Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

darbs tiesību zinātņu studentei

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Hey!
Studēju tiesību zinātni 2.kursā, gribētu pastrādāt, bet nekādus piedāvājumus neatrodu(divus pieteikumus nosūtīju, bet nepieņēma, jo bija kandidāte, kura bija izgājusi papildus lietvedības kursus, pastrādājusi par tiesas sēžu sekretāri savlaik un bakalauru jau ir ieguvusi, tagad maģistru finiša taisnē, otreiz nepieņēma, jo cits cilvēks prata krievu valodu, kā arī bija ieguvis jau iepriekš pieredz, bet man nav tādu priekšrocību.).
Mērķēju uz darbu advokātu birojā, jo esmu PLK studente, tāpēc darbs par tiesas sēžu sekretāri, ko sākotnēji domāju... man nederēs un neredzu jēgu iet tikai vasarā strādāt tur.
Esmu nedaudz izmisumā, jo daļa kursa biedru jau strādā, bet es lai gan labi mācos(un nē, es nesaku, ka tāpēc man pienākas automatiski darbs :D), tāpat neatrodu piedāvājumus. Nesaprotu kur un kā citi atrod, ja man visur atsaka, jo nav pieredzes... ar kaut ko taču jāsāk..
Kā jūs, kas šo jomu studējušas dabūjāt darbu? :) Varbūt sūtīt vienkārši visur CV(pat tur kur neprasa?) vai gaidīt, kad būs piedāvājumi un tikai tad atkal mēģināt?
Paldies
19.05.2021 11:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ar pliku CV nebūs līdzēts.
Vajag sagatavot labu pieteikuma vēstuli.
Papildus pajautā saviem rektoriem, lai uzraksta rekomendācijas vēstules, ja esi ļoti laba studente.
Sūti visiem uzņēmumiem, kaut arī nav izsludināta brīvā vakance.
19.05.2021 11:14 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Ka neriskē, tas nedzer šampi - sūti arī tur, kur nav vakances.
Un tev vēstulīte! :)
20.05.2021 00:13 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Šī iemesla dēļ aizgāju strādāt citā joma, jo rēķini tomer bija par kaut ko jāmaksā. Sākuma strādāju vienkāršā, ar studijām nesaistītā jomā, tad dabūju paaugstinājumu. Viena brīdī bija iespēja pāriet uz juridisko sfēru, bet sapratu, ka to vairs negribu.
20.05.2021 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)