Darbs slimnīcā

 
Reitings 11
Reģ: 06.07.2017
Sveiki! Varbūt kāds strādā šobrīd kādā no Rīgas slimnīcām (BKUS, PSKUS, RAKUS) par māsas palīgu? Kāda ir pieredze, vai nodaļās ir vietas un vai ir grūti tikt darbā?
11.05.2021 12:23 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Lizavay @ 14.05.2021 17:25
Nav jēgas sevi tā nomocīt māsas palīga/sanitāra amatā, lai "patrenētos" priekš māsas amata, ja vien finanses nespiež, jo īsti neko neiegūsi, labāk cītīgi mācies. Tāpat, lai students būtu medicīnas asistents ir jābūt studiju ietvaros izietai faramakoloģijai, klīniskajai praksei slimnīcā, kur trenēšanās uz katetru ievietošanu, injekcijām utt, iet uz urrā. :D Es pirms pāris gadiem arī domāju, ka daudz ko iegūšu priekš savas ārsta profesijas strādājot no zemākā līmeņa par māsu palīgu, bet rezultātā darīju melnos darbus un nekādas jēdzīgas prasmes neguvu, tikai tik cik biju slimnīcas vidē un minimāla komunikācija ar pacientiem, mediķim tas kaut nedaudz ir jāizbauda, jāredz, bet to nevajag kā pamatdarbu. Personīgi es sapratu, ka ar tādām slodzēm un maiņām kādas mums bija, cietīs manas studijas un pievērsos tika studijām un voluntēšanai, ieguvu 100x vairāk. Izmēģināju, redzēju, paldies. :D Atgriezos tad kad darbojos kā māsiņa un tad jau tālak rezidents utt. :)

Njā, par to trenēšanos varēja saprast, ka meitene domā paskatīties, kā māsa strādā un bez izglītības par viņu strādāt?😄 būs tad jāpamācās bišķīt, un tie nebūs daži mēneši.😄
14.05.2021 17:28 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Derisa @ 14.05.2021 17:28

Njā, par to trenēšanos varēja saprast, ka meitene domā paskatīties, kā māsa strādā un bez izglītības par viņu strādāt?? būs tad jāpamācās bišķīt, un tie nebūs daži mēneši.?
Es biju sapratusi, ka viņa ir medicīnas studente. Medicīnas studiju (ārsta grāds) 3.kursa ietvaros iziet visas nepieciešamās prakses slimnīcā, lai pēc tam strādātu kā māsiņa.
14.05.2021 17:31 |
 
Reitings 75
Reģ: 15.04.2015
Varbūt ir vēl kāda, kas var padalīties par sanitāra darbu slimnīcā? ir viss tik traki un slikti kā stāsta? 😁
17.05.2021 02:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits