KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
LilyLady @ 12.11.2023 09:23

Madara bija vidusskolniece, kad Kivis viņu sašņorēja. Un drīz sāka dzimt meitenes viena pēc otras. Kāds tur vēl dēls pa vidu? Turklāt esmu pārliecināta, ka pats tētuks negribēja vēl vienu muti barot, pat, ja Madara būtu teikusi, lai ņem pie sevis.
iespējams arī pati omcene nedeva, tādi gadījumi arī dzirdēti un kivis jau nu neies memmei iebilst
12.11.2023 09:28 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Katzenfamilie @ 12.11.2023 00:16

Vienkarsi baisi, riebjas, ka Teftelis visu laiku skandina par Madaras meitam, bet par savu delu neliekas ne zinis. Q&A Teftelis pieminejis, ka Liepinjtantei ir laba gaume, interesanti, kura vieta? Staigajot tajas kamieljbotaas, kas vinjai bija uzvilktas uz Vini un Londonu?

Bet nu vinam jau arĩ nevajag Madaras meitas,tas ko vinam ,kā egoistiskam narcisam vajag ir pilna kontrole pār situāciju ,varas pārākums ,tagad kad vairs nav vara pār Madaru redz sākās problēmas un Madara kluva par ljauno,jo neakceptē Andra iegribas.
Dēlu nevajag ,jo tas tāpat atskries ,kad tētinam vajadzēs kaut ko uzfilmēt vai bildi priekš Ig uztaisīt.
Mēs jau tajā celojumā redzējām cik loti vinš ar Keitiju darbojās,bernam visu laiku bija vienas un tās pašas drēbes,nekur neaizbrauca,visu nedēlu sedeja pie tā”privātā” baseina,beigās vēl tētinš saslima ar šausmigu gripu uz vienu dienu un Keitiju pat nebija spējīgs aizvest paēst ,jo dārgā Lienīte veda Keitiju est.
Visu nedelju Keitija sedeja un skatijas ,ka šie dzer.
Pēdējās dienās jau varẽja redzet ,cik meitēns skumjš izskatās.
12.11.2023 09:29 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
qwe @ 12.11.2023 09:03
ok, ar omceni augt nav, protams, nekāds sapnis un kivja memme jau nu nav tā labākā omcene, bet domāju, tas ir kuda labāk kā augt kopā ar abiem deģenerātiem, kur māte nespēj divus vārdus salikt kopā, regulāri iet pa fāzēm, tēvs regulāri kaujas, kliedz, lamājas. Mia jau tagad ir mežonīga un uz priekšu nebūs nekas labāks,.domāju tur jau 12 gados dzers un pīpes un mājas nenāks .
Un ja madara tik ļoti ietekmēja kivi, ko tad neietekmēja ņemt dēlu pie sevis audzināt?
tur nav tā -noveicās vairāk, vai noveicās mazāk, ka ar omi bija jādzīvo. Tie ir tie gadījumi, kad abos gadījumos nav noveicies. Nodzīvo ar kodēju omi, un vēl visi saka, redz Tev noveicās, jo nebiji uz ielas vai neadekvātu cilvēku, kā Miai jādzīvo. Var jau teikt, ka noveicās, ka nav dzimis kara zonā.
Tam nav nekādu attaisnojumu Kristofera sērīgajai bērnībai, jo redz varēja būt sliktāk. Neviens taču nenomira, ne????? (Pēdēja piebilde tam deģenerātam, ļenkuce izlasot, moš nodos)
12.11.2023 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Bjork @ 12.11.2023 09:38
tur nav tā -noveicās vairāk, vai noveicās mazāk, ka ar omi bija jādzīvo. Tie ir tie gadījumi, kad abos gadījumos nav noveicies. Nodzīvo ar kodēju omi, un vēl visi saka, redz Tev noveicās, jo nebiji uz ielas vai neadekvātu cilvēku, kā Miai jādzīvo. Var jau teikt, ka noveicās, ka nav dzimis kara zonā.
Tam nav nekādu attaisnojumu Kristofera sērīgajai bērnībai, jo redz varēja būt sliktāk. Neviens taču nenomira, ne????? (Pēdēja piebilde tam deģenerātam, ļenkuce izlasot, moš nodos)
nuuu ne jau tikai resnis vainīgs, Kristoferam jau māte arī kaut kur ir un neliekas ne zinis pa viņu, staigā smaididama pa ielu un čalo ar draudzenēm ...
12.11.2023 09:39 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
qwe @ 12.11.2023 09:39
nuuu ne jau tikai resnis vainīgs, Kristoferam jau māte arī kaut kur ir un neliekas ne zinis pa viņu, staigā smaididama pa ielu un čalo ar draudzenēm ...
sākumā biju uzrakstījusi kā par abiem vecākiem, bet tad aizdomājos, ka viņai (Danai) pašai bija veselības problēmas un viņa tomēr šobrīd palīdz dēlam tikt no šīs smagās zampas. Viņa bija, kas ielikusi jauku FB postu, kur lūdza atrast kādu darbu Kristoferam pirms kādiem 2 mēnešiem. Nezinu, liekās, ka apzinās ko nodarījusi savam dēlam un sajūta, ka cenšās laboties. Tāpēc izlaboju tikai uz teftelti.
Bieži te esam teikušas ļenkai, ej, atvainojies meitām, ko es nodarījusi, centies labot, kas vēl labojams. Bet tur ir 0
No Danas tādu aukstumu kā no ļenkas ne tuvu nejūtu. Dana nekad publiski savam dēlam nav "devusi pļaukas", nav izteikusies nievājoši, vainojusi pie visām vainām.
Diskusija ir par kivičiem un Kristoferam līdzās šobrīd ir Dana, tāpēc es nolēmu viņu nepieminēt.
12.11.2023 09:51 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
SantaBarbara @ 12.11.2023 09:29

Bet nu vinam jau arĩ nevajag Madaras meitas,tas ko vinam ,kā egoistiskam narcisam vajag ir pilna kontrole pār situāciju ,varas pārākums ,tagad kad vairs nav vara pār Madaru redz sākās problēmas un Madara kluva par ljauno,jo neakceptē Andra iegribas.
Dēlu nevajag ,jo tas tāpat atskries ,kad tētinam vajadzēs kaut ko uzfilmēt vai bildi priekš Ig uztaisīt.
Mēs jau tajā celojumā redzējām cik loti vinš ar Keitiju darbojās,bernam visu laiku bija vienas un tās pašas drēbes,nekur neaizbrauca,visu nedēlu sedeja pie tā”privātā” baseina,beigās vēl tētinš saslima ar šausmigu gripu uz vienu dienu un Keitiju pat nebija spējīgs aizvest paēst ,jo dārgā Lienīte veda Keitiju est.
Visu nedelju Keitija sedeja un skatijas ,ka šie dzer.
Pēdējās dienās jau varẽja redzet ,cik meitēns skumjš izskatās.

Reāli tas kivis melo tāpat kā liene par Madaru. Abi uz vienu roku apbižotie nabadziņi, pamestie. Bļed (piedodiet, nenoturējos), ko var muldēt? lienei Ārens meitas ar viltu atņēmis? Nopietni? Jūs neatceratoies, ka paši uz Tenerifi aizlaidāties un izpārdevāt visu iedzīvi un tu kivi pats grāmatā uzrakstīji, ka juties atvieglots, kad meitas pie tēva pārvācās? liene pati pameta meitas, vazādamies ar tevi pa pasauli kopā. Tas pats par kiva meitām. Viņam nafig savas meitas nebija vajadzīgas, kad dzīvojās un dzerstījās pa Tenerifi. Meitas nezināja, ko? Tēvs aizlaidies ne tikai no mammas, bet no meitām, publiski kladzinādams, ka pamet Latviju uz visiem laikiem. Paldies dievam, ka Madara nomainīja gan telefona numurus, gan bloķēja abus visur, lai tās meitenes neredz, ko tēvs alkoholiķis ar pamāti alkoholiķi dara un netraumē meitenes. Kamēr abi dzerstījās pa pasauli un dzīvojās pa policijas iecirkņiem skandalēdami, tikmēr visas meitas tika sargātas no otra vecāka puses, lai netraumētu pavisam. Taisnība un patiesība ir gan Madaras, gan Ārena pusē. Un bērns nav manta. Pametīs un tad atkal spēlēsies un būs vajadzīgs. Ja bērns ir juties pamests,apvainots un pazemots, tad tas ir uz visiem laikiem. Nebūs tā, ka kāds no vecākiem nozudīs uz pāris gadiem, neliksies ne zinis par bērnu, publiski apsaukās vecāku, kurš par viņu rūpējas un tad tas bērns atplestām rokām tieksies pie tā otra vecāka, kurš viņu pameta.
12.11.2023 10:49 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
Skaidrs, ka nekāds prieks dzīvot kopā ar vecmāti mazdēlam nav bijis. Viņa tak tikai savu "slaveno" pūkdupsi dievina un vienmēr aizstāv. Pat toreiz, kad Kiviči nobomžojušies ievācās pie memmes, dēlam pusaudzim nācās meklēt citu dzīvesvietu. Omce ne ausu necēla, galvenais, lai mīļotajam Andrītim ir kur piemest resno dirsu.
12.11.2023 10:50 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Bjork @ 12.11.2023 08:19
Nu, nekotējas skolasbiedru acīs augstu, ja ome audzina. Pat ne tuvu nav to, ko var dot mīloši abi (audžu)vecāki. Pie tam vairākkārtīgi izskanējis, ka pati Ome mīl iemest Mežezerveidīgās dziras. Teikt, ka tas ir zajebis, viss kārtībā, jo taču uz ielas puika nebija, nebūtu īsti korekti.
Madara no skolas sola paņemta, īsti tefteļa attiecībās nebija lēmēja.
Bet šeit līdzīgā situācija Olga Kambala malacis, lai arī skaidas viņai galvā, ka paņēma audžudēlu kā pašas dēlu.
Neapvainojies par jautājumu lūdzu,bet kur tu izrāvi ka nekotējas skolasbiedru acīs augstu, ja ome audzina? Es ko tādu dzirdu pirmo reizi.Cik zinu bērniem par to vismazākā ir vismazākā interese.Pie vecākiem pļēguriem ātrāk piekasīsies un apņirgs.
12.11.2023 11:06 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
LilyLady @ 12.11.2023 10:50
Skaidrs, ka nekāds prieks dzīvot kopā ar vecmāti mazdēlam nav bijis. Viņa tak tikai savu "slaveno" pūkdupsi dievina un vienmēr aizstāv. Pat toreiz, kad Kiviči nobomžojušies ievācās pie memmes, dēlam pusaudzim nācās meklēt citu dzīvesvietu. Omce ne ausu necēla, galvenais, lai mīļotajam Andrītim ir kur piemest resno dirsu.

Drausmīgi,ja ome var nepilngadīgu bērnu izfĩrēt ārā ,tikai lai pieaudzis resns pelmenis var pie mammites pupa padzīvot ,tad tur nav brinums ,ka bernam ir problemas velak ar atkaribu veicinošam vielam .Mia jau būs tas pats variants ,pat vēl trakāk ,ja nu vienigi velak kadi citi piedavas dzivot pie vinjiem ,piem,skolasbiedru vecaki .
12.11.2023 11:10 |
 
Reitings 574
Reģ: 28.05.2015
Meitenes,mani Kivis pagodināja ar atbildi! Bet neko citu atbildē gaidīt nevarēja.Madara visus apmānija.Pašam nez smiekli nenāk par savu murgojumu? Madarai ir hipnotizētājas spējas?
12.11.2023 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
LilyLady @ 12.11.2023 10:50
Skaidrs, ka nekāds prieks dzīvot kopā ar vecmāti mazdēlam nav bijis. Viņa tak tikai savu "slaveno" pūkdupsi dievina un vienmēr aizstāv. Pat toreiz, kad Kiviči nobomžojušies ievācās pie memmes, dēlam pusaudzim nācās meklēt citu dzīvesvietu. Omce ne ausu necēla, galvenais, lai mīļotajam Andrītim ir kur piemest resno dirsu.
traki gan! Kur viņš pārcēlās dzīvot ? Uz kojām? Kivim diez nav bail,ka vienu dienu Kristofers viņam pa purnu iedos?
12.11.2023 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 972
Reģ: 13.01.2011
Bet jūs iedomājaties, kādas Madarai spējas😁 Apmānīt visus, visas iestādes. Visi kā nozombēti viņai tic. Tik andrim, lienei un dažām sawļēm ir izdevies tikt ārā no miglas😁
Baigais talants tai Madarai 👀
12.11.2023 11:33 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
360TV atbildēja. Nodos ziņneši redakcijai, lai izpeta situāciju!! 🥳
Nosutiju screen ar lienes delīriju un pievienoju mūsu grupas biedres pilno saraksti.
12.11.2023 11:37 |
 
Reitings 36890
Reģ: 10.11.2022
Noskatījos to Zilonis studijā. Viņa tak visu laiku nonāk pretrunā ar sevi. Viņas profesijā tas esot pieļaujami. Cik ļoti viņa disonē ar otru raidījuma dalībnieci. Tēlo, kaut ko no sevis, bet tas viņas trulums un tukšums spiežas cauri visām vīlītēm. Viņa darbojoties šovbiznesā, bet viņai ir grūtības runāt kameras priekšā. 🙈
12.11.2023 11:40 |
 
Reitings 143
Reģ: 16.06.2020
palīdzat Kristoferam ka vien varat, rakstat un jautajat ko var palidzēt.
12.11.2023 11:40 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
kuranavliene @ 12.11.2023 11:06
Neapvainojies par jautājumu lūdzu,bet kur tu izrāvi ka nekotējas skolasbiedru acīs augstu, ja ome audzina? Es ko tādu dzirdu pirmo reizi.Cik zinu bērniem par to vismazākā ir vismazākā interese.Pie vecākiem pļēguriem ātrāk piekasīsies un apņirgs.
ome kodēja neatšķiras neko no vecākiem kodējiem, īpaši ja vecāki dzīvi.
Kā arī ir, ka bērni salīdzina un pasaka- o, tev forša mamma, skaisti ģērbjas.
Vai, ja mamma vecāka kā citu mammas, tad ir brīži, kad nejūtas komfortabli.
Ir salīdzināts, kad uz pasākumiem nāk vecāki, bet vecāku nav, atnāk ome. Jā, jā, var teikt, ka ome var aizvietot vecākus. Nu nevar, ja klasesbiedriem atnāk vecāki, kas ir lepni par savu bērnu. Bet tavējie izdomā taisīt hārdkoru tanī laikā Spānijā.
Nu, nav tā, ka bērniem visos posmos ar vienaudžiem mēra tikai patieso mīlestību no vecākiem vai vecvecākiem.
Okei, iespējams, no biedriem tas nebūs izjusts, netiks apsmiets tikai dēļ tā. Bet būs nepamanāms, cik to jutīs tas bērns, kas ir pametis. Viņam jau tas tukšums, ne pārējiem. Paēdušais neēdušo nesapratīs un šis attiecināms uz arī emocionālo pusi.
Tā apziņa, ka vecmamma centās, deva cik varēja, nav jāskaidro pusaudzim un jāliek novērtēt tagad un tūlīt. Tā apziņa nāk pabrienot pieaugušo dzīvē ilgāk.
12.11.2023 11:43 |
 
Reitings 143
Reģ: 16.06.2020
Madara tiešam ir zaģis, ka viņa savas meitas zaģē par musoru iznešnu, atzīmēm, pilnīgi ta seja parveršas, savam boifrendam gan smaida neko neuzdrīkstas teikt, Janis izskstas, ka par visu no malas ierēc. Viena no meitam ir vairak atstumta, nav brinums, ka bēg pie ivičiem.
12.11.2023 11:50 |
 
Reitings 1147
Reģ: 20.06.2023
123annna @ 12.11.2023 11:37
360TV atbildēja. Nodos ziņneši redakcijai, lai izpeta situāciju!! ?
Nosutiju screen ar lienes delīriju un pievienoju mūsu grupas biedres pilno saraksti.

Man precīzi to pašu atbildēja.😄
12.11.2023 11:53 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Bjork @ 12.11.2023 11:43
ome kodēja neatšķiras neko no vecākiem kodējiem, īpaši ja vecāki dzīvi.
Kā arī ir, ka bērni salīdzina un pasaka- o, tev forša mamma, skaisti ģērbjas.
Vai, ja mamma vecāka kā citu mammas, tad ir brīži, kad nejūtas komfortabli.
Ir salīdzināts, kad uz pasākumiem nāk vecāki, bet vecāku nav, atnāk ome. Jā, jā, var teikt, ka ome var aizvietot vecākus. Nu nevar, ja klasesbiedriem atnāk vecāki, kas ir lepni par savu bērnu. Bet tavējie izdomā taisīt hārdkoru tanī laikā Spānijā.
Nu, nav tā, ka bērniem visos posmos ar vienaudžiem mēra tikai patieso mīlestību no vecākiem vai vecvecākiem.
Okei, iespējams, no biedriem tas nebūs izjusts, netiks apsmiets tikai dēļ tā. Bet būs nepamanāms, cik to jutīs tas bērns, kas ir pametis. Viņam jau tas tukšums, ne pārējiem. Paēdušais neēdušo nesapratīs un šis attiecināms uz arī emocionālo pusi.
Tā apziņa, ka vecmamma centās, deva cik varēja, nav jāskaidro pusaudzim un jāliek novērtēt tagad un tūlīt. Tā apziņa nāk pabrienot pieaugušo dzīvē ilgāk.
Nu man to vari tik gari neskaidrot.Nesen es te aprakstīju savu dzīvi,un ko tu centies iestāstīt man,esmu personīgi izgājusi cauri.Mani vecāki bija kodēji un kuri no manis atteicās.Mani audzināja ome līdz 11 gadiem.Līka ,sagumusi večiņa.Un man nebija kauns ka viņa nāk uz skolu un skolas biedriem ne tik.
12.11.2023 11:56 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
kuranavliene @ 12.11.2023 11:56
Nu man to vari tik gari neskaidrot.Nesen es te aprakstīju savu dzīvi,un ko tu centies iestāstīt man,esmu personīgi izgājusi cauri.Mani vecāki bija kodēji un kuri no manis atteicās.Mani audzināja ome līdz 11 gadiem.Līka ,sagumusi večiņa.Un man nebija kauns ka viņa nāk uz skolu un skolas biedriem ne tik.
sorry, es katras privātai dzīvei nesekoju. Forši, ka tad vari teikt par visiem līdzīgiem gadījumiem, ka bērni jūtas lepni un nav kompleksojuši 👍
12.11.2023 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)