Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietim vienalga

 
Reitings 8
Reģ: 18.06.2021
Kā rīkoties, ja ir sajūta, ka vīrietim par visu vienalga? Kautko iegādāties gaidāmajam mazulim vai mājas iedzīvei, par to viņam vispār nav nekādas intereses. Redziet tādām lietām naudas viņam nav. Apnicis, ka man visu laiku jālūdzas, lai viņš nopirktu kādas bērnam vajadzīgas lietas vai iegādātos piemēram plauktiņu vannasistabai. Tāda sajūta, ka viss jāpērk un par visu jādomā tikai man. Kā kautko iesāku teikt, tā tik man atcērt: tev jau nekad nav labi. +8 mēnešu grūtniecības laikā viņš nav spējis nodot asins analīzes un aiziet pie flurografa, kas ir obligāta prasība bērna tēvam. Visu laiku tas tiek atlikts, ar to arī saprotu, ka viņam tas nav svarīgi. Konkrētāk: viņam nospļauties vai ar bērniņu viss ir kārtībā. Vai tiešām vienīgā izeja ir šķiršanās? Varbūt kādai ir līdziga pieredze.
13.07.2021 16:11 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Uz kāda pamata viņam tik pēkšņi palika vienalga?! Tam ir kāds iemesls varbūt arī no tavas puses? Galvenais nezāģēt vīrieti par kaut ko. Viņiem tas ļoti nepatīk. Bet no otras puses man tevis žēl, jo ja viņam tagad tada attieksme, tad vēlāk nekas labāks arī nav sagaidāms.
13.07.2021 17:36 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Kāpēc taisīji bērniņu ar tādu vīrieti? Iepriekš bija citādāks? Izturību!
13.07.2021 17:41 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Ai, vīriešiem par daudz ko ir vienalaga. 😁
13.07.2021 17:58 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ziedlapiņa @ 13.07.2021 16:11
Kā rīkoties, ja ir sajūta, ka vīrietim par visu vienalga? Kautko iegādāties gaidāmajam mazulim vai mājas iedzīvei, par to viņam vispār nav nekādas intereses. Redziet tādām lietām naudas viņam nav. Apnicis, ka man visu laiku jālūdzas, lai viņš nopirktu kādas bērnam vajadzīgas lietas vai iegādātos piemēram plauktiņu vannasistabai. Tāda sajūta, ka viss jāpērk un par visu jādomā tikai man. Kā kautko iesāku teikt, tā tik man atcērt: tev jau nekad nav labi. +8 mēnešu grūtniecības laikā viņš nav spējis nodot asins analīzes un aiziet pie flurografa, kas ir obligāta prasība bērna tēvam. Visu laiku tas tiek atlikts, ar to arī saprotu, ka viņam tas nav svarīgi. Konkrētāk: viņam nospļauties vai ar bērniņu viss ir kārtībā. Vai tiešām vienīgā izeja ir šķiršanās? Varbūt kādai ir līdziga pieredze.

Vai viņš tāds vienmēr ir bijis?
Ja nē, tad padomā, kurā brīdī un kad viņš mainījās.
Ar pārmetumiem un "zāģēšanu" izmaiņas nebūs, var mēģināt mierīgi viņam izstāstīt, ka Tev šobrīd ir vajadzīgs viņš un viņa atbalsts un tas Tev ir svarīgi.
Pievērsies vairāk sev un savai labsajūtai, liec viņam kādu brīdi mieru. Dari to, kas tev liek būt mierīgai-pastaigas,atpūta utml.lietas.
Varbūt viņā kas mainīsies.
13.07.2021 19:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Varbūt ir kaut kāds brīdis, un kāds iemesls kopš palika vienalga. Var mēģināt mierīgā ceļā noskaidrot, bez pārmetumiem. Vai pie psihologa kopā aiziet.
Ja ir tiešām vienalga tad iespējams jā, šķiršanās un viss.
13.07.2021 19:46 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Nav skaidrs vai Tev ir tāda sajūta vai tiešām nedod naudu nekam? Tā sajūta rodas no tā, ka saki, ka vajag tādus ratus un tad viņš iedod naudu, bet Tev nepatīk, ka neizrāda interesi? Bērniņš ir plānots? Īsti, ja pat finansiāli neiesaistās, tad tiešām jocīgi, nemaz nerunājot par emocionālo pusi. Man ir bijusi sajūta, ka emocionāli kaut kāda situācijā nereaģē kā es to biju iedomājusies, bet tur tiešām hormoni var būt pie vainas. Ja Tev viss vienai jāvelk, nav ne finansiāls, ne morāls atbalsts, tad apsvērtu iespēju par šķiršanos, jo kāda jēga tad dzīvot kopā. 🤦‍♀️
13.07.2021 20:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits