KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
LabaDabaDa @ 26.09.2023 16:03
Manā skatījumā Ļenoks ir reāla spēka sieva. Es jau pēc divām pjankas dienām būtu morgā vai reanimācijā, bet viņai pēc piecām ir tikai "Rudens vājums".

Viņai, tak pa šiem intensīvas pjankas gadiem, tāda imunitāte ir izveidojusies, ka pudeli medicīnisko šņabi izdzeru, īsā laikā un vēl atkārtot paprasītu . Pēc šī visa viņai būtu rudens vājums vai estētika. 😂
28.09.2023 00:44 |
 
10 gadi
Reitings 5300
Reģ: 05.08.2013
sakuraszarins @ 28.09.2023 00:44

Viņai, tak pa šiem intensīvas pjankas gadiem, tāda imunitāte ir izveidojusies, ka pudeli medicīnisko šņabi izdzeru, īsā laikā un vēl atkārtot paprasītu . Pēc šī visa viņai būtu rudens vājums vai estētika. ?

i neprasītu ne zapivonu, ne zakusku! :D
Artrīts, menisks, pavasara alerģija, vasaras alerģija, rudens alerģija, paprikas alerģija, alus alerģija.. bled ko piemirsu gan jau
28.09.2023 00:57 |
 
Reitings 4973
Reģ: 01.04.2023
SantaBarbara @ 27.09.2023 22:38

Cik Lienei padomju laikos bija gadi? Kadi 17-20 ne?
No kā vina cieta diez? No tā,ka skolas laikā rudení bija jāiet talkā???

Viņa ir dzimusi 1980., tad nu skaitiet, cik viņai bija gadi “Padomju laikos” un cik tieši viņa tos “pieredzējusi”.
Jēziņ, Ļenka atkal tantojas. Sataisījusies un mēģina tēlot baigo jaunuli, bet runasveidā un attieksmē kā absolūts tantuks.
28.09.2023 01:49 |
 
Reitings 448
Reģ: 21.09.2023
Lieņuks, lielā gramatikas, pareizrakatības speciāliste 😅🥹. Ir tāda lieta kā divdabja teiciens, komatiņš jāliek 😅. (Runāju par viņas vājuma/grāmatas storiju) Meitenes, es pati, protams, daudz kļūdas pieļauju rakstot, bet, ja cilvēks sevi pozicionē kā spečuku - tad pieļautās kļūdas acīs baigi krīt 😅
28.09.2023 02:08 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Pagājušās SFB sezonas beigās Lieņuks katru otro dienu tusēja ar Kerkiru, lai tik kamerās parādītos.
Tagad, cik saprotams, netika ielūgta uz baļļuku, lai gan piedalījās arī kopīgs draugs un Mia.
Nav vairs redzēts, ka ar tik lielu regularitāti ciemotos pie Kerkiras.
Te jau rodas jautājums - no kura puses tā draudzība ir aprēķins.
Nez, es domāju, ka Graudiņi gan jau saprot, kas notiek ar Kivičiem. Edgars jau nu noteikti. Tā draudzība jau laika dēļ Kerkiras tieši ir.
Viņi taču redz, kas notiek ar Miu.
28.09.2023 07:23 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Njaaa, baigā mātīte! 5 dienas nodzērušies pa UK un nav ne ar vārdu ne zilbi pieminējusi, ka viņai Mia pietrūktu. Ja rubītu influencēšanu, tad vismaz notēlotu satikšanās prieku un atrādītu IG. Bet nea, Ļenkas spējas ir tikai un vienīgi sava mini cīsiņa sargāšana. Tas tik traki vispār, ka tai sievietei reāli prāts neko citu nav spējīgs apstrādāt.
Par Graudiniem ļoti interesanti, pārgājusi iknedēļas ciemošanās. Iepriekš tak katru 7dienu pēc lievenīšiem brauca pie Graudiņiem pierīties. Un tipiski Kivičiem - ja ir tēma, kur paši vainīgi, tad abi klusē un ir zemāki par zāli.
28.09.2023 08:03 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Jā, bet interesanti, ka Liene vēl ar gariem zobiem tika izguldīta uz dīvāna (es gan atceros, ka toreiz Mia kaut bija ciemos uz tā dīvāna nebija, nevaru iedomāties ciemos negulēt blakus savam mazajam bērnam), bet Kivis vispār tur nav bijis, nav nemaz ļauts viņam tur rādīties laikam. Liene jau arī tikai to vienu reizi, kad abi laikam bija saplûkušies. Kur bērniņš ir tagad vispār nav skaidrs un vēl mazāk skaidrs kā var paņemt dienu prom no visa, ja ir mazs bērns mājās, es knapi uz poda dabūju laiku prom no visa un tad ne vienmēr 😄
Es vēl aizgāju paskatīties - kafija gultā nemaz nav ielikta, tikai grāmatas bilde, gan jau no vājuma nav vēl palagu uzlikusi, pilnīgi pretīgi domāt kāds tas matracis ir sasvīdis.
Bet vispār es nācu pateikt, ka Madara kosmiski atkal priekšā - Liene dižā Mum of 4 (nu jau gan noņēmusi, laikam kauns palika beidzot), bet Madara reklamē Bosch Mum5 😄
28.09.2023 08:10 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
AnnnaMannna @ 27.09.2023 18:03
Lienei ir parādījusies ļoti nopietna konkurente cīņā par stilīgākās meitenes titulu: https://jauns.lv/raksts/izklaide/577967-miljonara-jana-zuzana-jauna-milota-zilbina-ar-dargiem-zimoliem-somina-par-2600-dolariem
Vienīgais par šīs sievietes somiņas cenu es ticu, ņemot vērā, ka kavalierim ir nauda.

Ārprāts 🤣🤣🤣 Lienei būs nopietni jāpacenšas, lai šito pārspētu, te vēl lielāki putni galvā.
28.09.2023 08:19 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Zuzāna mīļotā ar feikiem noteikti nestaigā, bet nu vienalga drausmīgs skats! Vienkārši cjap-ljap savilkts un aidā!
28.09.2023 08:34 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Ja tagad paskatās Graudiņas storijus,tad it kā saprotams kādēļ īsti Kiviči tur nav gaidāmi.Pie Kerkira's regulāri atbrauc klienti,vai tiek rīkoti dažādi tušiņi kuros ir normāli cilvēki.Tikko bija ciemos Chogan komandas meitenes.Ļoti šaubos ka Kerkirai ir vēlme ka apkārt elso un par vēdera izejām runā Kivičs un hihina Liene.Un norij cienastu,kas domāts meitenēm.Kā viņa teica,šī esot viņas sapņu māja,un diez vai viņai ir vēlme pakāst viņu atkal dēļ pajoļiem.
28.09.2023 08:43 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
nutak @ 28.09.2023 08:10
Jā, bet interesanti, ka Liene vēl ar gariem zobiem tika izguldīta uz dīvāna (es gan atceros, ka toreiz Mia kaut bija ciemos uz tā dīvāna nebija, nevaru iedomāties ciemos negulēt blakus savam mazajam bērnam), bet Kivis vispār tur nav bijis, nav nemaz ļauts viņam tur rādīties laikam. Liene jau arī tikai to vienu reizi, kad abi laikam bija saplûkušies. Kur bērniņš ir tagad vispār nav skaidrs un vēl mazāk skaidrs kā var paņemt dienu prom no visa, ja ir mazs bērns mājās, es knapi uz poda dabūju laiku prom no visa un tad ne vienmēr ?
Es vēl aizgāju paskatīties - kafija gultā nemaz nav ielikta, tikai grāmatas bilde, gan jau no vājuma nav vēl palagu uzlikusi, pilnīgi pretīgi domāt kāds tas matracis ir sasvīdis.
Bet vispār es nācu pateikt, ka Madara kosmiski atkal priekšā - Liene dižā Mum of 4 (nu jau gan noņēmusi, laikam kauns palika beidzot), bet Madara reklamē Bosch Mum5 ?
Pašā sākumā Kivis bija,vēl sēdēja un blēja pie tā kamīna.Vai arī kaut kāda fotosesija bija.Pašiem tak nav kur nobildēties.
28.09.2023 08:47 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Nu vai arī mēs te naivi ceļam Kerkiru debesīs un viņa apzināti gāja uz to, lai caur Kivām iegūtu lielāku popularitāti un gorītos TV un labāk tirgotu savus pulverus.
Es nez, bet skaidrs ir tas, ka "lielā draudzība" ir beigusies, tāpat kā "lielā mīla" ir beigusies.
28.09.2023 08:49 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Knabsab @ 28.09.2023 08:49
Nu vai arī mēs te naivi ceļam Kerkiru debesīs un viņa apzināti gāja uz to, lai caur Kivām iegūtu lielāku popularitāti un gorītos TV un labāk tirgotu savus pulverus.
Es nez, bet skaidrs ir tas, ka "lielā draudzība" ir beigusies, tāpat kā "lielā mīla" ir beigusies.

Nu tā vai citādi, Kerkira savu ir atstrādājusi ar uzviju un nopelnijusi savu vietu slavas saulītē, jo uz svētkiem Kivičus ir barojusi, mazo Miu pieskatījusi (labi, jautājums viņa vai meitas, bet fakts, ka pie viņiem Mia ir aprūpēta labāk kā pie pašas vecākiem). Tur viņa ir pārpārēm to draudzību viena nesusi, tā, ka šobrīd jau viņa drīzāk Kiviču reitingu paceļ, nevis otrādi.
Vispār interesanti, kas tur īsti notika, jo vai tad nebija plānots, ka Kivičs tajā pasākumā uzstāsies, kur tās dārgās biļetes? Vai nu šis paprasīja tādu honorāru, ka Kerkira tiešām atvērās acis, ka šim kauns nav iedalīts, ņemot vērā cik viņa kā aukle un kafejnīca viņiem izmaksātu, plus vienīgā reālā reklāma viņam būtu. Nu vai arī sadarbības partneri pateica, ka negrib to blēšanu un tusnis nevis normāli saprata, ka draudzenei tomēr pasākums svarīgāks kā šoreiz ar viņu tusēt un dot viņam darbu. Bet nu - ne kāda dāvaniņa par Mias pieskatīšanu, pat ne cepumu kaste, ne vairs lielās draudzeņu kopbildes. Kaut kas tiešām tur noticis un Liene šobrīd neventilēs, jo nevar atļauties aukli pazaudēt un Kerkirai, man liekas, tomēr kaut cik vairāk takta sajūtas.
28.09.2023 09:00 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
MeltedCheese @ 28.09.2023 08:34
Zuzāna mīļotā ar feikiem noteikti nestaigā, bet nu vienalga drausmīgs skats! Vienkārši cjap-ljap savilkts un aidā!
Tas gan, pabriesmīgs skats. Būtu uzvilkusi parastu kostīmiņu no Zaras, izmazgājusi matus, būtu daudz jēdzīgāk...Ir cilvēki, kas vienkārši neprot iznest drēbes.
28.09.2023 09:01 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
LuckyStrike @ 28.09.2023 09:01
Tas gan, pabriesmīgs skats. Būtu uzvilkusi parastu kostīmiņu no Zaras, izmazgājusi matus, būtu daudz jēdzīgāk...Ir cilvēki, kas vienkārši neprot iznest drēbes.

Nu labi, gaumes izjūta nav visiem dota un pretēji teicienam par to strīdas vairāk kā par jebko citu, bet salīdzināt tāpat nevar, jo šī dāma, vienalga cik gaumīgi vai ne, tomēr iet uz smalkiem pasākumiem, apgrozās sabiedrībā un vismaz netēlo, ka var atļauties brendus, kamēr reāli nevar pat apenes sev nopirkt uz akciju 3 pa 12.
28.09.2023 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 11041
Reģ: 15.03.2012
Bet, skat, kāds upuris Lienei jānes reklāmas dēļ 🙈 fantastiski dzīvīgie mati jāsausina ar fēnu un, kā izskatās, tūlīt vēl arī dedzinās ar taisnotāju 😱
28.09.2023 09:17 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
HiacinteBurkaa @ 28.09.2023 08:19

Ārprāts ??? Lienei būs nopietni jāpacenšas, lai šito pārspētu, te vēl lielāki putni galvā.

piķis neiedod gaumi un māku kombinēt. Ja man būtu nauda somiņām tādās cenās, man drēbes pirktu un kombinētu stilists.
28.09.2023 09:18 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
nutak @ 28.09.2023 09:05

Nu labi, gaumes izjūta nav visiem dota un pretēji teicienam par to strīdas vairāk kā par jebko citu, bet salīdzināt tāpat nevar, jo šī dāma, vienalga cik gaumīgi vai ne, tomēr iet uz smalkiem pasākumiem, apgrozās sabiedrībā un vismaz netēlo, ka var atļauties brendus, kamēr reāli nevar pat apenes sev nopirkt uz akciju 3 pa 12.

Loģiski, ka daudz labāk, ja tās ir oriģinālas preces, nevis cilvēks nopērk viltotas. Tādā kategorijā to sievieti un Lieni šobrīd nevar salīdzināt.
Bet apģērba salikums tik traks, ka uzreiz Liene nāk prātā. Interesanti, vai Lienei šis skaitītos kā old money.😀
28.09.2023 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Tas pasākums, kur iepriekš Kerkira minēja, ka resnais varētu dziedāt jau bija? Neesmu piefiksējusi.
Bet nu, ir, ir atsalums lielajām sirdsdraudzenēm. Varbūt Kerkirai vnk nav laika. Liene jau neko pa dienu nedara. Kerkira tomēr par bērniem un vīru rūpējas, vāc māju un savus zvērus, bīda to savu Čoganu. Moš viņai nav laika vnk ar rudens vājuma mocīto sliņķi katru otro dienu tusēties.
Vai arī pēc pagājušās sezonas un tām sērijām, kur abi alkaši bija, Graudiņš Kerkirai pateica, ka turpmāk šitādu huiņu vairs nedrīkst atkārtot un šitos uz viesībām ciemos vairs neaicinās. Man vnk liekas, ka viņa tāda naivi labdabīga, bet viņam tāds skarbāks un skaidrāks skatījums uz lietām.
Vienīgi, stulbi, ka aizskrēja toreiz ar lielo draudzeni tos tetovējumus taisīt - lielajai draudzībai par godu. Nu nevajag matching tattoos ar cilvēkiem, ar kuriem tiešām nav dziļa vai ilga draudzība.
28.09.2023 09:20 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
melna_aronija @ 28.09.2023 09:20
Tas pasākums, kur iepriekš Kerkira minēja, ka resnais varētu dziedāt jau bija? Neesmu piefiksējusi.
Bet nu, ir, ir atsalums lielajām sirdsdraudzenēm. Varbūt Kerkirai vnk nav laika. Liene jau neko pa dienu nedara. Kerkira tomēr par bērniem un vīru rūpējas, vāc māju un savus zvērus, bīda to savu Čoganu. Moš viņai nav laika vnk ar rudens vājuma mocīto sliņķi katru otro dienu tusēties.
Vai arī pēc pagājušās sezonas un tām sērijām, kur abi alkaši bija, Graudiņš Kerkirai pateica, ka turpmāk šitādu huiņu vairs nedrīkst atkārtot un šitos uz viesībām ciemos vairs neaicinās. Man vnk liekas, ka viņa tāda naivi labdabīga, bet viņam tāds skarbāks un skaidrāks skatījums uz lietām.
Vienīgi, stulbi, ka aizskrēja toreiz ar lielo draudzeni tos tetovējumus taisīt - lielajai draudzībai par godu. Nu nevajag matching tattoos ar cilvēkiem, ar kuriem tiešām nav dziļa vai ilga draudzība.

Kādi viņām tetovējumi? To palaidu garām. 😀
28.09.2023 09:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits