Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brīvprātīgo darbs

 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Čau!
Vai kāda ir darījusi brīvprātīgo darbu? Pastāstiet, kur un kā un kā jums patika.
Es gribētu kaut ko brīvprātīgi darīt baznīcā, bet īsti nezinu kādas ir iespējas un googlējot arī neatradu, ka kaut kas tāds tiktu piedāvāts. Varbūt kādai ir pieredze?
04.06.2021 21:54 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Esmu strādājusi brīvprātīgo darbu vairākās vietās - pasākumos, filmās, pansionātā, bērnu namā. Strādāju pirms Covid-19. Daļa izsludināja meklēšanu - kā filmas, kurās vajag masu cilvēkus, daļa nekādu info neliek par brīvprātīgo darbu, bet kad atnāk norunātā laikā pie kāda cilvēka, kam attiecas šī darba daļa, tad ir priecīgi, ka vēlas palīdzēt, un tad atrada kādu darbu :)
04.06.2021 22:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ja grib tieši baznīcā, vai nu jāsūta epasts, vai jāiet uz pašu baznīcu runāties. Ja mācītājkungs nav redzams, tad pie ieejas iekšpusē vienmēr sēž kāda tantiņa kura noteikti palīdzēs.
04.06.2021 22:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Pirms dažiem gadiem, gāju uz Alfas kursiem Ģetrūdes baznīcā. Tur varēja papildus pieteikties pieskatīt bērnus, organizēt pasākumus, palīdzēt virtuvē, utt.
04.06.2021 22:25 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Emu strādājusi brīvprātīgo darbu vairākās pasaules valstīs. Ir sanācis strādāt gan ar bērniem, gan veciem cilvēkiem, gan ar jauniešiem. Pieredze, kuru esmu ieguvusi, pateicoties tieši brīvprātīgajam darbam, ir neatsverama. Brīvprātīgā darba ietvaros pārcēlos uz citu valsti, ieguvu valodu zināšanas, iepazinu daudz jaunus cilvēkus, nodibināju dažādus kontaktus. Manuprāt, tāda pieredze ļoti paplašina cilvēka redzesloku, tāpēc vienmēr visiem ar kuriem par šo tēmu runāju, iesaku pamēģināt, ja ir tāda iespēja. Savus brīvprātīgā darba projektus atradu caur saitu Workaway.info, taču, ja ir padomā konkrēta vieta kurā vēlētos strādāt brīvprātīgo darbu, tad ieteiktu sazināties ar dažādām baznīcām, aizpildīt pieteikuma anketas mājaslapā (ja tādas ir) vai iet interesēties par iespējām klātienē. Lai izdodas! :)
04.06.2021 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Kā jūs sevi uzturat, strādājot brīvprātīgo darbu? Brīvprātīgiem darbiniekiem taču neko nemaksā, vai arī es kaut ko nesaprotu?
04.06.2021 23:44 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
tankiste @ 04.06.2021 23:44
Kā jūs sevi uzturat, strādājot brīvprātīgo darbu? Brīvprātīgiem darbiniekiem taču neko nemaksā, vai arī es kaut ko nesaprotu?

Parasti nemaksā, jā. Taču dzīvesvieta, ēdiens u.tt ir nodrošināts.
Esmu caur workaway 2mēnešus strādājusi Vācijā, lai uzlabotu valodu par brīvu, tā teikt.😅
Brīvprātīgo darbu parasti nestrādā ilgtermiņā, protams, ar izņēmumiem. Parasti sākot no pāris nedēļām, beidzot ar pāris mēnešiem.
Jauniešiem,kuriem nav nekādu īpašo saistību, domāju,ka tā ir izcila pieredze. Piemēram,es valodas zināšana uzlaboju ievērojami, izbaudīju darbu kalnu fermā, superīgi pavadīts brīvais laiks. Pirmstam gan biju veikusi nelielus iekrājumus, lai varētu šo to atļauties šo 2mēn laikā. 🙂
04.06.2021 23:50 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jā, arī manā gadījumā bija nodrošināta dzīvesvieta, ēdiens. Protams, ir vajadzīgi kaut kādi savi iekrājumi, taču, ja atkrīt dzīvesvietas meklēšana un domāšana par pārtikas iegādi, tad iekrājumi, vismaz man, bija nepieciešami tikai pašu pamatvajadzību nodrošināšanai. Katrā ziņā, kad beidzot sapratu, kura ir tā valsts kurā vēlētos palikt uz dzīvi, brīvprātīgais darbs bija kā lielisks atspēriena punkts, jo nebija jāuztraucas par to, ko ēdīšu vai kur dzīvošu, tāpēc brīvajā laikā varēju veltīt laiku valodas apguvei un pēc tam jau arī darba meklējumiem.
05.06.2021 00:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits