Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes viedoklis ietekmē šī brīža attiecības

 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Sveikas, mīļās dāmas.
Nezinu, kur vēl varētu griesties, tādēļ rakstu šeit cerībā, ka kāda no Jums ir bijusi līdzīgā situācijā.
Viss sākās 2, 5 gadus atpakal, kad sagāju nopietnās attiecībās ar šī brīža puisi. Man bija 16 un tad es galīgi vēl nebiju sevi atradusi. Viņam tad jau bija 22 un sevi atradis viņš daļēji bija, tikai nedaudz nogājis nogājis no ceļa ar ļoti nepareizu izpratni par naudu (laišanu vējā, bet lielu patiku pret to). Viņš bija mana pirmā mīlestība un pazinām viens otru jau no bērnības, tāpēc pēc 4 gadiem atkal satiekoties, tolaik tā tika uztverta bez maz vai likteņa zīme. Es tiešām iemīlējos. Ilgu laiku man bija rozā briļu periods, ļoti pārvērtējot cilvēku un tā pasniedzot viņu savai ģimenei. Bet tad es biju ļoti neveslīga. Histēriķe, pilna ar savām bērnības traumām, un mēs ļoti daudz un neveselīgi strīdējāmies. 16 gadīgai man likās normāli krist panikā, zvanīt vienos naktī vecākiem, lai no mazpilsētas uz Rīgu brauc mani savākt, dažādi pašnāvības mēģinājumi, vienvārdsakot, es netiku ar sevi galā. Tas lielā mērā ir saistīts ar manu tēvu, kurš bērnībā pret mani bija ļoti neiecītīgs un agresīvs un pieņemu, ka uzsākot šīs attiecības, es savā vīrietī meklēju tēvu. Un atradot ( neveseligie strīdi, roku pacelšana, pazemošana), es atriebos sniedzot to pašu. Pirmo attiecību gadu mēs tiešām bijām kā kaķis ar peli, kaut dzīvojām jau kopā. Un es paralēli, konstanti čīkstēju saviem vecākiem. Pirmo reizi, kad ar vecākiem viņu iepazīstināju, neslēpšu, ka viņš sevi pasniedza pilnīgi citā gaismā nekā bija patiesībā. Visvairāk jau tieši finansiālā stavokļā ziņā un tajā, cik ļoti "nodrošināts" un "spējīgs uz labu nākotni" viņš ir. Tad apstākļu dēļ, viņam nācās padzīvot kādu laiku pie maniem vecākiem un, protams, visi šie strīdi notika manu vecāku priekšā. Kuru žēlo mani vecāki? Protams, ka mani. Sākotnēji jau viņi vairāk pat žēloja manu puisi, jo viņš kā tajā brīdī pieaugušāks cilvēks, mācēja izskaidrot visu situāciju, kurā es vienmēr biju vainīga. Viņš spēja atdzīt, ka ir arī viņa vaina, bet tieši šīs visas manas neveslīgās izpausmes bija tās, kuras traucēja. ĻOTI traucēja. Bet vislielākā mana puiša problēma bija tāda, ka viņš vispār neprata appieties ar naudu. Līdz ar to, es, kā man tajā brīdī šķita, laba meitene, biju gatava sniegt viņam savu niecīgo finansiālu atbalstu- aizdevu naudu, ķīlāju lietas, bija pat brīdis, kad uz manu vārdu tika izveidots SIA, kur sakrājās pamatīgs nodokļu parāds. Protams, ka ko līdz man kaut kas nepatika tas viss tika viņam pārmests, izčīkstēts vecākiem un izraudāts. Bet attiecības pārtrauktas netika, jo lielā mērā viņš to pieļaut negribēja un negrib vēl joprojām. Man toties sāp sirds par visiem kredītiem un parādiem, kuri man ir mērāmi vairākos tūkstošos euro un es savos 20 gados, kaut strādāju, nespētu viena tos atmaksāt. Tā mēs pārvācāmies uz 1 istabu dzīvokli Rīgā. Tieši sākās COVID laiks un visu aizslēdza ciet. Sāku strādāt un mācīties mājās, kamēr viņš mājās bija tikai vakarā. Diezgan ātri atnāca atpakaļ visas manas psiholoģiskās problēmas, bieži biju neapmierināta par neko, sēžot mājās, nespēju apzināties, ka otrs pa to laiku nesēž mājās. Diezgan grūti ir aprakstīt tās sajūtas, bet es tās raksturotu kā sajūtu, ka otrs man ir kaut ko parāda. Ka labi būs tikai tad, ja viņš sniegs. Es sevi pati pataisīju pilnīga atkarīgu no viņa. Atkal atsākas strīdi. Neveslīgi strīdi. abi gājām pa gaisu. Man kā meitenei protams, roku pacelšana un aizvainojumi nelikās normāli un nespēju tos pieņemt nekādā veidā, kaut pati bieži biju tā, kura to sāka darīt, vai nebeidza. Līdz ar to atkal sāku liet žulti uz viņu un stāstīt visu saviem vecākiem, labākajai draudzenei. tā nu mēs izškīrāmies uz mēnesi, es tiešām daudz, ko paspēju saprast pa šo laiku un viņš arī, un kārtīgi izrunājoties, saprotot, ka nekas nenotiks uzreiz mēs attiecības atjaunojām. Šobrīd esam tādā posmā, kad ļoti cenšamies un strādājam pie attiecībām. (Kādreiz man nešķita, ka pie attiecībām vispār būtu jāstrādā). Un es tiešām redzu, kā viņš cenšas un kā viņš aug un, kā mainās lietas, kuras kādreiz šķita nemaināmas. Protams, vēl joprojām strīdamies, bet tagad es to daru daudz adekvātāk, vairs neiesaistot citas personas. Tiesa, viņam gan vēl pie tā ir jāpastrādā. Viņam ir ļoti sarežģīts raksturs, kas arī lielā mērā ir saistīts ar bērnības traumām un domāju, ka paies vēl laiks līdz viņš ar tām tiks galā. Bet pa visu šo laiku manu vecāku viedoklis par viņu ir kļuvis tāds, ka viņš ir bez maz vai briesmonis. Šobrīd es pat slēpju no visiem, izņemot mammas, ka mēs vispār vēl joprojām esam kopā, jo visa mana gimene ir noskaņoti pret viņu - Viņš man dara pāri, izmanto, ņem no manis tikai naudu un vispār nav adekvāts cilvēks. Bet es vairs tā neuzskatu. Mamma gandrīz katrā sarunā runā par to, ka man no viņa ir jāškiras, domā plānus, kā pa kluso man no viņa izšķirties, žēlo mani pa lietām par kurām es nedomāju, ka mani būtu jāželo, konkrēti saka tādus tekstus kā "Tu esi tādā sūdu bedrē" "Man tevis ļoti žēl" "Paskaties kādu viņš tevi ir pataisījis, kad tu attapsies". Un es goda vārds, pat par to neiedomātos, ja es no viņas to nedzirdētu. Un, protams, ka mani tas ietekmē, tas ietekmē manu skatījumu uz attiecībām, kaut garastāvokli. Jāsaka, ka mani vecāki nav ļoti inteliģenti cilvēki, ar izteiktu padomju laika domāšanu un ļoti negatīvi. Es ļoti atšķiros no savas ģimenes vispār domāšanas veidā un reizēm es jūtu, ka man ir grūti un nepatīkami ar viņiem komunicēt. Bet es taču nevaru pārtraukt attiecības ar savu ģimeni. Otrs variants ir pārtraukt attiecības ar savu puisi, bet arī to es nevēlos, jo mēŗki mums ir vienādi, dzīves redzējums līdzīgs (Pastaigāju pa randiņiem mūsu pauzes posmā un nevienu kaut uz pusi tik gudru, neatradu) un viņš tiešām cenšas un rūpējas par mani. Mums ir jāiemācās tikai strīdēties un viņam savaldīt savu nešpetno raksturu.
Bet mans jautājums Jums - kā, lai šeit atrod kompromisu? Man tuvojās dzimšanas diena, kura paredzēta ģimenes lokā (bez puiša), bet mans puisis ļoti vēlējās mani aizvest un atvest no šī pasākuma (citādi man būtu jāpaliek pa nakti latgalē). Mana ģimene to uzzinot, sāka teikt, ka tad visu atceļ, ka zin, kas būs, kā man neesot kauna u.t.t. Man tas sāp. Es nevaru ieskaidrot viņiem, ka daudz, kas ir mainījies.
Es šobrīd šo rakstu ļoti sakāpinātās emocijās, tādēļ atvainojos, ja esmu izplūdusi nevietā. Vienkārši, ko darīt ja ģimene ienīst tavu puisi un bieži skalo tev smadzenes nevietā? Ko darīt, ja Tev ar ģimeni vispār nesakrīt domāšana un ir ļoti grūti parunāt , jo tu viscaur jūti jau iepriekš minēto negatīvismu. Protams, ka es būtu gatava šķirties, ja viss sāks palikt tikai sliktāk, bet es gribu, lai tas ir mans lēmums nevis viņu.
17.04.2021 22:37 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Ārprāts, kāds palags. Paldies, tām, kurām pietiks pacietība izlasīt :D
17.04.2021 22:37 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Lai nomaksā visus parādus Tev. Neesi satikusi uz pusi tik gudru? Kurš gudrs čalis taisa parādus uz meitenes vārda? Protams, ka vecākiem nepatīk. Pacel latiņu, tādi sitēji un roku palaidēji nemainas un parasti nekas labs tur neiznāk. Viņš ir smuks runātājs, bet ne darītājs ilgtermiņā. Ok, nešķiries, uz to Tevi neviens šeit nepierunās, bet pakāpies savā prātā soli atpakaļ un saglabā kādu laiku vēsu prātu. Pajautā sev, ko viņš ir sasniedzis pēdējo 2 gadu laikā? Vai viņam ir normāls darbs? Ja ir, tad labi, ja nav, tad vai viņš ar pilnu atdevi tādu meklē? Vai Tu viņam ilgtermiņā uzticies? Vai no viņa kas normāls vispār sanāks? Vai viņš varētu rūpēties par ģimeni? Cik % no saviem gudrajiem spriedelējumiem viņš ir īstenojis dzīvē? Utt, apdomā labi to visu. Ps, cerams neesi trollis.
17.04.2021 23:04 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Sākšu ar to, ka teikšu, ka reiz pati esmu bijusi 20 gadus veca, iemīlējusies un naiva. Pati esmu savā dzīvē un tā laika attiecībās pieļāvusi gana daudz kļūdu. Tolaik, kad, kā man šķita, mīlēju cilvēku ar kuru biju kopā, pat nepievērsu uzmanību daudzām lietām. Piemēram, tam, ka biju vienīgā, kura maksāja par dzīvokli. Tam, ka biju vienīgā, kura pirka ēdienu, sadzīves preces un citas lietas, kuras lietojām abi, bet par kurām maksāju tikai es. Tam, ka tiku apzagta. Tam, ka tiku pastiprināti kontrolēta, morāli pazemota, iebaidīta. Tam, ka pret mani tika veikta emocionāla vardarbība. Tam, ka tiku krāpta. Man tas viss likās bez maz vai normāli, jo es domāju, ka mīlu un ka bez šī cilvēka mana dzīve apstāsies un tai vairs nebūs jēgas. Oi, cik bieži mēs nešķīrāmies. Un, oi, cik reižu es nedevu otru iespēju, jo otrs solījās mainīties. Tagad man ir 30 gadi. Esmu patstāvīga, finansiāli nodrošināta, no attiecībām brīva sieviete. Un tagad es esmu tā, kura var atļauties diktēt noteikumus vīriešiem. Atšķirība tajā, ka attiecības mani vairs neinteresē un esmu sapratusi, ka esmu daudz laimīgāka, kad esmu viena, ne kā tad, ja esmu kopā ar kādu. Tāpēc tagad, atskatoties uz to 20 gadus veco sevi, gribu šausmās saķert galvu. Es mīlu sevi. Ļoti. Tāpēc mani pārņem šausmas, kad atceros to, kā ļāvu kaut kādam čalim par sevi ņirgāties, sevi izmantot, pazemot. Esmu šokā par to, ka tolaik sevi tik zemu vērtēju un ļāvu kādam pret sevi tā izturēties.
Ko es ar šo visu gribu teikt? To, ka vēl esi jauna, taču jūsu attiecībās esošās drāmas bijušas lielākas, kādas būtu jābūt tajā vecumā. Puisim, neskatoties uz to, ka viņš šajās attiecībās ir vecāks, nav pieticis prāta tam, kā veidot attiecības. Viņš tevi pakļāvis emocionālai un fiziskai (!) vardarbībai un paralēli tam visam vēl uzgrūdis uz taviem pleciem tūkstošiem lielus parādus. Varbūt tagad, 20 gadu vecumā, vēl šķiet, ka tas jau tāds nieks vien ir, bet runa iet par tavu dzīvi, par tavu nākotni, kura tagad, pateicoties šim čalim, ir, var teikt, izpostīta, jo, ja nespēsi šos tūkstošus atmaksāt, vari teikt ardievas neskaitāmām iespējām nākotnē.
Jā, daudziem šajā vecumā ir sliktas attiecības. Jā, varbūt vecāki ir tādi vai šādi, bet šajā gadījumā vecākiem ir taisnība. Arī man 20 gadu vecumā likās, ka, ai, ko tie vecāki vispār saprot, taču tagad apzinos, ka viņi man vēlēja tikai to labāko. Šajā gadījumā vecāki redz to postu, kuru šis tips ir nodarījis viņu meitai, tāpēc es uzskatu, ka jebkurš normāli domājošs vecāks mēģinātu darīt visu iespējamo, lai šādas destruktīvas attiecības izjauktu.
Protams, protams, čalis cenšas mainīties. Labi, lai jau viņam izdodas, taču, ņemot vērā jūsu vecuma atšķirību, manuprāt, viņam jau sen bija jāsaprot, ka viņa rīcība un attieksme nav normāla. Un tam nav nekāda sakara ar bērnības traumām. Daudziem no mums bijusi, atvainojos, sūdīga bērnība, taču tas nav iemesls tam, lai pret svau it kā tuvāko cilvēku, kuru mīli, izturētos kā pret mēslu, pazemojot, pielietojot fizisku spēku un uz visu atlikušo mūžu uzgrūžot tūkstošiem lielu parādu. Tā nerīkojas cilvēki, kuri mīl. Tā vispār nerīkojas normāli cilvēki.
Atvainojos, ja par skarbu, taču šī situācija nav normāla un, lai arī kā šis cilvēks censtos mainīties, šī situācija jebkurā gadījumā nekļūs normāla. Tev ir tikai 20 gadi, bet dzīve jau ir, pa lielam, izpostīta un sačakarēta. Es ticu, ka paies gadi un 30 gadu vecumā tu atskatīties uz visu šo situāciju un rūgti nožēlosi to, ka ļāvi kaut kādam čalim sačakarēt savu dzīvi un ka pirmās tavas dzīves atmiņas par attiecībām un mīlestību vienmēr asociēsies ar kašķiem, strīdiem un vardarbību. Tiesa gan, tad jau var būt par vēlu. Tāpēc no sirds vēlu, lai veselais saprāts atnāk mazliet ātrāk! Veiksmi.
17.04.2021 23:12 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Bad boy krasavčik. Meitenēm šitādi dikti patīk. Nez vai labāku dabūsi.
17.04.2021 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Par visu jāmaksā. 🙈🙈🙈
17.04.2021 23:59 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
bija pat brīdis, kad uz manu vārdu tika izveidots SIA, kur sakrājās pamatīgs nodokļu parāds.
aizdevu naudu, ķīlāju lietas, bija pat brīdis

kaut strādāju, nespētu viena tos atmaksāt

roku pacelšana un aizvainojumi nelikās normāli

Kāpēc viņš nepiedalās parāda atmaksāšanā?Vai tagad vairs nepaceļ rokas?
(Pastaigāju pa randiņiem mūsu pauzes posmā un nevienu kaut uz pusi tik gudru, neatradu) un viņš tiešām cenšas un rūpējas par mani.

Kā izpaužas viņa rūpes, izmainīšanās?
Neesi satikusi uz pusi tik gudru? Kurš gudrs čalis taisa parādus uz meitenes vārda? Protams, ka vecākiem nepatīk. Pacel latiņu, tādi sitēji un roku palaidēji nemainas un parasti nekas labs tur neiznāk. Viņš ir smuks runātājs, bet ne darītājs ilgtermiņā.

+++
18.04.2021 00:24 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Kādēļ Tev jāmaksā vienai viņa parādi? Kāda starpība, uz Tava vārda vai viņa? Viņš ņēma naudu, viņš arī atmaksā.
Ja sieviete atļauj sev kāpt uz galvas, tad pati vainīga.
18.04.2021 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Redrose @ 18.04.2021 00:26
Kādēļ Tev jāmaksā vienai viņa parādi? Kāda starpība, uz Tava vārda vai viņa? Viņš ņēma naudu, viņš arī atmaksā.
Ja sieviete atļauj sev kāpt uz galvas, tad pati vainīga.

Piekrītu. 👍👏
18.04.2021 00:29 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Kā viņš rūpējas par tevi lol! Uzkrauj parādus tev un lūdzu, pati atmaksā.
18.04.2021 08:22 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
"Līdz ar to, es, kā man tajā brīdī šķita, laba meitene, biju gatava sniegt viņam savu niecīgo finansiālu atbalstu- aizdevu naudu, ķīlāju lietas, bija pat brīdis, kad uz manu vārdu tika izveidots SIA, kur sakrājās pamatīgs nodokļu parāds."
Šis ir kkas....
Var jau palīdzēt, bet ne jau šādi.
Tu ļauj sev totāli kāpt uz galvas, naiva esi, viņam bij un ir ērti ar Tevi.
Un rokas pacelšana man būtu iemesls treknam punktam.
Atjēdzies,šeit nav mīlestības, bet totāli neveselīgas, atkarīgas attiecības.
18.04.2021 09:17 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Esmu ļoti nepareizi izteikusies. Mēģināšu vēlreiz.
Problēmas bija ar 16 gadīgo mani, nevis tagadējo. Tad jā, biju naiva, stulba, nepašpārliecināta un komentētājai par Bad Boy cienîtāju, cepums, trāpīji, to es arī ar laiku sapratu, kaut paskatoties uz tā laika savu draugu loku, bet es esmu ielikusi, ļoti lielu darbu ar sevi, lai funkcionētu citādāk. Viss šis attiecību posms (esmu ļoti tendēta uz pašizaugsmi) priekš manis ir bijis pilns ar darbu ar sevi. Visas lietas, kurās esmu bijusi nepareiza, esmu mainījusi, lai spētu uz situācijām skatīties objektīvāk. Viss tas, kas man nav paticis otrā, esmu mainījusi sevī, ticot, ka ja ar šo nesanāks, nekāpšu vairs uz tiem pašiem grābekļiem, un atradīsies cilvēks, kurš to novērtēs. Jo ja es nemainītos, es tiešām paliktu par bad boy cienītāju, kas manu dzīvi padarītu sāpju pilnu. Es sevi ļoti mīlu, stāsts nav par to.
Tagad es ar šo cilvēku vēl joprojām esmu kopā, jo es viena nespēšu atmaksāt tos parādus un , nē tagad es nemaksāju viena, viņam ir darbs, viņš gandrīz visu naudu dod man. Es īsti neredzu citu variantu savai dzīvošanai, jo esmu pilnīgi viena Rīgā un, lai arī darbs man ir labs, pašas zinat, cik maksā īre, ēdiens + EUR 450 maksājumos 5 gadus. Un , nē man nešķiet normāla roku pacelšana un principā, kopš beidzu to pieļaut, tas vairs īsti nenotiek. Viņš visu zin, gan to, ka es viņu nemīlu, gan to, ka gaidu gadu, lai tiktu no visa vaļā, iekrātu naudu un ja viņa vēlme kļūt par zolīdu cilvēku, nepiepildās, pārtrauktu šīs attiecības. Jā, viņam pašam ir vèlme kļūt par zolīdu cilvēku, un mainījusies ir kaut vai leksika, agresivitāte, manis uztveršana nevis kā pacanu, bet kā meiteni, nebļaušana, attieksme pret naudu/darbu, dzīvi kopumā, cieņa. Jo man, goda vārds, meitenes ir citi plāni uz šo dzīvi un esmu sapratusi, cik svarīgs ir miers produktivitātei. Es piekrītu visiem Jūsu tekstiem par to, ka jādzīvo citādāk, bet situācija manā skatījumā ir sarežģīta. Es pat nezinu. Aizdodiet kāda 7k un es vairs nebūšu piesieta? Nu kas ir labākais, ko es varu darīt. Nu kas. Sāpe ir tajā, ka par to zin arī mana mamma. Un neskatoties uz to, ka manu nostāju viņa zin, viņa nebeidz man katru dienu skalot smadzenes, domājot, ka pa pāris dienām kaut kas mainīsies. Un tas man traucē. Jo dzīvojot ar cilvēku kopā, es nedrīkstu dzīvot pagātnē, citādi tas bojātu tikai manus nervus. Viņa visu zin, bet tāpat liek savas 5 kapeikas katru reizi, kad runājam. Un nu, kāda viņiem ir atšķirība vai 300 km mani aizved draugs, kuru viņi nesatiek, vai es braucu ar autobusu? Par to arī bija strīds, kur viņa sāka teikt, kā es atļaujoties un ka tādā gadījumā mana dzimšanas diena ir atcelta. Šis ir tas, ko es nesaprotu.
18.04.2021 12:07 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Un es atzīstu, ka 16 gados es biju stulba un man nevajadzēja ne sniegt finansiālu atbalstu, ne vispàr ļaut tādos apmēros kàpt sev uz galvas. Kas bijis bijis, mani interesē šodienas situācija, kurà man ir jātiek ar to galā paralēli vēloties dzīvot mierīgu dzīvi, bez konfliktiem ar mammu. Kā tur viena teica, par visu ir jāmaksā. Nu ir. Man nu ir ļoti laba pieredze toties, skatoties no gaišās puses. Un kas to zin varbūt bez šīs pieredzes, turpinātu sisties pa dzîvi kā naiva idiote ne uz vieniem vien šādiem tipiņiem uzkāpdama. Es neesmu idiote, paldies. Lasot komentārus, šķita, ka tā mani uztvērāt. Nevajadzēja rakstīt to tekstu uz emocijām, mana kļūda.
18.04.2021 12:12 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
@Mercury6 Ilgtermiņā, es viņam neuzticos un, ja viņš šādu cełu, ko ir iesācis turpinās, kaut kas normāls sanāks. Prāts un darba spējas viņam ir. Ģimeni viņš pats ļoti vēlas, viņš ļoti labi izturās pret savu mazo brāli, piemēram, bet es esmu kategoriski pret sava vecuma dēļ un mūsu attiecību veida dēļ. Pati par bērniem šobrīd vispār nedomàju.
18.04.2021 12:20 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Noziedo 50e un aizej pie jurista. Es ieteiktu sastādīt aizdevuma līgumu, ka it kā skaidrā naudā esi aizdevusi viņam parāda summu, viņš parakstās, ka ir to saņēmis un katru mēnesi maksā Tev 450e. Iesaku no viņa tikt vaļā. Ja vienkārši izšķirsies, naudu nedabūsi. Uztaisi cukura periodu un saki, ka vēlies oficiāli sakārtot šo naudas atmaksu, ja Tu būsi super jauka, aplaimosi viņu gultā kā nekad, tad parakstīs šo līgumu. Pēc tam izšķiries un viņš nepierādīs, ka neesi to naudu viņam atdevusi un dabūs maksāt, ja negribēs, lai iesūdzi viņu tiesā. Galvenais, raksti, ka naudu aizdevi skaidrā naudā, kuru biji krājusi jau no bērnības no visām dz d un kabatas naudiņām, lai ir ticamības moments, ka Tev tāda summa vispār ir bijusi, neiesaisti nekur papīros to sia un neraksti viņam par to tēmu vacapā. Nu kaut kā izdomā, pakonsultējies ar labu juristu. Dabūsi papīru un šķiries mierīgi, ej uz priekšu savā dzīvē, busi daudz laimīgaka. Vismaz es šādā veidā mēģinātu kratīties vaļā no tā tipa. Tas ir viņa parāds un viņam pašam tas ir jāatdod. 450e 5 gadus jāmaksā parāds, es pareizi sapratu? Tie ir vairāk kā 25k, kā to vispār var dabūt gatavu? Vai es kaut ko pārpratu.
18.04.2021 13:03 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Mercury6 @ 18.04.2021 13:03
Noziedo 50e un aizej pie jurista. Es ieteiktu sastādīt aizdevuma līgumu, ka it kā skaidrā naudā esi aizdevusi viņam parāda summu, viņš parakstās, ka ir to saņēmis un katru mēnesi maksā Tev 450e. Iesaku no viņa tikt vaļā. Ja vienkārši izšķirsies, naudu nedabūsi. Uztaisi cukura periodu un saki, ka vēlies oficiāli sakārtot šo naudas atmaksu, ja Tu būsi super jauka, aplaimosi viņu gultā kā nekad, tad parakstīs šo līgumu. Pēc tam izšķiries un viņš nepierādīs, ka neesi to naudu viņam atdevusi un dabūs maksāt, ja negribēs, lai iesūdzi viņu tiesā. Galvenais, raksti, ka naudu aizdevi skaidrā naudā, kuru biji krājusi jau no bērnības no visām dz d un kabatas naudiņām, lai ir ticamības moments, ka Tev tāda summa vispār ir bijusi, neiesaisti nekur papīros to sia un neraksti viņam par to tēmu vacapā. Nu kaut kā izdomā, pakonsultējies ar labu juristu. Dabūsi papīru un šķiries mierīgi, ej uz priekšu savā dzīvē, busi daudz laimīgaka. Vismaz es šādā veidā mēģinātu kratīties vaļā no tā tipa. Tas ir viņa parāds un viņam pašam tas ir jāatdod. 450e 5 gadus jāmaksā parāds, es pareizi sapratu? Tie ir vairāk kā 25k, kā to vispār var dabūt gatavu? Vai es kaut ko pārpratu.

Varbūt Tev ir bijusi kāda līdzīga pieredze? Ar juristiem?
18.04.2021 13:10 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Man pašai nav bijusi šāda situācija, bet ir šādas tādas zināšanas šajā jomā, tāpēc iedomājos šādu risinājumu.
18.04.2021 13:11 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Galvenais norādi ka aizdevi so summu skaidrā naudā un lai ir paraksts par saņemšanu. Uztaisi atmaksas grafiku. Līgumu taisi ar atpakaļejošu datumu, nodzēs jau pāris maksājumus, kurus viņš Tev jau ir atdevis, lai viss godīgi. Ietver punktu, ka viņš šo summu turpmāk skaita Tev uz kontu ar piezīmi parāda atmaksa. Lai nav tā, ka viņš izdomā arī teikt, ka iedeva skaidrā un neko nezina. Tas vienalga, kā jūs to noformēsiet, viņam ir jāsaprot, ka tas ir viņa parāds un viņam tas ir jāatdod. Nu kaut kā tā šo situāciju var apspēlēt.
18.04.2021 13:17 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Tie 450 euro ir kopējie ikmēneša maksājumi. Ilgākais kredîta atnaksāšanas grafiks ir uz 5 gadiem. Tur jau % un viss pārējais klāt. Kopējā summa ir uz 10 k šobrīd, bet daļa ir arī no manis ne tikai no viņa. SIA parāds bija uz 4 k, pārveidojit par kredītu, tas viss pieauga. Kredītkarte 2 k, 2 kredītlinijas ( 1 gan ir mana, bet to man pašai nekādu problēmu atmaksāt nebūtu) + dators, kurš no lombarda izpirkts netika, tādā veidā pazaudēts un tagad viņam ir jāatmaksà līzings par jauno.
Par padomu paldies, vērts apdomāšanai, lai arī šis posms jau ir bijis un paraksts dabûts netika. Vēl kaut kur mājās mētājas lapiņa, kur viņš par to paņirgājoties, tekstu uzrakstīja uz rūtiņu lapiņas un tad parakstīja. Tāda lapiņa loģiski, ka nekam nekur neder. Tiesa gan, tad iztrūka konsultācija ar juristu. Bet intuīcija man saka priekšā, ka nepakam viņš savu parakstu tur neuzliktu. Paldies!
18.04.2021 13:22 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Ar labu advokātu der arī rūtiņu lapa parakstīta, ja vien tur ir gana informācijas virsū. Bet pierādīšana būs piņķerīga un tad jātiesājas. A kāpēc viņš atsakās likt virsū parakstu par SAVU parādu, tik cik vēl ir parādā? Tu tacu netaisies no viņa iekasēt kaut ko pa virsu vai kādus procentus, tikai godīgu summu, kuru pats ir parādā. Jāmēģina vēlreiz. Ja jūs izšķirtos, viņš turpinātu Tev maksāt, ja nebūtu vienojušies ar līgumu vai uzmestu? Ja uzmestu, tar novelc to gadu, nav jau daudz variantu. Atrodi mīļāko, lai interesantak, tikai lai viņš neuzzina. Tev neviens nav aizliedzis jau savā galvā no viņa izšķirties. Dzīve ir skarba diemžēl. Kaut kā šis būs jāizstrebj.
18.04.2021 13:35 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
16.06.2021 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)