Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Toksiski vecāki

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Agrāk kaut kā to varēju pieciest, bet tagad tāda sajūta, ka vairs nevaru, sāku vienkārši lūzt... Vecāki vienmēr ir uzskatījuši, ka kādas man problēmas vispār var būt? Viņi taču strādā, naudu pelna, man dod, ko gan citu vēlēties? Taču cita atbalsta izņemot finansiālo nekad nav bijis. Tad kad man ir bijis tik tiešām morāli slikti, tāda sajūta viņiem ir pilnībā vienalga, ja ne labi draugi, es tad vispār nevaru iedomāties, kas ar mani būtu. Tagad cenšos ar vecākiem gandrīz vai nekontaktēties, taču ne vienmēr tā sanāk. Bieži vien viņi atnāk uz manu istabu un sāk stāstīt savas problēmas, man nav nekādas reakcijas, es ļoti bieži neko neatbildu, pat neskatos uz viņiem, bet viņi tik un tā turpina bliezt savas problēmas, vispār nepajautājot kā man iet, vai viss ir kārtībā, kas noticis.
Drīz pabeigšu 12.klasi, domāju braukt uz Rīgu un iepriekš domāju, ka beidzot tas murgs beigsies, bet nē... Mani vecāki arī grib pārvākties uz Rīgu. Es to ļoti negribu, zinu ka egoistiski, bet es nevaru.. mani vispār nedzird, viedokli neuzklausa, nekad netic maniem spēkiem un vienmēr uz manis bļauj. Es reti ar viņiem runāju, bet ja parunājos, tad nožēloju un izbojāts noskaņojums garantēts.
Es laikam negaidu no jums nekādus risinājumus, vienkārši vēlos izkratīt sirdi. Gribu arī pateikt, ka neaizmirstiet atbalstīt savus bērnus arī emocionāli, pat ja jūs strādājat, pat ja bērnam viss ir, nevajag aizmirst par citām daudz svarīgākām lietām.
Paldies!
16.04.2021 11:57 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Drīz pabeigšu 12.klasi, domāju braukt uz Rīgu un iepriekš domāju, ka beidzot tas murgs beigsies, bet nē... Mani vecāki arī grib pārvākties uz Rīgu. Es to ļoti negribu, zinu ka egoistiski, bet es nevaru..

Kad pabeigsi 12.klasi, pārvācies uz Rīgu un nekomunicē ar viņiem, kur problēma?
16.04.2021 12:10 |
 
Reitings 2036
Reģ: 21.02.2015
Tā ir bijis vienmēr? Un tiešām nav nekā pozitīva, ko vecāki Tev devuši arī emocionāli? Kopīgi braucieni, lutināšana, padomi dzīvei? Nekad neesat neko foršu kopā darījuši? Ko Tu pati esi devusi labu vecākiem?
Es neapstrīdu rakstīto, tikai gribēju atgādināt, ka stāstam ir divas puses. Varbūt vecākiem pavisam cits skats uz šo visu.
16.04.2021 12:12 |
 
Reitings 2036
Reģ: 21.02.2015
Pati raksti, ka vecāki nāk stāstīt savas problēmas, bet Tu bez jebkādas reakcijas uz to visu. Un tad raksti, ka tevi viņi vispār nedzird un neinteresējas, kā Tev klājas. Ko tad Tu gribēji, ja pati arī esi tāda pati... Ko lai saka, visi labi. :D
16.04.2021 12:15 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Bordo @ 16.04.2021 12:12
Tā ir bijis vienmēr? Un tiešām nav nekā pozitīva, ko vecāki Tev devuši arī emocionāli? Kopīgi braucieni, lutināšana, padomi dzīvei? Nekad neesat neko foršu kopā darījuši? Ko Tu pati esi devusi labu vecākiem?
Es neapstrīdu rakstīto, tikai gribēju atgādināt, ka stāstam ir divas puses. Varbūt vecākiem pavisam cits skats uz šo visu.

Mēs nekad neesam ceļojuši, citas vietas esmu iepazinusi no skolas ekskursijām. Par padomiem, man vienmēr tētis atkārto, lai pirms precos paskatos uz vecākiem. Bija izteicies, ka draugi nav vajadzīgi, bet nauda gan jā. Mūsu viedokļi principā nekad nesakrīt, tētis, piemēram, ir rasists, homofobs.. kopumā viņam visi apkārtējie ir "debili", un ja mans viedoklis nesakrīt ar viņa viedokli, tātad mans viedoklis ir nepareizs.
16.04.2021 12:28 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Bordo @ 16.04.2021 12:15
Pati raksti, ka vecāki nāk stāstīt savas problēmas, bet Tu bez jebkādas reakcijas uz to visu. Un tad raksti, ka tevi viņi vispār nedzird un neinteresējas, kā Tev klājas. Ko tad Tu gribēji, ja pati arī esi tāda pati... Ko lai saka, visi labi. :D

Iepriekš biju klausijusi, bet tagad esmu vienkārši nogurusi.
16.04.2021 12:30 |
 
Reitings 2036
Reģ: 21.02.2015
Kā vecāki satiek savā starpā?
16.04.2021 12:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3715
Reģ: 31.10.2010
Kad pārvāksieties uz Rīgu, nav tev obligāti dzīvot kopā ar viņiem. Pameklē kādu darbiņu, noīrē pati savu stūrīti un dzīvo atsevišķi. Ja tevi vēl finansiāli atbalsta, vispār labi - pakrāj un varēsi atļauties dzīvot atsevišķi.
Es vienmēr vados pēc principa, ka ja cilvēks manā dzīvē ienes vairāk negatīva kā pozitīva, man šāds cilvēks savā tuvumā nav vajadzīgs. Un nav svarīgi, kurš tas ir. Var nākties dzirdēt "tie taču ir tavi vecāki, kā nu tā nemaz nekontaktēsies" tipa pārmetumus. Tās ir muļķības. Asinsradniecība nav iemesls iedragāt savu mentālo veselību.
16.04.2021 13:00 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Pēc patstāvīgas dzīves sākšanas, gan man, gan vairākiem maniem draugiem attiecības ar vecākiem uzlabojās tieši pēc šīs patstāvīgās dzīvošanas projām no vecākiem.
Tā tas vienkārši citreiz ir.
Es sāku dzīvot atsevišķi jau nedēļu pēc izlaiduma. Man ir daudz labākas attiecības ar ģimeni, ja es ar viņiem sazinos nedaudz retāk.
It kā visi individuāli vēl labu, tikai tās metodes ir tik ļoti viņos dziļi iesakņojušās, ka paši nemaz to neredz, kā tas rezultātā izvēršas.
16.04.2021 13:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Pabeidz 12.klasi un sāc savu dzīvi,kur problēma,ja tik loti besī vecāki!
Varbūt ,kad padzīvosi atseviški un pašai būs nauda jāpelna,lai visu nomaksātu vairāk sāksi izprast “vecāku problēmas “
16.04.2021 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!