Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Opras intervija ar Meganu un Hariju

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas.
Varbūt kāda zin kur iespējams bezmaksas noskatīties šo interviju? Viema no lietotājām ielika linku, bet to vairs nevar atvērt. Varbūt kāda zina kādu citu veidu?
Paldies.
10.03.2021 18:29 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Tur tie alternate link nestrādā?
10.03.2021 18:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es vispār nevaru atvērt. Lūk kas man parādas.
https://failiem.lv/u/d34ygf28c
10.03.2021 18:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Tas ir liels skandāls, mums arī bija ziņa: Skandalozā Meganas Mārklas un prinča Harija intervija atklāj jaunus faktus par britu karalisko ģimeni! (+VIDEO) https://dieviete.lv/zinas/skandaloza-meganas-marklas-un-princa-harija-intervija-atklaj-jaunus-faktus-par-britu-karalisko-gimeni-video/
10.03.2021 18:31 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Atbalsts @ 10.03.2021 18:31
Tas ir liels skandāls, mums arī bija ziņa: Skandalozā Meganas Mārklas un prinča Harija intervija atklāj jaunus faktus par britu karalisko ģimeni! (+VIDEO) https://dieviete.lv/zinas/skandaloza-meganas-marklas-un-princa-harija-intervija-atklaj-jaunus-faktus-par-britu-karalisko-gimeni-video/

Man gribētos pilnu interviju nevis izrāvumus.
10.03.2021 18:31 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Nokačāju telefonā vpn aplikāciju (pirmo nedēļu bezmaksas) uzliku, ka atrodos US, tad CBS appā noskatījos pilno interviju :)
10.03.2021 19:50 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Kādas ir jūsu domas?
Vai ticat, ka tā ir patiesība, vai tas ir vnk šovs?
Man personīgi liekas, ka tas ir šovs. Viņa tomēr ir aktrise, viņai viegli notēlot. Twitter dzirdēju, ka visas otras puses laulībai tiek izvēlētas speciāli, nevis ka viņi paši sagrib būt kopā. Viņi speciāli ieprecēja biraciālu amerikānieti, šķirteni, lai sasķeltu karalisko ģimeni. Varbūt pēc dažām dekādēm karaļnams vairs neeksistēs UK. Es tā padomāju, a kas notiks, ja pieņemsim, Viljama un Keitas bērns izrādīsies lgbt, un gribēs aprecēt pretējā dzimuma? Tad karaļnams būs izjaukts.
10.03.2021 20:11 |
 
Reitings 2670
Reģ: 17.01.2021
sla @ 10.03.2021 20:11
Kādas ir jūsu domas?
Vai ticat, ka tā ir patiesība, vai tas ir vnk šovs?
Man personīgi liekas, ka tas ir šovs. Viņa tomēr ir aktrise, viņai viegli notēlot. Twitter dzirdēju, ka visas otras puses laulībai tiek izvēlētas speciāli, nevis ka viņi paši sagrib būt kopā. Viņi speciāli ieprecēja biraciālu amerikānieti, šķirteni, lai sasķeltu karalisko ģimeni. Varbūt pēc dažām dekādēm karaļnams vairs neeksistēs UK. Es tā padomāju, a kas notiks, ja pieņemsim, Viljama un Keitas bērns izrādīsies lgbt, un gribēs aprecēt pretējā dzimuma? Tad karaļnams būs izjaukts.

Man arī izskatās pēc šova. Viņa vispār liekas dizgan samākslots cilvēks.
10.03.2021 20:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
@Eksperte, kādu drāmu palaidu garām?👂🏼☕️
10.03.2021 20:16 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Šēka @ 10.03.2021 19:50
Nokačāju telefonā vpn aplikāciju (pirmo nedēļu bezmaksas) uzliku, ka atrodos US, tad CBS appā noskatījos pilno interviju :)

Joprojām neizdodas noskatīties. Saka ka nav pieejams, pat ja nomainu valsti uz US.
10.03.2021 20:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 10.03.2021 20:16
@Eksperte, kādu drāmu palaidu garām???☕️

Megana beidzot atbild uz dzeltenās preses virsrakstiem un runā par karaļnamu. Arī par to kādēļ izlēmuši izkāpt no tā visa biznesa un pārcelties uz dzīvi US.
10.03.2021 20:18 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
sla @ 10.03.2021 20:11
Kādas ir jūsu domas?
Vai ticat, ka tā ir patiesība, vai tas ir vnk šovs?
Man personīgi liekas, ka tas ir šovs. Viņa tomēr ir aktrise, viņai viegli notēlot. Twitter dzirdēju, ka visas otras puses laulībai tiek izvēlētas speciāli, nevis ka viņi paši sagrib būt kopā. Viņi speciāli ieprecēja biraciālu amerikānieti, šķirteni, lai sasķeltu karalisko ģimeni. Varbūt pēc dažām dekādēm karaļnams vairs neeksistēs UK. Es tā padomāju, a kas notiks, ja pieņemsim, Viljama un Keitas bērns izrādīsies lgbt, un gribēs aprecēt pretējā dzimuma? Tad karaļnams būs izjaukts.

Es gan esmu interviju redzējusi tikkai pirmās 30 minūtes, taču man šķiet ka viss ko viņa stāsta ir patiess. Es nebrīnos, ka intrigas tur ir pār pārēm un savs ego ir svarīgāks par citu. Lai gan es vispār neizprotu tā karaļnama nozīmi. Halo, ir 21.gadsimts. 😀
10.03.2021 20:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sla @ 10.03.2021 20:11
Kādas ir jūsu domas?
Vai ticat, ka tā ir patiesība, vai tas ir vnk šovs?
Man personīgi liekas, ka tas ir šovs. Viņa tomēr ir aktrise, viņai viegli notēlot. Twitter dzirdēju, ka visas otras puses laulībai tiek izvēlētas speciāli, nevis ka viņi paši sagrib būt kopā. Viņi speciāli ieprecēja biraciālu amerikānieti, šķirteni, lai sasķeltu karalisko ģimeni. Varbūt pēc dažām dekādēm karaļnams vairs neeksistēs UK. Es tā padomāju, a kas notiks, ja pieņemsim, Viljama un Keitas bērns izrādīsies lgbt, un gribēs aprecēt pretējā dzimuma? Tad karaļnams būs izjaukts.

Meganai neticu un Harijs izskatās pēc nopērta suņa ar ierautu asti kājstarpē. Pietiekami daudz informācijas ir internetā, ka ar Meganu ir grūti sadzīvot, nav nekāda paimeitiņa, darbinieki no viņas iet prom.
Protams ir grūta dzīve karaļnamā, ar to jārēķinās. Viņa nevar ienākt un domāt, ka viss tagad notiks pēc viņas prāta un tēlot aizvainoto.
Abi tak gribēja tikt prom no medijiem, no saviedrības. Šekureku sniedz intervijas, gan jau labi samaksāja un kā visiem zināms, tad nauda nesmird.
10.03.2021 20:24 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Par šo interviju viņiem nemaksāja, tas tiek pateikts intervijas sākumā. Viņiem labu piķi Netflix samaksāja, bet Harijs aizbildinājās, ka nemaz šādu soli ar Netflix nav gribējis spert, taču par cik karaļnams atstāja viņus bez finansēm nav bijis vitu variantu kā nopelnīt. Diez gan noźèlojama viņa ir, es arī tai Aktrei neticu. Rasisms mūsdienās ir vislabākā kārts. Ja nebūtu apvainojusi karaļnamu rasismā, visi jau sen šo interviju būtu aizmirsuši. Konkrēts uzmanības trūkums viņai ir. Un par to titulu un dēla ādas krāsu viņa dirš vienā diršanā.
10.03.2021 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Jā,pievienojos Lindaperla viedoklim!
10.03.2021 22:34 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
manuprāt, rasisms ir nodrāzta kārts. Ne mazāk tiek diskriminēti latīņamerikas iedzīvotāji, ķīnieši.
Kā arī man liekas, ka kad cilvēks nepatīk pats par sevi, tak tiek izšķirtas atšķirīgās lietas. Tas pats Latvijā, lielākoties visi labi satiek ar krieviem un krievi ar latviešiem, un kad rodas domstarpības ar konkrēto indivīdu, tad tiek saukts par "utaino" vai "gansu".
10.03.2021 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Patiesība, kā jau ierasts šādās situācijās, noteikti ir kaut kur pa vidu, bet man šī intervija izraisīja antipātijas. Gan pret Meganu, gan Hariju. Visi fakti kopā - tas, ka jau pirms intervijas viņa tika raksturota kā sarežğīts cilvēks ar dažādiem dīvas izlēcieniem ne vien no (it kā) karaliskās ğimenes informācijas kanāliem, fakts, ka viņas ğimene ir no viņas pusnovērsusies, viņas personiskā vēsture, tagad šis izlēciens...Tas zīmē ne pārāk pievilcīgu bildi. Turklāt es tiešām nesaprotu vajadzību publiski ķengāties, ja reiz viņi gribēja sākt dzīvi atsevišķi un aizvērt šīs durvis, norobežoties. Tagad sēdēt Bembija acīm un sūdzēties Oprahs tantei, ka dēlam atņemts tituls, ka finansiāli vairs netiek iesaistīti, ka rasisti, ka viņai tik gauži nodarīts, nu, muļķīgi. Un tā nu absolūti nav norobežošanās.
Un Harijs izskatījās noskumis, sadudzis un vispār nekāds. Īsti nezinu, ko viņi ar šo gājienu cerēja panākt. Domāju, ka vismaz pagaidām Karaļnams stāvēs kā stāvējis, lai arī zīmolam, ja tā to var nosaukt, tas par labu nenāks. Bet viņas vīram, visticamāk, atpakaļceļa pie ğimenes vairs nav. Traki!
10.03.2021 23:12 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.02.2021
Vispār izraisa negatīvu. Viņi abi ir baigie attention whores, lai gan mēģina izlikties, ka tā nav. Par to rasisma momentu. Megana tikai atstāstīja to, ko viņai pateica Harijs. Jau tas man likās dīvaini, ka viņš atstāsta sievietei (t.i., kura ir stāvoklī un viegli ievainojama), cik ļoti viņu "mīl" viņa radinieki? Lai panāktu tieši ko? Vēl vairāk traumētu viņu depresijas stāvoklī? Neloģiski. Turklāt es sliecos kritiski izvērtējot šos vārdus un domāt, ka pašam Harijam neviens rupjā formā neko tādu nemaz nevarētu pateikt, kā viņi to cenšās pasniegt "Akd, kāds būs viņu bērns, pārāk melns? Nē, tas būs briesmīgi!", bet gan drīzāk vienkārši sarunas gaitā ieminējās, ka ir interesanti, kā izskatīsies gaidāmais bērns. Un neticēsiet, bet tas ir normāli! Ja apprecas dažādu rasu pārstāvji, piem., ķīnietis ar melnādainu sievieti vai zilacaina blondīne ar tumšmatainu vīrieti ar brūnām acīm - man arī būs interesanti, kāds būs viņu bērns. Un vai es to sakot, kaut kā ierobežoju šo cilvēku tiesības? Nu nav tas nekāds rasisms ibio. Viņi to atstāsta tā, kā viņiem tas ir izdevīgi un viss. Melnādainiem bieži vien gribās redzēt rasismu tur, kur tā nav.
11.03.2021 08:51 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Turklāt es tiešām nesaprotu vajadzību publiski ķengāties, ja reiz viņi gribēja sākt dzīvi atsevišķi un aizvērt šīs durvis, norobežoties. Tagad sēdēt Bembija acīm un sūdzēties Oprahs tantei, ka dēlam atņemts tituls, ka finansiāli vairs netiek iesaistīti, ka rasisti, ka viņai tik gauži nodarīts, nu, muļķīgi. Un tā nu absolūti nav norobežošanās.

Es domāju, ka viņi vienkārši gribēja pastāstīt savu stāsta pusi, jo karaļnams aktīvi cenzē un dod neglaimojošu informāciju UK medijiem.
Ja godīgi vispār nesaprotu, kāpēc mūsdienās vēl pastāv visa ši karaļu un karalieņu būšana.
11.03.2021 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Visi šie komentāri tieši pierāda to, ko viņi teica.
Problēma jau bija tajā, ka daudz rakstīja( arī latviešu mediji )par to, cik Megana iedomīga, tāda un šitāda, Britu presē bija vienkārši ārprāts. Tas naids, ko viņa saņēma bija neiedomājams.
Karaļnams aktīvi nodarbojas ar sliktu rakstu nociršanu saknē, bet ar Meganu viņi to nedarīja. Viņi ir jebkuru slikto baumu mēģinājuši apspiest, bet par Meganas baumām bija vienalga.
Un tagad jau tā bilde uz uzzīmēta un šis pāris neko vairs nevar izdarīt pareizi.
11.03.2021 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Savu stāsta pusi viņi parādīja, kad nāca klajā ar publisku paziņojumu, ka vairs nesaista un nevēlas sevi saistīt ar karalisko ğimeni. Diezgan classy veids kā publiski uzmest Karaļnamam vidējo pirkstu, kā pateikt, ko viņi par visiem kroņiem domā, nenolaižoties līdz vaimanāšanas medijos vai lētuču līmenim. Tak visiem bija skaidrs jau tad, ka ne jau sirdssiltu attiecību un ğimeniskas atmosfēras dēļ viņi spēra tik lielu soli.
Katrā ziņā, lai tik peras, pelna sev naudiņas, ja šī būs vienīgā "pasaules apgaismošana", varbūt vēl var saprast - dusmu un aizvainojuma dēļ nenoturējās, bet ja šos bēdus stāstus sāks slaukt vairākkārt, tad skaidrs, ka viņa ir tieši tāda, kādu ptiekšstatu šobrīd par sevi ir radījusi.
11.03.2021 12:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits