Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ryanair neizmantotais lidojums

 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Pagašgad bija jālido ar aviokompāniju Ryanair. Tā kā daudzi lidojumi tika atcelti, tad Ryanair atsūtīja voučeru. Bet drīz jau beigsies tam vouceram derīguma termiņš. Vai kādai ir tāda pati situàcija? Atceros, ka pagāšgad mēģināju sazinaties ar ryanair, lai atgriež naudu nevis voučeru atsūta, bet tajā laikà nesanàca sazināties. Vai voucera neizmantošana ies zudumā?
18.03.2021 11:04 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
mums bija tā, ka lidojumu atcēla, vispirms solīja naudu atgriest 2 nedēļu laikā, tad mēneša laikā, tad 3 mēnešu laikā, tad pēkšņi vispār atsūtīja voučeru ar 1 gada derīguma termiņu ar nosacījumu, ka naudu atgriezīs tikai pēc tā gada, kad voučeram beigsies termiņš. tā kā mēs vispār negribējām piekrist voučera piedāvājumam (diezgan loģiski, zinot ka ceļošanai ierobežojumi noteikti turpināsies, kas arī notika), vairākas reizes rakstījām ryanairam par to, bet viņi uzlika ignoru un tikai sūtīja automātiskās atbildes, vērsāmies savā bankā (SEB) ar pieprasījumu par naudas atmaksu par nenotikušu darījumu (vismaz šajā bankā tāda iespēja pastāv), banka pieprasīja visas sarakstes ar ryanaru, visus pierādījumus, ka nepiekrītam voučera opcijai (jo mums ir tādas tiesības nepiekrist), kādus 2 mēnešus banka izskatīja lietu un, atceļot darījumu, pārskaitīja naudu atpakaļ. vispār lasīju, ka ārzemēs daudziem bija šī pati problēma un ka cilvēki caur bankām daudz ātrāk sagaidīja savu naudu.
18.03.2021 11:49 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
es rakstīju viņiem tajā čatā, kur no sākuma robots atbild, pēc tam vairākas reizes visu dienu nogaidījos un tā arī neatbildēja konsultants.
bet vai atgriezīs naudu , kad voučeram beigsies derīguma termiņš?
18.03.2021 21:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 03.03.2012
Gaidi tajā čatā, kamēr pievienosies īsts konsultats un saki viņam, ka gribi naudu.
Es šādi dabūju naudu pagājušo vasar. Kā saņēmu voučeri, tā vairākas reizes rakstīju čatā, ka vēlos nauda utt., un beigās dabūju.
Lai veicas :)
19.03.2021 09:11 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man pat tādu lietu kā voučeri neatsūtija, bet gan divus mistiskus čekus, vienu ar izņemšau Londonā, vienu Vācijā, divas dažādas un ne manas bankas :D Joprojām gaidu naudu un cīnos ar viņiem, jālido bija aprīlī pagājušā gadā.
19.03.2021 09:28 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
ar Airbaltic gan tàdas problèmas vispar nebija 😀
19.03.2021 11:51 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Es tikko saņēmu naudu, kuru iztērēju pagājušā gada februarī. Pagājušogad ar viņiem sakasījos čatā, viņi man negribēja dot atpakaļ naudu, jo es biju akceptējusi voucheri, bet to lidojumu atcēla, voucheris palika. Šogad viņi atsūtīja e-pastu, ka pagarina vouchera termiņu, un tur bija poga "pieprasīt naudu", atradu oriģinālo booking nr., pieprasīju naudu, un atgrieza, wow, neticami 😄
19.03.2021 14:21 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.12.2020
Komunicēju ar robotu facebook čatā, izdarīju visu, kas tur bija rakstīts, un naudu saņēmu 2-3 mēn laikā.
20.03.2021 14:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits