Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērns un bērna tēvs

 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Sveikas!
Es nesaprotu, ko lai dara. . Man ir 9 mēnešus vecs bērns no vīrieša, ar kuru esam bijuši "kopā" 5 gadus. Attiecības mums ir vienmēr bijušas briesmīgas, kas mijies ar pārspīlēti labiem brīžiem. Principā vardarbības aplis, rozā periodi pēc dziļas bedres. Ir bijusi bieža fiziska, mentāla un citāda vardarbība, šantāža, manis burtiska paverdzināšana, kad man bijis jāstrādā mēnešiem no vietas, jo es esot sabojājusi viņam garastāvokli un tāpēc viņš sakliedza uz darbiniekiem, un tāpēc darbinieki aizgāja prom, un tāpēc man ir jāstrādā un viss firma jāsaved kārtībā. Kad kaut ko ne tā darīju, viņš nāca un mani vai nu mentāli vai fiziski iespaidoja. Tagad ir bijuši gadījumi, kad es, piemēram, uzreiz pēc viņa lūguma uztaisīt kafiju, neiesledzu tējkannu (domāju dzeramo nest kopā ar brikastim), un apr to viņš saka ārdīties un iesita. Tik daudz dažādu šādu epizožu!!
Tajā pat laikā man esot tik briesmīgi sliktai un citām esot tik iedvesmojošām, atbalstošām, labām sievietēm, ne tādām kā man, viņš negrib mani laist vaļā un turpina periodiski būt labs un pieklājīgs, runā par kaut kādu mīlestību, tajā pat laikā paralēli mani ikdienā nodarbinot ar dažādiem saviem uzdevumiem, jo es "taču sēžot mājās" ar bernu, man "esot haļava", "man tāpat neesot ko darīt", "citām esot 3 bērni un strādājot", vai "man grūti piezvanīt tur un tur, pasūtīt to un to, tas aizņemot 3 min" utt. Bet reāli nekas no tā neaiznem 3 minutes, tam pašam klientu servisam piezvanīt, izskaidrot situāciju, sēdēt uz līnijas gaidot klientu apkalpotāju, izrunājot detaļas, tas nav nekadas 3 minutes! Un pa vidam bērns ķeras kājas, lien virsū telefonam, datoram, cikst, ka grib uzmanību. Abas diendusas man paiet padarot viņa lietas, ko bērns neļauj izdarīt nomodā vai padarot kādas mājas lietas.
Finansiāli man nekas īsti šobrīd netrūkst, jo ar viņu nedzīvoju, esmu atpkala pie vecākiem, līdz ar to par īri nav jamaksa. Šobrīd vēl ir pabalsts, viņs dod 150e mēnesi, un nāk katru otro dienu, no tās naudas man viņš ir jāpabaro, jāgatavo viņam ēst, jāsagaida viņu skaistai, koptai utt. 100e viņš tiešām pats arī noēd, 50e paliek bērnam.
Es negribu turpināt šādi dzīvi, gribu tikt no viņa vaļā, man ir 100x grūtāk, ja man ar viņu ir jākontaktējas un jāpilda viņa ikdienas darbi, nekaa ja viņš nebūtu, netodotu tos savus 150e, bet man arī būtu varbūt laiks kaut kā pašai piepelnīties, domat, ko darīt ar savu dzīvi.
Kā lai tiek no tā briesmoņa vaļā? Viņš ir tā mani iepinis, ievilcis, un nespaort, ka ir but ar mazu bērnu. Man visam esot laiks, par ko man esot jāsūdzas utt.. Ārprāts.. Kā lai šo atrisina? Man vairs nav speka, un kad es sadusmojos (jo man mēdz būt vadzis pilns, bērns cikst, viņš vēl uzbrauc, ka neesmu līdz pl. 11.00 atskaitijusies), tad viņš sacepaas, uzbrauc saviem darbiniekiem, viņi aiziet prom, un man tagad būtu ar bērnu jābrauc jāstrada.. Un tas viss, jo es atļāvos runāt pretī! Es vairs nevaru to izturēt! Ko lai es iesaku... 😭😭😭
18.03.2021 14:40 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tu dzīvo pie saviem vecākiem un viņš nāk pie tevis ēst? Kāpēc?
Izšķiries, pasaki, ka viss beidzies, nokārtojiet caur tiesu bērna lietas un katrs uz savu pusi. Kur problēma?
18.03.2021 14:50 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Vajag steidzami psihoterapeitu. Un vērsties krīzes centrā vai bērnu un ģimenes atbalsta centrā. Izskatās ka pati galā netiksi. Tāpat varbūt pat netuvošanās liegumu vajag nokārtot. Ja darba attiecības ir oficiālas tad tev uz darbu nav jāiet. Parunā ar vecākiem. Tev nekavējoties vajag pārtraukt attiecības, tikai jārīkojas uzmanīgi lai viņam nesākas agresijas lēkme. Par naudu ko viņš dod, kā tas ir uz konta vai pa tiešo rokās? Sarunas ar viņu obligāti ieraksti. Bet tev pašai jābūt gatavai aiziet, nevis ciest un gaidīt nākamo rozā periodu.
18.03.2021 14:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Šausmas! Ja pašai nepietiek drosmes to visu risināt, nekautrējies iesaistīt dienestus, viņi ir ļoti atbalstoši un palīdzēs visu sakàrtot!
18.03.2021 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Viņš nāk it kā ciemos pie bērna, taču sagaida arī vakariņas. Un garšīgas, un tieši tādas, kā viņš vēlas.
Un viņa galva tas viss nekas nav, bērnu audzināt ir halava, taisīt viņam ēst ir halava, produktus pasūtit ir 3 min, uz veikalu aiziet ir halava (jo bieži viņš vēlas pēdējā brīdī tieši to un neko citu, ka mājas nav), viņa darbus izdarīt viss ir halava, bet tad kad vins to dara, vai es nesaprotot, kāds darbs tas ir. Ne reizi viņš nav kaut kā palīdzējis praktiski no kaut kādam lietām, piemēram, kaut ko atvest, aizvest, vai kā citādi.. Es nemaz neprasu, jo es tad viņam "piepis***" un neļautu strādāt.
Tas viss ir tāds murgs, tagad viņš vēl sapņo par 2. bērnu, jo vajagot vēl vienu, viņš ar katru bērnu paliekot normālāks.. Bet viņš atnāk un ar bērnu pa darbojas pusstundu vakarā gaitā.
Es pilnīgi piekrītu, ka vajag psihologu, man smadzenes ir tā izmestas šo gadu laikā, es vairs nezinu, kā varētu būt normāli. Līdz šim pēc bērna piedzimšanas viss bija samērā OK, jo es vnk bez ierunām visu izdarīju, ko viņš prasa, jo nav spēka strīdēties un tas tiešām vienmēr ir bezjēdzīgi, jo tāpat rezultātā es visu tāpat izdaru. Bet tas nav normāli.. Es to laiku diena, ko velti viņam, varētu veltīt sev, es gribu kaut vai nokārtot tiesības, lai pēc BKA varu strādāt nevis g agduit viņa kapeikas.
18.03.2021 15:11 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Un es nesaprotu kāpēc tev ar viņu ir jakontaktējas. Vienkārši iesūdzi viņu tiesā un pieprasi maksāt alimentus. Ja viņš to nedarīs tad maksās no uzturlīdzekļu garantijas fonda. Bet pakonsultējies ar advokātu, pastāsti situāciju lai nesanāk tā ka viņu iesūdzi un tu pamatīgi ciet pēc viņa dusmu izvirduma. Varbūt ja iespējams uz kādu brīdi pārcelies uz citu pilsētu kaut vai pie kāda cita radinieka. Pēc haotiskā teksta liekas ka esi vai nu pamatīgā stresā vai vienkārši trollis. Dažas lietas izklausās galīgi neticamas un apsurdas.
18.03.2021 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Bet viss ko viņš man liekot darit, esot mūsu nākotnes vārdā, bet kādas gan mūsu, ja es negribu būt ar viņu kopā! Ir bijušas reizes, kad es pagulu kopā ar bērnu dd laikā, viņš taja laikā protams ir kā likums zvanījis, kkas bijis vajadzīgs, es neesmu cēlusi, tāpēc tas un tas nav izdarīts, tāpēc zaudējumi manis dēļ, un naak par mani trisstavigi vārdi un jautājums, vai es sista sen neesmu utt.. Tas ir vnk ārprāts. Man ir mērs pilns, viņš arī nesaprot tekstu "nenāc". It kā bērnu viņam arī būtu jāsatiek, un it kā liegt jau to es nevaru.. Bet kaaas to normāli realizēt, lai novilktu robežas un viņš neuzstaditu tiesības uz manu laiku, enerģiju, ķermeni utt?
18.03.2021 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Es gribētu būt trollis.. Esmu tiešām stresa, jo tikko atkal sastrudejamies, jo es runāju pretī un nebuju pl. 11 atdksitijusies par padarīto.
18.03.2021 15:16 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Pēc teksta stila aizdomīgi atgādina Cālis.lv desu sadaļas tekstus. Bet ja tas tiešām ir patiesība tad ir 21. gadsimts. Un ir visādi krīzes centri. Tev vajag rīcības plānu. Kur grasies vērsties? Sāksi ar jurista konsultāciju vai zvanīsi uz kādu no krīzes centriem vai arī uz vardarbībā cietušo atbalsta telefonu?
18.03.2021 15:20 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Mūc no tāda un ja viņš tevi terorizē, aizskar, sit, tad omg, tur nav ko citu domāt, kā savākt visus pierādījumus un aizliegt viņam tuvoties klāt. Meklē palīdzību, psihologu, soc. dienestu.
18.03.2021 15:21 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Jūs nedzīvajiet kopā un Tu vēl par savu naudu gatavo viņam ēst?
Kāpēc Tev vispār būtu jāskrien jāstrādā viņa firmā? Pats salecās ar visiem, palika bez darbiniekiem un lai iet tiek galā pats.
Es Tavā vietā pateiktu tieši par savu dzīvi bez viņa. Tu dzīvo bez viņa un negatavosi viņam, nekārtosi viņa biznesa darīšanas, neskries ar 9mēnešus vecu bērnu veikt viņa darbinieka pienākumus.
Tava izvēle iesniegt vai nē uz alimentiem. Alimenti ir mazliet pāri 100Eur.
Ja dēļ alimentiem vēl vairāk var sāk terorizēt, tad iespējams labāk vispār atteikties no jeb kādas palīdzības. Bet ja nevar bez tās naudas, tad sniedz uz alimentiem un nebūs jāveic papildus uzdevumi bijušā labā, jāatdod lielākā daļa atpakaļ ar pārtiku.
18.03.2021 15:22 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Nu tas, ko tu dari ir haļava-dzīvot pie vecākiem, tiesību nav, cik saprotu pirms dekrēta nebija normāli apmaksāta darba?
Atceries, ka pamest viņu vari, bet sāksies grūtības-jāiegūst izglītība, jākāpj pa karjeras kāpnēm, pašai par visu jāmaksā-tā toč nebūs haļava.
Vai tev ir izglītība? Laba darba pieredze?
Bet nu vecis arī labs-150 eiro ir minimālie alimenti, tu vēl strādā un nedzīvojat kopā-tad lai algu vismaz maksā.
18.03.2021 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Ahh ess saprotu, ka šis viss liekas neticami, kā var pieaudzis cilvēks ne rīkoties, brt saproties, ka tie bijuši draudi, manipulācijas, mani pakļaušana gadu garumā..
Tapec vairs nezinu, kā lai no šī tiek laukā..
Ok, krīzes centri, bet man ir kur dzīvot.. Bet es nevaru nospraust robežas. Tanī pat laikā negribu arī, lai viņš ciestu, justos vainīga, bet es sosotu, ka tas ko viņš dara, ir 100x sliktāk. Bet viņš ir to tā sagrozijis, ka es esmu vainigs
18.03.2021 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Vainiga*
18.03.2021 15:23 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Tev nav viņam jāizkalpo, jāklausa viņš. Tavā vietā es vispār nelaistu pie sevis uz mājām.
18.03.2021 15:25 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tu esi pati vainīga, ka viņš tev liek darīt tās lietas, jo pati piekrīti tām lietām. Zvani soc.dienestam un paprasi kā turpmāk rīkoties! Vai tad tu kāda kalpone? Un cik daudz drosmes ir pateikt - nē? Nē, nedarīšu, viss un punkts.
18.03.2021 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Šis ir klasiskais abjūzera eksemplārs, viss kā pēc grāmatas! Steidzami meklē psihoterepaita palīdzību un tiec no viņa vaļā!
18.03.2021 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Katz @ 18.03.2021 15:25
Tu esi pati vainīga, ka viņš tev liek darīt tās lietas, jo pati piekrīti tām lietām. Zvani soc.dienestam un paprasi kā turpmāk rīkoties! Vai tad tu kāda kalpone? Un cik daudz drosmes ir pateikt - nē? Nē, nedarīšu, viss un punkts.

Šorīt pateicu "nē", un tagad viņš man raksta, lai braucu strādāt, jo viņš esot uzbļāvis darbiniekam, viņš aizgājis prom, un nav kas tagad manis dēļ strādā. Un tā ir bijis ka tur reizi, kad es pasaku "ne" 😭
18.03.2021 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Un ja visn tagad nobankrotesot, tā būšot mana vaina, un atkal sākas.
18.03.2021 15:30 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
tie bijuši draudi, manipulācijas, mani pakļaušana gadu garumā..

Kapēc tu neizbeidzi attiecības jau iepriekš? Tagad kad jums ir bērns, ir tev jātiek galā. Vislabāk būtu ja tu pārtrauktu visus kontaktus ar viņu. Jānoskaidro visas lietas sakarā ar bērnu, alimentiem utt. Bet pašai vnk jābeidz jebkādas runas ar šo cilvēku, un jāaiziet pie psihologa, jāsakārto prāts un jāsāk jauna dzīve.
18.03.2021 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Šorīt pateicu "nē", un tagad viņš man raksta, lai braucu strādāt, jo viņš esot uzbļāvis darbiniekam, viņš aizgājis prom, un nav kas tagad manis dēļ strādā. Un tā ir bijis ka tur reizi, kad es pasaku "ne" 😭

Tā ir manipulācija, ignorē viņu. Standarta abjūzera rīcība - likt tev jūsties vainīgai. Stop it, ignorē viņu un vēlreiz - mēklē palīdzību, steidzami!
18.03.2021 15:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits