Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā saglabāt attiecības?

 
Reitings 4
Reģ: 15.12.2015
Sveikas,
esmu Tnder veterāne jau dažus gadus, bet joprojām nesanāk izveidot normālas attiecības. Vairākas manas paziņas ir veiksmīgi izveidojušas stabilas attiecības pēc iepazīšanās internetā, bet man vienkārši.. nesanāk. Ir bijuši vīrieši, kurus es pati pametu, ir bijuši vīrieši, kam es biju tikai plāksteris. Diemžēl ir bijuši arī sakarīgi vīrieši, ar kuriem jau attiecību sākumā vienojamies par kaut ko nopietnu un ilgstošu, bet ... mani pamet pēc pusgada. Varbūt es esmu asa dzelzs lēdija un neizrādu emocijas, par to plānoju runāties ar terapeitu. Ir ļoti nogurdinoši skraidīt no viena pie otra, un ir ļoti apnicis dzīvot vienai. Tādēļ jautājums - kādi būtu jūsu padomi, lai saglabātu ilgstošas attiecības?
Paldies!
21.03.2021 08:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Uztaujā tiem vīriešiem kas bija viņu iemesls pamešanai.
21.03.2021 09:22 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Izplatītākais iemesls ir-ka īsti nesader, neveidojas jūtas....
Varbūt nevajag tik ļooti iespringt uz "attiecību meklēšanu" un pievērsties vairāk sev un savai dzīvei.
21.03.2021 10:28 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Pirmkārt jau uzticēties. Manuprāt, uzticība ir VISA pamatā. Uzticēties dažādās šī vārda nozīmēs. Otrkārt ir ļoti, ļoti svarīgi apzināties, ka ideālu cilvēku NAV, lai vai kā mēs censtos un meklētu. Ja mīli un kopā ir labi, tad sīkumus var "pieslīpēt".Reizēm var paklusēt. Ja viss ir labi, nevar uzgriezt muguru tikai tāpēc, ka vīrietis nav pieskrūvējis plauktiņu. Nezinu pilnīgi nevienu pāri, kuri nestrīdētos. Un manuprāt vienīgais, ko nevar piedot ir krāpšana. Treškārt. RUNĀT. Dalīties it visos, visos sīkumos, sajūtās. Varbūt Tu vienkārši esi pārāk laba pret viņiem, pārāk ātri atklājies? Ikviens vīrietis pēc savas būtības ir mednieks. Viņiem patīk pacīnīties, viņi mīl un novērtē tās sievietes, kuras prot novērtēt pašas sevi. Nu vēl man šķiet, ka tad, ja tiecies ar kādu katru dienu un IR LABI, tad ir vērts apdomāt dzīvošanu kopā. Tad ir grūtāk vienam no otra kaut kur "sprukt" un attiecības iegūst pavisam citu nozīmi. Es pārvācos pie sava drauga, kad tikāmies 3 ar pusi mēnešus, jo ļoti bieži biju pie viņa- gan brīvdienās, gan darbadienās (dzīvoju kojās, bet vienā pilsētā ar viņu) un kopmītnes reāli kalpoja par mantu glabātuvi. Tad sākās covid.. studijas attālināti un tā kā starp mums tiešām bija kas īpašs, viņš mani uzaicināja dzīvot kopā, lai nebūtu tā lielā braukāšana. Un tad attiecības kļuva citādākas. Jā, mēs dažreiz paatrīdamies, bet nav tā, ka ir vienam no otra kur sprukt, tāpēc 20 minūtes un jau atkal mīļojamies. Nu jau nevaram vairs iedomāties dzīvi viens bez otra un saprotam, ka ja IR, tad vajag sargāt, lolot un "slīpēt" attiecības un tas arī VISS.
21.03.2021 11:50 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Un kāds ir iemesls, kāpēc tevi pamet? Ko viņi par tevi ir teikuši? Vai viņi paši patiešām gribēja nopietnas attiecības, vai tie bija vnk vārdi, īstenībā neko nopietnu nevajadzēja? Būtu jāsāk ar šo.
21.03.2021 12:21 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Man ir viena draudzene,kurai neizdodas uzturēt ilgstošas attiecības, ir gadījumi, kad viņai kāds ļoti patīk, bet tie parasti pēc kāda laika pazūd, vai arī vīrietim viņa patīk, bet viņai viņš nē. Vēl esmu pamanījusi, ka viņa mēdz ātri pārgulēt ar vīriešiem un vispār šķiet, ka viņai ir īpatnējs raksturs, bet nevaru pateikt, kas tieši 😁
21.03.2021 14:36 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Manuprāt, nepareiza motivācija "gribu attiecības, negribu būt viena". Izklausās pēc darba intervijas nevis, ka tev kāds cilvēks būtu vajadzīgs kā cilvēks kāds viņš ir. Tas arī no malas dod "izmisusi" iespaidu.
21.03.2021 15:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.03.2021
Varbūt pajautā saviem draugiem/ģimenei? Ar tik skopu info grūti kaut ko pateikt, varianti var būt dažādi :)
21.03.2021 17:08 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.12.2015
PRADACANDY @ 21.03.2021 14:36
Man ir viena draudzene,kurai neizdodas uzturēt ilgstošas attiecības, ir gadījumi, kad viņai kāds ļoti patīk, bet tie parasti pēc kāda laika pazūd, vai arī vīrietim viņa patīk, bet viņai viņš nē. Vēl esmu pamanījusi, ka viņa mēdz ātri pārgulēt ar vīriešiem un vispār šķiet, ka viņai ir īpatnējs raksturs, bet nevaru pateikt, kas tieši ?
Jā, es arī esmu viens no šiem gadījumiem
21.03.2021 17:20 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
vaarna19 @ 21.03.2021 17:20
Jā, es arī esmu viens no šiem gadījumiem

Paanalizē sevi un savu rīcību saistībā ar vīriešiem...tas tev var atvērt acis, kur kļūdies,un maini pamazām savu uzvedību.
Un nevajag meklēt attiecības tikkai lai būtu kāds blakus....
21.03.2021 18:28 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.03.2021
sla @ 21.03.2021 12:21
Un kāds ir iemesls, kāpēc tevi pamet? Ko viņi par tevi ir teikuši? Vai viņi paši patiešām gribēja nopietnas attiecības, vai tie bija vnk vārdi, īstenībā neko nopietnu nevajadzēja? Būtu jāsāk ar šo.
sla @ 21.03.2021 12:21
Un kāds ir iemesls, kāpēc tevi pamet? Ko viņi par tevi ir teikuši? Vai viņi paši patiešām gribēja nopietnas attiecības, vai tie bija vnk vārdi, īstenībā neko nopietnu nevajadzēja? Būtu jāsāk ar šo.
sla @ 21.03.2021 12:21
Un kāds ir iemesls, kāpēc tevi pamet? Ko viņi par tevi ir teikuši? Vai viņi paši patiešām gribēja nopietnas attiecības, vai tie bija vnk vārdi, īstenībā neko nopietnu nevajadzēja? Būtu jāsāk ar šo.

Vai tad mūsdienās vīrieši min jebkādu iemeslu? Cik esmu dzirdējusi, viņi vienkārši nogriež komunikāciju vai arī pasaka kaut ko ļoti vispārīgu.. labākajā gadījumā. Sliktākajā - nobloķē 😁
21.03.2021 19:20 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
shyrebel @ 21.03.2021 19:20

Vai tad mūsdienās vīrieši min jebkādu iemeslu? Cik esmu dzirdējusi, viņi vienkārši nogriež komunikāciju vai arī pasaka kaut ko ļoti vispārīgu.. labākajā gadījumā. Sliktākajā - nobloķē ?

Ja konkrēti pajautā, tad jā. Es pati vienm jautāju un tad lielākā daļa atbilžu bija, ka viņi nav gatavi nopietnībām, kaut gan teica ko citu. Tā kā nevar ticēt visam ko vīrieši saka, bet jāpārjautā.
21.03.2021 19:38 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Vieglāk dzīvot vienai!
16.06.2021 19:16 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ar savu īsto cilvēku tev nekad nebūs jāuzdod tāds jautājums. Nav bijuši īstie! Un daudziem vīriešiem mūsdienās ir bail no atbildības, tā nu tas ir!
16.06.2021 23:17 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Vaarna19. Man identisks stāsts, tāda sajūta, ka es to rakstīju. Ja gribi pieredzes apmaiņu vai draudzeni kas tevi sapratīs - pm man. Es priecātos ļoti.
17.06.2021 18:05 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Izklausīsies bezgala banāli, bet iemīli sevi un tevi mīlēs. Terapeits ir laba doma.
Vēl izklausās banāli, bet varbūt tev klāt nāk kaut kādi apgrūtinājumi - materiāli vai (kā piemērs) neciešamas potenciālās sievasmātes veidolā. Izklausīsies ciniski, bet arī vīrieši mēdz meklēt dzīvē realizējušos partneri.
Pie attiecībām un sava rakstura, protams, ir jāstrādā, bet nevajag arī ar varu turēt to, kas neturas jau no paša sākuma.
17.06.2021 19:15 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Ko es varu piebilst, es agrāk arī tikos, kopā gan nebiju, jo nemaz pati negribēju būt, varbūt nemaz nebija ar ko reāli gribēt utt., laikam, pat varētu teikt, ka es pati nezināju ko no dzīves gribu. Bet laikà, kad es iemācījos būt laimīga viena, kad es sapratu, ka tāda dzīve ir pat daaaaaaaaudz foršāka un beidzu iespringt uz vīriešiem, tad arī man tikai izveidojās nopietnas attiecības, kur vīrietis gribēja gan kāzas, gan bērnus utt.
Manuprāt, sievietēm mazāk jāiespringst un jāmeklē, domāju, ka viss notiks tad, kad tam būs jānotiek. Viegli jau teikt, ja man šo teiktu, arī neticētu, bet es tik tā, no pieredzes....
18.06.2021 08:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits