KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
TikiTaki @ 06.12.2023 11:36
Lienei miegs nenāk, jo nemitīgi satraucas par to, vai Andrim nav kādu pretenziju par to, ko viņa dara vai saka. Iekšējā trauksme. Storijos var redzēt, ka viņa vispār nekad neiebilst Andrim, pati nekad nepasaka pilnos teikumos, ko domā, kad kaut ko ierauga. Storijos tas spiežas cauri. Viņai bail ir pateikt, ko domā, jo negrib pateikt kaut ko, kas Andrim nepatīk.
Zinu, jo pati biju tādās attiecībās, kad nekad nezini, kāda būs reakcija, ja pateiksi savu viedokli. Tāds stāvoklis pārņem prātu un bezmaz par to vien domā. Vienīgais risinājums ir pārtraukt šādas attiecības, nemesties jaunās pirms sakārto savu domāšanu un iekšējo pasauli.

Nu Lienes galvenais uztraukums ir par to, ka tik Kivics pie kadas citas neaiziet dzert teju, tapec jau ari uztraucas par katru vardu.
06.12.2023 12:06 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Knita @ 06.12.2023 06:36

Izskatās, ka mums te ir viena no Burkas šova ?

Nav, nav no Burkas šova. Ne tuvu. Neaizstāvu Burku, bet faktu, ka tā ir normāla prakse, ka maksas mediji par velti neko nedara. Bet nu slēdzam šo tēmu. Tomēr šī ir kiviču tēma.
06.12.2023 12:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
Jā, Kivis nav tas dāsnākais dzīvesbiedrs, bet tas tāpat neattaisno Ļenkas lupatlases paskatu. Nu kamon, ja tu redzi, ka tavs vecis ir skops un tev jāstaigā sezonai nepiemērotā apģērbā, tad cel taču vienreiz savu pakaļu augšā un ej strādāt. Nestrādāt var atļauties tikai tās sievietes, kuru vīri viņas tiešām nodrošina ar visu vajadzīgo. Bet Ļenka ir unikums - labāk klabošiem zobiem staigās ziemā nosalusi zila, bet iet un sapelnīt kaut vai apģērbam sev - neparko. Tomēr slinkums ņem virsroku.
06.12.2023 12:19 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
LabaDabaDa @ 06.12.2023 11:01

Miu gada vecāki storijos neliek tikai tāpēc, lai paslēptu paši savu nolaidību, nevīžību un vienaldzību. Citādāk bildēs un foto skaidri redzams, ka nabaga mazulim nav ne normāla, vecumam atbilstoša ēdiena, ne apavu, ne drēbju, ne aktivitāšu, ne draugu - tikai pudele un telefons, tāpat kā mammucei.
Otrs - nav nekāda "pieaugušu sieviešu bara", kas uzbrūk nabaga neaizsargātam bērniņam! Tie ir vienkārši meli un kārtējā aizbildināšanās. Reāli tiešām ļaunas lietas uzraksta 1 vai 2 anonīmi komentētāji, kas vispār varētu nebūt pieaugušas sievietes.
Un es pat nebrīnītos, ja tie slimie meļi paši sacerētu ļaunākos komentārus par savu bērnu, lai tikai atkal varētu haipu taisīt. Kā vienmēr.
Nu šoreiz es nostāšos aizsardzībā,viņiem šoreiz nekas nav jāsacer.Jo tepat mūsu diskusijā,bērns tika saukāts par mauglēnu,čakija lelli.Bija pat komentārs,ka Mia reti neglīts bērns.Meitenes aizrādīja neskaitāmas reizes,bet bija pie kājas.Bet par laimi tās bija divas vai trīs personas,kas rakstīja riebeklības par mazo.It sevišķi viena spītīgi turpināja.Un ja var padomāt ka tie bija viņi,šaubos,jo viņi neprot noslēpt savu komunikācijas stilu.Iemaldijās te daži personāži,kurus uzreiz varēja atkost.
06.12.2023 12:24 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2023
Minelūše @ 06.12.2023 12:19
Jā, Kivis nav tas dāsnākais dzīvesbiedrs, bet tas tāpat neattaisno Ļenkas lupatlases paskatu. Nu kamon, ja tu redzi, ka tavs vecis ir skops un tev jāstaigā sezonai nepiemērotā apģērbā, tad cel taču vienreiz savu pakaļu augšā un ej strādāt. Nestrādāt var atļauties tikai tās sievietes, kuru vīri viņas tiešām nodrošina ar visu vajadzīgo. Bet Ļenka ir unikums - labāk klabošiem zobiem staigās ziemā nosalusi zila, bet iet un sapelnīt kaut vai apģērbam sev - neparko. Tomēr slinkums ņem virsroku.

Kur viņa ies un ko darīs?
Nedomāju, ka viņa prot kaut ko. Visur kur "strādāja" iepriekš, droši vien darbavietas sagādāja ģimene.
Tāpēc viņai tagad ir tik ļoti bail, ka resnulis aizies un paliks uz ielas. Tāpēc tēlo,ka neko nevajag un viss ir pasakaini.
Tā nu ziemā, aukstumā staigā vecā jaciņā, botiņās ,pliku galvu-LEĢENDAS sieva🤦‍♀️
06.12.2023 12:36 |
 
Reitings 5700
Reģ: 20.08.2021
aauuu @ 06.12.2023 12:08

Nav, nav no Burkas šova. Ne tuvu. Neaizstāvu Burku, bet faktu, ka tā ir normāla prakse, ka maksas mediji par velti neko nedara. Bet nu slēdzam šo tēmu. Tomēr šī ir kiviču tēma.

Ir tāda lieta kā ētika!
Nesenais skandāls ar Agritu nudien bija neglīta padarīšana. Un tagad šī "reklāmiņa"! Fui raidījumam👎
Bet ja tēma jāslēdz, te ir kirpiču burbulis!
Tie jau ari nav labāki, paņem kaķi, lai gan pirms laika kaut kur nometa Čipsīti! No seno laiku intervijām var saprast, ka plekste ir vairāk kaķu cilvēks, tad jau suni gribēja andža! Katrā ziņā šis viss ir skumji! Sabiedrības "krējums" parāda kādas ir vērtības un atbildība pār dzīvniekiem!
06.12.2023 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Arabesq @ 06.12.2023 10:07
Oi, nu tagad mēra mātes mīlestību pēc tā, cik bieži meitu liek storijos? Neaizstāvu Lieni un neuzskatu, ka viņa ir laba mamma, bet vienreiz jautājumos viņa atbildēja - viņa Miu internetā vairs neliek, jo viņa te tiek saukta par Čakija lelli un vēlnezko. Jūs nedarītu tieši tāpat?! Jums tiešām šķistu baigi kruta, ka bars pieaugušu sieviešu apsaukā un izķēmo mazu, neaizsargātu bērnu?
Šobrīd labi var redzēt, ka viņa izvairās filmēt Miu. Es tādā ziņā viņu saprotu!
tici man, ļenai pilnīgi pie dirsas, ka viņu meitu sauc par čakija lelli un maugli, viņai rūp tikai tas,ka visi redz, ka viņa par bērnu nerūpējas un bērnam nav zobu un matu. Tāpēc arī Mia vairs netiek tik bieži radīta, ne jau nu māmule sargā bērna jūtas 🤦🤣
06.12.2023 12:44 |
 
Reitings 388
Reģ: 12.09.2022
aauuu @ 06.12.2023 11:53

Piekrītu!
Arī es esmu bijusi tādās attiecībās, tāpēc ļoti labi varu redzēt no malas viņu atiecību modeli, kiva narcisma izpausmes, lienes bailes utt. Tur ir jābūt drosmei aiziet no tādām attiecībām, tuvinieku atbalstam. Tā visa lienei NAV. Bija māte, māsa, kuras varētu palīdzēt, bet mazais andrītis parūpējās, lai viņa būtu viena un pilnībā atkarīga no viņa. Viņš ir totāls emocionālais vampīrs. Briesmīgs vīrietis un cilvēks kā personība.
es ar to skaitā, kas ir bijusi tādās attiecības. Pirms 15 gadiem man likās, ka man visam jāpiekrīt , ko vīrietis saka, ko dara.Viņam patika krievu filmas, bet man riebās,bet es skatījos, jo likās nu kā taču jādara attiecībās. Braucu līdzi 5 no rīta maksķerēt, bet man tur bija garlaicīgi, bet braucu. Oi nu vispār daudz ko darīju. Man liekas, ka nekad neteicu, ka man kaut kas nepatīk , vai kaut ko negribu darīt. Pēc tam tikai sapratu, ka tā nevar darīt. Tagad ar vīru esot kopā saku uzreiz, kas man nepatīk. Neskatos nekādas filmas, kas man nepatīk.
Viņu attiecībās ļoti labi var redzēt, ka Liene pakļaujas un neko nesaka. Kaut vai viņas teksti, ka par labām attiecībām atbild sieviete. Vēl ir bijuši teksti, kas par to liecina. Kaut vai tā braukšana līdzi visur.
06.12.2023 12:44 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2023
Un visas tās iedomu draudzenes.
Vienu reizi ar Kerkiru uz kafeni aizgāja. Visus šos gadus pāris reizes ar kādu ir satikusies, visā pārējā laikā sēž viena pati un 100reizes liek kādu vecu bildi, kur ar kādu nobildējusies. Bet neviena tā arī Lieni nekur neaicina un svētkus kopā nesvin. Un gan jau apsmej aiz muguras gan par tām vecajām lupatām, gan matiem, gan pāršpricēto seju.
06.12.2023 12:50 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Pikachio @ 06.12.2023 12:50
Un visas tās iedomu draudzenes.
Vienu reizi ar Kerkiru uz kafeni aizgāja. Visus šos gadus pāris reizes ar kādu ir satikusies, visā pārējā laikā sēž viena pati un 100reizes liek kādu vecu bildi, kur ar kādu nobildējusies. Bet neviena tā arī Lieni nekur neaicina un svētkus kopā nesvin. Un gan jau apsmej aiz muguras gan par tām vecajām lupatām, gan matiem, gan pāršpricēto seju.
Te daudzām nav vispār draudzenes.Simtiem tēmu vel nupat bija .Saki visas tizlenes ja? Dīvains arguments .A svētkus pieauguši cilvēki vispār savā ģimenē parasti svin
06.12.2023 12:59 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Pikachio @ 06.12.2023 12:50
Un visas tās iedomu draudzenes.
Vienu reizi ar Kerkiru uz kafeni aizgāja. Visus šos gadus pāris reizes ar kādu ir satikusies, visā pārējā laikā sēž viena pati un 100reizes liek kādu vecu bildi, kur ar kādu nobildējusies. Bet neviena tā arī Lieni nekur neaicina un svētkus kopā nesvin. Un gan jau apsmej aiz muguras gan par tām vecajām lupatām, gan matiem, gan pāršpricēto seju.
Te daudzām nav vispār draudzenes.Simtiem tēmu vel nupat bija .Saki visas tizlenes ja? Dīvains arguments .A svētkus pieauguši cilvēki vispār savā ģimenē parasti svin
06.12.2023 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
kuranavliene @ 06.12.2023 12:24
Nu šoreiz es nostāšos aizsardzībā,viņiem šoreiz nekas nav jāsacer.Jo tepat mūsu diskusijā,bērns tika saukāts par mauglēnu,čakija lelli.Bija pat komentārs,ka Mia reti neglīts bērns.Meitenes aizrādīja neskaitāmas reizes,bet bija pie kājas.Bet par laimi tās bija divas vai trīs personas,kas rakstīja riebeklības par mazo.It sevišķi viena spītīgi turpināja.Un ja var padomāt ka tie bija viņi,šaubos,jo viņi neprot noslēpt savu komunikācijas stilu.Iemaldijās te daži personāži,kurus uzreiz varēja atkost.

Varētu sākt taisnoties... bet vai ir jēga.
06.12.2023 13:05 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
qwe @ 06.12.2023 12:44
tici man, ļenai pilnīgi pie dirsas, ka viņu meitu sauc par čakija lelli un maugli, viņai rūp tikai tas,ka visi redz, ka viņa par bērnu nerūpējas un bērnam nav zobu un matu. Tāpēc arī Mia vairs netiek tik bieži radīta, ne jau nu māmule sargā bērna jūtas ??

Tieši tā! Ja Lienītei rūpētu savu bērnu jūtas, viņa nekad nebūtu nodarījusi savām 3 pamestajām meitām to, ko nodarīja. Dzeguzei vienkārši beidzot pieleca, ka katru reizi, kad parāda Miu, ir aizvien labāk redzams, cik sūdīgi vecāki ir Kiviči: nav iemācījuši iet uz podiņa, dod pudeli 3 gados, nav rūpējušies par bērna zobiņiem, meita nēsā apavus, kas par lielu un drēbes, kas par mazu, un sēž pie galda, kur tikai vecāki rij, bet bērnam nekā, un naktī dzīvojas tiktokā vai iegriež tētiņa ballītes utml. Tagad vairs nerāda un ķjip viss ir lieliski, burvīgi vecāki, neviens nevar piesieties. Bet es neticu, ka dzērāju attieksme aizkadrā pret Miu ir kaut par kapeiku uzlabojusies.
06.12.2023 13:15 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
yay @ 06.12.2023 13:05

Varētu sākt taisnoties... bet vai ir jēga.
Es tak tevi nedomāju!😊
06.12.2023 13:28 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Kalnos @ 06.12.2023 12:59
Te daudzām nav vispār draudzenes.Simtiem tēmu vel nupat bija .Saki visas tizlenes ja? Dīvains arguments .A svētkus pieauguši cilvēki vispār savā ģimenē parasti svin
Atkal ievilkies izpausties?To ka tev vispār nav draudzeņu sen skaidrs.Tepat bakus ir diskusijas kur tu sarunājies pati ar sevi,un tad tu būtu tā normālā?
06.12.2023 13:32 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ja godīgi, es vakar biju pārsteigta par viņiem, jo Miai bija kombinezons, ziemas zābaki, cimdi un cepure .
06.12.2023 13:51 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Minelūše @ 06.12.2023 12:19
Jā, Kivis nav tas dāsnākais dzīvesbiedrs, bet tas tāpat neattaisno Ļenkas lupatlases paskatu. Nu kamon, ja tu redzi, ka tavs vecis ir skops un tev jāstaigā sezonai nepiemērotā apģērbā, tad cel taču vienreiz savu pakaļu augšā un ej strādāt. Nestrādāt var atļauties tikai tās sievietes, kuru vīri viņas tiešām nodrošina ar visu vajadzīgo. Bet Ļenka ir unikums - labāk klabošiem zobiem staigās ziemā nosalusi zila, bet iet un sapelnīt kaut vai apģērbam sev - neparko. Tomēr slinkums ņem virsroku.

Kivičam nav izdevīgi, ka liene ietu strādāt, jo līdz ar to, viņa būtu viena starp normāliem un adekvātiem cilvēkiem, kuri 100 punkti pārliecinātu lieni bēgt no šādām agresīvām un reputāciju graujošām attiecībām. Un viņa paklausītu. Varbūt pat atrastu citu veci un kļūtu drošāka. Kivis nevarētu kontrolēt, izmantot kā šoferi, seksam un visām savām iegribām. Un ja vēl viņa paceltu augšā visu, ko viņš viņai fiziski nodarījis.... te nu tiešām jābaidās par savu pakaļu būtu! Narcisiem ir raksturīgi pilnībā pakļaut savu cilvēku blakus, pilnīga kontrole, ietekme. Tāpēc jau māte bija pret šīm attiecībām, jo uzreiz saprata, kas viņš par cilvēku. Neies viņa strādāt. Imitēs, ka menedžē vīra grupu un turpinās cerēt uz sadarbībām,kamēr kivis pats izdomās viņu pamest. Es te neredzu izeju lienei, kamēr viņai nav tuvumā vai apkārt cilvēki, kuri reāli atver acis un palīdz.
06.12.2023 13:58 |
 
Reitings 11422
Reģ: 10.11.2022
aauuu @ 06.12.2023 13:58

Kivičam nav izdevīgi, ka liene ietu strādāt, jo līdz ar to, viņa būtu viena starp normāliem un adekvātiem cilvēkiem, kuri 100 punkti pārliecinātu lieni bēgt no šādām agresīvām un reputāciju graujošām attiecībām. Un viņa paklausītu. Varbūt pat atrastu citu veci un kļūtu drošāka. Kivis nevarētu kontrolēt, izmantot kā šoferi, seksam un visām savām iegribām. Un ja vēl viņa paceltu augšā visu, ko viņš viņai fiziski nodarījis.... te nu tiešām jābaidās par savu pakaļu būtu! Narcisiem ir raksturīgi pilnībā pakļaut savu cilvēku blakus, pilnīga kontrole, ietekme. Tāpēc jau māte bija pret šīm attiecībām, jo uzreiz saprata, kas viņš par cilvēku. Neies viņa strādāt. Imitēs, ka menedžē vīra grupu un turpinās cerēt uz sadarbībām,kamēr kivis pats izdomās viņu pamest. Es te neredzu izeju lienei, kamēr viņai nav tuvumā vai apkārt cilvēki, kuri reāli atver acis un palīdz.
tur ta lieta, ka tad vins teiktu, ka Lenkai jau bija tads plans , tads pats ka Madarai. Tikt vala no vina in bernam ar vinu nesatikties. Bet ta ir vieniga iespeja normali eksistet.
06.12.2023 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
kuranavliene @ 06.12.2023 13:28
Es tak tevi nedomāju!?

Bet es gan par sevi iedomājos.
06.12.2023 14:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
Nu nav ko iztēlot Lieni par nabaga upurīti, kuru piežmiedzis vīrietis. Viņa pati ir gana ļauna, slinka, indi spļaujoša un pretīga vecene, ko lieliski varēja novērot vēl pirms viņa satika Kiviču. Izšķīrās no vīra - ok, tā dzīvē mēdz gadīties. Bet tā vietā, lai meklētu sev brīvu vīrieti, viņa ošņājās starp aizņemtajiem un gāza mēslus pār viņu ģimenēm. Tikai nevienu noturēt neizdevās, izņemot ar intelektu sevišķi neapveltīto Kivi. Savu reputāciju viņa ir sagrāvusi pati ar savām rociņām. Neviens viņai nelika kļūt par precētu vīriešu slampu, pati izvēlējās.
06.12.2023 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits