 23:00 |
 
Reitings 28096
Reģ: 06.11.2022
Starp 2 dziesmām ieskrēju pārbaudīt temperatūru - forums apklusis, svin, Lupatlase turpina plostot... Ja Dievs grib kādu sodīt, vispirms atņem tam prātu.
Nabaga Mia, ko lai citu saka. Un kā paveicies visiem pārējiem bērniem, kam no šī pārīša ir izdevies aizmukt!
Mierīgu visiem!
24.12.2023 23:02 |
 
Reitings 323
Reģ: 19.03.2023
Ou, kur viņai spēks? Es ar 38temp guļu pusbeigta, bet te visu dienu ļerkst sūdus! Ko tik neizdomās, lai nav jāsvin Ziemassvētki! Tā sliņķe ne rasolu sagrieza, ne Miu apdāvināja.
24.12.2023 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
Ireeen @ 24.12.2023 23:25
Ou, kur viņai spēks? Es ar 38temp guļu pusbeigta, bet te visu dienu ļerkst sūdus! Ko tik neizdomās, lai nav jāsvin Ziemassvētki! Tā sliņķe ne rasolu sagrieza, ne Miu apdāvināja.

100punkti Andirsis komā guļ, Mia tiktokā un vecā Šmara izliekas. Tas q&a ir bomba.
24.12.2023 23:26 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
vivii @ 24.12.2023 20:29

Nu manējais gan ēd, gan garšo + lasis, bet tas tiešām ir gaumes jautājums un ļoti atkarīgs arī no tā, cik bieži mājās kaut ko tādu ēd. Lienes ģimenē , domāju, ka bērns pat nesaprastu, kas tas ir…kaut gan, pie Kerkiras ēda kaut kādu ikru maizīti.

Manam delam ari garso mazsalits, ka ari auksti kupinats lasis, viens no milakajiem sieriem ir Brie un loti labprat ed zalaas olives.
24.12.2023 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Bet patiesībā, skumji. Ziemassvētku vakars. Miai ne svētki, ne dāvanas. Bet dirst netā gan Lienei bija laiks visu vakaru.
Par kkādu ģimeniskumu tik var fantazēt, brēcot uz Madaru, kas nelaiž pie gadsimta tēva. 100% Kimai un Keitijai bija skaisti Ziemassvētki ar Madaru un Jāni. Ja viņi ieliks kko IG, vecā kaza tak atkal pietempsies pat neatgājusi no šī delīrija un pļūtīs netā vēl vairāk, cik viss tur neglīts, Madara resna, meitenes nelaimīgas(jo laimīgas taču esot tikai pie alkašīgā gadsimta tēva) utt.
Drausmīgi. Mias žēl.
25.12.2023 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 1037
Reģ: 11.04.2010
Apple of my eye @ 24.12.2023 17:58
Nesen arī bija līdzīgi (tad gan kopumā nebija 100tiem vienādu storiju, bet jau tad negatīvo bija padaudz), un tas bija acīmredzams - tāpēc, ka pati grib izkasīties un izlikt negatīvo, bet kā ir iekšā tie melnie, tā ir. Šoreiz pat ar diennakti ilgu sūdu šalti nepietiek, esot spējīga tikai “bliezt pa pogām”, tad nu bliež :D
Jo biežāk un ilgāki šie šizo plosti, jo lielāka iespēja, ka Andris paņems vagu. Un būs teksti “Liene bija slima, es to nabadziņš pacietu”

Viņš jau sen, tā TV šova laikos, pilnīgi atklāti šausminājās, ka Liene melo un stāsta pasakas, nekam nevar ticēt. Tā kā saprot viņš jau no paša sākuma, ka tur širmis ir prom, bet tik ilgi jau ir kopā un domāju, ka vēl labu laiku nekur neliksies, jo pārāk jau nu piemērota viņam ir šāda sieviete, kas viņu akli dievina un hihina. Viņš ir tāds narciss, ka tas principā viņam sievietē ir būtiskākais. Kāpēc tad meklēt ko citu, jo šī viņu dievinās, lai arī ko viņš nedarītu un kāds nebūtu. Pat visu šizo var pieciest, ja paplivina skropstas un kaifo par katru kunga elpas vilcienu.
25.12.2023 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 9973
Reģ: 21.03.2014
Es skatos soc.tīklos, ka loti daudzi tagad slimo ar covid, bet ar visu to cilvēki spēj radīt svētku sajūtu un kaut pieticīgu svētku galdu uzklāt.
Tikmēr ļenka 2 diennaktis ventilē IG
25.12.2023 08:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Labrit . Ziniet vakar nopriecājāmies par lielajām āra brīnumsvecītēm. Deg ilgi , nu ļoti jauki. Galvenais kokos neatstāt, savākt, un izmest miskastē. Tagad tik neatceros kur pirku, gribēju vēl uz jauno gadu iepirkt .
25.12.2023 08:15 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Jūs sagatavojat savus mīnusua liekamos pirkstus, bet savu viņa panāca. Lai vai kādas dusmas, nolaižoties līdz jēlībām un uzbraucieniem, nevis jautājot par tēmu ir padarījis viņu par nabaga cietēju citu acīs. Neviens nesaka “nabaga Mia, kuras māte izvēlas soc tīklus”, bet “nabaga Liene, kurai pat svētkos visi rej virsū”. Nedomāju, ka šis bija labs veids kā to darīt, jo viņai pat ar maku vai ķebli (atvainojos) nepielec, bet citiem no malas skatoties šķiet, ka re kāda viņa nabadzīte, kurai tiešām noēd nervus.
Kiviča nodoklis? Tas ir tas, kur mēs maksājam alimentus viņu kopīgajiem bērniem no valsts budžeta. Kiviča nodoklis ir viss, ko Mia saņem no valsts par diviem cilvēkiem, kas nemaksā nodokļus. Un man nav žēl tiem bērniem, bet man ir žēl pašu bērnu.
Līdzīgi kā cita sieviete šeit teica - sausmigi skatīties. Arī mans bērns nenāca viegli un es to atbildību uztveru kā svētību. Šogad arī slimoju, bet svētkus var uztaisīt pieticīgus vai iesaistot ģimeni, jā arī mazu bērniņu - visi kopā veido svētkus. Ja slimo un gulšņā, nu paņem to mazo blakus, uzliec bērnu filmu.
Piekrītu arī, ka bērnam var garšot lasis un ikri, bet tā nav pamata ēdienkarte bērnam. Tur bija ļoti daudz stulbu komentāru, viņa sevi tā nodeva visos veidos, bet tas pazuda starp reālu žulti, tāpēc arī jautājumi par tēmu beigās izskatīsies kā tukša kasīšanās. Žēl, jo ļoti daudzas no jums tiešām uzdeva kārtīgi jautājumus par tēmu, ticu, ka tie daži “ko vispār nevar publicēt” bija tieši tādi, jo ne viņai kauns, ka alimentus nemaksā, ne sunīšpozu grāmatā likt.
25.12.2023 08:22 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kāds var paskaidrot kāpēc vispār jāatbild uz kaut kādu svešu cilvēku random jautājumiem?
25.12.2023 08:28 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
krmmm @ 25.12.2023 00:49

Viņš jau sen, tā TV šova laikos, pilnīgi atklāti šausminājās, ka Liene melo un stāsta pasakas, nekam nevar ticēt. Tā kā saprot viņš jau no paša sākuma, ka tur širmis ir prom, bet tik ilgi jau ir kopā un domāju, ka vēl labu laiku nekur neliksies, jo pārāk jau nu piemērota viņam ir šāda sieviete, kas viņu akli dievina un hihina. Viņš ir tāds narciss, ka tas principā viņam sievietē ir būtiskākais. Kāpēc tad meklēt ko citu, jo šī viņu dievinās, lai arī ko viņš nedarītu un kāds nebūtu. Pat visu šizo var pieciest, ja paplivina skropstas un kaifo par katru kunga elpas vilcienu.

Viņai prātiņš tik ļoti kukū, ka Kivim tas ir izdevīgi.
Kādā pasākumā pamercēs zuti citos ūdeņos, i pofig, Lienei paziņos, ka nekā nebija tur, un Lienīte noticēs. Tic 1x,2x un ticēs 879 reizi arī.
Pat ar pierādījumiem Lienei nepielec, jo, viņasprāt, Andris nemelos. Viņa labāk pati izdomās melus un stāstus, lai tikai nebūtu jāklausās patiesība.
Melos par naudu, melos par Madaru, ex vīru, bērniem. Viņa tā ir sapinusies savos melos, viņai nav ne jausmas, kur vispār ir patiesība.
Ja viņa tiešām kādā mirklī nonāks kādā ārstniecības iestādē, kur viņu beidzot uzliks uz strīpas, tur varētu nākt apskaidrības mirklis, bet būs jau stipri par vēlu.
25.12.2023 08:30 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Adele4 @ 25.12.2023 08:05
Es skatos soc.tīklos, ka loti daudzi tagad slimo ar covid, bet ar visu to cilvēki spēj radīt svētku sajūtu un kaut pieticīgu svētku galdu uzklāt.
Tikmēr ļenka 2 diennaktis ventilē IG

Jā, es arī šo padomāju. Mēs te esam ļoti daudzas un katra pa jautājumam, pa komentāram brīvā brīdī ierakstam, bet viņa taču viena to dienu ir nosēdējusi pie telefona! Es neesmu nekāda super sieviete, ja slimoju, arī reizēm vajag pabūt prom no visiem, bet es tad vai nu guļu, vai kādu brīdi ievelku gaisu un tad man tāpat gribas atpakaļ pie ģimenes, eju lejā vai saucu augšā, ja galīgi traki.
Un nav brīnums, ka tad Kivicam nav Ziemassvētku sajūta un mazais bērns pat nesaprot kas ir svētku sajūta. Man pašai ie bijis, ka negribas neko, nekādus svētkus, tad mēs ar vīru saņemamies un vismaz bērnam tos svētkus uzorganizējam, nav jau jābūt kaut kādiem mega svētkiem, bet vismaz eglīte, kāda dāvana, sasēsties pie galda. Un lai vai kāda feministe es būtu, piekrītu tām, kas saka, ka sieviete rada svētkus. Protams, arī vīrieši to spēj, bet sievietēm ir tas siltums, ko spēj radīt. Protams, no Lienes redzam, ka ne visām, bet tur diemžēl ir divi satikušies, kam svētkus priekšā jānoliek un diemžēl viņiem pa vidu vēl ir trešais, kam vienīgajam pienākas, ka svētkus noliek priekšā. Un tad kur super tētis? Labākais tētis pasaulē, bet maziš dāvanu nevarēja iesaiņot, ja mamma slima? Lezbes, novēlu jums ne tikai sirsnīgus svētkus, bet kādu, kas jūsu vājuma brīžos jūs pastutēs, nevis FB pasūdzēsies, ka nav svētku sajūtas.
25.12.2023 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
Par kivi aizdomājos tik, nu, cik bildēs var redzēt, Mia viņam mīļa izskatās, vecākās bildēs arī lielās meitiņas izskatās, ka mīl. Acīs ir tas tēva mirdzums manāms. Nav viņa svēts un pūkains, to es neapgalvoju. Teikt skaļi jau daudz ko teica.
Bet sākotnēji Andra meitas vēl brauca ciemos, kamēr Lienes meitas aizlaidās no *mātītes*, atpakaļ neskatījās nemaz.
25.12.2023 08:36 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
Kalnos @ 25.12.2023 08:28
Kāds var paskaidrot kāpēc vispār jāatbild uz kaut kādu svešu cilvēku random jautājumiem?
nu taču vīrs nav blakus, vajag pacelt savu ego ar " esmu svarīga, cilvēki man raksta, esmu slavena, redziet mani nīst"
25.12.2023 08:38 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
EllaNoElles @ 25.12.2023 08:38
nu taču vīrs nav blakus, vajag pacelt savu ego ar " esmu svarīga, cilvēki man raksta, esmu slavena, redziet mani nīst"
Nu bērnudārzs ... Kāpēc nevar ielikt foto kur ar Mia kopa cep piparkūkas ,kur eglīte fona un Mia ar brīnumsvecīti.
25.12.2023 08:41 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
EllaNoElles @ 25.12.2023 08:36
Par kivi aizdomājos tik, nu, cik bildēs var redzēt, Mia viņam mīļa izskatās, vecākās bildēs arī lielās meitiņas izskatās, ka mīl. Acīs ir tas tēva mirdzums manāms. Nav viņa svēts un pūkains, to es neapgalvoju. Teikt skaļi jau daudz ko teica.
Bet sākotnēji Andra meitas vēl brauca ciemos, kamēr Lienes meitas aizlaidās no *mātītes*, atpakaļ neskatījās nemaz.
man tāda sajūta, ka resnajam suķim bērni patīk līdz noteiktam vecumam - kamēr nerunā pretī un dievina savu papiņu, lai kāds idiots un kverplis viņš arī nebūtu.
25.12.2023 08:51 |
 
Reitings 35746
Reģ: 11.02.2015
Kāpēc gan ļenka aizvada Ziemassvētkus, peroties ar anonīmiem jautājumiem?
Iedomāsimies, ka esam totāls narciss. Tas taču ir tik patīkami satraucoši, kad simtiem cilvēku tev raksta! Piebirst pilna pastkastīte! Tos sliktos komentārus mēs uztveram kā - esmu slavenība, un par slavenībām vienmēr kāds runās sliktu. Pa vidam ir glaimi, vēl daļa uzmetas aizstāvēt, jo tie sliktie jautājumi arī pa reizei jau iebrauc auzās.
Un, voila, ego sabužināts, jūties kā pasaules naba, savā prātā jau redzi tikai savu patiesību, jo pārējie visi muļķi! Un, cik dzirdēts/lasīts no psiholoģijas, narcisistiskai personai tā arī liekas, ka var melot, melot, melot, un būt tik gudram, ka pārējos arī izdosies apvārdot. Tādi cilvēki patiešām NESAPROT, ka ir cilvēki, kas redz viņiem cauri. Svēti tic savam svētumam!
Ļenkas murgiem jau arī nav dzelžainu pierādījumu, ko pretī likt. Kādreiz teica kaut ko pretējo? Da nē! Kur viņa tā teikusi? Pārpālī un zem šaibām ar Zeltiņu laivā bija? Da nē! Slimiņa nabadzīte neatteica, neviens par to nesamaksāja un tagad vēl atļaujas acīs iebāzt.
Nu un otrs, ko citu tik nesaimnieciskai un nemātišķai narcisei svētkos darīt? Nav dimantu dāvanā no #mīļotāvīra, ko atrādīt. Maziņš vēl maziņš un arī nekāda tolka mātītei no tā. Pašai pie katliem jāvergo, jo nav, kam uz kakla svētkos uzsēsties. Priekš kam? Labāk patēlos slimiņu, lai visi pažēlo. Nav jāperas, ģimenei svētkus sarūpējot un DODOT, bet var ŅEMT - barot savu ego, drudžaini rakstot atbildes. Jo tak SLAVENĪBA! Kura svētkos nolaidusies no saviem augstumiem palīdzēt un iepriecināt citas sievietes ar savu augstdzimušo klātbūtni!
Dodu 100%, ka tieši tā Ļenka redz pasauli.
25.12.2023 08:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!