KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
kuranavliene @ 15.09.2023 12:34
Izskatās ka te viena neprot lasīt!Kur es ko minēju tieši par skolu?Ballītēs cilvēki atnāk iedzert,padejot un patrakot.Ja tev tādā vietā,liekas normāli 3gadīgs bērns,tad šķiet ka tieši tu esi slima!

Vai tagad sarunas par tiem citiem lievenīšiem bāros nakts laikā? Nē, saruna tagad tieši par to, ka viņu pasauca uzstāties skolotājas. Ak dievs, kādas šausmas, Kiviču pasauca dziedāt bērniem skolā. Un? Iemācies pati saprast kontekstu un nemest visu vienā katlā.
15.09.2023 12:37 |
 
Reitings 575
Reģ: 28.05.2015
Kalnos atplīsa,parādijās fioanaa! Fioanaa,uztaisi lūdzu Kiviču pielūgsmes grupu! Neviens tak neliedz!Un atbalstat bērna staipīšanu,kviekšanu un bijušās aplikšanu!
15.09.2023 12:41 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Skaistsceļš @ 15.09.2023 12:41
Kalnos atplīsa,parādijās fioanaa! Fioanaa,uztaisi lūdzu Kiviču pielūgsmes grupu! Neviens tak neliedz!Un atbalstat bērna staipīšanu,kviekšanu un bijušās aplikšanu!

Iemācies lasīt un saprast uzrakstītā jēgu. Neesmu ne fane, ne sawļe, man arī derdzas viņu privātās dzīves neglītumi un pretrunas, bet es netaisos tāpēc savu antipātiju attiecināt uz viņa "maizi".
15.09.2023 12:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
fioanaa @ 15.09.2023 12:43

Iemācies lasīt un saprast uzrakstītā jēgu. Neesmu ne fane, ne sawļe, man arī derdzas viņu privātās dzīves neglītumi un pretrunas, bet es netaisos tāpēc savu antipātiju attiecināt uz viņa "maizi".
Cilvēki citos redz to kas ir viņi paši. Par dažām te viss skaidrs. Tāpēc bloķēju un verbālo caureju nelasu. Neņem galvā tādas .
15.09.2023 12:46 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Nesaprotu, lai taču taisa augšā Kiviču fanes savu grupu un miers. 24/7 365 var slavināt un pielūgt.
Es apsolu, tur neko nerakstīt, vnk lieciet te mieru!
15.09.2023 13:04 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Kalnos @ 15.09.2023 12:46
Cilvēki citos redz to kas ir viņi paši. Par dažām te viss skaidrs. Tāpēc bloķēju un verbālo caureju nelasu. Neņem galvā tādas .
Nelasi? Tavas aktivitātes te liecina par pretējo!😂😂😂Lien lasa,bet bļauj,es nelasu!Toč ar galvu bēda.🤔
15.09.2023 13:17 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Kalnos @ 15.09.2023 00:29
Oldzīti aicina. A viņa precējās ar vīrieti kurš pameta tobrīdējo dzīvesbiedri pēdējos grutniecibas menesos un vel abi viņu nolamaja.
Aisha izjauca gimeni, stāvokli ar trešo vai kuro bērnu sieva bija tam.mūziķim.
Tā var ilgi un dikt turpinat par 90% LV mūziku deputātu,politiku,slavenību .
Daudzi arī sit sievas,apdirs ,dzer,lieto narkotikas .
LABRIT ,JŪS NO MĒNESS VAI?

Nesalīdzinam nesalīdzināmo. Šīs grupas galvenie varoņi DIVUS gadus pielietoja PUBLISKU psiholoģisko teroru pret bērnu mammu Madaru. Apsaukājot, apvainojot, pazemojot, rakstot neglītumus. Un turpina to darīt. Ko mēs secinām? Viņiem abiem ir pilnīgi vienalga kā jūtas pašu miesīgie bērni, publiski viņu vecākus apsaukājot GADIEM!!!!!
15.09.2023 13:28 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
fioanaa @ 15.09.2023 12:43

Iemācies lasīt un saprast uzrakstītā jēgu. Neesmu ne fane, ne sawļe, man arī derdzas viņu privātās dzīves neglītumi un pretrunas, bet es netaisos tāpēc savu antipātiju attiecināt uz viņa "maizi".

Droši turpini ar savu nodokļu naudu uzturēt viņu bērnus, lai Kivis var tā vietā labāk nopirkt sev “šķidro maizīti”. Maizes darbs, zinies. Ja es būtu mamma kādam no šiem bērniem, es arī negribētu, ka naudu, ko skolas fondam dodu zīmuļiem vai sienas krāsām, tā vietā dāļā aploksnēs, lai kāds, kas bez manas atļaujas saviem 17k heiteriem izliek mana bērna bildes, var nopirkt dažas piebaldziņas vakarā. Pietiek, ka pašu bērnam viss tik privāts, tik privāts, ka neko nevar rādīt izņemot to, ka nakts vidū tiktok par dirsām dzied.
Īpaši ņemot vērā, ka Kivim pašam nav nekādu problēmu likt apskatei savu meitu pusplikās bildes un sausu muti runāt par dupšiem. Negribu pat zināt kādi tipi viņam seko. Aizstāv, kā redzams no komentāriem - alimentu nemaksātāji, sievu sitēju apoloģēti. Un Lienei arī, kā zināms pilnīgi niez svešus bērnus filmēt un fotografēt. Jā, es saprotu tās mammas, kam šis liekas vājprāts.
Būtu atnācis, uzdziedājis, aiztinies. Nu tad vēl kaut cik. Bet ko mēs signalizējam sabiedrībai, kad cilvēki, kam bērni ir mantiņas, liek svešus bērnus savos profilos un par to vēl aploksnes saņem? Turpinam tāpat? Viņš ir publiska persona, ja viņam publiski dod atlaides, tad kaimiņu Mārim brīnišķīgs piemērs, ka ir Ok nemaksāt nodokļus, nedz alimentus. Sabiedrībai neinteresē, galvenais, ka cilvēks taču tik foršs.
15.09.2023 13:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Mathilde @ 15.09.2023 13:04
Nesaprotu, lai taču taisa augšā Kiviču fanes savu grupu un miers. 24/7 365 var slavināt un pielūgt.
Es apsolu, tur neko nerakstīt, vnk lieciet te mieru!
Jūs jau esat viņa fanes 😀
15.09.2023 13:32 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
nutak @ 15.09.2023 13:28

Droši turpini ar savu nodokļu naudu uzturēt viņu bērnus, lai Kivis var tā vietā labāk nopirkt sev “šķidro maizīti”. Maizes darbs, zinies. Ja es būtu mamma kādam no šiem bērniem, es arī negribētu, ka naudu, ko skolas fondam dodu zīmuļiem vai sienas krāsām, tā vietā dāļā aploksnēs, lai kāds, kas bez manas atļaujas saviem 17k heiteriem izliek mana bērna bildes, var nopirkt dažas piebaldziņas vakarā. Pietiek, ka pašu bērnam viss tik privāts, tik privāts, ka neko nevar rādīt izņemot to, ka nakts vidū tiktok par dirsām dzied.
Īpaši ņemot vērā, ka Kivim pašam nav nekādu problēmu likt apskatei savu meitu pusplikās bildes un sausu muti runāt par dupšiem. Negribu pat zināt kādi tipi viņam seko. Aizstāv, kā redzams no komentāriem - alimentu nemaksātāji, sievu sitēju apoloģēti. Un Lienei arī, kā zināms pilnīgi niez svešus bērnus filmēt un fotografēt. Jā, es saprotu tās mammas, kam šis liekas vājprāts.
Būtu atnācis, uzdziedājis, aiztinies. Nu tad vēl kaut cik. Bet ko mēs signalizējam sabiedrībai, kad cilvēki, kam bērni ir mantiņas, liek svešus bērnus savos profilos un par to vēl aploksnes saņem? Turpinam tāpat? Viņš ir publiska persona, ja viņam publiski dod atlaides, tad kaimiņu Mārim brīnišķīgs piemērs, ka ir Ok nemaksāt nodokļus, nedz alimentus. Sabiedrībai neinteresē, galvenais, ka cilvēks taču tik foršs.
Kur kivim meitu pliku foto bija ???😟
P.S. Daudzi tēvi savu bērnu dupšus apkopj, tas tagad skaitās kas amorāls? Zīdainim vīrieti nevar klāt laist?
15.09.2023 13:33 |
 
Reitings 2940
Reģ: 14.09.2023
Kalnos @ 15.09.2023 13:33
Kur kivim meitu pliku foto bija ????
P.S. Daudzi tēvi savu bērnu dupšus apkopj, tas tagad skaitās kas amorāls? Zīdainim vīrieti nevar klāt laist?

Puspliku meitu bildes. Twitter noteikti bija. Par to arī ar Madaru bija pirmais lielais skandāls, cik atceros. Un jā, normāls tēvs dupsi mazgā, pasaciņu lasa un arī rēķināt un lasīt māca. Kivičs tālāk par dupsi nav ticis ne audzināšanā, ne humora sajūtas līmenī. Skat Miai ar jau trešo gadu dupsi mazgā un tā turpinot vēl ilgi mazgās, bet bērnam arī ir kaut kas jāiemāca. Bet ar tevi nav īsti jēgas diskutēt. Varu atzīt kur kļūdījos (piemēram, par mantu kasti Miai), bet vienkārši atbildēt uz dumjiem jautājumiem nevēlos. Tāpat, Tu labāk zini Kiviča gaitas, jo šeit Tu parādies biežāk un esi jau sen lietas kursā par katru Kiviča UN foruma soli.
15.09.2023 13:44 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
nutak @ 15.09.2023 13:44

Puspliku meitu bildes. Twitter noteikti bija. Par to arī ar Madaru bija pirmais lielais skandāls, cik atceros. Un jā, normāls tēvs dupsi mazgā, pasaciņu lasa un arī rēķināt un lasīt māca. Kivičs tālāk par dupsi nav ticis ne audzināšanā, ne humora sajūtas līmenī. Skat Miai ar jau trešo gadu dupsi mazgā un tā turpinot vēl ilgi mazgās, bet bērnam arī ir kaut kas jāiemāca. Bet ar tevi nav īsti jēgas diskutēt. Varu atzīt kur kļūdījos (piemēram, par mantu kasti Miai), bet vienkārši atbildēt uz dumjiem jautājumiem nevēlos. Tāpat, Tu labāk zini Kiviča gaitas, jo šeit Tu parādies biežāk un esi jau sen lietas kursā par katru Kiviča UN foruma soli.
Beidz taču murgot. Tu esi kiviču fane,ne jau es :D
15.09.2023 13:55 |
 
Reitings 855
Reģ: 09.08.2020
Dārgās lezbes, gnīdas un pārējās floras un faunas pārstāves, kādos vārdos mūs kādreiz Lieņuks vai tusnis ir nosaucis, mīļās forumnieces, lūdzu, nenolaidīsimies līdz mūsu apspriedes objektu līmenim un beigsim bārstīt savstarpējus apvainojumus. Mēs te esam, lai apspriestu augstākminēto "skaistuli" un tusni, nevis savstarpēji kašķētos un apsaukātos. Mēs taču esam gudras, viedas un savaldīgas Dievietes. 🧘‍♀️
15.09.2023 13:58 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Es šoka ,plikas meitas foto klejo pa internetu Madara barintiesai neziņo? Ok kivcam pofig,bet mātei jasaprot ka bērnu kail foto nekur nepazūd ,to pedofili izmanto .Taču ja klusē par to un ir vienalga.....
15.09.2023 13:58 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
nutak @ 15.09.2023 13:28

Droši turpini ar savu nodokļu naudu uzturēt viņu bērnus, lai Kivis var tā vietā labāk nopirkt sev “šķidro maizīti”. Maizes darbs, zinies. Ja es būtu mamma kādam no šiem bērniem, es arī negribētu, ka naudu, ko skolas fondam dodu zīmuļiem vai sienas krāsām, tā vietā dāļā aploksnēs, lai kāds, kas bez manas atļaujas saviem 17k heiteriem izliek mana bērna bildes, var nopirkt dažas piebaldziņas vakarā. Pietiek, ka pašu bērnam viss tik privāts, tik privāts, ka neko nevar rādīt izņemot to, ka nakts vidū tiktok par dirsām dzied.
Īpaši ņemot vērā, ka Kivim pašam nav nekādu problēmu likt apskatei savu meitu pusplikās bildes un sausu muti runāt par dupšiem. Negribu pat zināt kādi tipi viņam seko. Aizstāv, kā redzams no komentāriem - alimentu nemaksātāji, sievu sitēju apoloģēti. Un Lienei arī, kā zināms pilnīgi niez svešus bērnus filmēt un fotografēt. Jā, es saprotu tās mammas, kam šis liekas vājprāts.
Būtu atnācis, uzdziedājis, aiztinies. Nu tad vēl kaut cik. Bet ko mēs signalizējam sabiedrībai, kad cilvēki, kam bērni ir mantiņas, liek svešus bērnus savos profilos un par to vēl aploksnes saņem? Turpinam tāpat? Viņš ir publiska persona, ja viņam publiski dod atlaides, tad kaimiņu Mārim brīnišķīgs piemērs, ka ir Ok nemaksāt nodokļus, nedz alimentus. Sabiedrībai neinteresē, galvenais, ka cilvēks taču tik foršs.
vinam ar privatumu galigi nav sajegas- svabra visiem seja baz kameru un saliek sava insta privatus pasakumus. Bet svesus bernus bazt tas ir too much, varbut vecaki negrib atklat kada skola macas vinu berns… bet ko var gribet ja Kirpics pat savu bernu adresi un skolu publiskoja insta un tv. Un sis ir nopietna privatuma parkapums. Tadi ambali.
15.09.2023 14:01 |
 
Reitings 22322
Reģ: 16.04.2023
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.💩
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.
15.09.2023 14:01 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
SantaClub @ 15.09.2023 14:01
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.?
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.
Janis audzina, izklaide, uztur un tur ikdienas rupi tu neizdevies pat svedienas papucitis, skaties labak, ka savu bernu izturies, 2 gadigam mazulim muti baza ciet- es runaju. Neskatoties vins😂😂😂😂 noticejam🤣
15.09.2023 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
SantaClub @ 15.09.2023 14:01
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.?
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.
tas ir veids kādā rešņuks gribēja visai pasaulei izkliegt ka neskatās šovu 🤣 blaaa ja kādam normalam tēvam būtu aizdomas,ka slikti izturas pret bērnu,pats visu atrastu ne bezdetu interneta
15.09.2023 14:06 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SantaClub @ 15.09.2023 14:01
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.?
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.
A kāpēc pret vienu meitu ?
15.09.2023 14:06 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
SantaClub @ 15.09.2023 14:01
Ko tas vepris tur muld par SBF? Jānis Sniedzāns neiecietīgi izturās pret Keitiju. Viņam ienākot ziņas, bet pats neskatās un neko nezin.?
Lai nedirš, ka neskatās! Gan jau savu minideseli rausta uz Madaras tvirto augumu, kamēr mājās pašam jāskatās uz nošļukušo blozgu.
tagad atrada plutamo, es domaju nevienam nav saubu, ka Kirpica neiecietibai, agresijai un dusmu lekmem gruti atrast konkurentu🤣
15.09.2023 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!