Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Noraidījums no otra cilvēka

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Godīgi sakot esmu 7 gadus ilgās attiecībās, kuras beidzās jau sen. Vismaz pirms 3 gadiem..
Kādēļ viss ir beidzies bet joprojām dzīvojam kopā? Nu esam istabas biedri ja to var tā teikt, jo vnk kopā vieglāk dzīvi pavilkt.
Bet ja pavisam godīgi, tad mans bioloģiskais pulkstenis ir sācis tikšķēt un negribu palikt pie saistas siles. Gribās kustēties tālāk un šķirt ceļus uz mūžīgiem laikiem. Kāpēc? Tāpēc ka mans 'istabas biedrs' nevēlās, ne bērnus, ne ģimeni, ne kāzas..neko. un pats ir bērnišķīgs un nepieaudzis. Mani uztver kā māsu .
Ja domājat par seksu..nu mums tāda nav bijis sen. Pāris gadi jau
Anyway, pirms 3 gadiem iepatikās kāds puisis, dzīvo starp citu netālu no mums. Tā kā visu šo laiku esmu izsapņojusi perfekto dzīvi un bioloģiskais pulkstenis liek par sevi manīt, nolēmu ķerties vērsim pie ragiem un uzrakstīt. Runāt par sajūtām, jūtām, atzīties, aicināt uz 'randiņu' nekad nav bijušas problēmas tādā ziņā esmu pašpārliecināta.
Iesāpējas tas, ka nesen šo puisi izglābu. Autoavārijā.
Viņam nekas nekaiš, nav pirmā reize. Es katru dienu viņam rakstīju kā viņš jūtas, vai kaut ko nevajag, vai pie ārsta nevajag aizvest, piedāvājos palīdzēt kā vien varu un spēju. Viņam viss ir kārtībā, bišķi apdauzījies tik. Gribās viņu savākt sev un paraut bišķi dzīvē uz augšu un ieguldīt viņā ar nosacījumu ja viņš atbildēs ar to pašu uz manām jūtām. Nē nē to protams es viņam neteicu un nepiedāvāju, tā ir doma ko es izcilāju savā galviņā
Bet hu' bļ' 🤷 es viņam nemaz neinteresēju. Āhhhhh
Kā es to saprotu? Es viņam piedāvāju kaut kur aizšaut kādreiz bet viņš mani noraidīja. Un mūsu kontakts ir pārtrūcis
Anyway es viņam vairāk neko nerakstīšu. Mani ilgi tramdīja domas, ka nu vajag uzrakstīt..es viņam liku manīt par savām jūtām un es domāju ka viņš to labi saprata, ja gribēs pats uzradīsies, ja ne tad ne
Bet man reāli nevienu citu nevajag. 🤷
Es jau tā lietoju antidepressants un cīnos ar klīnisko depresiju. Kopš mūsu sarunas pārtrūkšanas, krītu arvien dziļāk un dziļāk depresijā
03.03.2021 19:30 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Ak jel, drāma. Tevi 1 vīrietis atraidīja tāpēc jāpārdzīvo. Vīriešiem kurvīši ir ikdiena, pēc 100tā kurvīša jau vairs nekādas emocijas neizjutīsi. Un grūti spriest par Tavu bioloģisko pulksteni, ja nepasaki cik Tev gadu. A par to kopā dzīvošanu... labāk neizteikšos...
03.03.2021 19:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3730
Reģ: 31.10.2010
Nu bet ko vari izdarīt, ja kā sieviete tu viņu neinteresē? Neko. Ar varu mīļš nekļūsi.
03.03.2021 19:49 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Ja viņam tu neinteresē un neesi vajadzīga, then move on. Ko var čīkstēt, ka bioloģiskais pulkstenis tikšķ, meklē normālu vīrieti, vīru. Ej uz dates, tā arī saki, ka meklē vīrieti ar kuru veidot nākotni, jau sarakstē to piemini, un ja viņam tas neder, tad nākamais. Nav ko ņemties ar viņiem un vēl auklēties kā ar tādu mazu puišeli.
03.03.2021 21:52 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Man ir ļoti laba draudzene - pašpārliecināta, skaista, jauka utt., iepatikās vīrietis, tā ka ļoti- uzrakstīja. Šis viņu atraidīja un tas vainagojās ar 2 mēnēšu garu sevis nicināšanu, tagad meitene ir uz pusi pašpārliecināta nekā bija. Ļoti žēl.
03.03.2021 22:04 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Laylla @ 03.03.2021 22:04
Man ir ļoti laba draudzene - pašpārliecināta, skaista, jauka utt., iepatikās vīrietis, tā ka ļoti- uzrakstīja. Šis viņu atraidīja un tas vainagojās ar 2 mēnēšu garu sevis nicināšanu, tagad meitene ir uz pusi pašpārliecināta nekā bija. Ļoti žēl.

Cik ļoti daudz mūsu iedomu pilis spēj mūs pašus sagraut.
03.03.2021 23:03 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Mazliet grūti saprast šī stāsta jēgu un to kā šis stāsts iet kopā ar tēmas nosaukumu. Dzīvo kopā ar bijušo, vēlies ģimeni, attiecības, iepatīkas puisis, bet nav apbusēju simpātiju, stāsta beigas. Kāds tur noraidījums no otra cilvēka? Otram cilvēkam vienkārši nav tādu pašu simpātiju, ar to arī viss pateikts. Tas pat nav noraidījums, cilvēks ar savu attieksmi vienkārši parāda, ka nevēlas uzturēt kontaktu. Ko darīt? Pirmkārt, pārstāt dzīvot kopā ar bijušo. Otrkārt, mazliet pieaugt. Dzīvošana kopā ar bijušo un 3 gadu ilga jūtu lološana pret citu neliecina par nobriedušu personību, kura vēlas nopietnas attiecības, ģimeni un bērnus. Treškārt, tikt galā ar savām iekšējām sajūtām un tā saucamajiem tarakāniem, jo no vienas puses saki, ka bioloģiskais pulkstenis tikšķ un meklē ko nopietnu, bet pēc tam saki, ka nevienu citu tev nevajag. Pirms iet uz randiņiem un meklēt jaunas attiecības, jāsāk ar savas iekšējās pasaules sakārtošanu, citādi šobrīd neizklausās, ka esi gatava jaunām, nopietnām attiecībām.
03.03.2021 23:40 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tu jau sen esi aizgājusi no attiecībām, arī viņš. Atbrīvojiet viens otru. Kā redzams, pa šiem gadiem nekas nav mainijies un arī nemainīsies.
04.03.2021 00:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits