KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 11452
Reģ: 21.09.2023
Ariete @ 25.10.2023 08:51
Lienei ar Gobzemu sapasētu. ??
O nē, 2 narcisi psihopāti viens otram rīkli pārgrauztu.
25.10.2023 10:26 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
EsPati @ 25.10.2023 08:45
Varbūt varam kopīgi visas sarunāt, ka pie nākamajiem Q&A neuzdodam tos sarkastiskos,’slavinošos jautājumus, kurus viņa tāpat neuztver ar ironiju?Gribas, lai viņa vienreiz nolaižas no augstumiem un beidz tiešām no sirds domāt, ka ir skaistāko matu īpašniece LV. Vai, ka ģērbjas nenormāli gaumīgi un ir skaistuma etalons. Nu viņa patiešām šos jautājumus tā arī uztver. Ne kā normāli domājoša sieviete, izfiltrētu kur par viņu ņirgājas. Man vienkārši riktīgi derdzas, ka viņa pēc šo jautājumu un atbilžu sesijas sadomājas no sevis nezin ko un turpina atbildēs augstprātīgi iepīt Madaru un to ģimeni.
Redziet, “kura gan agrāk varēja nezināt par tādu grupu kā z-scars. Tikai bijusī sieva tādu nezināja” un ieņirdz. FUJ. Pretīgā mātīte. Un tādu aicina uz sarunu par mobingu. ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Tas ir tas, ko es jau vienreiz aicināju - NU NERAKSTAM VIŅAI SLAVINOŠUS JAUTĀJUMUS!!
Viņa tos uztver nopietni. Viņa ir tik daudz īstus cilvēkus nobloķējusi, ka drīz nebūs neviena, kas uzdod kaut cik normālu jautājumu. NEVIENAI īstenībē NEKAD neinteresētu uzdot tādus jautājumus, kā te forumnieces to dara. Viņai nav pilns rublis. Jo uztver pilnīgā nopietnībā.
Pārstājam to darīt. Ir laiks nolaisties no mākoņiem.
25.10.2023 10:34 |
 
Reitings 1147
Reģ: 20.06.2023
O, jaunumi - Imants Kalniņš un Raimonds Pauls ir ārzemju mūziķi. 🤣
25.10.2023 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Kulturālās estētes uznāciens - man patīk indiāņu mūzika un apkarinos ar spalvām...
Un tik bieži sāpošā galviņa visticamāk ir pohiņa.
25.10.2023 10:45 |
 
Reitings 3390
Reģ: 05.12.2021
Es te tā iedomājos... Varbūt viņai aiziet pa fāzēm, jo viņa lieto kādas stipras zāles? Nevis alko? Protams, alu un sidrus viņi sūc, bet varbūt pie vainas ir nevis pālis, bet zāļu iedarbība. Nu tjip kaut kādi stiprie antidepresanti vai kaut kādas pretsāpju zāles vai nervu zāles. Vai kaut kāds noofen stresam. Varbūt ir bijusi pie ārsta, tjip viņai mega stress ikdienā un tāda grūta slavenības dzīve, ka varbūt ir dabūjusi recepti kaut kādām zālēm. Un vakar viņai bija kārtīgs trigeris Siguldā. Nu vot iedzēra tabletītes. Kāds sidrins pa virsu un aizgāja pa fāzēm. Tiešām viņai šitā brauktu ciet no vieglā alkohola? Jo dārgos dzērienus atļauties nevar un man šķiet, ka viņi tos stipros nedzer. Alus, sirds, šampis. Cik tad tādi ir jāizdzer, lai šitā aizietu ciet. Pagājušajos Jāņos es dzēru Piebalgas bumbieru sirdu Visu vakaru un kopā diezgan biju izdzērusi, bet es pat noreibusi nejutos. Te taču litriem ir jāizdzer vai, lai sāktos tas viņas psihosanas.
25.10.2023 10:45 |
 
Reitings 816
Reģ: 29.05.2023
Facundo @ 25.10.2023 00:51
Laikam jau aizmiga, bet ap kādiem 4,5 gan jau modīsies un turpinās.

Baaaac, cik labi Tu pazīsti Lieņuku 😄
25.10.2023 10:47 |
 
Reitings 4881
Reģ: 19.09.2016
Miuce @ 24.10.2023 18:48
Roslikovam viņa piestāvētu, viņam līdzīga gaume kā Kivičam.

Rosļikovs ir precējies ar manu bijušo klasesbiedreni, galīgi nav līdzīga Lienei.
P.S. Man riebjas Rosļikovs.
25.10.2023 10:52 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Noofenu viņa lieto 100% un met iekšā kā ogas, nevis pēc ārsta norādījumiem, bij te iepriekš minēts, ka ar noofēna tablešu pudelīti pasākumos vazājas resnim pakaļ. Varbūt tagad kaut ko štengrāku dabūjusi. Un tās lēkmes tipiski šizo murgi, kad alko tabletēm pa virsu iedzer. Psihiski slima viņa ir, bet tajā pašā laikā čūska manipulatore, jo redz, TV tik šizo nebij, lai teiktu, ka šo apsmej resnas, neglītas gnīdas, bet gan skaistas jaunās māmiņas. Reāla šiziķe TV baurotu to pašu, ko storijos. Viņai ir šizo plus manipulatore. Bet slimībai progresējot, paliks tikai šizo. Un tie slavinošie jautājumi, jā, savā šizo paralēlajā pasaulītē viņa tiem tic, tāpat kā tic, ka viņai ir Džolijas profils ar gludu ādu, iespējams, ka tāpat kā anorektiķi redz taukus kaulu vietā, pakulgalva izburbušā, bedrainā pūpēža vietā redz to filtrēto avataru spogulī. Tagad būs tjipa slimiņa, tad sekos budas citāti, 50 pietupieni un netīrā kafijas krūze.
25.10.2023 10:57 |
 
Reitings 4969
Reģ: 01.04.2023
EsPati @ 25.10.2023 08:45
Varbūt varam kopīgi visas sarunāt, ka pie nākamajiem Q&A neuzdodam tos sarkastiskos,’slavinošos jautājumus, kurus viņa tāpat neuztver ar ironiju?Gribas, lai viņa vienreiz nolaižas no augstumiem un beidz tiešām no sirds domāt, ka ir skaistāko matu īpašniece LV. Vai, ka ģērbjas nenormāli gaumīgi un ir skaistuma etalons. Nu viņa patiešām šos jautājumus tā arī uztver. Ne kā normāli domājoša sieviete, izfiltrētu kur par viņu ņirgājas. Man vienkārši riktīgi derdzas, ka viņa pēc šo jautājumu un atbilžu sesijas sadomājas no sevis nezin ko un turpina atbildēs augstprātīgi iepīt Madaru un to ģimeni.
Redziet, “kura gan agrāk varēja nezināt par tādu grupu kā z-scars. Tikai bijusī sieva tādu nezināja” un ieņirdz. FUJ. Pretīgā mātīte. Un tādu aicina uz sarunu par mobingu. ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Piekrītu. Arī besī barot viņas minhauzenes pašapziņu. Viņa tak tiešām tic, ka viņu apbrīno. Nav pat vairs smieklīgi šādā veidā vēl atbalstīt to slimiķi tāpat izklaides dēļ.
25.10.2023 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 2505
Reģ: 20.06.2013
krixis3 @ 25.10.2023 10:45
Es te tā iedomājos... Varbūt viņai aiziet pa fāzēm, jo viņa lieto kādas stipras zāles? Nevis alko? Protams, alu un sidrus viņi sūc, bet varbūt pie vainas ir nevis pālis, bet zāļu iedarbība. Nu tjip kaut kādi stiprie antidepresanti vai kaut kādas pretsāpju zāles vai nervu zāles. Vai kaut kāds noofen stresam. Varbūt ir bijusi pie ārsta, tjip viņai mega stress ikdienā un tāda grūta slavenības dzīve, ka varbūt ir dabūjusi recepti kaut kādām zālēm. Un vakar viņai bija kārtīgs trigeris Siguldā. Nu vot iedzēra tabletītes. Kāds sidrins pa virsu un aizgāja pa fāzēm. Tiešām viņai šitā brauktu ciet no vieglā alkohola? Jo dārgos dzērienus atļauties nevar un man šķiet, ka viņi tos stipros nedzer. Alus, sirds, šampis. Cik tad tādi ir jāizdzer, lai šitā aizietu ciet. Pagājušajos Jāņos es dzēru Piebalgas bumbieru sirdu Visu vakaru un kopā diezgan biju izdzērusi, bet es pat noreibusi nejutos. Te taču litriem ir jāizdzer vai, lai sāktos tas viņas psihosanas.
drīzāk viņai saasinajumi varētu būt,kad nav zālītes iedzerusi ....
25.10.2023 11:06 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Iemetīšu pieckapeiku par regulāru lienes uzbraucienu Madarai. liene, kura regulāri paceļ saulītē tēmu, ka Madara ir kļuvusi populāra un atpazīstama, pateicoties sava ex vīra kiviča uzvārdam, ir piemirsusi, ka pati pacēla sevi saulītē, pateicoties SAVAM ex vīram un viņa uzvārdam Skulme. Bāza to priekšā un pakaļā, cik viņai talantīgu mākslinieku uzvārds, izmantoja šo uzvārdu savā labā. Nevienam tāda liene nekad neinteresētu, ja ne uzvārds Skulme. Ja ne vīra nauda, pateicoties, kurai varēja atļauties piedalīties Mis konkursos. Un viņa te gadiem nevar nomierināties par Madaru. Cik šī sieviete ir apmāta ar Madaru,tas ir vienkārši ārprāts.
25.10.2023 11:11 |
 
Reitings 4881
Reģ: 19.09.2016
Es domāju tur ir stipras zāles plus padaudz alko. Un tad šīberis aiziet.
25.10.2023 11:14 |
 
Reitings 2046
Reģ: 25.06.2023
Tā vien šķiet, ka šo senseno žurnālu saukli izmanto arī pēc desmitgadēm, kad ne Kivičs, ne grupa, vairs ir slaveni. 😀
Arī lielajā mega koncertā šo noteikti pieminēs. 😀 Labākās dziesmas, labākie hīti. Es ļoti ceru, ka baby shark arī palladiumā skanēs. 😀
25.10.2023 11:20 |
 
Patīk
Reitings 19614
Reģ: 09.12.2015
Blocked @ 25.10.2023 10:03
,, Man ļoti patīk indiāņu mūzika - diemžēl Spotify nav šī albūma ,, ??
Tāpēc apkarinos ar spalvām ?? un tēloju , ka zinu visas dziesmas ??
Priekā ! Paceļam glāzi ! ✅

Pamuļķe tik ļoti grib notēlot gudru cilvēku - piesauc operas, flāmu glezniecību, kaut kādu mistisku indiāņu mūziku. Nesen tak ģība no Eimijas Vainhausas.
Un tie skaistumkopšanas padomi🤦‍♀️..nenoņemot kosmētiku vakarā, bet, redz, kaut kā izdzīvojot. Nu, tak paskaties, švabra, spogulī tuvplānā, kādas Tev poras, un cik savecējis ģīmis, ka katru nedēļu jāskrien špricēties. Un toniki, losjoni esot mārketings😅 - to noteikti Kivis iestāstījis, lai sīkstulim nav jātērē ne peso sieviņas (ne)smukumam. Gan jau šampūns, ziepes, tamponi un paketes arī drīz būs mārketings? 🤣 Tev jābūt pieticīgai, Lienīt!
25.10.2023 11:31 |
 
Reitings 14834
Reģ: 29.04.2022
EsRedzējuKa @ 25.10.2023 11:20
Tā vien šķiet, ka šo senseno žurnālu saukli izmanto arī pēc desmitgadēm, kad ne Kivičs, ne grupa, vairs ir slaveni. ?
Arī lielajā mega koncertā šo noteikti pieminēs. ? Labākās dziesmas, labākie hīti. Es ļoti ceru, ka baby shark arī palladiumā skanēs. ?

Visi zināja kas ir Andris Kivičs 😂😂😂😂 jā, pa ausu galam bija dzirdēts, ka agresīvs sieviešu sitējs.
Viņa toch uzskata savu Tefteli par tādu vājprātīgu slavenību? Vēl kaut cik saviedrībā pieņemts viņš bija, kad bija kopā ar Madaru un tā bija viņu apkopusi par cilvēku. Bet tagad viņš ir alkāns ar smagu aizdusu - visa viņa slava!
25.10.2023 11:32 |
 
Reitings 14834
Reģ: 29.04.2022
Logo viņa pārzīmēs... paprasi ChatGPT to izdarīt, tādi logo zīmētāji ir izmirstoša suga, lai cik skarbi tas nebūtu. Ļenka, netaisies par to kas tu neesi - tavs absolūti vienīgais talants ir mini cīsiņa sargāšana, neko citu dzīvē tik rūpīgi neesi darījusi un arī nedarīsi.
25.10.2023 11:34 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Zināja jau visi loģiski ,cik ta mums ir to mūziķu.Tikai klausijās reti kurš, mūzika pilnīgi nekāda .
25.10.2023 11:39 |
 
Reitings 11688
Reģ: 19.09.2023
krixis3 @ 25.10.2023 10:45
Es te tā iedomājos... Varbūt viņai aiziet pa fāzēm, jo viņa lieto kādas stipras zāles? Nevis alko? Protams, alu un sidrus viņi sūc, bet varbūt pie vainas ir nevis pālis, bet zāļu iedarbība. Nu tjip kaut kādi stiprie antidepresanti vai kaut kādas pretsāpju zāles vai nervu zāles. Vai kaut kāds noofen stresam. Varbūt ir bijusi pie ārsta, tjip viņai mega stress ikdienā un tāda grūta slavenības dzīve, ka varbūt ir dabūjusi recepti kaut kādām zālēm. Un vakar viņai bija kārtīgs trigeris Siguldā. Nu vot iedzēra tabletītes. Kāds sidrins pa virsu un aizgāja pa fāzēm. Tiešām viņai šitā brauktu ciet no vieglā alkohola? Jo dārgos dzērienus atļauties nevar un man šķiet, ka viņi tos stipros nedzer. Alus, sirds, šampis. Cik tad tādi ir jāizdzer, lai šitā aizietu ciet. Pagājušajos Jāņos es dzēru Piebalgas bumbieru sirdu Visu vakaru un kopā diezgan biju izdzērusi, bet es pat noreibusi nejutos. Te taču litriem ir jāizdzer vai, lai sāktos tas viņas psihosanas.

Man kolēğe vienreiz darbā iedzēra kaut kādu neirologa izrakstīto tableti. Cilvēks aizgāja pa fāzēm tik ļoti, ka nelaidām viņu vienu uz ielas. Likām zvanīt vīram, lai brauc pakaļ. Varu iedomāties kas būtu, ja ierautu pa virsu šampi.
25.10.2023 11:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
A un to ka visas sievas kuru ir bariem sit,pamet bērnus ari visa LV zināja.LV ir maza..
25.10.2023 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 4295
Reģ: 03.08.2009
Lienīte koncertā spēlēs bungas 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
25.10.2023 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits