Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ēdiens 20 personām

 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Iesakiet lūdzu kādu vietu kur var pasūtīt pa samērīgām summām kādas uzkodas, 2-3veidu salātus priekš 20 personām .
Pieteici pasūtījumu kaut kādā cafe bet tur prasa 300€ Sanāk ļoti sālīti
Varbūt kādai ir bijusi nesen pieredze ko pasūtīt?
Vai varbūt sapirkt tās plates rimčikā?
Galîgi nav ideju un pieredzes uz 20cilvēku ēdināšanu
26.06.2021 01:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
300 eiro uz 20 cilvēkiem nav dārgi. Ar tādu summu arī jārēķinās par uzkodām.
Rimi plates nepērc, viņas ir dārgas un negaršīgas.
Ja pati taisīsi uzkodas mājās uz tādu cilvēku skaitu, tad vienalga sanāks 150-200 eiro.
Vari pasūtīt Lage banketu servisā (Ganbei) uzkodu plates, bet uz 20 cilvēkiem tāpat ap 300 eiro sanāks.
Varu ieteikt šo http://www.svetki-jums.lv/banketu-edienkartes/ . Ļoti bieži izmantoju viņu pakalpojumus - garšīgi, lielisks serviss, vienmēr svaigi produkti.
Varu ieteikt arī Vairāk Saules banketu servisu, arī ļoti garšīgi.
26.06.2021 07:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Arī gribēju teikt, ka tā summa ir pieņemama, neko lētāku pat nevaru ieteikt. Tīri uzkodām varu ieteikt pamēģināt šo: https://www.dzivoklis76.lv/
26.06.2021 14:49 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Paldies Jums!
Tiešām nav bijusi pieredze ar šo un liekas, ka summa nav adekvāta, bet liels paldies ka dalījāties savā pieredzē un ieteikumos!😍
26.06.2021 16:44 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Nezinu, kas par bagātniekiem te salasījušies, ka 300 eiro uz 20 cilvēkiem par UZKODĀM ir lēti 😁 Es vispār esmu vīlusies reizēm salātos, ko esmu pasūtījusi un uzkodu platēs. Reizēm samaksā naudu un nav garšīgi vai ir galīgi maz. Ja tiešām vēlies salātus un uzkodas un neko citu.. manuprāt, 20 cilvēkiem pats to var pagatavot. Uztaisi cēzara salātus dziļajā traukā (tie garšo visiem vienmēr), vēl kādus salātus pēc savas gaumes, kur nekas daudz nav jāgriež un jāgatavo. Nopērc dažādus sierus, sagrieztas gaļas... uztaisi sāļos groziņus... dipi mērcīti, sagriez dārzeņus, var načo mērcīti nopirkt ar tortilju čipsiem... vai pasūti kādus gardus pīrādziņus/klinğeri... nopērc augļus, sagriez.. būs Tev lieliskas uzkodas, sagatavošana prasīs max 2 stundas, ja esi kaut cik saimnieciska un sanāks gandrīz 2 reizes lētāk. Rēķini, ka piemēram rimčikā Tu piemaksā par to, ka nopērc sagrieztu sieru, bet cik tad tā darba sagriezt sieru?
26.06.2021 16:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
unicorngirl @ 26.06.2021 16:53
Nezinu, kas par bagātniekiem te salasījušies, ka 300 eiro uz 20 cilvēkiem par UZKODĀM ir lēti ? Es vispār esmu vīlusies reizēm salātos, ko esmu pasūtījusi un uzkodu platēs. Reizēm samaksā naudu un nav garšīgi vai ir galīgi maz. Ja tiešām vēlies salātus un uzkodas un neko citu.. manuprāt, 20 cilvēkiem pats to var pagatavot. Uztaisi cēzara salātus dziļajā traukā (tie garšo visiem vienmēr), vēl kādus salātus pēc savas gaumes, kur nekas daudz nav jāgriež un jāgatavo. Nopērc dažādus sierus, sagrieztas gaļas... uztaisi sāļos groziņus... dipi mērcīti, sagriez dārzeņus, var načo mērcīti nopirkt ar tortilju čipsiem... vai pasūti kādus gardus pīrādziņus/klinğeri... nopērc augļus, sagriez.. būs Tev lieliskas uzkodas, sagatavošana prasīs max 2 stundas, ja esi kaut cik saimnieciska un sanāks gandrīz 2 reizes lētāk. Rēķini, ka piemēram rimčikā Tu piemaksā par to, ka nopērc sagrieztu sieru, bet cik tad tā darba sagriezt sieru?

Laikam nekad neesi gatavojusi salātus un uzkodas 20 cilvēkiem. Visa sagatavošana maksimums 2 h? Nopietni? 😁
2-3 veidu salāti, vieni varētu būt pieminētie Cēzara salāti vai jebkuru citu lapu salāti. Nevar tak samest plikas salātu lapas bļodā un gatavs. Tos pašus Cēzara salātus gatavo ar vistas fileju vai garnelēm, kas iepriekš jāapcep, jāpagatavo mērce, neaizmirsīsim, ka pārējie produkti jāmazgā, jāsagriež. Starp šiem 20 cilvēkiem noteikti ir vīriešu kārtas pārstāvji vai arī vecāka gada gājuma cilvēki, kuri bieži vien tādus Cēzara salātus neēd. Tātad vajag kādus universālos salātus kā rasols, siļķe kažokā, krabju salāti, gaļas salāti, utt.
Tādas uzkodas kā Rimi sagrieztais siers un gaļa var protams pirkt, bet lai 20 cilvēki justos kaut cik pabaroti, nepietiks ne ar 20 eiro, ne ar 50 eiro, ne 100 eiro.
Neaizmirsīsim, ka vajag arī padomāt par veģetāriešiem, varbūt kāds nepanes laktozi, kādam diēta, tātad vajag dārzeņu plates, augļu plates.
Tas, ka ir paredzētas tikai uzkodas un salāti, nenozīmē, ka nav jādomā par saldo ēdienu. Nevajag sūtīt kūku, bet mazas kanapē saldās maizītes gan vajadzētu.
Ierasta lieta pie uzkodu galda ir arī olīves, maizes standziņas, lašmaizītes.
Nevar tupi uzkodu galdam nopirkt sagriezto sieru, gaļu no Rimi.
Pēc savas pieredzes saku, ka pašam visu pirkt un gatavot ir daudz dārgāk un laikietilpīgāk nekā pasūtot pie speciālistiem. Viņiem ir liela pieredze, zin cik daudz un ko cilvēki ēd, tāpēc arī attiecīgo daudzumu sagatavo.
26.06.2021 17:14 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Man šķiet, te arī no svara būtu informācija par to, kādam pasākumam uzkodas nepieciešamas un kāds ir aptuvenais viesu vecums. Jo, piemēram, ja tās ir vecmāmiņas dzimšanas dienas svinības uz kurām ieradīsies viesi vecumā no 5 gadiem līdz 95, tad tā ir viena lieta, jo tur jāpadomā par jebkura vecuma viesiem. Ja tā ir dārza ballīte uz kuru ieradīsies 18 gadnieki, tad pavisam cita lieta. Ja es gatavotu uzkodas saviem draugiem, kuru lokā nav neviens ar kādām īpašām prasībām attiecībā pret ēdienu, tad mēs visi mierīgi iztiktu ar čipsiem, sieru, olīvām un alus grauzdiņiem, un gan jau rezultātā iekļautos 100eur budžetā, bet, ja būtu jāsagatavo ēdiens veselai radu saimei, tad noteikti tas pasākums izmaksātu diezgan sālīti. Līdz ar to jāsaprot ko tieši vēlies pasūtīt, un tad būs vieglāk spriest vai 300eur priekš konkrētajām vēlmēm ir liela summa vai ne.
26.06.2021 23:19 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Eju prom no darba kurā strādāju 5 gadus.
Vecums 25-63 gadi, bet lielākā daļa +\-32 gadi
Pasūtīju 3 veidu salātus (visi 1,5kg un 8 veidu uzkodas (katras pa 20gb)
Man pašai patīk gatavot, bet ja ir dots pilnvērtīgs laiks un iedvesma, šajā gadījumā man vēl pa virsu darba pēdējai dienai ir pārvākšanās darbi un pēdējie universitātes darbi, tāpēc tas nebūs “pa ceļam”.
Tik vēlejos tiešām piedzedzes un ieteikumus uzzināt, jo pati pirmo reizi pasūtu kaut ko priekš tāda skaita cilvēkiem.
🌺🌺🌺
26.06.2021 23:59 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Emīlija 001 @ 26.06.2021 23:59
Eju prom no darba kurā strādāju 5 gadus.
Vecums 25-63 gadi, bet lielākā daļa +\-32 gadi
Pasūtīju 3 veidu salātus (visi 1,5kg un 8 veidu uzkodas (katras pa 20gb)
Man pašai patīk gatavot, bet ja ir dots pilnvērtīgs laiks un iedvesma, šajā gadījumā man vēl pa virsu darba pēdējai dienai ir pārvākšanās darbi un pēdējie universitātes darbi, tāpēc tas nebūs “pa ceļam”.
Tik vēlejos tiešām piedzedzes un ieteikumus uzzināt, jo pati pirmo reizi pasūtu kaut ko priekš tāda skaita cilvēkiem.
???

1,5 kg viena veida salāti uz 20 cilvēkiem var sanākt par maz. Viena veida salāti uz vienu cilvēku ir jārēķina 100-150 grami. Kāds, protams, to salātu karoti neuzliks, bet rēķinies, ka vīriešu kārtas pārstāvji liek divas un trīs karotes, trauks būs tukšs pirmajā minūtē.
Viss arī atkarīgs kurā brīdī tu aicini cilvēkus pie galda, pirms viņi ir paēduši pusdienas, vai pēc, vai stundu pirms darba laika beigām.
27.06.2021 00:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kolēģiem uz atvadām varēji pasūtīt arī vienkārši picu. 20 cilvēkiem pietiktu ar 5-6 picām (katram pa divām šķēlēm) no Picu Darbnīcas. Izmaksas būtu ap 40 eiro.
Pieci gadi vienā darba vietā tas nav daudz. Un tērēt lielu naudu uz tādā lietām nav tā vērts.
27.06.2021 00:25 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Es vispār neiespringtu uz atvadu galdu uzklāšanu kolēģiem. Labākajā gadījumā, kaut ko simbolisku uzliktu, ja būtu ļoti labas ,sirsnīgas attiecības ar kolēģiem.
Līdz šim nevienā darbā neviens nav klājis galdu ,ja iet prom.
27.06.2021 00:31 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
C00L Dzipsy @ 27.06.2021 00:25
Kolēģiem uz atvadām varēji pasūtīt arī vienkārši picu. 20 cilvēkiem pietiktu ar 5-6 picām (katram pa divām šķēlēm) no Picu Darbnīcas. Izmaksas būtu ap 40 eiro.
Pieci gadi vienā darba vietā tas nav daudz. Un tērēt lielu naudu uz tādā lietām nav tā vērts.

Piekrītu! Es tādā gadījumā droši vien nopirktu kādu lielu torti vai tiešām to pašu picu, nu, tā, lai katram sanāk pa gabaliņam un viss. Tāpēc interesēja kādam notikumam plānota ēdiena pasūtīšana. Es tiešām nekad netērētu 300eur priekš kolēģiem no kuriem taisos atvadīties, īpaši, ja konkrētajā darba vietā nostrādāti tikai 5 gadi. Ja tie būtu 50 gadi vienā vietā un taisītos iet pensijā, tad, jā, varbūt, bet ne jau šādā situācijā. Protams, var jau darīt kā vēlas, ja nauda no gaisa krīt, taču man šķiet, ka konkrētajā situācijā tas ir dārgs un pat nevajadzīgs gājiens.
27.06.2021 01:07 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Jums tur visi klāj galdus, kad iet prom? Tev dāvinās kādu milzu dāvanu pārsimts eur vērtībā? Mans budžets tādam pasākumam būtu max 30 eur= 2 kliņģeri no Mārtiņa beķerejas.
27.06.2021 08:30 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Jums kolēģi parasti tā tērējas? Manējie parasti atnes kādu kūku, kliņģeri, augļus vai ogas, un visi ir priecīgi. :)
27.06.2021 09:01 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man šķiet, ka tu pārāk daudz iespringi. Piekrītu meitenēm, ka varēja iztikt ar simboliskāku galdu. Mums uz galda 20 cilvēkiem parasti ir kāds kliņģeris, siers, 4 veidu augļi, gaļa, tēja, kafija un reizēm arī Šampānietis. Visiem vienmēr pietiek. Mums parasti diezgan daudz paliek visa kā pāri, tad problēmas ar nogādāšanu mājās utt.
27.06.2021 10:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
*šampanietis
27.06.2021 10:27 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es jau nu točna neklātu nekādu galdu darba kolēģiem. Kā jau te meitenes minēja, nopirku vienu lielu kliņģeri un miers.
27.06.2021 16:32 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Jap, arī pilnīgi visiem piekrītu. Pēc tam nožēlosi, ka tā tērējies priekš cilvēkiem, kuri ir vienkārši paziņas. Manuprāt, jau lielās picas un kliņģeris ir diez gan labi. Labāk ieguldi to naudu lietderīgākās lietās.
27.06.2021 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits