KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Dzintriņa @ 27.09.2023 09:23
kā ar jauno iPhone var šitik nekvalitatīvi nobildēt? Es Laikam kaut ko nesaprot I ?‍♀️?

Uz kameras noteikti ir speķa kārta, citādāk jau filtri vairs neķer to alkonautu sejas.
27.09.2023 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Pilsētiņa *facepalm*
Diženā žurnāliste nav pat pārbaudījusi faktus par Emiju, kuras mūziku tā dievinot :D.
27.09.2023 09:28 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Oj! Es ar prieku skatos uz to kā Krunka Ļenka izgāžas faktos un nosaukumos, nu nestrādā tur smadzene uz visiem 100, mēs jau sen to zinām un viņa aizvien aktīvāk to izrāda.
Bet nu seja viņai ir ārprāts... tur vienā bildē no Camdentown pousta zem brillēm uz deguna tāds raganas bumbulis izspiedies 🙈 trakums, kà var tā sabojāt sev ģīmi... bez alkohola detoksa vismaz gada garumā, viņai nav iespēju uzlabot savu izskatu.
27.09.2023 09:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Knabsab @ 27.09.2023 09:57
Oj! Es ar prieku skatos uz to kā Krunka Ļenka izgāžas faktos un nosaukumos, nu nestrādā tur smadzene uz visiem 100, mēs jau sen to zinām un viņa aizvien aktīvāk to izrāda.
Bet nu seja viņai ir ārprāts... tur vienā bildē no Camdentown pousta zem brillēm uz deguna tāds raganas bumbulis izspiedies ? trakums, kà var tā sabojāt sev ģīmi... bez alkohola detoksa vismaz gada garumā, viņai nav iespēju uzlabot savu izskatu.

Es arī to bumbuli pamanīju, vājprāts. Nav ne jausmas, kā var ieskatīties spogulī un nepadomāt "Hmm, kaut kas nav kārtībā".
27.09.2023 10:13 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Minelūše @ 27.09.2023 10:13

Es arī to bumbuli pamanīju, vājprāts. Nav ne jausmas, kā var ieskatīties spogulī un nepadomāt "Hmm, kaut kas nav kārtībā".

Vai ne? Un ja viņa domā, ka visām citām sievietēm kkas līdzīgs notiek, jo vnk iespiežas saules brilles, man viņu ir jāapbēdina. Ar dabīgām sejām tā nenotiek.
Man bija viena paziņa, kas spricēja botoksu pierē no agras jaunības migrēnas ārstēšanai. Pēc padsmit gadiem, tur jāšpricē aizvien lielāks apjoms iekšā. Viņa pati smējās, ka piere ir kā želeja, kur iespiežot pirkstu, paliek bedre uz mirkli. Bet nu tas bija veselības nolūkos... Ļenka jau domā, ka kko sašpricēs un būs mūžīgi jauna, lai gan ir panākusi tieši pretējo efektu.
Viņai vnk ir jābeidz dzert un jānoņem tie kāpuri no acīm un uzreiz būs labāks skats.
27.09.2023 10:21 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2023
Knabsab @ 27.09.2023 09:57
Oj! Es ar prieku skatos uz to kā Krunka Ļenka izgāžas faktos un nosaukumos, nu nestrādā tur smadzene uz visiem 100, mēs jau sen to zinām un viņa aizvien aktīvāk to izrāda.
Bet nu seja viņai ir ārprāts... tur vienā bildē no Camdentown pousta zem brillēm uz deguna tāds raganas bumbulis izspiedies ? trakums, kà var tā sabojāt sev ģīmi... bez alkohola detoksa vismaz gada garumā, viņai nav iespēju uzlabot savu izskatu.

Tur nav tikai 1 bumbulis, bet gan pat vairāki. Pievelkot tuvāk skats ir drausmīgs.
Visdrīzāk Lienīte nemāk Iphone iestatījumos vispār saprast kā filtrus uzlikt.
27.09.2023 11:07 |
 
Reitings 4973
Reģ: 01.04.2023
Vai ne? Un ja viņa domā, ka visām citām sievietēm kkas līdzīgs notiek, jo vnk iespiežas saules brilles, man viņu ir jāapbēdina. Ar dabīgām sejām tā nenotiek.
Man bija viena paziņa, kas spricēja botoksu pierē no agras jaunības migrēnas ārstēšanai. Pēc padsmit gadiem, tur jāšpricē aizvien lielāks apjoms iekšā. Viņa pati smējās, ka piere ir kā želeja, kur iespiežot pirkstu, paliek bedre uz mirkli. Bet nu tas bija veselības nolūkos... Ļenka jau domā, ka kko sašpricēs un būs mūžīgi jauna, lai gan ir panākusi tieši pretējo efektu.
Viņai vnk ir jābeidz dzert un jānoņem tie kāpuri no acīm un uzreiz būs labāks skats

Viņai gadījumā nav bijis lauzts deguns kaut kad iepriekš?
Paga, šas tūlīt Lieņuks piedomās klāt sev arī migrēnu! Kad tauta/portāli sāks šūmēties par viņas sabojāto seju, tad Ļenka raudās krokodila asaras, kādi visi ļauni pret viņu un viņa taču to darījusi medicīnisku iemeslu dēļ utjpr.
27.09.2023 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
Tuana @ 27.09.2023 11:13

Viņai gadījumā nav bijis lauzts deguns kaut kad iepriekš?
Paga, šas tūlīt Lieņuks piedomās klāt sev arī migrēnu! Kad tauta/portāli sāks šūmēties par viņas sabojāto seju, tad Ļenka raudās krokodila asaras, kādi visi ļauni pret viņu un viņa taču to darījusi medicīnisku iemeslu dēļ utjpr.
ir ir kucei bijis lauzts deguns, 2019. gadā, kad beloveds iedeva ar maku pa tauri, salauza arī degunu
27.09.2023 11:17 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
qwe @ 27.09.2023 11:17
ir ir kucei bijis lauzts deguns, 2019. gadā, kad beloveds iedeva ar maku pa tauri, salauza arī degunu

Nē, nē, tas viņai no profesionālās dejošanas 7 gadu vecumā un tenisa 😂
27.09.2023 11:22 |
 
Reitings 4881
Reģ: 19.09.2016
Knabsab @ 27.09.2023 10:21

Vai ne? Un ja viņa domā, ka visām citām sievietēm kkas līdzīgs notiek, jo vnk iespiežas saules brilles, man viņu ir jāapbēdina. Ar dabīgām sejām tā nenotiek.
Man bija viena paziņa, kas spricēja botoksu pierē no agras jaunības migrēnas ārstēšanai. Pēc padsmit gadiem, tur jāšpricē aizvien lielāks apjoms iekšā. Viņa pati smējās, ka piere ir kā želeja, kur iespiežot pirkstu, paliek bedre uz mirkli. Bet nu tas bija veselības nolūkos... Ļenka jau domā, ka kko sašpricēs un būs mūžīgi jauna, lai gan ir panākusi tieši pretējo efektu.
Viņai vnk ir jābeidz dzert un jānoņem tie kāpuri no acīm un uzreiz būs labāks skats.

Grūti noticēt par to paziņu, jo no botoksa nevajadzētu būt tādam efektam. Viņa gadījumā nebija fillerus domājusi?
27.09.2023 11:29 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Nav_vispar @ 27.09.2023 11:29

Grūti noticēt par to paziņu, jo no botoksa nevajadzētu būt tādam efektam. Viņa gadījumā nebija fillerus domājusi?

Nu mēs abas esam 40+ gadnieces, viņa špricè pieri no kādu 23 gadu vecuma. Cik es saprotu, ar laiku ir jāievada lielāks daudzums, jo tie muskuļi tur kļūst vāji. Uz aci jau neko viņai nevareja redzēt, normāla gluda piere. Pati viņa tikai teica, ka pieskaroties esot tā želejas sajūta.
Krunku Ļenkai bumbuļi un rievas radušies kko mēģinot "labot" bet sanāk vel sliktāk 😂😂😂
27.09.2023 11:48 |
 
Reitings 3801
Reģ: 30.01.2022
HiacinteBurkaa @ 26.09.2023 22:03

Vai tajā piekabē, kurā pārvadā zirgus.

Kā es zviedzu (pun intended) 🤣🤣🤣🤣 Ļoti spilgti iztēlojos braucienu pa Jūrmalas šoseju, priekšā Kivis zirgu piekabē tiek vests no Dubultu pludmales uz mājām, mazās ačteles glūn pa spraugām, nosvīdis, aplipis ar salmiem 💖
27.09.2023 12:01 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Linus @ 27.09.2023 12:01

Kā es zviedzu (pun intended) ???? Ļoti spilgti iztēlojos braucienu pa Jūrmalas šoseju, priekšā Kivis zirgu piekabē tiek vests no Dubultu pludmales uz mājām, mazās ačteles glūn pa spraugām, nosvīdis, aplipis ar salmiem ?
Un, siekalām šķīstot, neganti lādās!
27.09.2023 12:16 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Minelūše @ 27.09.2023 10:13

Es arī to bumbuli pamanīju, vājprāts. Nav ne jausmas, kā var ieskatīties spogulī un nepadomāt "Hmm, kaut kas nav kārtībā".

Gan jau pamana. Tikai naudas nav salabot. Staigājoša antireklāma tam kiss of the lips kaktu kantorim. Uz vecumu seja nošļūk dabīgas gravitācijas rezultātā. Viņai tur vēl sašļūk viss sašpricētais. Plus vēl, ja ūdeni nedzer pietiekamā daudzumā un dzer nenormālā daudzumā alkoholu, tad tur nekas spīdošs vispār nevar nekad būt ilglaicīgi. Alkohola sekas arī aizšpricēt nav iespējams. Tas vēl vairāk izceļ. Un māc šaubas, ka viņa to biezo pūderkrēma kārtu katru reizi arī pirms nakts notīra. Tad tur ir nākamā problēma ar ādas stāvokli. Bet viņa varētu savākties, ja būtu nauda par ko to izdarīt, koptu sevi, attīrītu ādu regulāri, sāktu dzert ūdeni, pārtrauktu dzert alkoholu, necepinātos saulē utt. Bet ar viņas belovedu pie sāniem tas nespīd.
27.09.2023 12:46 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
Ļenkai ir kaut kāds fetišs sev izgudrot alerģijas- pavasara, paprikas, alus utt, kuras visas pēc tam izgāžas, tāpat, kā visas slimošanas, kaites, kuras brīnumaini pāriet😀 nu kur var viens cilvēks tā mepot, bet pat necensties būt konsekvents, viņas iq nedavelk un domā, ka visi citi apkārt tikpat stulbi un īsu atmiņu. Viņas vienīgā fiziskā kaite ir poha, pat baznīcā utt un Tefteļa ceļojuma bildes ir kriminālas, kas tie par melnajiem caurumiem acu vietā, pārblurotajiem pleķiem sejas vietā, seksti utt😂😂😂 un ja Ļenka vēl kaut ko no sevis storijos mēģināja notēlot Pelmenis visu izlicis, kā uz delnas- rajons, kurā var dabūt “visu ko” aka feikus un narkotikas un alus, kas plūdis straumēm aka pudeles somā un nodzertais reiss , tās aizlietās acis pasaka visu😀 domā baigais rockstārs un bohēmists, bet realitātē nodzerts bomžpārītis, kurus neciena neviens. Nožēlojami😀😀😀
27.09.2023 12:51 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
aauuu @ 27.09.2023 12:46

Gan jau pamana. Tikai naudas nav salabot. Staigājoša antireklāma tam kiss of the lips kaktu kantorim. Uz vecumu seja nošļūk dabīgas gravitācijas rezultātā. Viņai tur vēl sašļūk viss sašpricētais. Plus vēl, ja ūdeni nedzer pietiekamā daudzumā un dzer nenormālā daudzumā alkoholu, tad tur nekas spīdošs vispār nevar nekad būt ilglaicīgi. Alkohola sekas arī aizšpricēt nav iespējams. Tas vēl vairāk izceļ. Un māc šaubas, ka viņa to biezo pūderkrēma kārtu katru reizi arī pirms nakts notīra. Tad tur ir nākamā problēma ar ādas stāvokli. Bet viņa varētu savākties, ja būtu nauda par ko to izdarīt, koptu sevi, attīrītu ādu regulāri, sāktu dzert ūdeni, pārtrauktu dzert alkoholu, necepinātos saulē utt. Bet ar viņas belovedu pie sāniem tas nespīd.
no alko rodas tūska un ja špricē tad tūska tikai pastiprināsies un efekts būs pretējs, to jebkurš dermtologs pateiks, ka šprices un alko ir nē nē nē, un ja grib uzlabot seju, tad tas jādara pie profesionāļiem, pie ārstiem un jā, grumbiņas var izlīdzināt, bet ne jau sejas nekopšanu, lētas kosmetikas tonnu, ko nenoņem, ūdens nedzeršanu, badošanos, alko lietošanu utt grumbu nebūs, bet būs uzblīdis ģīmis ar krāteriem, nelīdzenumiem, atūdeņotu nekoptu ādu utt tad jau labāk mīmiskas grumbiņas, bet svaiga āda ar veselīgu toni un mirdzumu . Duras kas dura viņa ir.
27.09.2023 12:58 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Es šajā sakarā arī domāju par Kiviču, kurš runāja par “korpulentajiem” cīkstoņiem. Man vīrs arī kačā musīšus un es varu pateikt, ka viņš, pat sakot uz kalsnas miesasbūves bāzes nerij burgerus un kebabus. Protams, jāēd ir kalorijām bagāts èdiens, bet kvalitatīvs - steiks, olas (bet biežāk pat kaut kādā banānu smoothie jēlas, lai vairāk salien iekšā, noteikti, ne ceptas rapšu eļļā), dārzeņi, rieksti un to produkti, piens utt. Neviens sevi cienošs cilvēks, kas ir spēcīgs, neliek sevī burgerus, par alkoholu vispār nerunājot. Un pat ne muskuļu kalns, bet vienkārši vesels cilvēks. Un attaisnojumus arī nevajag meklēt, mans sāka, kad bebis bija mazs - veda uz parku staigāt, kad mazais aizmiga, tad kačājās pie dzelžiem turpat parkā. Tur sanāk gan kardio, raitā solī līdz parkam un atpakaļ, gan muskuļus trenēt. Tāpat - ja parēķina cik aiziet nauda picās un aliņos, tad pilnīgi mierīgi var steiku, olas un riekstus atļauties. Bet Kivis pat Londonā kaut vienu muzeju nav spējīgs izstaigāt. Un vēl, ieteiktu viņam palasīt, kas ar tiem pavisam resnajiem sportistiem, kas ēd arī kebabus, notiek, kad viņi pārtrauc disciplinēti trenēties. Tas lūk ar viņu notiek jau šobrīd - dupsis atsities kā pampers būtu uzvilkts, elpa trūkst pat raitā solī ejot, mati krīt ārā… Un balss arī kapitāli nodzerta. Tā nav bohēma, tā ir nevīžība un slinkums. Abi dzīvo delūzijās, ka mūžam jauni, bet reāli pat ar filtriem un speķainu kameru redz, ka cilvēki ir sevi nolaiduši līdz nejēgai. Sportiskais rokstārs un skaistumkaraliene.
27.09.2023 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 11041
Reģ: 15.03.2012
Kivičam tā bilde ar lūpām tūtiņā, nu kurš normāls vecis tā dara? 😄 es, piemēram, savu vīrieti pat iztēloties nevaru, ka viņš tā kaut vai ākstoties darītu, bet Kivičam ir kaut kāda tieksmīte 😄
27.09.2023 13:54 |
 
Reitings 8171
Reģ: 16.02.2021
Andrim vēl ir tas šovs STV vai bija tikai dažas sērijas un šo izmeta?
27.09.2023 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 5067
Reģ: 29.01.2009
Krizdole @ 27.09.2023 13:54
Kivičam tā bilde ar lūpām tūtiņā, nu kurš normāls vecis tā dara? ? es, piemēram, savu vīrieti pat iztēloties nevaru, ka viņš tā kaut vai ākstoties darītu, bet Kivičam ir kaut kāda tieksmīte ?

Jaunākos gados tā ap 25 biju kopā ar čali, kurš mūždien bildēs taisīja kaut kādas stulbas grimases kā klauns, ieskaitot tās lūpiņas, jēziņ kā es to nevarēju izturēt 😃 tagad gan nevienu normālu vīrieti pēc 40 neesmu redzējusi taisām grimases bildēs. Bet kopumā tas nāk no cilvēka kompleksiem, jo viņam bildēs nepatīk viņa paša seja normālā miera stāvoklī. Kivis šobrīd kapitāli kompleksē par savu izskatu
27.09.2023 15:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits