KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Aaa, un no TV puses ir maksimāli dīvaini uz sarunu par mobingu vai kkādiem interneta heiteriem aicināt cilvēku, kurš gadiem internetā mobingo, neslēpti ienīst un nodirš sava vīra bijušo.
19.10.2023 22:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
elfa* @ 19.10.2023 22:06
Iesaku Lieņukam uz fešon vīk neņemt līdz resno pelmeni. Nostāsies uz sarkanā paklāja un metīs tādu ēnu (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), ka vispār pašu Lieņuku bildēs nevarēs saskatīt.

Cerams, ka paņems līdzi Graudiņu, it kā sīkums, bet tomēr būtu jauki no Lienes puses, ja Graudiņa tiktu uzaicināta. Viņa tomēr pieskata Ļenkas meitu un skaitās Lienes (it kā) sirdsdraudzene…
19.10.2023 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 2505
Reģ: 20.06.2013
vivii @ 19.10.2023 22:09

Cerams, ka paņems līdzi Graudiņu, it kā sīkums, bet tomēr būtu jauki no Lienes puses, ja Graudiņa tiktu uzaicināta. Viņa tomēr pieskata Ļenkas meitu un skaitās Lienes (it kā) sirdsdraudzene…
Andritis taču tur mājās būs novēmies bez savas šļuškas 🤣 tā nedrīkst
19.10.2023 22:14 |
 
Reitings 1199
Reģ: 27.09.2023
Dzintriņa @ 19.10.2023 21:48
Ja salīdzina ar ikdienu ( kafijas krūze, saullëkts, Mia bumerangā uz dārzinu, jūra, mati, fēns, meistarklase virtuvē, “jaaaajaazakiiiiit” kakis, esam Laipnas) Tad šis pat skatītājiem ig bija jaudīgi.
Bet piełauju, ka Liene pati saprota, cik tas ir ok, vinai tas looooti patīk un tas ir, ko vina grib. Tik sajusminata, ka 3x piemin zivis.. bet kaut kaa.. ehhh.. Sanemies Liene - nesies Proooooommmmmm no Andruhas un Tevi intervēs un.. iespejams, pat kåds izglābs no šī sviesta, ko tagad sauc par dzīvi! Ja ne veciem kolegas un draudzenes, patinas, Tad pat sirsnigak un patiesak Jelena no tunča paviljona!
Un nee, es neko sliktu neveelu! Attopies un viss mainīsies! Jo pagaidām izskatas loti skumji!!

Prom no Andruhas? Ko? Nevar aiziet no tāda vīrieša prom sieviete, kura no viņa ir mentāli un finansiāli atkarīga.
19.10.2023 22:19 |
 
Reitings 11452
Reģ: 21.09.2023
Dzintriņa @ 19.10.2023 21:48
Ja salīdzina ar ikdienu ( kafijas krūze, saullëkts, Mia bumerangā uz dārzinu, jūra, mati, fēns, meistarklase virtuvē, “jaaaajaazakiiiiit” kakis, esam Laipnas) Tad šis pat skatītājiem ig bija jaudīgi.
Bet piełauju, ka Liene pati saprota, cik tas ir ok, vinai tas looooti patīk un tas ir, ko vina grib. Tik sajusminata, ka 3x piemin zivis.. bet kaut kaa.. ehhh.. Sanemies Liene - nesies Proooooommmmmm no Andruhas un Tevi intervēs un.. iespejams, pat kåds izglābs no šī sviesta, ko tagad sauc par dzīvi! Ja ne veciem kolegas un draudzenes, patinas, Tad pat sirsnigak un patiesak Jelena no tunča paviljona!
Un nee, es neko sliktu neveelu! Attopies un viss mainīsies! Jo pagaidām izskatas loti skumji!!
Bet tad tak sliņķei vajadzēs atkal strādāt, iet uz darbiņu, pelnīt iztiku. Ar superzvaigzi kopā dzīvojot var nestrādāt un kaut kā iztikt.
19.10.2023 22:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
Paskatoties uz to kā šodien Lienei mirdzēja actiņas, tad ir pilnīgi skaidrs, cik ļoti viņa ilgojas pēc tādas dzīves.
Es nebrīnītos, ja pie scenārija, kad Lienei piedāvātu vienai filmēties kādā tv šovā vienai viņa piekristu nedomājot vai ja kāds piedāvātu pamāt ar burvju nūjiņu un Lieni padarīt atkal par sabiedrības dāmu, viņa būtu pat ar mieru šķirties no Kivja, lai tik tas piepildītos. 😂
Lieņuks var melot cik grib, ka viņai ir laimīga dzīve, tikai tādi momenti kā šodien , uzreiz nodod 😀🫢
19.10.2023 22:32 |
 
Reitings 696
Reģ: 23.03.2020
Bildē no TV studijas viena acs sarkana,ar konjuktivītu staigā apkārt. 🤔Tās skropstas maksimāli izplūkātas it kā kāds pa nakti būtu uzbrucis.😀 Smaganas sarkanas un ar to mēteli arī sēdēja intervijā,kivičiem patīk visur iet ar melniem mēteļiem.
19.10.2023 22:51 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Kur zivtiņa? 😝 Apēdās jau, ka nepaspēja atrādīt? Vai drīzāk saprata, ka nav pesos, lai kaut ko atļautos. 🥹
19.10.2023 22:51 |
 
Reitings 22750
Reģ: 07.06.2022
pradacandy @ 19.10.2023 22:51
Bildē no TV studijas viena acs sarkana,ar konjuktivītu staigā apkārt. ?Tās skropstas maksimāli izplūkātas it kā kāds pa nakti būtu uzbrucis.? Smaganas sarkanas un ar to mēteli arī sēdēja intervijā,kivičiem patīk visur iet ar melniem mēteļiem.
hahah es par tiem mēteļiem abiem kāreiz arī iedomājos 🤣
19.10.2023 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 2505
Reģ: 20.06.2013
MeltedCheese @ 19.10.2023 22:51
Kur zivtiņa? ? Apēdās jau, ka nepaspēja atrādīt? Vai drīzāk saprata, ka nav pesos, lai kaut ko atļautos. ?
visu sadirsa un piededzināja, ka nav ko rādīt 🤣
19.10.2023 23:11 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Es Madaras vietā vispār aizliegtu cūkmenam satikties ar bērniem, nafig tikties ar to memmes dēliņu, emocionālo varmāku un manipulatoru. Ikvienu intervijā skatoties/lasot , mani nepamet sajūta, ka vienmēr ir dažu soļu attāluma no tā, lai sāktu ventilēt sūdus. Pilnīgi besī āra, tādi cilvēki, kas nav spējīgi atzīt savu vainu, bet vienmēr vaino citus. Resnais ir tik infantila būtne, ka atradis sev līdzvērtīgu būtni stulbeni, hihinatāju ar kāju nesaturēšanas sindromu, kura taisa kotletes pēc kuram ir caureja. Taukmens pats savu dzīvi ir sadirsis un Lieni ir dabūjis, ka karmu par saviem grēkiem. Un vispār par mēģināšanu papārliecināties uz Madaras rēķina viņš vispār pelnījis degt elles liesmās.
Un vispār es brīnos, kāpēc mūsu Ļenka neiet kopā uz dārziņu, tur attīstības līmenis ir līdzvērtīgs.
20.10.2023 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 5066
Reģ: 29.01.2009
Viņai dziļi sirdī riebjas atrasties Kivja ēnā, tāpēc viņa mirdzošām acīm tik izmisīgi skrien pat uz divām intervijām dienā, kur viņa VIENA ir uzaicināta. Savulaik viņa bija tā dīva, kas varēja vandīties pa saviesīgiem pasākumiem un intervijām, kamēr Ārens pelnīja naudu un nebija ieinteresēts tajos sabiedrības burziņos. Bet tagad abi divi viens par otru lielāks klauns. Bet piekrītu tam, kas te jau izskanēja- ja Lienei piedāvātu atgriezt veco spozmi ar noteikumu, ka jāšķiras no Kivja, Lieņuks nedomātu ne sekundi par labu Kivim
20.10.2023 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 7037
Reģ: 17.09.2009
Man vienīgajai paliek kauns skatoties to video kur citi dzied Tu tuvojies sev? 🙈🙈🙈🤣
20.10.2023 07:50 |
 
10 gadi
Reitings 2505
Reģ: 20.06.2013
Incognito @ 20.10.2023 01:28
Viņai dziļi sirdī riebjas atrasties Kivja ēnā, tāpēc viņa mirdzošām acīm tik izmisīgi skrien pat uz divām intervijām dienā, kur viņa VIENA ir uzaicināta. Savulaik viņa bija tā dīva, kas varēja vandīties pa saviesīgiem pasākumiem un intervijām, kamēr Ārens pelnīja naudu un nebija ieinteresēts tajos sabiedrības burziņos. Bet tagad abi divi viens par otru lielāks klauns. Bet piekrītu tam, kas te jau izskanēja- ja Lienei piedāvātu atgriezt veco spozmi ar noteikumu, ka jāšķiras no Kivja, Lieņuks nedomātu ne sekundi par labu Kivim
varbūt sekunditi tomēr pārdomātu, jo tur tomēr mauķelei būtu jāiet strādāt 😀tagad kā nebūt akmeņus graužot abi iztiek un madāmai nav jāpiepūlas, tik pēc pavēles janometas četrāpus,tas viņas vienīgais darbs
20.10.2023 08:05 |
 
Reitings 25326
Reģ: 21.10.2022
Ariete @ 20.10.2023 07:50
Man vienīgajai paliek kauns skatoties to video kur citi dzied Tu tuvojies sev? ????

,,lievenīšu fani,,
20.10.2023 08:06 |
 
Patīk
Reitings 19614
Reģ: 09.12.2015
Incognito @ 20.10.2023 01:28
Viņai dziļi sirdī riebjas atrasties Kivja ēnā, tāpēc viņa mirdzošām acīm tik izmisīgi skrien pat uz divām intervijām dienā, kur viņa VIENA ir uzaicināta. Savulaik viņa bija tā dīva, kas varēja vandīties pa saviesīgiem pasākumiem un intervijām, kamēr Ārens pelnīja naudu un nebija ieinteresēts tajos sabiedrības burziņos. Bet tagad abi divi viens par otru lielāks klauns. Bet piekrītu tam, kas te jau izskanēja- ja Lienei piedāvātu atgriezt veco spozmi ar noteikumu, ka jāšķiras no Kivja, Lieņuks nedomātu ne sekundi par labu Kivim

Es piekrītu, ka Leņķim, kā jau tipiskam narcisam, patīk pašai spīdēt un būt uzmanības centrā. Nereti pat izskatās, ka viņa konkurē ar Kivi - Lienīte ir tievāka, mazāk ēd, mazāk dzer, vairāk sporto, Lienīte nelamājas, zina gramatiku, labi mācījās, pārstāv neskaitāmas profesijas, tik daudz sasniegusi dzīvē. Skandina nemitīgi: es, es, es, man, man, man. Jo ne tikai Andris te ir krutais, ja?! 😅
Bet pamest tefteli - nē, to viņa nevar atļauties. Vienreiz jau apkakājās, skrienot pakaļ sapnim (Bulim), zaudēja ērto dzīvi ar ex vīru. Ja nu vienīgi uzrastos kāds stabils, turīgs ņēmējs, kas nodrošinātu laisku dzīvi un sabiedrības dāmas statusu, tad gan Kivis paliktu ar garu degunu. 100%.
20.10.2023 08:58 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Es sekoju līdzi vēl vienai ģimenei.Tur ģimene ar 4 bērniem,bet nav ne dzērāji neko.Laimīgi dzīvoja Slovēnijā,vecim sagribējās skaistu dzīvi un aizskrēja pie aktrises!Manikīri,pedikīri,zobi! Un tad sākās,jaunā sieva bijušo mobingoja kā vien varēja,alimentus nemaksāja.Cūkoja kā vien varēja! Bijusī beidzot ar bērniem aizbēga uz Ameriku,jo vairs nespēja izturēt.Nu jau gadu tur dzīvo,uzrakstīja grāmatu!Pirms 2 nedēļām izdeva,un jau klūst par bescelleru.Amazonē 1 vietā pārdošanas ziņā!Kur Lienes grāmata? Vēl nevar sarakstīt?
20.10.2023 09:51 |
 
Reitings 11688
Reģ: 19.09.2023
Nesāks strādāt gadījumā kaut ko TV? Viņiem nav ienākumi.
20.10.2023 09:55 |
 
Reitings 2046
Reģ: 25.06.2023
LilyLady @ 20.10.2023 08:58

Es piekrītu, ka Leņķim, kā jau tipiskam narcisam, patīk pašai spīdēt un būt uzmanības centrā. Nereti pat izskatās, ka viņa konkurē ar Kivi - Lienīte ir tievāka, mazāk ēd, mazāk dzer, vairāk sporto, Lienīte nelamājas, zina gramatiku, labi mācījās, pārstāv neskaitāmas profesijas, tik daudz sasniegusi dzīvē. Skandina nemitīgi: es, es, es, man, man, man. Jo ne tikai Andris te ir krutais, ja?! ?
Bet pamest tefteli - nē, to viņa nevar atļauties. Vienreiz jau apkakājās, skrienot pakaļ sapnim (Bulim), zaudēja ērto dzīvi ar ex vīru. Ja nu vienīgi uzrastos kāds stabils, turīgs ņēmējs, kas nodrošinātu laisku dzīvi un sabiedrības dāmas statusu, tad gan Kivis paliktu ar garu degunu. 100%.

Jā, tas es un man ir regulāri. Katrā storijā, kur kivičs kaut ko stāsta, VIENMĒR, beigās tiks piemetināts - a es gan, a man gan..
Bet diemžēl, ja viņa liktu storijus un bildes tikai ar sevi, cilvēki aizmirstu, ka viņa ir pasaulslavenā dziedātāja sieva. Tāpēc vien atliek 3minutes filmēt bezsakarīgu, šļupstošu vāvuļošanu, lai tik beigās pateiktu savas nesvarīgās pieckapeikas.
20.10.2023 09:57 |
 
Reitings 2046
Reģ: 25.06.2023
Kur Lienes grāmata? Vēl nevar sarakstīt?

Vai tad tu neredzi, cik viņai saspringta un aizņemta ikdiena ir? Knapi paspēj matus izžāvēt, kur nu vēl nobeigt un izdot grāmatu.
20.10.2023 09:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)