Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības!

 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Sveikas, meitenes.
Griežos pie jums pēc padoma.
Esmu attiecībās jau 4 gadus. Viss bija labi, līdz vienam brīdim. Sākam ļoti daudz strīdēties. Mēs sarunājām, ka teiksim, ja man kautkas nepatīk ko viņš dara. Bet šķiet, ka tas sacēla vēl lielāku problēmu. Ja es saku , ka man nepatīk , ka uz mani kliedz, ka viņš paliek dusmīgs vai nevelta man pietiekami daudz laika pēc tam ir liela drāma. Sāk teikt ka es sakot ka viņš esot slikts un tā tālāk.
Es nezinu, ko lai dara. Es viņu ļoti mīlu, bet es pati jau saprotu, ka šis paliek toksiski. Es ļoti bieži raudu.
Muma bija dažus mēnešus atpakaļ ļoti liels strīds. Viņš man pateica ka nevēlās būt ar mani , 2 ned bijām pašķīrušies. Es ļoti pārdzīvoju. Sagājām atpakaļ kopā, kopš tā brīža esmu ļoti mainījusi sevi attiecībās uz labo pusi. Bet viņš sevi vispār nemaina.
Citreiz liekas, ka es gribu visu šo izbeigt. Bet es viņu mīlu.
Varbūt kāda ir bijusi līdzīgā situācijā? Kā sevi vairāk mīlēt un neļaut pret sevi slikti izturēties?
Lūdzu, bez apvainojumiem. Tā jau sirds ir pilna.
03.03.2021 14:13 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Teikšu tā - izklausās, ka tomēr ir jāpadomā, vai ir jēgpilni attiecības turpināt. Esmu par to, ka attiecībās jābūt abpusējai cieņai un mīlestībai, bet jūsu gadījumā tā neizklausās. Viņš pateica, ka negrib būt kopā ar tevi un tas, manuprāt, jau izsaka visu..
Es saprotu, ka mīli un ir grūti iedomāties dzīvi atsevišķi, bet no gadu pieredzes varu teikt, ka nav nepieciešams būt attiecībās, ja neesi laimīga. Es saprotu, ka mīli un būs grūti, bet izklausās, ka tā būs labāk. Ja cilvēki mīl un vēlas būt kopā, viņi centīsies attiecību vārda, bet tavs puisis tā nedara.
03.03.2021 14:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šķiet, ka ir pilnīgi bezcerīgi gaidīt, ka cilvēks mainīs savu raksturu un attieksmi. Var pierast nemest netīras zeķes uz grīdas un aiznest netīros traukus līdz izlietnei, bet iemācīties nekļūt dusmīgam pie mazākas kritikas vai neapmierinātības ir teju neiespējami.
03.03.2021 14:56 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Vai tu ar viņu redzi nākotni? Ja nē, tad nav vērts tērēt vairāk laiku. Pajautā viņam vai viņš redz nākotni jūsu attiecībām. Tas ka viņš tev iepriekš pateica, ka negrib būt ar tevi, izsaka visu attieksmi. Cilvēki, parasti, nemainas.
03.03.2021 15:20 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Es viņu ļoti mīlu, bet es pati jau saprotu, ka šis paliek toksiski.

Tev ir emocionāla atkarība un viņš tevi nemīl. Šādi Tu tērē vien savu laiku.
03.03.2021 17:33 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
A par ko stŗidi? Par zobu pastu, ka korķītis vaļā vai par zeķēm? Par ko viens otru kritizējat?
Izklausās, ka ne Tu, ne viņš kritiku neuztverat, jautājums pamatotu vai nepamatotu.
Un vispār ko nozīmē nevelta pietiekami daudz laika? Pēc būtības, sanāk, ka, ja viņš nedarīs to ko Tu gribi, tad viss ir slikti. Tev nešķiet tas mazliet egoistiski?
---
Tev ir emocionāla atkarība un viņš tevi nemīl.

starp pāriem nav mīlestības trūkums, bet draudzības trūkums. Apgalvot, ka otrs nemīl, ir augstākais stulbums ;)
03.03.2021 19:16 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
https://failiem.lv/u/dkm4v2mwq
03.03.2021 23:12 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
qwerty123 @ 03.03.2021 19:16
A par ko stŗidi? Par zobu pastu, ka korķītis vaļā vai par zeķēm? Par ko viens otru kritizējat?
Izklausās, ka ne Tu, ne viņš kritiku neuztverat, jautājums pamatotu vai nepamatotu.
Un vispār ko nozīmē nevelta pietiekami daudz laika? Pēc būtības, sanāk, ka, ja viņš nedarīs to ko Tu gribi, tad viss ir slikti. Tev nešķiet tas mazliet egoistiski?
---
starp pāriem nav mīlestības trūkums, bet draudzības trūkums. Apgalvot, ka otrs nemīl, ir augstākais stulbums ;)

Reizēm liekas, ka aphoria dzīvo paralēlā pasaulē.
04.03.2021 00:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits