Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aknes rēta

 
Reitings 2703
Reģ: 17.01.2021
Sveikas, meitenes! Ilgu laiku esmu mocījusies ar pumpām, gan ne pašas smagākās formas akni, bet pietiekami, lai atsātu uz vaigiem (hiperpigmentāciju). Biju pie kosmetoloģes,vņa ieteica līdzekļus, kas kopā maksā 84 eiro un diemžēl nav man pa kabatai. Kā ir ar retinolu, esmu dzirdējusi, ka tas palīdz. Varbūt vēl kādi ieteikumi? (C vitamīnu esmu mēģinājusi, ne visai līdzēja). Paldies jau iepriekš!
10.03.2021 20:08 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tādai pēcpumpu pigmentācijai labi palīdz Avene Cicalfate krēms. Bet, C vit arī ļoti efektīvs. Tikai jāskatās, lai C vit koncentrācija būtu ap 10% (kas uzreiz padara to līdzekli ievērojami dārgāku).
11.03.2021 08:19 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Bet, vispār, labi izlīdzināt ādas toni ļoti palīdz skābju maskas. Lai pigmentācija ietu mazumā un nekļūtu vēl košāka ikdienā jālieo vismaz spf 30, ja esi vismaz 20 min ārā.
11.03.2021 08:20 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.03.2021
Sveika!🤍
Ar sejas ādas kopšanu esmu uz Tu (vizītes pie dermatologa vairs nespēju izskaitīt), tāpat regulāri sekoju līdzi ādas kopšanas aktualitātēm, produktiem, piedalos diskusijās dažādos forumos (iesaku pasekot r/SkincareAddiction - Reddit), tāpēc šo to varu Tev ieteikt. Protams, vispirms iesaku pārrunāt jaunas metodes ar savu ārstu, es iesaku tikai to, kas palīdzējis man.
Ieteikums - kopjošos līdzekļus pērc internetā (azeta.lv bieži vien ir ļoti labas, daudz zemākas cenas nekā citos internetveikalos) vai, piemeram, apothekā no ceturdienas līdz svētdienai visiem skaistumkopšanas produktiem ir -30% atlaide. Buy smart ❗
Man ir kombinēta sejas āda ar noslieci uz aknes veidošanos (23g).
1) Svarīgi izvēlēties sejas mazgāšanas līdzekli, kas neizjauks ādas dabisko aizsargbarjeru (sebumu). Es izmantoju BIODERMA gelu atopiskai, jutīgai ādai ATODERM INTENSIVE (azetā 5,90 eur). Anti-acne mazgāšanas līdzekļus lietojot kopā ar anti-acne krēmiem bieži veidojas pārāk ''agresīva'' kombinācija, tādējādi tiek noārdīta ādas dabiskā aizragbarjera, radot virkni citu problēmu. Man šis mazgāšanas līdzeklis patīk vislabāk, jo tas nesausina manu ādu, protams, noņem netīrumus, tam ir pievilcīga cena un labs sastāvs.
2) Serumi. Man ļoti patīk The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% (douglas ~6 eur), tas kontrolē sebuma izdalīšanos, tādēļ tiek novēsrta jaunu pumpu uzrašanās iespējamība; tas ātri nozūst un tam ir ļoti laba konsistence (to, cik šis is svarīgi sapratīs katrs, kam ir nosliece uz ādas taukošanos, bieži vien dažādi serumi, krēmi utt., uz ādas atstāj nepatīkamu šķietami eļļainu kārtiņu, ar šo serumu tā nav); sastāvs ir burvīgs, āda tiek pabarota, nepilnības izlīdzinās un pigmenācijas pleķīši patiešām samazinās. Kopumā ļoti labs ikdienas skaistumkopšanas produkts, taču rezultātus sāksi ievērot vien pēc dažām nedēļā, ar šo jābūt pacietīgai.
3) Mitrināšana!!! Mitrināta āda = veselīga āda!!! Es kādreiz baidījos klāt sejas krēmus uz savas taukainās/kombinētās sejas ādas, jo ''fuj, man jau tā ir taukaina āda, krēmi to sataukos vēl vairāk.'' Biju jauna un muļķe. Panākumi slēpjas piemērotā krēmā. Šobrīd lietoju EUCERIN DERMOPURE matējošu fluīdu ādai ar tendenci uz akni (cena ~17 eur, iespējams kaut kur ir atlaides). Pirmkārt, sastāvs ir superīgs - salicilskābe, likohalkons A, sebumu regulējošas vielas (vienīgi nepatīk, ka sastāvā ir smaržvielas). Burvīga, ātri žūstoša, mitrinoša konsistence. Āda patiešām netaukojas, mans holy grail.
4) Retinols. Man ir PHARMACERIS T pureRETINOL 0.3 nakts krēms ar retinolu (pirku ar atlaidi, ~14 eur). Lietoju to vakaros, 3x nedēļā pēc mitrinošā krēma, jo retinols ĻOOOOOTI sausina ādu, vismaz manā gadījumā. 2 nedēļas staigāju ar sausu, pleķainu, lobošu (peeling) sejas ādu, jo sākumā to liku katru vakaru, āda nespēja tik ātri pielāgoties, tāpēc kļuva sausa un kairināta. Apzinājos kļūdu un lietošanas biežumu samazināju. Šobdrīt retnolu lietoju jau vairāk kā mēnesi un nelīdzenumu un pumpu patiešām ir mazāk. Ādas tonis ir vienmērīgāks, jaunas pumpu uzrasanos novērjou daudz mazāk un tikai tā sauktajās ''hormonu zonās'', pagaidām varu teikt tikai to labāko par retinolu. No rīta neaizmirsti seju mitrināt un OBLIGĀTI uzglāt saules aizsargkrēmu, jo retinols ādu padara jutīgu pret sauli. Bonusā - retinols cīnās ar ādas novecošanos (2 zaķi ar 1 šāvienu)😜
5) SPF!! Vismaz ar aizsardzība 30 (ja āda ir ļoti gaiša - 50). Pati izmantoju PHARMACERIS T Sebostatic dienas krēmu ar SPF20 (~13-15 eur) (zinu, ka grēkoju, bet saule vēl mūs nelutina). Izspiežot to no tūbiņas, likās ļoooti taukains, bet krēms patiešām papildsu mitrina, aisargā un matē ādu, āda nav taukaina. Vienīgi iesaku to dienas laikā, ja sanāk uzturēties ārā ilgāk, uzklāt vairākkārt, lai Tu tiktu pasragāta no saules ieteikmes.
Šosezon plānojo patestēt LA ROCHE-POSAY Anthelios Invisible Fluid SPF50+ saules aizsargemulsiju, kad patestēšu došu ziņu. Esmu daudz labu atsauksmju par šo lasījusi.
Tas īsumā viss par svarīgāko aknes skaras sejas kopšanā (protmas, šo sarakstu var papildināt ar vēl 101 kopšanas līdzekli), ja ir kādi jautājumi, droši dod ziņu. Ceru, ka kaut kas noderēs, cenas produktiem draudzīgas, ja iepērcies gudri. Atceries - skaistums jau galvenokārt nāk no iekšienes.🌷
11.03.2021 10:48 |
 
Reitings 2703
Reģ: 17.01.2021
babushka @ 11.03.2021 10:48
Sveika!?
Ar sejas ādas kopšanu esmu uz Tu (vizītes pie dermatologa vairs nespēju izskaitīt), tāpat regulāri sekoju līdzi ādas kopšanas aktualitātēm, produktiem, piedalos diskusijās dažādos forumos (iesaku pasekot r/SkincareAddiction - Reddit), tāpēc šo to varu Tev ieteikt. Protams, vispirms iesaku pārrunāt jaunas metodes ar savu ārstu, es iesaku tikai to, kas palīdzējis man.
Ieteikums - kopjošos līdzekļus pērc internetā (azeta.lv bieži vien ir ļoti labas, daudz zemākas cenas nekā citos internetveikalos) vai, piemeram, apothekā no ceturdienas līdz svētdienai visiem skaistumkopšanas produktiem ir -30% atlaide. Buy smart ❗
Man ir kombinēta sejas āda ar noslieci uz aknes veidošanos (23g).
1) Svarīgi izvēlēties sejas mazgāšanas līdzekli, kas neizjauks ādas dabisko aizsargbarjeru (sebumu). Es izmantoju BIODERMA gelu atopiskai, jutīgai ādai ATODERM INTENSIVE (azetā 5,90 eur). Anti-acne mazgāšanas līdzekļus lietojot kopā ar anti-acne krēmiem bieži veidojas pārāk ''agresīva'' kombinācija, tādējādi tiek noārdīta ādas dabiskā aizragbarjera, radot virkni citu problēmu. Man šis mazgāšanas līdzeklis patīk vislabāk, jo tas nesausina manu ādu, protams, noņem netīrumus, tam ir pievilcīga cena un labs sastāvs.
2) Serumi. Man ļoti patīk The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% (douglas ~6 eur), tas kontrolē sebuma izdalīšanos, tādēļ tiek novēsrta jaunu pumpu uzrašanās iespējamība; tas ātri nozūst un tam ir ļoti laba konsistence (to, cik šis is svarīgi sapratīs katrs, kam ir nosliece uz ādas taukošanos, bieži vien dažādi serumi, krēmi utt., uz ādas atstāj nepatīkamu šķietami eļļainu kārtiņu, ar šo serumu tā nav); sastāvs ir burvīgs, āda tiek pabarota, nepilnības izlīdzinās un pigmenācijas pleķīši patiešām samazinās. Kopumā ļoti labs ikdienas skaistumkopšanas produkts, taču rezultātus sāksi ievērot vien pēc dažām nedēļā, ar šo jābūt pacietīgai.
3) Mitrināšana!!! Mitrināta āda = veselīga āda!!! Es kādreiz baidījos klāt sejas krēmus uz savas taukainās/kombinētās sejas ādas, jo ''fuj, man jau tā ir taukaina āda, krēmi to sataukos vēl vairāk.'' Biju jauna un muļķe. Panākumi slēpjas piemērotā krēmā. Šobrīd lietoju EUCERIN DERMOPURE matējošu fluīdu ādai ar tendenci uz akni (cena ~17 eur, iespējams kaut kur ir atlaides). Pirmkārt, sastāvs ir superīgs - salicilskābe, likohalkons A, sebumu regulējošas vielas (vienīgi nepatīk, ka sastāvā ir smaržvielas). Burvīga, ātri žūstoša, mitrinoša konsistence. Āda patiešām netaukojas, mans holy grail.
4) Retinols. Man ir PHARMACERIS T pureRETINOL 0.3 nakts krēms ar retinolu (pirku ar atlaidi, ~14 eur). Lietoju to vakaros, 3x nedēļā pēc mitrinošā krēma, jo retinols ĻOOOOOTI sausina ādu, vismaz manā gadījumā. 2 nedēļas staigāju ar sausu, pleķainu, lobošu (peeling) sejas ādu, jo sākumā to liku katru vakaru, āda nespēja tik ātri pielāgoties, tāpēc kļuva sausa un kairināta. Apzinājos kļūdu un lietošanas biežumu samazināju. Šobdrīt retnolu lietoju jau vairāk kā mēnesi un nelīdzenumu un pumpu patiešām ir mazāk. Ādas tonis ir vienmērīgāks, jaunas pumpu uzrasanos novērjou daudz mazāk un tikai tā sauktajās ''hormonu zonās'', pagaidām varu teikt tikai to labāko par retinolu. No rīta neaizmirsti seju mitrināt un OBLIGĀTI uzglāt saules aizsargkrēmu, jo retinols ādu padara jutīgu pret sauli. Bonusā - retinols cīnās ar ādas novecošanos (2 zaķi ar 1 šāvienu)?
5) SPF!! Vismaz ar aizsardzība 30 (ja āda ir ļoti gaiša - 50). Pati izmantoju PHARMACERIS T Sebostatic dienas krēmu ar SPF20 (~13-15 eur) (zinu, ka grēkoju, bet saule vēl mūs nelutina). Izspiežot to no tūbiņas, likās ļoooti taukains, bet krēms patiešām papildsu mitrina, aisargā un matē ādu, āda nav taukaina. Vienīgi iesaku to dienas laikā, ja sanāk uzturēties ārā ilgāk, uzklāt vairākkārt, lai Tu tiktu pasragāta no saules ieteikmes.
Šosezon plānojo patestēt LA ROCHE-POSAY Anthelios Invisible Fluid SPF50+ saules aizsargemulsiju, kad patestēšu došu ziņu. Esmu daudz labu atsauksmju par šo lasījusi.
Tas īsumā viss par svarīgāko aknes skaras sejas kopšanā (protmas, šo sarakstu var papildināt ar vēl 101 kopšanas līdzekli), ja ir kādi jautājumi, droši dod ziņu. Ceru, ka kaut kas noderēs, cenas produktiem draudzīgas, ja iepērcies gudri. Atceries - skaistums jau galvenokārt nāk no iekšienes.?

Milzīgs paldies ❤️❤️
11.03.2021 23:10 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Var pamēģināt citu C vitamīna produktu, koncentrētāku. Piekrītu par spf un skābju maskām, lietoju Madara augļskābes masku, patīk. Vēl ap 100e maksā tās rētas noņemt ar lāzeri, ir padārgi, bet iesaku sakrāt.
12.03.2021 10:49 |
 
Reitings 5
Reģ: 19.03.2021
Gribēju pastāstīt par produktiem, kurus es lietoju jau nedēļu un pagaidām esmu apmierināta ar rezultātiem.
1. Gēls ādas attīrīšanai no APIS - maigi attīra un nesausina ādu.
2. Toniks APIS Anti-acne - smaržo dievīgi. Pirms tam mēģināju tējas koka eļļas tonikus un tā asā smarža man nepatika.
3. The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% serums - super līdzeklis, kuru aprakstīja jau babushka. Nopirku www.douglas.lv
4. Sejas krēms pret acni, kas normalizē ādas stāvokli. Arī no APIS.
5. Madaras maska Peel of arī www.douglas.lv pirku, bet var arī Madaras veikalā nopirkt, kad akcijas ir 40%.
Pirmie iespaidi ir pat ļoti ok. Paskatīšos, kā būs pēc laiciņa.
30.03.2021 10:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Autofagija ir process kurā organisms attīras, sagremo visu lieko un atjaunojas. Varbūt prolonged fasting Tev ir pa kabatai, jo tas neko nemaksā?
30.03.2021 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man palīdz skābes - AHA un BHA. Lēti, efektīvi. Ikdienā lietoju The Ordinary AHA+BHA pīlingu uz maiņām ar visparastāko salicilskābes šķīdumu, kas nopērkams jebkurā aptiekā. Jāpiebilst gan, ka mana āda ir ļoti tālu no jutīgas un ļoti pieradusi pie skābēm. Iesācējiem ar jutīgu sejas ādu gan jau vajadzēs uzmanīgi un pakāpeniski sākt.
30.03.2021 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits