Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūždien nav laika

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Man pašlaik ir draugs(otrā pusīte) un viņam mūždien nav laika! Es pat nezinu vai gribu, ko turpināt, jo normāla komunikācija, tikšanās sanāk 1x nedēļā... varbūt es vienkārši gribu par daudz uzmanības un attiecību sākumposmā nenovērtēju to, ko man sniedz..
Strādā viņš valsts pārvaldē, darbs līdz 17, bet apjoms darba liels, ņem vai nu uz mājām vai 1-2x nedēļā strādā virsstundas. Uz darbu viņam jābrauc 1h ar sabiedrisko, tāpēc tas arī paņem laiku, vēl jāiet veikalā pārdienas, jo kā sportists seko līdzi uzturam, daudz arī ēd muskuļu masai. Trenējas 2x nedēla(trenins 1h -1h 30 min). Pēc darba vienmēr ir pārguris, saka, ka sāp jau acis no darba pie datora, ir vispārīgs nogurums un steiga, jo mājas vel jāgatavo ēst nākamaja dienai, jagatavo vakarinas, reizēm jāmazgā drebes, jāslauka istabas. Vienvārdsakot - mēs vispār nesazinsmies, jo man darbs beidzas 22, vins tad ir mājas un dara “neatliekamos darbus”, lai ap 23-23.30 dotos gulēt. Arī tad, kad man brīvs un nav maina, saziņa tik pa tak nenotiek, jo vins norvuris, steidzas majas.
Sestdineas viņam paiet taisot lielo iepirkšanos - tad parasti pērk minerāļūdeņus, pienu un citas lietas, lai pēc darba nav jāstiepj rokas vai javed sabiedriskajā. Mazgā istabas(vins loti mil tīrību un necieš ne bardaku, ne tīrību), katru otro nedēļu vins brauc pie vecākiem uz citu pilsetu, palīdzēt darza. Paliek tikai svētdienas... tad parasti guļ līdz 14, jo pa nedēļu sakrājies nogurms un gatavo ēst gan dienai, gan uz dsrbu nākamajai dienai.. un tā nu mēs varam tikties tikai SVĒTDIENU VAKAROS!
Mani tas kaitina. Es saprotu, ka viņš iir noguris, nav spēka utml., bet man tik ļoti gribas biezak titkeis, kaut vai sazvanities pec 22 uz 15 min... kad man nav maiņa, aiziet paest terasite, iziet divata pastaiga utml.
Nezinu, varbūt tiesam esmu “jukusi” un par daudz pieprasu, jo pieauguso dzīve nogurdina, bet es ks maza meitenīte prasu laiku un uzmanibu... bet nu Pēdēj a laika pieķeru pie domas, ka man besī šī mūždien aizņemtība un jau caur ausīm iet tas “es esmu noguris, sazināsimies velak”
15.06.2021 23:29 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Jūsu domas? Saprast un pieņemt, ka pagaidām būs tā, vai pamest? Man vēl ir cerība, ka nākotnē, kaut kad tālā nākotne(jo tagad esam ļoti neilgi kopa),m varetu dzivot kopa un es varetu vinam gatavot, jo man tas patīk, palīdzēt mājas darbos un laiks ieekonometos....
Bet nu nezinu...
Piebildīšu, ka es pati strādāju, no 14-22, tapec notiekti zinu, kas ir nogurums
15.06.2021 23:34 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Man ir ļoti līdzīga situācija, tikai atšķiras ar to, ka cilvēks nemaz negrib atrast laiku man. Tev nedaudz savādāk, jo tiešām viņam nav laika un es arī saprotu, cik noguris, ja ir darbs, mājas jāuzkopj, ēst jāgatavo, uz. Varbūt dzīvojat kopā, tas ir vienīgais, ko varu ieteikt, tad būs nedaudz savādāk tas viss.
15.06.2021 23:40 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Tiklīdz izlasīju, ka sportists, sapratu tevi. :D
Diemžēl, ja puisis ir sportists, tad jārēķinās, ka nebūs laiks. Es tieši šī iemesla dēļ pārtraucu savas iepriekšējās attiecības, jo man, esot studentei bez darba, bija daudz brīvā laika un nebija saprotams kā tas ir, ka nogurums un nav laika tikties. Jāpiebilst, ka puisis bija 7 gadus vecāks par mani, tāpēc kamēr man prātā nosacīti izklaides, viņam darbs un nākotnes plāni.
Un jā,sportisti ēd daudz. Kad sākām kopā dzīvot esbiju šokā,cik daudz partikas mums aiziet pa nedēļu un kā cilvēks var vienā piegājienā tik daudz sastūķēt iekšā... Manuprāt, meitenei, kas nav ieksa sporta ir grūti saprast kā tas ir, jo sports nav tikai trenini, tur ir tas pats uzturs, veseligs daudzums miega utml.
Es nesaku pamest vai ko tadu, vienkārši brīdinu, ka nevajag brīnīties par to, ka negibas puisim vakaros pļāpāt vai braukt piedzivojumos, jo gluzi vienkarsi vajag miegu...
+ manuprat jūk problemas rada atšķirīgais darba grafiks. Tu raksti, ka tev beidzas 22(tātad sākas vēlāk, iespjejams pusdienas), bet vinam 17 beidzas. Tas tomer ir diez gan atšķirīgi un es nezinu vai kopā dzīvošana atrisinās problēmas, jo tapat kopā nevakariņosiet un katrs būs pats pa sevi.
Vienkārši tev pašai jāapdomā, vai tu esi Gatava dzīvot tā un vsrbūt jāatrod sev hobijs, lai nav jāgaida viņs, bet ir nodarbe. Ej ārā ar draudznenēm, pļāpā uc. :) unn svetdienu vakarus izmantojat pilnigi divata
15.06.2021 23:52 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
jau atkal - izrunāties. nu pasaki, ka tev vajag kaut sazvanīties biežāk, ierosini satikties vismaz 2x nedēļā. tu jau vari aizbraukt pie viņa, kad tev brīvāks utt. runāt, runāt, runāt..
ja vēlies iesaki par dzīvošanu kopā, bet, ja jau jautā par šķiršanos te , tad jau droši vien dzīvot kopā nav tas, ko vēlies.
15.06.2021 23:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Kas tev liek domāt, ka nākotnē kaut kas mainīsies? Nafig jāgaida uz kādu, kuram tu acīmredzami neesi tik svarīga, citādi laiks atrastos.
Es nekādā ziņā ne uz ko tamlīdzīgu netērētu savas dzīves laiku. Ir papilnam citu vīriešu, kas nav tik ārprātīgi aizņemti.
16.06.2021 00:00 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Minelūše @ 16.06.2021 00:00
Kas tev liek domāt, ka nākotnē kaut kas mainīsies? Nafig jāgaida uz kādu, kuram tu acīmredzami neesi tik svarīga, citādi laiks atrastos.
Es nekādā ziņā ne uz ko tamlīdzīgu netērētu savas dzīves laiku. Ir papilnam citu vīriešu, kas nav tik ārprātīgi aizņemti.

piekrītu. ir svarīgas PRIORITĀTES, jo laiku var atrast, ja grib. 1x var arī nesakārtos māju, pasūtīt ēst vai pagulēt mazāk..
16.06.2021 00:05 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Met mieru, nav vērts, izklausās, ka viņam ir laika visam, tikai ne Tev.
16.06.2021 09:27 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Sportists nav attaisnojums. Pēc savas pieredzes saku, ka, ja grib, var atrast, kaut katru nakti braukt pāri pus Latvijai.
Tu esi tikai rezerves variants.
16.06.2021 09:33 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Kāpēc tu nevari pie viņa aizbraukt ciemos un pavadīt laiku kopā? Ok, tīrīšana, ēst gatavošana aizņem laiku, bet to taču var darīt kopā. Pat ja viņš strādā mājās, var taču aizbraukt ciemos un pavadīt laiku kaut blakus. Lai cik aizņemts cilvēks ir, vienmēr var atrast veidu, kā pavadīt laiku kopā, pat ja tas prasa pūles. Ja nav vēlēšanās sazināties, satikties kaut uz īsu brīdi, nav labi.
Esmu gājusi uz tikšanos, braukusi pie drauga un viņš pie manis pat tad, ja visu dienu esam vienā skriešanā, nav laika pat īsti paēst, esi brīvs pēc 21:00, pēc darba atkal ir jāmācās, bet vienalga vienmēr tika atrasts laiks tikties, jo pat tie darbi, kas ir jādara, liekas daudz patīkamāki, ja blakus ir otrs cilvēks.
16.06.2021 09:58 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
varbūt es vienkārši gribu par daudz uzmanības un attiecību sākumposmā nenovērtēju to, ko man sniedz..

Un ko tieši viņš tev sniedz? Drīzāk viņš nenovērtē to, ko tu sniedz.
16.06.2021 09:59 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Tāds sportists un tik noguris, sanāk, ka darba dienās pat nesazināties? Nešķiet, ka valsts pārvaldē varētu būt tik traki, ka nevar pat sms uzrakstīt vai arī pēc 22 Tev piezvanīt un pēc darba pavadīt uz mājām. Vispār viņam vajadzētu būt iespējai strādāt no mājām šajā covid laikā, lai nebūtu 1h jābrauc uz darbu, mums ir rīkojums, ka nemaz klātienē nevaram strādāt. Jaunībā man pat likās, ka no 5dienas vakara līdz 7dienai ir pārāk maz pavadīts laiks kopā un uzmanība. Īsti negribētu sēdēt kā sunītis un gaidīt, kad beidzot princim atradīsies laiks priekš manis. 🤦‍♀️
16.06.2021 10:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Saprotu, ka nedzīvojat kopā, bet kāpēc Tu nevarētu piem.viņam palīdzēt un doties kopā iepirkties tajā pašā 6dienā?
Bet pirmām kārtām jau protams padomātu par to, ko viņš sniedz Tev kā šeit minēja - vai ir vērts vispār, un ja nespēj/negrib atrast Tev laiku, nu tad nav ko...uzbāzties :)
16.06.2021 10:36 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Sportists un 2x nedēļā treniņi pa stundai? Nesmīdiniet.😄
Man draugs ir sportists un viņam treniņi ir 5x nedēļā, arī es priekš veselības veltu treniņiem vismaz 8-10h nedēļā.
2-3h nedēļā nav nekāds sportists.😂😂
16.06.2021 10:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Viņš izklausās pēc ļoti laba potenciāla vīra, prioritātes dzīvē ir īstās. Jautājums, ko Tu meklē. Īstermiņa izklaidi? Tad jums nebūs pa ceļam.
16.06.2021 10:53 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Patiesībā jau dzīvē viss ir vienkārši- ja cilvēks ir svarīgs, viņam laika vienmēr atradīsies. Visu nosaka prioritātes. Es ļoti labi zinu, kā ir, kad daudz jāstrādā un diena saplānota pa stundām, bet es vienmēr atradu laiku sev svarīgam cilvēkam. Būsim atklāti- cik laika paiet, lai uzrakstītu watsap ziņu, painteresētos, kā otram iet? 1minūte? Pat ne tik daudz. Strādājot valsts pārvaldē, jau grāvjus nerok, kur rokas aizņemtas ar lāpstu, ka nevar paņemt rokās telefonu.
Vienkārši nemelo sev un neizliecies, ka neredzi patiesību- viņš vienkārši nav tik ļoti tevī ieinteresēts. Nav vērts, ar varu nevienam nekļūsi mīļš. Un smieklīgi tie ieteikumi palīdzēt gatavot vakariņas vai iet iepirkties, visdrīzāk viņš nemaz to nevēlas, savādāk jau pats būtu ierosinājis.
16.06.2021 11:07 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Strādājot valsts pārvaldē, jau grāvjus nerok, kur rokas aizņemtas ar lāpstu, ka nevar paņemt rokās telefonu.

Tieši rokot grāvjus ir vieglāk atbildēt, jo ne par ko daudz nav jādomā. Man arī ir bijuši gadījumi, kad darba laikā raksta ziņas, un tas visu laiku sit ārā no sliedēm, jo visu laiku no darba lietām ir mentāli jāpārslēdzas uz atbildēšanu uz kaut kādām muļķībām whatsappā. Produktivitāte nokrīt dramatiski, un jēgas no tā nekādas.
Vienkārši nemelo sev un neizliecies, ka neredzi patiesību- viņš vienkārši nav tik ļoti tevī ieinteresēts.

Tā visdrīzāk ir patiesība, bet jautājums, (1) cik ilgi viņi vispār ir pazīstami (no autores iepriekšējiem postiem spriežot, ļoti neilgi, un tikko iepazīts cilvēks tiešām retajam būs tik nenormāli interesants, lai visu savu dzīvi pagrieztu kājām gaisā viņa dēļ) (2) vai viņš vispār ir tas tips, kurš ar kādu sievieti regulāri sarakstīsies, metīs pie malas darbus un hobijus, lai čatotu, metīs pie malas miegu, lai brīvajā dienā skrietu uz randiņiem utt. Iespējams, viņi vienkārši nav saderīgi. Man tas būtu ideāli, ja otrai pusei ir savas nodarbošanās, un mēs laiku pavadām kopā tikai kādu daļu no brīvdienām.
16.06.2021 11:26 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Tu riktīgi māni sevi. Tik nopietni pasniedz ikdienas sīkumus, kuri neaizņem daudz laika... manuprāt, cilvēks kam jau 17 beidzas darbs un treniņi tiksi 2 reizes nedēļā ir cilvēks ar daudz brīvo laiku.
16.06.2021 11:36 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Es teiktu, ka viņš nav tevī iemīlējies, pagaidu variants. Nav nopietnas attiecības.
16.06.2021 11:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Piedod, būšu skarba, bet izklausās, ka tu viņam esi kā meitene pēc izsaukuma - fast food, fast sex!
Visu izšķir prioritātes un laiku var vienmēr atrast, tas ka nav laika ir aizbildinājums, slikums un negribēšana tikties, viennozīmīgi - nekas nopietns tur nav.
Un tās lietas, kuras uzskaiti, ko viņš dara , tie izklausās pēc viņa vārdiem. Vai viņš tev tā aizbildinās, ar tādiem tekstiek , ka nav laika utt.?
Piekrītu, arī te paustajam viedoklim, ka 2x nedēļa sportot, nav nekāds sportists :D
Jūs varat kopā gan iet iepirkties, gan uzkopt viņa māju un pēc tam kopīgi atpūsties, gan 7dienā nogulēt kopā līdz 14.00, gan sagatavot ēst utt. Kāpēc to nedarat kopā, vai esi kādreiz viņam piedāvājusi tādu opciju?
16.06.2021 11:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tad nu gan baigā aizņemtība - treniņi 2x nedēlā pffff. Kas viņš drēbes mazgā ar rokām, ka tajos brīžos nav laika? Es domāju, ka to kā ir patiesībā tu jau iekšēji saproti, un tas ir - viņam tu tik ļoti neesi svarīga / nepatīc, lai atliktu, vai izbrīvētu laiku tev.
p.s. Sorry, bet tas tavs aprakstītais viņa grafiks neizklausos diez ko aizņemts. Man ir līdzīgi un treniņi 5x nedēlā + katra vakara skrējiens un laiks paliek vēl pāri.
16.06.2021 12:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!