Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nejūtos kā sieviete

 
Reitings 6
Reģ: 21.03.2021
man ir 25 gadi un es nejūtos kā sieviete.Jūtos kā neredzamais cilvēks...Nereizi dzīvē nebiju uz randiņu,nerunājot jau par kaut ko vairāk..Nekad neesmu dzirdējusi komplimentus,neko..Atzīšos uzreiz,ka man skauž,ka kādai ir viss-ziedi/attiecības/uzmanība/dāvanas u.c.Un pati esmu vainīga,ka esmu nonākusi līdz tādam.Kopš 15 gadu vecuma cīnos ar pumpām un tagad seja ir salīdzinoši tīra(vismaz nav kauns iziet uz ielas).Un pats sliktakais ir tas,ka esmu palaidusi garām tik daudz..Man nav nevienas bildes par 10 gadiem,visu laiku sēžu mājās(vismaz tagad strādāju no mājām,tāpēc nekur neeju),baidos komunicēt ar cilvēkiem un tāpēc visu laiku skatos zemē..Es nejūtos kā sieviete..Jūtos kā mēsls,kurš ar savu eksistēšanu apgrūtina cilvēkus..Kā to mainīt?
21.03.2021 20:02 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Nak pamazām siltais laiks,
sapucējies - nopērc sev kādu pavasarīgu kleitu, aizej pie friziera, manikīra meistara. To tagad var. Uzkrāsojies - kaut vai priekš sevis. Tas pacels garīgo. Uz mani tas strādā.
Kad laiks atļauj - izbrauc ārpus mājas. Kaut vai uz jūru, mežu vienītī pastaigā.
21.03.2021 20:09 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.12.2020
Tinder ;) un atradisi preti tadu pasu kautrigo :)
21.03.2021 20:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.03.2021
Esmu mēģinājusi Badoo,bet nekas tālāk par saraksti nav aizgājis.Esmu parasts cilvēks,nekāds wow..
21.03.2021 20:17 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.03.2021
Skaudība gan nav laba. Vai Tev liekas, ka visas “kurām ir viss”, viņām tas krīt no debesīm un nav jāieliek darbs sevis pašizgausmei?
Vai gadījumā neesi pārāk paškritiska pret sevi? Noteikti ir daudz kā laba taču Tevī! Nav neglītu sieviešu vai cilvēku, skaistumu, harmoniju, mīlestību pret sevi cilvēki parasti izstaro un tas pievelk apkārtējos. Ir arī tik daudz it kā skaistu sieviešu, bet pašas ir baigās maitas.
21.03.2021 20:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.03.2021
shyrebel,es labi saprotu,ka nevienam nekas nekrīt no gaisa,bet kā saka-citur zāle ir zaļāka,tāpēc man arī un ir domas,ka citiem viss ir tik viegli😕
21.03.2021 20:24 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Vairāk jau izklausās pēc reālām pašapziņas problēmām, kādēļ pati sevi uzskati par kaut ko zemāku? Te jau vajag speciālista palīdzību vai jāsāk pašai lasīt/skatīties video kā celt pašapziņu, pati savā galvā esi uzcēlusi tādu barjeru ar kuru netiec galā. Ne jau vīrietis, komplimenti un randiņi Tev palīdzēs,jāsakārto domāšanu.
21.03.2021 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Tev nevajag nekādu Tinder vai attiecības, sākuma sakārto galvu- kādas attiecības var izveidot, ja nav ko dot otram? Sakartosi attieksmi pret sevi un attiecības pašas atnāks. Kā ar kosmetologu, apmeklē? Vajag!
Nekoncentrējies uz to, kas nepatīk sevī, bet to kas patīk, atceries, neviens nav perfekts. Sāc ar mazumiņu un pa solītim ej uz prieksu. Patiesībā tas viss neslēpjas izskata, bet domāšanas veidā. Iesaku izlasīt- Jen Sinsero “Tu esi sasodīti lielisks, pārstāj šaubīties un sāc dzīvot ar vērienu”. Tiešām laba, motivējoša grāmata. Var arī klausīties YouTube audio gramatu angļu valoda.
Un atceries- otra tāda kā Tevis nav, nelaupi pasaulei iespēju piedzīvot sevi. ❤️
Roze var visu mūžu censties būt lotosszieds, izniekojot savu rozes skaistumu- iemācies būt skaista roze un necenties būt lotosszieds(kāds cits).
Tici man, es zinu par ko runāju, arī esmu daudzus gadus cīnījusies ar akni un lidz ar to, pašvērtējuma problemam, zinu kā Tu juties.
21.03.2021 20:28 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.03.2021
PRADACANDY @ 21.03.2021 20:24
Vairāk jau izklausās pēc reālām pašapziņas problēmām, kādēļ pati sevi uzskati par kaut ko zemāku? Te jau vajag speciālista palīdzību vai jāsāk pašai lasīt/skatīties video kā celt pašapziņu, pati savā galvā esi uzcēlusi tādu barjeru ar kuru netiec galā. Ne jau vīrietis, komplimenti un randiņi Tev palīdzēs,jāsakārto domāšanu.

Tāpēc ka 10 gadus mana seja ir bijusi viena milzīga sarkana pumpa..Man bija kauns skatīties spogulī,nerunājot jau par to,lai izietu ārā un runātu ar kādu cilvēku.Visu laiku skatos zemē.Tagad arī ir akne,bet salīdzinot ar to,kas bija,vismaz varu iziet no mājām un nebaidīties,ka kāds jautās-kas ir noticis ar manu seju un vai tas nav lipīgs..
21.03.2021 20:28 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.03.2021
Nu labi.. ja neviens nav izteicis komplimentus, vai kāds ir apgalvojis pretējo, lai Tavām domām būtu pamats?
Es Tev iesaku sevi izaicināt. Varbūt apdomā, ko Tu vēlētos redzēt/ uzlabot savā personībā un maziem solīšiem ej uz to. Veido sev mērķus un uzdevumus.
Piemēram, es agrāk baidījos ārā sportot viena, jutos par sevi nepārliecināta. Bija vien jālauž sevi un savu apziņu, līdz sapratu, ka to visu es izdomāju pati 🤷‍♀️
21.03.2021 20:34 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.03.2021
shyrebel,skolā par mani ņirgājās nonstop.Arī universitātē kursabiedri varēja pajautāt-kāpēc tev ir tik daudz pumpu?neesi mēģinājusi mazgāt seju/aizklāt to visu ar tonālo,jo citiem ir pretīgi uz to skatīties utt..
21.03.2021 20:37 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.03.2021
Ok, tas tomēr izskaidro daudz ko..
Bet nu tagad esi pieaugusi un jāsaprot - neviens nav īpašāks vai ar kaut ko labāks. Mēs visi elpojam vienu gaisu.
Ja vēlies, vari uzrakstīt PM.
21.03.2021 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
Izbeidz sevi žēlot! Jā pateica nesmuki- dzīvo tālāk! Neviens cits nevar noteikt taču vērtību, izņemot tevi pašu! Pret tevi citi izturas tā kā Tu pati atļauj, saproti? Sāc lasīt motivējošais grāmatas un strādā ar sevi, neviens cits Tava vietā to izdarīt nevar!
21.03.2021 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 1472
Reģ: 17.01.2013
*taču- Tavu. Man labo telefons.
21.03.2021 20:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Sabine111 @ 21.03.2021 20:24
shyrebel,es labi saprotu,ka nevienam nekas nekrīt no gaisa,bet kā saka-citur zāle ir zaļāka,tāpēc man arī un ir domas,ka citiem viss ir tik viegli?

Ja domāsi, ka nevienam neesi vajadzīga, nebūsi arī. Pamaini savu mindsetu, notici, ka esi vajadzīga. Jo bez ticības ar burvju zizli nekas nemainīsies, kamēr turpināsi slēpties mājās.
Vēl ir visādi pulciņi, dejas utt., kur bieži vien vientuļie +30 kategorijās, pat ļoti forši vīrieši atrod partnerus.
21.03.2021 20:53 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Jāceļ savs pašvērtējums.
Ne vienmēr to sanāk patstāvīgi izdarīt, ir pieejami speciālisti, kas piedāvā kursus-jāpameklē informāciju.
21.03.2021 20:59 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
1. Nemeklē attiecības. Dažas te to iesaka, bet nedari to. Tu neatradīsi pašlepnumu, pašcieņu otrā cilvēkā. Un tas arī nav otra cilvēka pienākums. Mums katram ir jāatrod pašam sevi, nevis vienam otrs.
2. Pumpas vai jebkāds cits tavuprāt eksistējošs neglītums nav neglītums. Arī Beyonce ir kompleksi. Ar visu var cīnīties. Gan ar pumpām gan ar jebko citu.
3. Atrodi hobiju. Tu atplauksi darot to, kas tevi rada gaišu un pozitīvu. Ieteiktu meistarklases kolīdz parādīsies iespēja. Taču pagaidām pilnveido sevi savādāk. Attīsti kādu valodas prasmi, paklausies kādu motivational speech.
4. Atseko visa veida saturam jebkurā platformā kas tevi padara skumīgu un pieseko saturam, kas tevi motivē, kas liek akcentu un pašcieņu un visu labo. Tev nevajag lai tev skatoties ekrānā paliek vel sliktāk. Radi apkārt sev tādu vidi, kāda tu vēlies būt pati.
5. Atlasi draugu sarakstu. Svītro ārā tos, kas nenes tev labumu.
Lai izdodas. ❤
21.03.2021 21:06 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Un jā, arī ļoti iesaku aiziet pie friziera, uztaisīt manikīru, izdurt ausī vel kādu caurumu, uzvilkt kleitu un papēžu kurpes, respektīvi jebko, kas tevi padarīs priecīgu un tavuprāt skaistāku.
21.03.2021 21:07 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.03.2021
Pumpu problēma ir jāārstē- jāiet pie attiecīgiem ārstiem. Tas pats ar psiholoģiskajām problēmām. Visam ir speciālisti, kas varēs palīdzēt, nekas pats no sevis šajā dzīvē nenotiek. Saprotams, ka gribas, lai kāds saprot, pažēlo utt, bet tas tavas problēmas neatrisinās. Sākumā jātiek galā ar sevi un tad jādomā par attiecībām, randiņiem un pārējo, citādāk jutīsies tikai sliktāk pēc kkādas neizdevušās randiņu pieredzes, būs jauni iemesli sevi šaustīt. Es tev ieteiktu sākumā vērsties pie psihoterapeita.
21.03.2021 21:20 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Pastāstīšu savu ātro versiju tam, kā nokļuvu šajā mindsetā. Es arī skolas gados biju baigi apsaukātā un izstumtā. Vairāk gan dēļ mīkstās sirds un dēļ tā, ka man nebija to kruto botu kājās. Vecāki nodrošināja tieši tik cik tajā laikā to varēja un audzināja mani kā godīgu un kārtīgu bērnu, kas mīl kārtību. Protams, visas tās apsmiešanas, izstumšanas baigi iedragā pašapziņu. Sajutos līdzīgi tev. Kādu brīdi vispār kā baigais sūds. Ģimenē arī sākās grūti brīži. Tad atradu darbu, kas man jau bija liels sasniegums. Sāku sev mazliet noticēt, ka nemaz tik bezcerīga neesmu, kādam tomēr mani vajag. Tad sastapu vienu puisi, kam iepatikos. Es godīgi sakot pati nezināju tajā brīdī kapēc, jo arī biju tāda ļoti kautrīga un nepašpārliecināta. Viņš saskatija manī tīru sirdi (pats toreiz tā izteicās) un tad arī centās to pašlepnumu manī iesēt. Kaut kas sanāca, kaut kas nē. Tad nāca nākamie dzīves pavērsieni, kas vienkārši iemeta tādā notikumu virpulī, kur tev principā jāpaļaujas tikkai pašai uz sevi. Pašapziņa tad auga, tad krita. Pabeidzu vidusskolu paralēli toksiskām attiecībām ( par to, cik daudz tās mani mentāli sačakarēja es varētu sarakstīt grāmatas After cienīgu pastāstu), noliku tiesības. Nākamie divi sasniegumi kas kaut kā pacēla to sevis apzināšanos. Un tad kaut kā atnāca pie manis tie pirmā puiša vārdi, kad es viņam pasūdzējos par to kas manā dzīvē notiek ( mēs esam joprojām čomiņi) - tu esi kā vairāk vērta, tikkai tu esi tik stulba ka to pati neredzi. Viņš nav kaut uz pusi tevis vērts. Un tas bija tik riebīgā tonī, ka es sākumā sadusmojos uz viņu. Pēc tam es tik sapratu ko viņš pateica. Bet tas tā iesēdās prātā, ka es reāli pāris mēnešus vēlāk atnācu mājās un pateicu ka es gribu šķirties no tās toksiskās pēcpuses. Un tajā brīdī man šķiet ka arī atnāca tā pašcieņa. No tā brīža kad tika izteikti tie vārdi. Es tos pāris mēnešus vairs ne uz vienu negaidiju. Es gāju kad un kur gribēju, vilku ko gribēju, taisiju lokas parastā darba dienā, jo man tas lika izskatīties skaisti skatoties uz sevi, pucējos jebkad kad vēlējos, manikīrs, skropstas. Viss kas lika man justies labi. Kaut kā sevi iepriecināju, ja nebija ko darīt gāju laukā, klausijos mūziku un pastaigājos gar jūru, jo jūra man vienmēr ir ļoti, ļoti mīļa vieta. Īsāk sakot es sāku sevi iemīlēt. Arī ar to mazo riepu uz vēdera un pleznas izmēra kājām. Un tad jau vairs atpakaļceļa nav. Tad satiku savējo un tagad daru to ko nu goda vārds necerēju par dzīvē darīt un pieredzēt.
Viss sākas ar sevi. Ir dāmas kas piedzimst pašcieņā, kurām pār visām vīlēm staro skaistums un pašcieņa. Un tad ir cilvēki kas par to cīnās. Un labi ka tu esi viena no tiem, kas grib par to cīnīties. Citi nodur galvas un paliek tur, jo tic, ka viņi tādi ir nolemti. Tu vari būt jebkas kas vēlies. Domas materializējas. Tu esi tas, ko tu domā.
21.03.2021 21:29 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Piekrītu, ka darbi ceļ savu pašapziņu, tos sauc par mazām uzvarām, bet realitāte, ja to paveic daudz, pārkāp sev pāri un izkāpj no komforta zonas var ļoti krutas lietas izdarīt, vēljovairāk, ka pašam pēc tam ir prieks.
Var sākt ar manikīru, kosmetologu jebko, tā jau būs maza uzvara, jūtoties par gramu skaistāka un pašparliecinātāka.
21.03.2021 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits