Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc tualetes

 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Sveikas!
Kādu mēnesi saskaros ar dīvainām sajūtām tur lejā, pēc mazā tualetes apmeklējuma. Dzemdības nav bijušas, vien nu drīz jau piecus gadus atpakaļ. Kā arī nekas apaukstēts un sāpīgs arī nav bijis, bet pēc tualetes-pec urinācijas pieceļoties augšā ir sajūta tur lejā itkā kaut kas takā vibrētu, vai nedaudz rodas sajūta, ka varētu nebūt urīnpūslis iztukšojies un tas spiedīsies gandrīz vai ārā.
Man vairāk jautājums, pie kā man vērsties ar šo lietu? Vai tas varētu būt tikai apaukstēts vai tomēr gluži nē? Sāpīgi nav, nekas nesāp ne pirms, ne procesa laikā, nav arī nekādas sūrstēšanas.
Paldies. 🌷
08.06.2021 21:04 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Es ietu pie ģimenes ārsta vai pie urologa.
08.06.2021 21:08 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Es droši vien dotos pie ginekologa, jo varētu būt arī kāda dzimumceļu infekcija, tikpat labi varētu arī nebūt. Ja labs ģimenes ārsts, tad droši vien pie ģimenes ārsta visupirms.
Esmu izjutusi līdzīgas sajūtas, tas ir viens no maniem tā teikt vājajiem punktiem un ļoti ir palīdzējušas dzēvenes. Dzērveņu morss vai aptiekās var nopirkt Urinal Akut, bet obligati jāiziet viss kurss, ja nemaldos 10 dienas. Visas reizes ir pārgājis. :)
08.06.2021 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!