KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 4698
Reģ: 13.01.2023
Kalnos @ 26.10.2023 11:25
Liene zinu ka lasīsi,tad lūk tu tak esi stulba ,bremzēta zoss.
Es tajā tv pie Skaidrītes Nitišas būtu vētru sacēlusi.A tu tikai
es,es,es,es
Ekrana skrinuni un paceltu tēmu par MAZA BĒRNA MOBINGOŠANU INTERNETĀ!

Vētra būtu, ja Nitiša sàktu rādīt storijus un skrīnus, kur Liene pretīgi izrunājas par Kiviča bērniem!
26.10.2023 11:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
Kalnos @ 26.10.2023 11:00
Liene ibio mat,sāc pucēt to bērnu .Sapin bizites.
Un ko es izdarītu ,sūtītu pulciņos piem dejas to bērnu .
Un OBLIGĀTI nevus sev fotosesijaa bet MIA pie labākiem fotogrāfiem. Lai taču beidzot citi redz ka skaista tā mazā. Rudi mati sievietei ir ļoti skaisti vienmēr izskatās .Apskaužu kam tādi ir .

Es arī aizdomājos par pulciņiem, Liene sevi pozicionē kā baigo dejotāju, tad ko nevar aizsūtīt bērnu uz deju pulciņu, piemēram, tautu dejām?
Vai tiešām Latvijā visi pulciņi ir tik dārgi, ka nevarētu atļauties un kā ar bezmaksas pulciņiem, tādu vairs nav?
Protams, protams, vajag gribēt un vadāt, bet Lienei jau pašai gribas, lai bērns ir vairāk ārpus mājas un ar kaut ko aizņemts, plus varēs tēlot aizņemto, dejotājas māti, kura upurē sevi bērna izaugsmei 👍🏻
26.10.2023 11:33 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kalnos @ 26.10.2023 11:28
Madarai ir 42 vai 43 izmērs .

Kā tad, labi ja 40
26.10.2023 11:39 |
 
Patīk
Reitings 19608
Reģ: 09.12.2015
sinddyy @ 26.10.2023 11:11
Ļoti neglīti heitot bērnu tikai tāpēc, ka nāk no Kivju ģimenes. Arī neredzu nekādas milzu pēdas! Apkārt pavērojat mazos bērnus, gandrīz katram otrajam būs tādas it kā no skata lielāks izmērs. Visos rakstos, ieteikumos ir rakstīts, ka bērnam apavi jāpērk 1 izmēru lielākus! Tad kāpēc šeit tā pret to spurojas, ka bērnam nav sava izmēra?! Kāpēc tādiem jābūt, ja pēc dažiem mēnešiem var jau spiest?! Ne jau 2-3 izmērus lielāki apavi viņai redzami, bet visdrīzāk tas ir tas pats 1 izmērs lielāks. Ja meitenei nav diži maziņa pēda, tad tāpēc vizuāli arī sanāk, ka izskatās nedaudz lielāks. Un kas par to? Tad jau heitojam arī tīnes, jaunietes, pieaugušas sievietes, kurām 40+ pēdas izmērs? Pa godīgo. ?

Man ir pilnīgi vienalga, cik liela vai maza pēda ir Miai, BET es nekad saviem bērniem neesmu pirkusi un nepirkšu apavus, kas ir izmēru lielāki. Bērnu apaviem jābūt kvalitatīviem un ergonomiskiem, nevis par lielu, jo tas kropļo potītes un gaitu. Nez kāpēc tad pieaugušie nepērk sev izmēru lielākas kurpes un zābakus?
Un nē, Mias botas nebija tikai vienu izmēru lielākas. Mazā klumpačoja kā klauns, jo apavi bija acīmredzami daudz par lielu.
26.10.2023 11:41 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kalnos @ 26.10.2023 10:49
Man ir ļoti žēl tā bērna .
Un pirmārt tāpēc ka kopš dzimšanas no pieaugušam sievietēm pat tiek pilnīgi par neko apdirsta no galvas līdz kājām. Stulba,nesmuka slima ,mauglis,pārāk maza auguma , pārāk lielas kājas . Bērns neko nevienam sliktu nav izdarījis ,bet šia viss paliek interneta uz mūžīgiem laikiem . Neizdziedināma trauma tā būs ..Barintiesai te ar sen vajadzēja iesaistoties ,ne tikai vecākus strostet.Tiem pofig ka izskatās .

Par kādu traumu Tu runā? Tu pati esi traki satraumēta, ņemot vērā to, ka lielākā daļa zina Tavu un Tavas ģimenes identitāti forumos? Neizklausies satraumēta.
Satraumējas sniegpārsliņas.Personīgi man būtu pilnīgi vienalga, ja kaut kur internetā būtu apspriesti mani mati vai pēdas.
26.10.2023 11:42 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Par tiem izmēru lielākajiem apaviem kaut kāda gadu simtus veca domāšana, kad tjipa nebij naudas bērnu apaviem un pirka ar rezervi, lai der ilgākam laikam. Apaviem jāatbilst pēdas izmēram un punkts. Bet Kivičiem ir prioritāte alko pudeles nevis bērnu apavi. Kā vispār te daža laba var izmurgot par izmēru lielāku apavu pirkšanu 21.gadsimtā. Ja nav naudas, tad pērciet lietotus vai prasiet, lai kāds atdod. Brīnums, ka vēl neizdomā, ka bērnam jāņem nevis aukle, bet jāpiesien pie galda kājas aiz saitiņas, tā arī vecvecvecvecmāmiņas darīja laukos.
26.10.2023 11:47 |
 
Reitings 544
Reģ: 07.04.2022
Un ko tad visi bērnu apavu veikali joprojām iesaka ņemt 1.izmēru lielāku? Pat Māmiņu Klubā par to teica!
26.10.2023 11:50 |
 
Patīk
Reitings 19608
Reģ: 09.12.2015
Visas nedziedināmās traumas Miai nodara pašas dzērājvecāki - tētuks rupeklis un skandalētājs, māte - aukstā zivs, pakulu glaudītāja, kas pametusi 3 bērnus un kurai kaķēns ir mīļāks par meitu. Žēl pat iztēloties, kas notiek tajā mājā aiz slēgtām durvīm, ko tas bērns tur redz un dzird. Cik bieži Mia vēlā nakts stundā bijusi tiktok, vientuļa un pamesta. Man ir daudz lielāki bērni, bet tādā laikā parasti abi jau sen ir aizmiguši savās gultiņās.
26.10.2023 11:54 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Kāpēc liene pēkšni tik agresīva pret presi un negrib lai vini raksta ,par to ka Liene savā laikā kādām izglabusi dzivibu sitot pa seju ?😂vai tik Lienite nebus samelojusies un tadelj negrib lai šis tiek parpublicets!
Lienīt ,ja gribeju sevi pataisit par labaku personu vareji izdomat kadus labakus melus,piem izglabi dzivibu ,jo mentali atbalstiji ,vai izsauci atro palidzibu negadijuma vietā utt.
Tiešam Lienīt ātrumā nekas labaks neienaca prata ,ka teksts ka situsi pa seju ?!
26.10.2023 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 4295
Reģ: 03.08.2009
Minelūše @ 26.10.2023 10:11

Par daudz ko var piekrist, bet kāpēc piesieties pie auguma, gan nav skaidrs. Miai ir 3 gadi. Cik garam tad bērnam jābūt šajā vecumā? Bērni taču ir visādi, ir garāki, ir īsāki.

Ne par Miu, bet vispār ja bērns nesaņem pietiekami daudz barības vielu un aktivitašu, arī augšana aizkavējas, jo organisms ir izdzīvošanas nevis attīstīšanās režīmā. Pati to uz sava (adoptētā) bērna novēroju. Kad beidzas stress par izdzīvošanu, var sākties fiziska un mentāla attīstība.
26.10.2023 11:57 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
sinddyy @ 26.10.2023 11:50
Un ko tad visi bērnu apavu veikali joprojām iesaka ņemt 1.izmēru lielāku? Pat Māmiņu Klubā par to teica!
Visi stulbi😀
26.10.2023 11:57 |
 
Patīk
Reitings 19608
Reģ: 09.12.2015
sinddyy @ 26.10.2023 11:50
Un ko tad visi bērnu apavu veikali joprojām iesaka ņemt 1.izmēru lielāku? Pat Māmiņu Klubā par to teica!

Kuri veikali iesaka pirkt lielākus apavus? Tas varbūt ir domāts, ja īsti neesi pārliecināts par izmēru vai situācijā, kad izmērs ir ar pusi, piem 28.5, tad, protams, iesaka ņemt attiecīgi uz augšu - 29.izmēru, nevis 28. Un es vēl ticētu par ziemas zābakiem, ka tie var būt lielāki, lai siltu zeķi var ievilkt Bet nu pamēģini pati pastaigāt kupēs, botās vai sandalēs, kas ir par veselu izmēru lielākas. Ir baigi ērti? Nedomāju vis.
26.10.2023 12:09 |
 
Reitings 544
Reģ: 07.04.2022
LilyLady @ 26.10.2023 12:09

Kuri veikali iesaka pirkt lielākus apavus? Tas varbūt ir domāts, ja īsti neesi pārliecināts par izmēru vai situācijā, kad izmērs ir ar pusi, piem 28.5, tad, protams, iesaka ņemt attiecīgi uz augšu - 29.izmēru, nevis 28. Un es vēl ticētu par ziemas zābakiem, ka tie var būt lielāki, lai siltu zeķi var ievilkt Bet nu pamēģini pati pastaigāt kupēs, botās vai sandalēs, kas ir par veselu izmēru lielākas. Ir baigi ērti? Nedomāju vis.

Grūti pašai iegūglēt, ja jau neesi par to informēta?
Kaut vai
https://liberi.lv/blog/posts/ka-izveleties-apavu-izmeru/
Kā noteikt pareizo apavu izmēru bērnam
1. Brīvai vietai bērnu apavos jābūt no 5 mm (minumums) un līdz 1 cm (maksimums). Izņēmums ir ziemas apaviem, ziemas apaviem ir pieļaujami 1.5 cm

https://veikalins.muki.lv/lv/veikals/apavi_un_apgerbi/apavi_pec_zimola/minimus_apavi
Ieteicamā rezervīte ir 5-7% no bērna pēdas garuma.

Papilnam avotu un info. Man arī nav grūti pastaigāt ar 1 izmēru lielāku vai ar tiem mm lielāku par manu pašas pēdas izmēru. Ja nedaudz traucē, nav problēmu to palabot ar kādu vatīti, ko ielīmēju iekšā. Tavai zināšanai, pēdas izmērs arī pieaugušajiem mēdz mainīties atkarībā no karstuma/aukstuma. Vienas un tās pašas slēgtas kurpes sava izmēra var būt gan nedaudz par brīvu, gan nedaudz par ciešu atkarībā vai ir vēsi/karsti. Un bērna pēdas atšķiras vēl arī ar to, ka tu nevari objektīvi novērtēt, kā bērnam tā kāja jūtas apavā. Muļķīgi ņemt tieši tieši precīzos cm, vismaz 0.5 vairāk jāņem, ja nav, tad 1 izmēru vairāk. Jo iekšējās liestes arī var būt neprecīzi nomērītas, var būt individuāla pēdas īpatnība, platums, kad ērtāk ir nedaudz brīvāks. Izbeidz pārspīlēt, 1 izmērs nav 2-3 izmēri lielāks.
26.10.2023 12:23 |
 
Reitings 2046
Reģ: 25.06.2023
Kādam vajag pajautāt, vai ir domājuši, uz kādiem pulciņiem vedīs Miu. Ja pati ir tik pašpietiekama un visas pasaules profesijas māk un jau no bērna kājas bija gracioza un talantīga. Tad jau Maziņš arī jāved uz dejām vai gleznošanu utt.
26.10.2023 12:24 |
 
Reitings 11452
Reģ: 21.09.2023
Atkal jau kāda iesūtījusi ekstra glaimojošu jautājumu vai arī pati sevi intervē trakā dzeguze. Kur var būt viens tik kaitinošs, ar sevi pārņemts sievišķis?!
26.10.2023 12:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Viņa jau trešo dienu ņemas ar to Q&A? Nopietni? Pamēģini vēl pateikt, Liene, ka esi aizņemta un tev kaut kam nav laika. Ja cilvēks var 3 dienas pēc kārtas tupēt IG, laika viņam ir atliku likām!
26.10.2023 12:28 |
 
Reitings 11452
Reģ: 21.09.2023
Minelūše @ 26.10.2023 12:28
Viņa jau trešo dienu ņemas ar to Q&A? Nopietni? Pamēģini vēl pateikt, Liene, ka esi aizņemta un tev kaut kam nav laika. Ja cilvēks var 3 dienas pēc kārtas tupēt IG, laika viņam ir atliku likām!
Es teiktu, ka tieši no bezdarbības cilvēki sāk jukt prātā. Pārāk ilgi dienu no dienas dzīvojas pati savā galvā. Lasa tikai vecus romānus uz riņķi un skatās sūdīgas Netflix filmas. Cilvēks ir sociāla būtne. Jāiet cilvēkos, jānogurdina prāts darbā, kas pienes kādu labumu sabiedrībai. Būtu vismaz kaut ko studējusi, to pašu pasākumu organizēšanas menedžmentu. Tādā jomā tak vēl nav zinātniskā grāda. Bet slinkot caurām dienām un paijāt savus matus 40 + gados. Zeme atveries!
26.10.2023 12:36 |
 
Reitings 14833
Reģ: 29.04.2022
Lenox pateiks, ka Mia vēl ir pārāk mazina priekš pulciņiem. Ka viņa atceras no savas bērnība cik grūti tas bijis un no sērijas, ka rūpējoties par Miu, labāk nelaidīs nekur 😂
Skatos uz to storiju kur kāda noglaimojusi Planckai par apģērbu Dainomes vārda dienā un saprotu, ka Lenox ticis pie tā, ko vienmēr ir gribējusi - daudz uzmanība! Tikai Arēna laikos tā bija "labā" slava, tur nebija interesanti pašai. Viņai vajag intrigas, vajag pašai to apziņu, ka it kā viņu kāds apskauž, vajag lai par viņu runā, kaut sliktu, bet lai ir tas "aprunātās slavenības" statuss. Esot kopā ar Tefteli viņa dabon apmierināt šo savu fetišu pēc publiskas uzmanības.
26.10.2023 12:39 |
 
Patīk
Reitings 19608
Reģ: 09.12.2015
sinddyy @ 26.10.2023 12:23

Grūti pašai iegūglēt, ja jau neesi par to informēta?
Kaut vai
https://liberi.lv/blog/posts/ka-izveleties-apavu-izmeru/
https://veikalins.muki.lv/lv/veikals/apavi_un_apgerbi/apavi_pec_zimola/minimus_apavi
Papilnam avotu un info. Man arī nav grūti pastaigāt ar 1 izmēru lielāku vai ar tiem mm lielāku par manu pašas pēdas izmēru. Ja nedaudz traucē, nav problēmu to palabot ar kādu vatīti, ko ielīmēju iekšā. Tavai zināšanai, pēdas izmērs arī pieaugušajiem mēdz mainīties atkarībā no karstuma/aukstuma. Vienas un tās pašas slēgtas kurpes sava izmēra var būt gan nedaudz par brīvu, gan nedaudz par ciešu atkarībā vai ir vēsi/karsti. Un bērna pēdas atšķiras vēl arī ar to, ka tu nevari objektīvi novērtēt, kā bērnam tā kāja jūtas apavā. Muļķīgi ņemt tieši tieši precīzos cm, vismaz 0.5 vairāk jāņem, ja nav, tad 1 izmēru vairāk. Jo iekšējās liestes arī var būt neprecīzi nomērītas, var būt individuāla pēdas īpatnība, platums, kad ērtāk ir nedaudz brīvāks. Izbeidz pārspīlēt, 1 izmērs nav 2-3 izmēri lielāks.

Man savukārt nav problēmu nopirkt apavus, kas der. 🤔Nespēju iedomāties līmēt kurpēs kaut kādas vatītes. Skaidrs, ka dažādiem ražotājiem atšķiras izmēru tabulas, un tāpēc man 38.izmēra cilvēkam ir bijuši gan 37., gan 38., gan 39.izmēra apavi, BET tie visi atbilst manam pēdas garumam - 24.5 cm. Neredzu nekādu iemeslu sev vai bērniem speciāli pirkt apavus, kas ir par lielu. Punkts.
Miai botas bija ļoooti par lielu. Tas bija redzams pēc bērna gaitas un proporcijās - pēda uzskatījās nedabiski milzīga. Vēl viens punkts.
26.10.2023 12:40 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Hermiine89 @ 26.10.2023 12:25
Atkal jau kāda iesūtījusi ekstra glaimojošu jautājumu vai arī pati sevi intervē trakā dzeguze. Kur var būt viens tik kaitinošs, ar sevi pārņemts sievišķis?!

Ja neviens cits neceļ tevi debesīs, tad nekas cits neatliek kā pašai to darīt. liene, tu šo visu mal gadiem uz riņķi. Viens un tas pats visu laiku. Nu nevar mākslīgi pacelt savu vērtību. Ja gribi, lai tevi sāktu atkal cienīt, sāc kaut ko strādāt, vest mazo meitiņu uz pulciņiem, atver deju skolu mazām meitenēm, ieliec mazo meitiņu kā piemēru. Vēl jau visas lezbas gaidam tavu grāmatu. Bet ja tas nebūs romāns, bet tava autobiogrāfija ar meliem, tad arī tas nebūs nekāds goda panākums. Dari kaut ko jēdzīgu. Neļauj kivim tevi degradēt, nodzirdīt vēl vairāk.
26.10.2023 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits