Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tiem, kuri dzer kafiju

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Hey!
Kādu kafiju dzerat? :)
Man negaršo melnā kafija, ciest nevaru to rūgtumu, šķērmi metas, tāpēc es dzeru ar daudz piena(man burtiski ir 2/3 tasītes ar pienu :D) vai arī veikalā nopērkamās paciņās Mokate Gold Cappuciono unsweetened. Man nepatīk arī pārāk salda kafija, tāpēc no veikalos nopērkamajām paciņām, tikai šī viena iet pie sirds..
Vai jums ir kafijas automāts mājās, vai arī iztiekat ar šķīstošo? Ja ir, tad pastāstiet kāds un vai esat apmierinātas?
Kā ir ar nescafe dolce gusto automātu?(vienu brīdi rimi tam bija atlaide un maksāja ap 30 euro) tāda laba cena šķiet priekš kafijas aparāta... varbūt kādai ir un var pastāstīt vai sanāk gardas kafijas, labi kalpo?
Paldies :)
27.05.2021 15:26 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Man pašai nav, bet krustmātei ir tas lētais nescafe dolce gusto par kuru tu runā. Nu, viņa teica, ka nopirka vairāk meitai, pāris reizes padzēra, bija interesanti, tagad nevajadzīgs virtuvē stāv... kapsulas, protams, arī padārgas, nezinu, cik izdevīgi ir dzert 2-3 kafijas dienā, izmantojot to automātu + tur laikam tikai 2 vai pat viena veida kafiju var taisīt, neatceros :D Latte varēja, cienāja mani.. nu, neteiktu, ka baigi garšīgi, bet labāk nekā uzjaukt no veikalu paciņas jau gan..
27.05.2021 15:33 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Man ir pilnībā automatisks espresso aparāts, kurš taisa kafiju no pupiņām, maksāja ap 400 eur. Izmantoju katru dienu.
27.05.2021 16:06 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Man ir kafijas aparāts, kurš maļ pupiņas un kurā var saputot pienu, pupiņas pasūtu no vietējiem kafijas grauzdētājiem, jo pupiņas ir viskvalitatīvākās, ja grauzdētas ne ilgāk kā mēnesi pirms lietošanas.
Dzeru pārsvarā kapučīno ar mandeļu pienu.
Mans aparāts ir Stollar pusautomāts, ar viņu ir jāmāk apieties - katrai jaunai kafijas paciņai jāregulē piemērotākais malums un daudzums vienā porcijā. Es esmu starā, jo tas ir tuvākais bāra kafijai, ko var dabūt mājās, patīk arī pats kafijas gatavošanas un piena putošanas process.
27.05.2021 16:20 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Vai es esmu vienīgā, kurai no mājas taisītās un šķīstošās šķebina? Un patīk tikai no automātiem, piemēram, Narvesen vai kafejnīcas kafija. Pašai nav automāta, tāpēc nedzeru kafiju. :(
27.05.2021 16:40 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Dzeru šķīstošo kafiju, bez cukura, vēlams ar pienu.
27.05.2021 16:40 |
 
Reitings 6955
Reģ: 16.02.2021
Man arī ir kafijas aparāts, kurš maļ pupiņas un ir snīpis, lai saputotu pienu. Cita garša. Agrāk dzēru maltu kafiju nospiestu krūzē, nav tas. Paciņu kafiju un šķīstošo nevar iedzert. Kafijas automāts laba investīcija.
27.05.2021 16:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kafiju ļoti daudz nedzeru, bet man garšo kvalitatīva un laba kafija. Mājās ir Jura S8 kafijas automāts, ideāls, var pagatavot 15 kafijas veidus. Par cik melnu kafiju nedzeru, tad man ir svarīgi, lai kafijas automāts taisa arī piena putas, manam Jura automātam sanāk visideālākās putas.
Tie kapsulu kafijas automāti pa 100 eiro ir bullshit, ļoti liela atšķirība kafijas garšā. Kā arī tās kapsulas ļoti padārgi izmaksā, ja ikdienā dzer daudz kafiju.
Pupiņu kafija tomēr ir pupiņu kafija, un labam kafijas automātam nekas pretī nestāvēs.
27.05.2021 16:46 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es dzeru illy kafiju, pērku maximā bundžu maltu klasisko kafiju. Esmu gadu laikā dažādās darbavietās izmēģinājusi visādus kafijas aparātus - nav mans, vienmēr tās kapsulas čakarēju vaļā un bēru kafiju krūzē, aplēju ar ūdeni :D Katram laikam savs, bet man tie kafijas automāti nepatīk, lai arī kafija tāda pati illy kapsulās, kā šobrīd pērku bundžu.
27.05.2021 16:58 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Esmu labas,melnas un stipras kafijas cienitaja. Kadreiz man bija Nespresso kapsulu automats. Bija ok,bet nu jau gadus 8 izmantoju Italju moku. Perku Lavazza pashu stiprako Mountain grown kafiju. Starp citu daudzi italji,kuri var atljauties labu kafijas automatu,majas gatavo kafiju tieshi moka,jo kafija tani izdodas izcila. Es to pat njemu lidzi celjojumos,kad ir rezervets dzivoklis,jo mans rits bez labas kafijas nevar iesakties.
27.05.2021 16:59 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Paldies par atbildēm! :)
Man no rūgtajām, stiprajām kafijām metas šķērmi, bet labu latte vai cappucino dienā 2-3 tasītes mierīgi izdzertu. Vienīgā nelaime - nav kafijas automāta un uz benzīntankiem, kafejnīcām katru dienu iet nav izdevīgi. Tāpēc apsveru domu par kafijas automātu, ilgtermiņā izdevīgāk...
Jā, laikam vajadzēs pupiņu, jo tād kapsulas veikalos ir dārgas. Priekš mana patēriņa - neizdevīgi.
27.05.2021 17:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3730
Reģ: 31.10.2010
Nedzeru šķīstošo un arī automāta man nav. Kafiju dzeru tikai tāpēc, ka man tā garšo, jo kā stimulants kofeīns uz mani galīgi neiedarbojas.
27.05.2021 17:24 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
RedBull @ 27.05.2021 17:03
Paldies par atbildēm! :)
Man no rūgtajām, stiprajām kafijām metas šķērmi, bet labu latte vai cappucino dienā 2-3 tasītes mierīgi izdzertu. Vienīgā nelaime - nav kafijas automāta un uz benzīntankiem, kafejnīcām katru dienu iet nav izdevīgi. Tāpēc apsveru domu par kafijas automātu, ilgtermiņā izdevīgāk...
Jā, laikam vajadzēs pupiņu, jo tād kapsulas veikalos ir dārgas. Priekš mana patēriņa - neizdevīgi.
Ja patik daudz piena pie kafijas,tad ka variants ir italju moka un piena putotajs. Moka ir muziga. Jamaina tikai iekshpuse gumija reizi 3-4 meneshos.
27.05.2021 17:43 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Tikai ņem vērā, ja dzer vāju kafiju, stipri atšķaidītu ar pienu, un pulverkafiju no paciņas, kur pašas kafijas ir niecīgs daudzums, tad espresso vai mokas kafija tev liksies nežēlīgi stipra. Man acis izsprāga no orbītām, kad pēc krūzē uzlejamās kafijas pagaršoju mokas kafiju. Nācās šķaidīt 3x apjomā ar uzsildītu pienu, jo bišķīt atšķaidot ar aukstu pienu, efekts bija minimāls.
Ja ieguldīsies automātā, noteikti atrodi iespēju to notestēt.
27.05.2021 18:00 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Man ir apmēram šāds - https://failiem.lv/f/qn4vfk9g6
Ieberu dabīgo kafiju, ūdeni un smuki man satecina . Krūze ļoti ilgi tur karstu , pat pēc 2h varu ieliet. Man kā kafijas nedzērājai pilnīgi pietiek. Kafiju dzeru 2x mēnesī, apmēram. Un bez piena , kā arī cukuru ielieku knapi pus tējkaroti.
27.05.2021 20:11 |
 
Reitings 7
Reģ: 13.03.2018
Man ir tieši Nescafe Dolce gusto aparāts, ir tā ja dzer 1 krūzi dienā, tad atmaksājas, bet ja vairāk krūzes, tad diezgan padārgi sanāk cena uz 1 kapsulu, bet ir alternatīva, nopirkt uzpildāmās kapsulas šiem aparātiem, kur var bērt malto kafiju, tas ir daudz izdevīgāk un attiecīgi pats pielej pienu, ja vajag.
Neteiktu, ka ir negaršīga kafija, drošvien atkarībā kādas kapsulas nopērk ir pieejami daudz veidi, dažādas melnās atšķirība no stipruma, ristretto, espresso, grande un latte, cappuccino, jaunas kapsulas redzēju latti ar kokosriekstu garšu, neesmu vēl mēģinājusi. Arī izvēle ir no dažādiem ražotājiem lavazza, starbucks, aroma gold, must.
Un par tādu akcijas cenu, droši var nopirkt kafijas aparātu, es pirku kad vēl tas nebija tik populārs, par 50-60 eiro.
Vēl var taisīt ar tēju, aukstās kafijas un šokolādi - tā gan garšīga sanāk. :)
27.05.2021 21:08 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Es labprāt iedzeru 1-2lielas kruzes kafijas. Esmu iecienījis Lor kafijas pupiņas, ko pats samalu un tad iztvaicēju caur Itāļu presi uz gāzes plīts. Klāt pieberu mazliet sāls un rūgtuma nav. Mēdzu likt klāt arī sviestu un mct eļļu, bet tas man individuāli.
27.05.2021 22:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Kafija ar pienu un cukuru atkarība no situācijas, ja apēdu kaut ko saldu, tad nelieku klāt, bet ja neēdu, tad pielieku karotīti. :D Vēl patīk ar iebiezināto pienu un vēl mazliet klāt pienu, tad man enerģijas deva ir uz vairākam stundam. :D
27.05.2021 23:10 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Man ir Nescafe Dolce gusto aparāts. Ļoti labs, man patīk. Bet tas tikai mājās. Parastā kafija man ne visai garšo, jo gribu ar pienu un tad atsevišķi jāputo piens - baigais čakars; tās beramās paciņās vispār ir mēsli. Man vairāk patīk dzert kafiju pastaigājoties - tas tā kā vairāk rituāls. Parasti ņemu Caffeine, jo tur visgaršīgākā un tur ir liela izvēle, man patīk īpašās ar kaut kādiem sīrupiem, nu ļoti saldas 😁 Vēl Costa ir laba, McDonaldā ir garšīga, CircleK - so so, narvesen vispār nedzerams. Dzeru 1-2x dienā.
27.05.2021 23:22 |
 
Reitings 50
Reģ: 11.03.2021
Dzeru melnu, svaigi maltu (vēlams lai arī grauzdējums būtu svaigs). Esmu kafijas snobs. 😁
Ja kādreiz sūtīju no daždažādām vastīm, tad tagad pērku kafijas pupiņas Kalvē, filtra grauzdējumu. (viņiem tur ir liela izvēle, protams, kvalitāte. Latvijas kafijas grauzdēdāji vispār ir kaut kas fenomenāls). Tā kā kafijas pagatavošana un dzeršana man ir bezmazvai rituāls nevis lūpu apslapināšana, esmu diezgan daudz tajā ieguldījusi (laiks, nauda, atbilstošs aprīkojums).
Kafijas pupiņas maļu rokas grainderī (malumu izvēlos pēc konkrētās kafijas/reizēm - garastāvokļa), izmantoju filtra metodi, aeropress, šad tad moka potā. 🙃
Ofisā kolēģes izmanto Nescafe dolce gusto automātu.. labāk izvēlos dzert tēju vai ūdeni, jo kafija no kapsulām, manuprāt, garšo pēc 3in1 pulverīšu dzērieniem. Var jau, bet nav manā gaumē.
28.05.2021 10:26 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Man ir Jura kafijas automāts. Man, kā īstam kafijas fanātiķi, laba kafija ir ļoti svarīga, tāpēc automāts bija ļoti laba investīcija. Dzeru pārsvarā melnu kafiju, bez cukura. Lietoju espresso pupiņas no Mövenpick, Lavazza, utt. Dažreiz uztaisu kapučīno.
28.05.2021 11:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits