tiem, kuri dzer kafiju

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Hey!
Kādu kafiju dzerat? :)
Man negaršo melnā kafija, ciest nevaru to rūgtumu, šķērmi metas, tāpēc es dzeru ar daudz piena(man burtiski ir 2/3 tasītes ar pienu :D) vai arī veikalā nopērkamās paciņās Mokate Gold Cappuciono unsweetened. Man nepatīk arī pārāk salda kafija, tāpēc no veikalos nopērkamajām paciņām, tikai šī viena iet pie sirds..
Vai jums ir kafijas automāts mājās, vai arī iztiekat ar šķīstošo? Ja ir, tad pastāstiet kāds un vai esat apmierinātas?
Kā ir ar nescafe dolce gusto automātu?(vienu brīdi rimi tam bija atlaide un maksāja ap 30 euro) tāda laba cena šķiet priekš kafijas aparāta... varbūt kādai ir un var pastāstīt vai sanāk gardas kafijas, labi kalpo?
Paldies :)
27.05.2021 15:26 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Meitenes, tās kuras bieži dzer kafiju..jums katru reizi sagriež vederu vai organisms pie kafijas pieradis? Es dzeru kafiju,nu tā...pāris x mēnesi sanāks, bet vienmēr kad izdzeru pirmo krūzīti dienā, man sagriež vēderu. 😕 daudziem jau tā ir, bet iedomajos varbūt tām kuras dzer katru dienu kafiju, tā varbūt nemaz nav.
28.05.2021 11:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 28.05.2021 11:57
Meitenes, tās kuras bieži dzer kafiju..jums katru reizi sagriež vederu vai organisms pie kafijas pieradis? Es dzeru kafiju,nu tā...pāris x mēnesi sanāks, bet vienmēr kad izdzeru pirmo krūzīti dienā, man sagriež vēderu. ? daudziem jau tā ir, bet iedomajos varbūt tām kuras dzer katru dienu kafiju, tā varbūt nemaz nav.

Kafiju nedzeru pārāk daudz, dienā 1-2 krūzītes sanāk. Nekas nekur negriežas.
28.05.2021 11:59 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 11:59

Kafiju nedzeru pārāk daudz, dienā 1-2 krūzītes sanāk. Nekas nekur negriežas.

Tas prieks manīm jau ir daudz,ņemot vērā ka mēnesi izdzeru kādas 5(?)kruzites. 😂 tā tad iespējams mans organisms nav pieradis un kafija viņam nepatik.
28.05.2021 12:10 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Man ir mājās divi aparāti - espresso, ar piena putotāju lai uztaisītu kafiju no sākuma līdz galam. Lietoju divus gadus. Pirms kādiem 2 mēnešiem nopirku klāt Dolce Gusto, šķiet daudz vienkāršāk un ātrāk, bet bez piena putotāja. Kopumā ļoti apmierina abi automāti, pēdējā laikā īpaši esmu sākusi taisīt vairāk eksperimentus ar kafijas veidiem, dzērieniem, zīmējumiem utt.
Par cik Dolce Gusto ir tikai ar kapsulām, domājot par apkārtējo vidi un manu naudas maciņu izlēmu nopirkt vairākas reizes lietojamās kapsulas, - Perfekti! Pienu saputoju ar elektrisko piena putotāju un reāli aizvieto espresso mašīnu.
No pašām kapsulām iesaku cappuccino un karameļu latte, mani fav. :)
28.05.2021 12:15 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Jamaika, kafiju nedzeru katru dienu, varu nedēļu nedzert, un nekas negriežas. Tev var būt nepanesamība no kafijas vai no piena, tas nav pieraduma jautājums.
28.05.2021 13:01 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Es aizmirsu vēl pieminēt pāris gadus atpakaļ Krievijas veselības raidījuma dzirdēju, ka kafiju var dzert ar citronu un pamēģināju. Varu pateikt, kafija ar citronu bija tik ņipra kā nevarēju izdzert visu tasi. :D Var likties jocīgi, ka dzer kafiju ar citronu, bet ir cilvēki, kas dzer. :D Un tas nav joks. :D
28.05.2021 14:01 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
atlēts @ 28.05.2021 14:01
Es aizmirsu vēl pieminēt pāris gadus atpakaļ Krievijas veselības raidījuma dzirdēju, ka kafiju var dzert ar citronu un pamēģināju. Varu pateikt, kafija ar citronu bija tik ņipra kā nevarēju izdzert visu tasi. :D Var likties jocīgi, ka dzer kafiju ar citronu, bet ir cilvēki, kas dzer. :D Un tas nav joks. :D

Kafija ar citronu laba pret galvassāpēm vai nākamajā rītā pēc trakām svinībām 😂
28.05.2021 14:38 |
 
Reitings 106
Reģ: 12.02.2017
Es taisu šķīstošo ar pienu bez cukura. Dienā izdzeru 2-3 krūzes.
28.05.2021 15:06 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Es arī sāku apdomāt kādu kafijas aparātu. Pēdējā laikā sapratu, ka ļoti garšo laba kafija, bet mājas kafija šobrīd neatbilst īsti tam, ko vēlētos.
28.05.2021 15:47 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
atlēts @ 28.05.2021 14:01
Es aizmirsu vēl pieminēt pāris gadus atpakaļ Krievijas veselības raidījuma dzirdēju, ka kafiju var dzert ar citronu un pamēģināju. Varu pateikt, kafija ar citronu bija tik ņipra kā nevarēju izdzert visu tasi. :D Var likties jocīgi, ka dzer kafiju ar citronu, bet ir cilvēki, kas dzer. :D Un tas nav joks. :D

Tas nav nekas jauns un pārsteidzošs. Pirmoreiz kafiju ar citronu pagaršoju pamatskolā, pirms gadiem 15. Katrā ziņā man negaršo, ļoti specifiska garša. Ja pats citrons man garšo, citrona šķēli lieku pie alus, tad pie kafijas nu galīgi nav mans.
28.05.2021 15:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Vienā brīdī izdomāju, ka gribu kafijas aparātu un paķeru kapsulu Dolce Gusto Genio 2. Nav pats vienkāršākais, bet nav arī krutākais no DG klāsta. Tagad, vērtējot ar vēsāku prātu, domāju, ka dizaina ziņā daudz labāk izskatās Nespresso aparāti. Vispār, ar kapsulu aparātiem ir jāsaprot viena lieta: reāli ražotāji tirgo aparātus par pašiznaksu un naudu nopelna uz kapsulām.
Apsveru pilnvērtīga kafijas aparāta iegādi, kas pats samaļ kafiju un ir aprīkots ar piena putotāju, bet četrciparu summu pagaidām negribu izdot.
Kafija man garšo atkarībā no garastāvokļa. Pārsvarā vienkārši melna (garšo Starbucks House Blend un Dolce Gusto Mexico zaļā kastē). Citreiz ņemu Cappuccino kapsulas (visgaršīgākā šķiet Starbucks un Lavazza). Visu laiku aizmirstu pasūtīt tās atkārtoti uzpildāmas kapsulas. Noteikti i lētāk, i dabai draudzīgāk. Man ir arī IKEA piena putotājs PRODUKT par 1,5€ kas tīri labi darbojas.
No takeaway kafijām garšo dažādu kafijas bodīšu kafija. Narvīša, Neste un Viršu kafija ir kā 7 daļas piena, 2,5 daļas ūdens un 0,5 šķīstošās kafijas.
Ja ir rekomendācijas labam kafijas aparātam, kas pats samaļ kafiju, ir aprīkots ar piena putotāju un pieklājīgi izkatās, lūdzu padalieties.
28.05.2021 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Mamma dzer kafiju katru dienu, nesen nopirka kapsulu automātu (tieši tas ko autore minēja), atļāvos 1 kafiju pagaršot (pati nedzeru ikdienā) - nu ļooooti garda. Diez vai pēc tādas vēl parasto var dzert... Bet tas laikam vairāk atkarīgs no kapsulām, kāda kafija, jo tas piedāvājums ir diezgan liels.
28.05.2021 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Un automāts piedāvā daudz pagatavošanas opcijas - arī aukstā kafija.
28.05.2021 17:47 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Linda4ka @ 27.05.2021 21:08
Man ir tieši Nescafe Dolce gusto aparāts, ir tā ja dzer 1 krūzi dienā, tad atmaksājas, bet ja vairāk krūzes, tad diezgan padārgi sanāk cena uz 1 kapsulu, bet ir alternatīva, nopirkt uzpildāmās kapsulas šiem aparātiem, kur var bērt malto kafiju, tas ir daudz izdevīgāk un attiecīgi pats pielej pienu, ja vajag.
Neteiktu, ka ir negaršīga kafija, drošvien atkarībā kādas kapsulas nopērk ir pieejami daudz veidi, dažādas melnās atšķirība no stipruma, ristretto, espresso, grande un latte, cappuccino, jaunas kapsulas redzēju latti ar kokosriekstu garšu, neesmu vēl mēģinājusi. Arī izvēle ir no dažādiem ražotājiem lavazza, starbucks, aroma gold, must.
Un par tādu akcijas cenu, droši var nopirkt kafijas aparātu, es pirku kad vēl tas nebija tik populārs, par 50-60 eiro.
Vēl var taisīt ar tēju, aukstās kafijas un šokolādi - tā gan garšīga sanāk. :)

Es kafiju dzeru ļoti, ļoti reti, parasti tikai ar pienu un kafejnīcās, taču draugs izdzer vairākas krūzes dienā, tāpēc iesākumā nopirkām Nescafe Dolce Gusto (parasto, lēto) aparātu. Par kafijas kvalitāti un garšu nevaru spriest, jo nav mans mīļākais dzēriens, bet man patīk, ka kapsulām ir liela izvēle. Ja nedzer to, kurai nepieciešamas divas kapsulas, tad nemaz tik dārgi nesanāk, mēs parasti uz atlaidēm sapērkam krājumus. Vēl pluss ir tam, ka, ja es gribu padzert tēju, ar šī aparāta palīdzību uzkarsēju tikai tik daudz ūdens, cik nepieciešams vienai porcijai.
Nopirku tās daudzreiz lietojamās kafijas kapsulas (iepakojumā bija 3 pa 9 eiro). Nezinu vai neprotu ar viņām apieties vai kā, bet absolūti nav cerētais. Lielākoties nekad saturs neizšķīst, apakšā caurumiņš ir diezgan liels un dzēriens līst šķībi pāri krūzes malai, kā arī jau pēc pirmās lietošanas reizes vienai no kapsulām saplīsa gumija, kas viņu satur. Laikam, ka šis pirkums tāds neveiksmīgs, bet par pašu "pingvīnu" varu teikt tikai pozitīvo.
29.05.2021 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Garšo kafija no ielas automātiem (Lavazza,Lofbergs), gribu atradināties, mājās garšīgu uztaisīt reti kad sanāk. Pirms pandēmijas patika Caffeine kafija, it īpaši moka, bet reti kad atļāvos, dārgi.
Pulverīšu paciņkafijas kādreiz dzēru, 3in1, tik ļoti pieradu pie garšas, ka vairs nevaru iedzert -negaršo.
29.05.2021 11:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits