Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaisle vai mīlestība

 
Reitings 11
Reģ: 04.01.2021
Labs vakars. Kā jūs domājat vai kaisle var būt tikai kaisle vai tajā jūtu kīmijā vienmēr slēpjas, kas vairāk?
Kaisles izjūtas, protams, ir dažādas, bet ja neizprotamā veidā jūs pievelkaties viens pie otra un domas sajūt katru rīcību vai tas ir, kas patiess vai tikai emocijas uz mirkli tiek sagūstītas?
Un vai īstajiem cilvēkiem būs kaisle ilgstoši vai arī var būt īslaicīgi , kamēr viens otru iepazīst?
05.04.2021 17:35 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Attiecības jākopj un jāatsvaidzina. Nevajag arī pārsātināties, tad neapniks.
05.04.2021 22:40 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Nav tādu īsto, bet ja kāds izlaižas un pārstāj sevi cienīt un mīlēt, tad tā var sajusties arī otra puse. Mana mīlestība nāk no tā kā otra puse liek man justies un kāda personība tai piemīt.
05.04.2021 22:45 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Kaisle var būt arī tikai kaisle. Gadiem ejot esmu uzķērusi ar kuriem cilvēkiem praktiski vienmēr būs kaislīgas ķermeniskās mīlas attiecības. Pievilkšanās ir ķīmija. Aromāts, personības iezīmes, kustības, pieskārieni, balss, skatiens... Tas viss var iespaidot pievilkšanās efektu, plus vēl papildus efekts vai šis cilvēks tev ir pieejams vai nepieejams var palielināt vēlmi fiziski viņu sagūstīt.
Agrāk nesapratu kā var *it kā iemīlēties * vairākos un pat daudzos vīriešos. Bet, jo vairāk ceļo, jo vairāk un dažādākus cilvēkus satiec, jo vairāk potenciālo kaisles objektu tavā ceļā.
Man katrā ziņā ir lieliskas atmiņas par visiem maniem vīriešiem. Atceros smaržu, acis, katram ir kas īpašs un neatkārtojams. (nav jau nenormāls cipars, bet vairāki līdzīgi stipri jūtu /kaisles ziņā).
07.04.2021 01:59 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tās ir tikai mirkļa emocijas. Šķiries!
16.06.2021 19:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)