Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nogurums.

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Meitenes Čau!
Man tāds jautājums Jums, varbūt kādai tā ir bijis.
Esmu sākusi sportot, treniņus neveicu katru dienu, bet nu ik pēc 2 dienām cenšos. Plus es diezgan daudz staigāju, bet arī kā kuru dienu.
Līdz esmu sākusi treniņus (Chloe ting) man nav enerģijas, es aizmiegu par 2h ātrāk nekā parasti un tas notiek tieši vienā sekundē. It kā, ka nāk miegs, tas ir forši, bet nogurums arī ir pēc pamosšanās. Kad jūtos labāk taisu treniņu. Lai gan neteiktu, ka tā slodze ir milzīga. Un es ēdu gaļu, un dārzeņus, augļus (banānus, aplesīnus) arī makaronus un maizi ēdu, olas.....
Vai man būtu jāēd vairāk? Tad jau baigā svara zaudēšana nebūs. Man nav milzīgs liekais svars, varbūt kādi 4kg. Ir D vitamīna deficīts, jā, bet to arī es dzeru.
23.05.2021 12:02 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Varbūt dzelzs trūkums?
23.05.2021 12:08 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Par dzelzi tiešām nepateikšu, bet man ir doma pārbaudīt, jo kaut kadu laiku atpakaļ ir bijušas problēmas ar šo arī. Tas varētu būt par iemeslu.
23.05.2021 12:13 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Analīzes var nodot jebkurā CL un nav vajadzīgs nosūtījums no ārsta. Tad gan pašai sanāks maksāt, bet summa ir smieklīga par šiem diviem rādītājiem - ferritīns un hemoglobīns.
23.05.2021 12:39 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Vispirms jāsāk vai tu esi iepriekšējuši sportojusi pirms sākusi treniņus? Cik augsta intensitātes treniņus tu aizvadi? Iesācēju kļūdas ir tas, ka viņi sāk ļoti augstas intensitātes treniņus līdz ar rezultātu rodas, ka viņiem nav ne enerģijas, ne spēka un gribas spēka kaut ko darīt. Sākuma vajag aizvadīt vieglus treniņus, ja vispār nekas nav iepriekš darīts. Bieži vien tas treniņa programmas neder vispār otram cilvēkam, bet jādara tā, lai pēc treniņa būtu piegarša, ka tu esi treniņu pavadījis un gribas vēl. Nav jāizspiež visa sula no sevis. Tas tā ieteikums, lai sasniegtu labākus rezultātus. :)
23.05.2021 13:24 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Jāpārbauda leikocītu daudzums asinīs. Izteikts nogurums ir asins vēža pazīme. Sevišķi, ja dzelzs, D-vitamīna un visa cita pietiek.
23.05.2021 13:25 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Pa lielam, jau atbildēji pati. Jādomā par miega kvalitāti kā pirmo lietu, jo ja neesi izguējusies, tad ēdīsi vairāk saldumus un sliktos makaronus, maizi, kopā ar taukvielām, kas figūru, veselību, pašsajūtu neuzlabos. Meklē google: sleep hygene
Svarīgi ir neēst 4h pirms gulētiešanas un tad vislabāk, ja pārtika ir ar mazāk ogļhidrātiem.
Var jau būt tā, ka labi saēdies un tad bezspēkā aizmiedz, kamēr kuņģis turpina gremošanu un rezultātā esi nogurusi no rīta. Ja pieturās pie principa ēst līdz 18 vakarā, tad visam vajadzētu sanākt, ka aizmiedz nevis no pārtikas daudzuma, bet no tā, ka patiešām ir laiks gulēt.
Tālāk jau grūti ko teikt, ja nezin Tavu vecumu, gulēšanas laikus, ilgumu arī dzelzs trūkumu (*aktuālāk sievietēm).
Tas, ka dzer D vitamīnu neko nenozīmē, ja Tu to nelieto lielā apjomā un kopā ar citiem vitamīniem, kas palīdzēs to uzsūkt.
D vitamīnu var lietot pat 12000iu/d vienību pirmos 3 mēnešus, kamēr sasniedz ciešamu līmeni. To var un vajag lietot kopā ar omega3, K2, Cinku un Magniju (magnijs ir svarīgs labākam miegam un muskuļiem).
Tālāk jau nāk tas vai organismam netrūkst enzīmi, piemēram, Q10 un Alpha lipoic acid, kas palīdz ar ēdiena eneŗģijas konvertēšanu - ATP
Ja esi līdz 30, tad visam vajadzētu normalizēties, pēc miega un ēdienkartes sakārtošanas. Tāpat
23.05.2021 13:40 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Iespējams, ka pa daudz “ātros” ogļhidrātus ēd, no tiem jēgas maz, tik vien kā daudz kalorijas.
Varbūt trūkst vitamīni.
Iespējams, nepareizi uzsāki sportot, slodze uzreiz pa lielu.
23.05.2021 14:01 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Piekrītu atlētam. Staigāšana nav sports. Un ja tu nesporto, tad sākot treniņus būs nogurums, jo arī maza vai vidēja slodze tavam nepieradušajam organismam būs daudz. Un ja tavs mērķis ir mest nost svaru, t.i., radīt kaloriju deficītu, tad tur vispār nav jābrīnās, ka jūtami aug nogurums.
23.05.2021 14:40 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Staigāšana nav sporta veids, taču enerģiju tas paņem, tāpat kā saelpojot daudz svaiga gaisa miegs nāk daudz labāk.
23.05.2021 14:56 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Paldies par padomiem! Ņemšu vērā. :) Noteikti būs jāpierakstās pie ģimenes ārsta un jāturpina sportot vēlamā slodzē.
26.05.2021 12:23 |
 
Reitings 33
Reģ: 16.08.2012
Analizes ir taisītas? Kā jau pati minēji D vitamīns ir pazemināts,varbūt deva,ko lieto ir nepietiekama.Tagad Nateo ir foršs ar Omega kopā.Kā arī dzelzs trūkums var izraisīt nogurumu.Musluļu spēkam Magnijs jādzer,man vislabāk ampulās patīk.Un ļooti svarīgi ir sabalansēts uzturs.Notievēt var arī ēdot 5x dienā,vienkārši ir jāēd pareizās lietas,pareizā laikā.Forāi ir visādi maratoni,kur ir jau sastādīta ēdienkarte.
26.05.2021 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits