Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā paskaidrot sievai, ka negribu pie viņas nakšņot?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016

Nevaru pie sievas nekādi izgulēties. Viņa ceļas uz darbu jau septiņos, bet es tikai divos liekos gulēt. Visu sarežģī tas, ka man ir ļoti jūtīgs miegs: pēc viņas modinātāja es vairs nevaru pagulēt. Pie tam viņa sāk vazāties pa skapi un čaukstēt, kamēr atradīs savu apģērbu. Vakar nejauši nometa slotu uz grīdas, šodien viņai no jakas izkrita monētas, uztaisot normālu tādu džinkstoņu.
Pēc šā visa vairs vispār nav nekādu izredžu aizmigt. Pa nakti arī slikti guļu, jo viņas dzīvoklī pietrūkst gaisa un man, kā par spīti, ir deformēta starpsiena degunā. Nākas ik pa laiku atvērt logu. Pēc tam pamodos vai nu tāpēc ka kļūst vienkārši auksti, vai nu pamodina ielas trokšņi (sāk aurot putni vai kāds aizmaldījies dzērājs). Rezultātā pa dienu sāp galva – nākas dzert Paracetamolu.
Sieva tajā pašā laikā abižojas, ka nevar aizmigt vienlaikus kopā ar mani. Bet ko lai es padaru, ja man tāds režīms un man patīk darīt kaut ko pa nakti? Agrāk to visu esmu cietis, tagad jau sāk atklāti besīt. Besī, ka pa dienu sāp galva, nākas dzert Paracetamolu un nevar īsti sakoncentrēties to galvassāpju dēļ. Vēl vairāk besī, ka nesen man ir sākusies atvaļinājums un es pa šo visu atvaļinājumu vēl ne reizi neesmu lāgā izgulējis – es guļu sliktāk, nekā savās darbadienās, kad man ir nakts maiņas.
Ko man darīt?
15.04.2021 19:47 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dzejnieks! 😀
Remontu jau sāki vannasistabā? 😀
15.04.2021 20:07 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tad nakšņo kādā citā istabā, bet vienā dzīvoklī ar sievu. :D
15.04.2021 20:15 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nav vērts. Šķiries.
15.04.2021 20:22 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Psihologs ieteica nesteigties šķirties. Kaut gan es viņam vēl neesmu stāstījis par savam problēmām ar miegu… 🤔
15.04.2021 20:27 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Par sievas naudu izremontē vannasistabu un tad šķiries 😁
15.04.2021 20:31 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Tev tak bija blakām cits dzīvoklis.
15.04.2021 20:56 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Bjork @ 15.04.2021 20:56
Tev tak bija blakām cits dzīvoklis.

Nu jā, uz turieni arī iešu 😃 Tur sanāk kaut kādas 3 minūtes līdz manis, bet sievai tas vienalga nav pēc patikas 🤔
15.04.2021 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 19.09.2012
Ļoti vienkārši-ausu aizbāžņi!
15.04.2021 22:17 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Kā var iedomāties dzīvot ar sievu atšķirīgos mājokļos? 😁 varbūt Jums vajag durvis guļamistabā un problēma būs atrisināta? 😁 pirmo reizi dzirdu, ka kādam traucē mīļotais cilvēks. Viņa taču ne speciāla izmeta visas monētas pa zemi. Esmu kopā ar savu draugu tikai nepilnu pusotru gadu un nevaru bez viņa blakus aizmigt. Trokšņi netraucē, jo neesam jau bērni, kuri kļūst kašķīgi, ja viņus pamodina. 😁 Tā kā man šķiet Tev drusku jāmaina domāšana. Vai varbūt iedzer pirms miega kādu zāļu tēju, kura uzlabo miegu 😁
16.04.2021 01:09 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
unicorngirl @ 16.04.2021 01:09
Kā var iedomāties dzīvot ar sievu atšķirīgos mājokļos? ? varbūt Jums vajag durvis guļamistabā un problēma būs atrisināta? ? pirmo reizi dzirdu, ka kādam traucē mīļotais cilvēks. Viņa taču ne speciāla izmeta visas monētas pa zemi. Esmu kopā ar savu draugu tikai nepilnu pusotru gadu un nevaru bez viņa blakus aizmigt. Trokšņi netraucē, jo neesam jau bērni, kuri kļūst kašķīgi, ja viņus pamodina. ? Tā kā man šķiet Tev drusku jāmaina domāšana. Vai varbūt iedzer pirms miega kādu zāļu tēju, kura uzlabo miegu ?

Nav jābūt bērniem lai būtu kašķīgi, kad iztraucē miegu. Citiem cilvēkiem miegs ir ļoti svarīgs un katrs mazākais sīkums var cilvēku pamodināt. Bet nu zinot šo personu ar kādam gudrām tēmām ik pa laikam šeit uzrodas, man nav ko teikt vairs. 😀
16.04.2021 07:10 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
A tu neesi aizdomājies, ka promlēma ir tevī nevis sievā?
16.04.2021 07:55 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016

Vakar paziņoju savai sievai, ka vienu dienu savā atvaļinājumā gribu pārnakšņot pie sevis. Tā uzreiz sāka manipulēt:
- Un tas saucās par vīru? Vīri guļ ar savam sievām!
Es biju gaidījis kaut ko tādu, tāpēc atbildēju:
- Tak tu biji tā, kas gribēja lai mēs apprecamies.
Pēc tam es pateicu:
- Atceries, pāris dienas atpakaļ mēs kopā aizmigām?
Tas bija mājiens uz to, ka viss nav tik slikti.
- Burkān, tas ir normāli. Tas ir NOR-MĀ-LI… ka vīrs guļ ar savu sievu.
- Labs ir, bet tad pasāki man, lūdzu: vai galvassāpes arī ir normāli?
- Tu saproti, ka tu mani šādi spīdini? Tu moki mani ar to, ka negribi gulēt kopā.
- Jā? Tad ko, ir jāmokās man? No galvassāpēm?
- Mani tas neapmierina! Neesmu tev nekāda palaistuve ar kuru kad gribi, tad arī guli.
- Tu visu zināji iepriekš… Tu zināji kāds es esmu un ka man patīk vazāties pa nakti… Kāpēc tad gāji ar mani uz dzimtsarakstu?
- Es… es domāju, ka viss būs citādāk. Mums pat nav nekā kopīga.
- Ko tu tur gvelz? Mēs pagājušo mēnesi kopā bijām izjādē.
- Tas nav tas…
- Un kas ir? Klau, nu atvaino, ka tev nav naudas meikapam, lai mēs varētu biežāk bildēties priekš Instagrama, jo tu teici, ka tev vajag gatavot bērnu skolai. Tas varētu būt labs kopīgs projekts – Instagram.
- Liec mani mierā jau!
- Es nešķiršos.
- ?
- Pagājušonedēļ es biju pie psihologa. Viņš teica, ka mēs abi vēl neesam diezgan pieauguši cilvēki. Viņš teica, ka šādus lēmumus ir jāpieņem pieaugušiem cilvēkiem. Tāpēc, ja gribi ar mani šķirties, brauc pati uz dzimtsarakstu – es nekur vairs neiešu. Tā bija TAVA ideja apprecēties, tu dabūji ko gribēji, tagad – viss. Ja gribi šķirties ar mani – dari to viena pati, jo tas ir TAVS lēmums.
Es arī ierosināju sievai kompromisu:
- Ja ir grūti aizmigt vienai, varam izdarīt sekojoši: vienu dienu tu guli pie manis, otru dienu – es guļu pie tevis.
Bet sievai šī ideja neuzrunā. Beigu beigās es aizgāju pie sevis. Kaut kur ap vieniem nakti man sagribējās čučumuižā. Pirms es devos gultā, man bija viegls sirdsapziņas dūriens: varbūt tomēr aiziet gulēt pie sievas? Viņa taču visdrīzāk mani gaida tur… Bet pēc desmit minūtēm es aizmigu.
16.04.2021 09:56 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Jā, troļļu tēma, bet tāda problēma tiešām pastāv. Pazīstami pāri arī mēdz nakšņot atsevišķās istabās, jo grūti gulēt divatā - krākšana, grūstīšanās utt. Nakšņot dažādos dzīvokļos gan ir dīvaini, bet gulēšana atsevišķi nemaz nav tik reta prakse.
Un sieviete noteikti netrokšņoja tīšām. Es arī, kad ceļos uz darbu, cenšos to darīt klusi, bet reizēm tas nesanāk, jo drēbes vajag dabūt no skapja, tad nejauši mēdz aizcirsties durvis, kā arī, ejot uz vannasistabu, durvis ne vienmēr izdodas aiztaisīt klusi. Ne jau speciāli cērtu durvis un trokšņoju ar domu, ka "Celies, maita. Ja ceļos es, tad negulēsi arī tu.". :D
16.04.2021 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits