Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izrāva zobu

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Čau. Man izrāva zobu pirms kāda mēneša, šuves nelika. It kā viss ir savilkts un sadzijis protams, bet ir vēl tāds caurums. Man viņu vispār savilks kopā?. Tomēr pagājis jau mēnesis. Saku uztraukties .. jo ēst uz tas puses vēl neēdu, ir tādas dīvainas sajutas ja ēdiens ieiet iekšā
23.04.2021 19:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Izrāva augšā vai apakšā?
Kad manam ex izrāva apakšējo gudrības zobu, ārsts nolēma, ka nav jāšuj, lai gan caurums bija liels un pilnība aizvilkās ap sesto mēnesi pēc izraušanas - nu tā, ka viss bija sadzijis, bet bija palikusi dziļa iedobe, kura ar laiku izlīdzinājās un savilkās.
Man pašai arī ir izrauti augšējie gudrības zobi un es jūtu tās vietas, izrāva pirms 6-7 gadiem, viņas ir tādas grubuļainas un nelīdzenas.
23.04.2021 19:41 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
vivii @ 23.04.2021 19:41
Izrāva augšā vai apakšā?
Kad manam ex izrāva apakšējo gudrības zobu, ārsts nolēma, ka nav jāšuj, lai gan caurums bija liels un pilnība aizvilkās ap sesto mēnesi pēc izraušanas - nu tā, ka viss bija sadzijis, bet bija palikusi dziļa iedobe, kura ar laiku izlīdzinājās un savilkās.
Man pašai arī ir izrauti augšējie gudrības zobi un es jūtu tās vietas, izrāva pirms 6-7 gadiem, viņas ir tādas grubuļainas un nelīdzenas.

Apakšā, bet tad nebija gudrības zobs. Gudrības zobam bija šuve , bet šis bija otrais no grūtības zoba(nezinu kā tos zobus pareizi skaita) bet nu viņam liela nozīme ir tieši pārtikas košļāšanai. Bija diez gan liels caurums, asiņot neasinoja gandrīz vai nemaz, bet caurums bija nenormāls kad izrāva, vēl nobrīnījos ka šuves neuzlika. Es tiešām ceru ka kaut pēc 6menesiem aizvilks pavisam ciet. Nebiju ko darīt..
23.04.2021 20:56 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Leula @ 23.04.2021 20:56

Apakšā, bet tad nebija gudrības zobs. Gudrības zobam bija šuve , bet šis bija otrais no grūtības zoba(nezinu kā tos zobus pareizi skaita) bet nu viņam liela nozīme ir tieši pārtikas košļāšanai. Bija diez gan liels caurums, asiņot neasinoja gandrīz vai nemaz, bet caurums bija nenormāls kad izrāva, vēl nobrīnījos ka šuves neuzlika. Es tiešām ceru ka kaut pēc 6menesiem aizvilks pavisam ciet. Nebiju ko darīt..
*nezinu ko darīt
23.04.2021 20:56 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Manuprāt, tas ir normāli. Lai gan man ir pieredze tikai ar gudrības zobu raušanu, caurums pavisam ciet "savilkās" tikai pēc gada un bedrīte izlīdzinājās vēl pēc ilgāka laika.
23.04.2021 21:25 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Manuprāt, tas ir normāli.

Es arī teikšu,ka tas ir normāli, jo man pat ar visām šuvēm pagāja diezgan ilgs laiks kamēr sadzija normāli un kaut cik izlīdzinājās tā vieta, arī nebija gudrības zobs, bet blakus apakšā. Es arī sākumā uztraucos,ka man paliks tur tāda kā bedrīte, jo tiešam ilgi tā arī bija, bet tagad,kad ir pagājis nu jau laikam kāds pusotrs gads viss ir sadzijis un izlīdzinājies.
23.04.2021 22:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits