Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fastings

 
Reitings 2670
Reģ: 17.01.2021
Sveikas! Nezinu, iespējams jau te ir par šo tēmu runāts, bet tomēr gribu jautāt - kuras ir mēģinājušas fastingu (domāju to, kuram 16 h neēšanas periods) ? Vai rezultātu ir iespējams arī saglabāt, mainot arī ēšanas paradumus kopumā, protams, vai kilogrami tāpat nāk atpakaļ? Un cik ilgā lakā ir mnām kādi rezultāti?
27.03.2021 23:49 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Kilogrami nāk atpakaļ, ja rij kā cūka nepiemērotās stundās. Sakārtota ēdienkarte, sabalansēts uzturs un neliela fiziska slodze nevienu par resnuļiem nav padarījuši. Protams, ja pirms gulēt iešanas iestūķēsi desmaizītes ar majonēzi vēderā, svars nāks atpakaļ.
28.03.2021 00:28 |
 
Reitings 2670
Reģ: 17.01.2021
Lindaperla @ 28.03.2021 00:28
Kilogrami nāk atpakaļ, ja rij kā cūka nepiemērotās stundās. Sakārtota ēdienkarte, sabalansēts uzturs un neliela fiziska slodze nevienu par resnuļiem nav padarījuši. Protams, ja pirms gulēt iešanas iestūķēsi desmaizītes ar majonēzi vēderā, svars nāks atpakaļ.
Nu tas takā saprotams 😄 bet, šīs visas situācijas laikā ir sanācis ne visai kustīgs dzīves veids un nākuši klāt daži lieki kg, tāpēc interesējošo, vai šī metodi patiešām ir vērts mēģināt, lai zaudētu svaru
28.03.2021 00:46 |
 
Reitings 2670
Reģ: 17.01.2021
Miedziņš @ 28.03.2021 00:46
Nu tas takā saprotams ? bet, šīs visas situācijas laikā ir sanācis ne visai kustīgs dzīves veids un nākuši klāt daži lieki kg, tāpēc interesējošo, vai šī metodi patiešām ir vērts mēģināt, lai zaudētu svaru

Ātrāk mēģināju rakstīt, salaidu kļūdas 😅
28.03.2021 00:47 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Mīlu fasting! Man strādā, vienmēr esmu labā (priekš sevis) formā un diētas neesmu ievērojusi nekad dzīvē. Bet tas nav visiem noteikti. Jāpiemin, ka man patīk tā vieglā sajūta un enerģija ir tieši vairāk, ja nodarbojos ar fasting. Zinu, ka citiem trūkst spēka jau izlaižot vienu maltīti (?). Es to esmu gadiem darījusi neapzināti, jo par Intermittent fasting tikai pēdējos gados tas "hype" parādījās.
28.03.2021 01:00 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Ir vērts, un kad iegūsti vēlamo svaru, piedomā pie tā ko un cikos ēd. Man reāli nedēļa pietika ar fastingu lai 2kg dabūtu nost, tie uznāca rijot kā cūkai vakaros 😀 tagad vnk vakaros vēlu neēdu. Nu citreiz uznāk pēc darba kā norauties no ķēdes un apēst visu ko ledusskapī var atrast, bet tas ir tikai tad kad ir sanācis darbā palikt ilgāk un mājās esmu ap 9. A tā pa lielam jāskatās ko ēst. Ar fastingu hesīti ar nevajadzētu ēst brokastīs pusdienās un vakariņās 😂
28.03.2021 01:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits