Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

svars

 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Sveikas!
Mana draudzene var teikt need vispār ,loti minimāli,bet svars nekrītas. Vai tiešām ja Tu need svars arī nekritīsies ?
18.02.2021 20:18 |
 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Ja neēd ,vaidzētu arī kg tak kristies ,ne tā? 🧐
18.02.2021 20:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Kaut kad jau tas svars kritīs, taču ir daudzi bet. Pirmkārt, ja tikpat kā neēd, tad labāk neēst vispār, jo pēc laika organisms adaptējas un cilvēks paliek letarģisks un saguris un organismam pietiek ar mazumiņu.
Mans neēšanas rekords bija 16 dienas un tad es zaudēju kādus 12kg. Pirmajās 5 dienās nekas īsti nemainījās, bet pēc tam jau ķermenis iepraktizējās pārtikt tik no taukiem un pēc 2 dienām ēst nemaz negribējās. Es staigāju daudz ar kājām un dzēru ūdeni ar minerāliem "snake juice".
https://theworkoutden.com/snake-juice-recipe/#How_To_Make_Snake_Juice
darot tādas lietas jāizvairās no stresiem un arī kožļenēm, jo arī tas var celt cukura līmeni un ja cukura līmenis augsts, tad nenotiek pārtikšana no taukiem. Nevajag arī dzert bezkaloriju kolu.
Kad atsāk ēst, tad organisms uzkrāj vairāk no tā mazumiņa ko apēd.
Man radiniece būdama no mazotnes apaļa 60 dienās kļuva par slaidu personu un tad ik pa brīdim ietur šādas pauzes.
Ir arī cita veida pieeja, kas zinātniski ir pārbaudīta Matadora diēta, kur 2 nedēļas ēd zem savām kalorijām un 2 nedēļas līdz ar nepieciešamo normu, tādejādi organisms nejūtas visu laiku apdalīts.
Un tad pēc mēneša nosverās un sarēķina pa jaunam kaloriju daudzumu un iet tālāk. Problēma ar mazām kalorijām ilgstošā laika posmā ir tāda, ka tas rada stresu un sagurumu un tas nav tāpat kā neēst vispār. Tas spīdzina gribas spēku.
https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/the-matador-intermittent-diet
Es pats izmantoju pieeju, ka ēdu 1x dienā un tad man ir diena, kad neēdu vispār un vēl retāk, kad neēdu kādu nedēļu vai ilgāk. Kalorijas neskaitu, bet esmu ieturējis keto diētu, olu diētu, skaitījis visu pirms tam, takā es dzīvoju pēc sajūtām.
Dzīve nav sprints, bet gan maratons, kuru var un vajag arī izbaudīt uzēdot, tad kaut ko sev atņemot un izbaudot atkal.😀
18.02.2021 20:58 |
 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
?
19.02.2021 17:33 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tā tas ir!
19.02.2021 18:12 |
 
Reitings 24
Reģ: 04.03.2016
.Putns. @ 18.02.2021 20:58
Kaut kad jau tas svars kritīs, taču ir daudzi bet. Pirmkārt, ja tikpat kā neēd, tad labāk neēst vispār, jo pēc laika organisms adaptējas un cilvēks paliek letarģisks un saguris un organismam pietiek ar mazumiņu.
Mans neēšanas rekords bija 16 dienas un tad es zaudēju kādus 12kg. Pirmajās 5 dienās nekas īsti nemainījās, bet pēc tam jau ķermenis iepraktizējās pārtikt tik no taukiem un pēc 2 dienām ēst nemaz negribējās. Es staigāju daudz ar kājām un dzēru ūdeni ar minerāliem "snake juice".
https://theworkoutden.com/snake-juice-recipe/#How_To_Make_Snake_Juice
darot tādas lietas jāizvairās no stresiem un arī kožļenēm, jo arī tas var celt cukura līmeni un ja cukura līmenis augsts, tad nenotiek pārtikšana no taukiem. Nevajag arī dzert bezkaloriju kolu.
Kad atsāk ēst, tad organisms uzkrāj vairāk no tā mazumiņa ko apēd.
Man radiniece būdama no mazotnes apaļa 60 dienās kļuva par slaidu personu un tad ik pa brīdim ietur šādas pauzes.
Ir arī cita veida pieeja, kas zinātniski ir pārbaudīta Matadora diēta, kur 2 nedēļas ēd zem savām kalorijām un 2 nedēļas līdz ar nepieciešamo normu, tādejādi organisms nejūtas visu laiku apdalīts.
Un tad pēc mēneša nosverās un sarēķina pa jaunam kaloriju daudzumu un iet tālāk. Problēma ar mazām kalorijām ilgstošā laika posmā ir tāda, ka tas rada stresu un sagurumu un tas nav tāpat kā neēst vispār. Tas spīdzina gribas spēku.
https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/the-matador-intermittent-diet
Es pats izmantoju pieeju, ka ēdu 1x dienā un tad man ir diena, kad neēdu vispār un vēl retāk, kad neēdu kādu nedēļu vai ilgāk. Kalorijas neskaitu, bet esmu ieturējis keto diētu, olu diētu, skaitījis visu pirms tam, takā es dzīvoju pēc sajūtām.
Dzīve nav sprints, bet gan maratons, kuru var un vajag arī izbaudīt uzēdot, tad kaut ko sev atņemot un izbaudot atkal.?

Tu uzskati, ka spēsi šādi dzīvot visu mūžu?
17.03.2021 11:59 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
magicpotion @ 17.03.2021 11:59

Tu uzskati, ka spēsi šādi dzīvot visu mūžu?

Interesants jautājums, bet jā. Ir zinātniski izpētīts tas, ka apēdot mazāk vai ēdot retāk dzīvas būtnes nodzīvo ilgāku mūžu. Domāju, ka var tā dzīvot, jo tas ir vairāk pietuvināts tam kā dzīvoja pirmatnējie cilvēki un tam pēc kādiem principiem organisms funkcionē. Cilvēki ēda tad, kad bija ko ēst pārsvarā pa gaismu un kad nebija, tad bija jāmeklē ēdiens. Dažriez dienu, dažreiz 3 dienas.
Domāju, ka sekas pelmeņu, maizes un kartupeļu diētām ir daudz nepatīkamākas (orgānu aptaukošanās, nierakmeņi, diabēts, asins vadu aizkaļķošanās utt) kā tam, ka es mēdzu ievērot pauzi ēšanā.
Pie visa pierod un pēcāk tas vairs nesagādā grūtības...sākumā šķiet gan ekstrēmi.
Vēlos arī bilst, ka es neslimoju takā vispār, jo tam visam ir pozitīvi blakus efekti.
https://youtu.be/vhmtoAYVRSo
17.03.2021 12:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
.Putns. @ 17.03.2021 12:23

Interesants jautājums, bet jā. Ir zinātniski izpētīts tas, ka apēdot mazāk vai ēdot retāk dzīvas būtnes nodzīvo ilgāku mūžu. Domāju, ka var tā dzīvot, jo tas ir vairāk pietuvināts tam kā dzīvoja pirmatnējie cilvēki un tam pēc kādiem principiem organisms funkcionē. Cilvēki ēda tad, kad bija ko ēst pārsvarā pa gaismu un kad nebija, tad bija jāmeklē ēdiens. Dažriez dienu, dažreiz 3 dienas.
Domāju, ka sekas pelmeņu, maizes un kartupeļu diētām ir daudz nepatīkamākas (orgānu aptaukošanās, nierakmeņi, diabēts, asins vadu aizkaļķošanās utt) kā tam, ka es mēdzu ievērot pauzi ēšanā.
Pie visa pierod un pēcāk tas vairs nesagādā grūtības...sākumā šķiet gan ekstrēmi.
Vēlos arī bilst, ka es neslimoju takā vispār, jo tam visam ir pozitīvi blakus efekti.
https://youtu.be/vhmtoAYVRSo

Ar sportu nodarbojies?
17.03.2021 17:15 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Domāju, ka draudzenei jāizvērtē tas ''neēd nemaz''. Parasti tā ir tāda atmazka cilvēkiem ar lieko svaru - es tak neko neēdu, nesaprotu no kurienes tas svars aug. Retos gadījumos vainīga ir ģenētika vai kādas saslimšanas. Kaloriju deficīts ir vienīgā māksla šai visā. Jāskaita KATRS kumoss, ko ieēd. Varbūt cilvēks ēd tikai vakariņas, kas sastāv no 1000kcal, bet dienas laikā tāpat ir saknakstījis 101 uzkodiņu.
Par to ilgo fasting, būs jāpapēta.
17.03.2021 17:21 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Witcher @ 17.03.2021 17:15

Ar sportu nodarbojies?
jā, mēdzu apmeklēt sporta zāli tajā laikā, kad neēdu, bet šobrìd palikušas tik pastaigas un vingrošana mājās.
17.03.2021 19:58 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Spēks nekur nepazūd pirmajās 3-5 dienās, aknās un muskuļos ir glukozes krājumi.
17.03.2021 20:34 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Es esmu par veselīgu uzturu un sportiskām aktivitātēm. Pati esmu gājusi cauri diētām, ēšanas traucējumiem, kas bija kā apburtais loks . Kad svars ir vairāk zem normas , tad kg stāv uz vietas, ar visu badošanos. Tomēr,veselību sabojāt nav māksla. Jāatceras,ka auguma aprisēs neslēpjas laimes atslēga.
18.03.2021 00:11 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
.Putns. @ 17.03.2021 20:34
Spēks nekur nepazūd pirmajās 3-5 dienās, aknās un muskuļos ir glukozes krājumi.

Pastāstīsi, kā, piemēram, palielināt muskuļu masu paralēli trenējoties un uzņemot pārtiku 1-2x nedēļā.😂
18.03.2021 08:28 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Witcher @ 18.03.2021 08:28

Pastāstīsi, kā, piemēram, palielināt muskuļu masu paralēli trenējoties un uzņemot pārtiku 1-2x nedēļā.?

Viss ir atkarīgs kādā fiziskā sagatavotībā esi un kam trennējies. Ja vēlies vaskularitāti, tad tāds uztura režīms var būt labs un muskuļus nezaudēsi...apjoms kritīsies, bet tik līdz uzēdīsi viss atgriezīsies un būs izteiksmīgāks.
Ja gribi konkrēti muskuļu masu, tad tik jāēd olbaltumvielas.
Bet šeit ir jautājums par svaru, nevis muskuļiem.
Man pašam nav mērķis kļūt muskuļainākam, jo tas jau ir sasniegts. Slaids un trennēts, tāds ir izskats uz ko tēmēju.
18.03.2021 13:32 |
 
Reitings 49
Reģ: 11.03.2021
Ļoti vienkāršoti - svara zaudēšanas pamatā ir veselīgs (!) kaloriju deficīts. Lai iegūtu vēlamo rezultātu ir jāēd regulāri un veselīgi (zaļie salāti, griķu diēta un citi murgi nav veselīgs uzturs) - jāseko līdzi tam, kas ir uz šķīvja, jānodrošina sevi ar visām organismam nepieciešamajām uzturvielām (pat taukiem, kas mums, sievietēm, ir īpaši svarīgi). Tādēļ jau arī pastāv aptuvenā attiecība 80/20 jeb 80% uzturs, 20% - atbilstoši treniņi (atkrīgs no mērķa, ko vēlas sasniegt).
Ja nav problēmu ar angļu valodu, tad šajā kanālā meitene ~ 15-20min garumā stāsta par veselīgu uzturu, dažādām treniņu metodēm, rezultātu sasniegšanu utt balstoties pētījumos. Izglītojoši un izklaidējoši vienlaikus. Saite: https://www.youtube.com/c/MissFitAndNerdy/featured
Lai izdodas! 🏋
18.03.2021 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
Tur jāskatās ir ļoti indivioduāli .. iespējams draudzenei vispār nav kam vairs krist.. vai piemēram Tu tikai domā ka viņa neko neēd bet patiesībā ēd gan.. vai vēl populārs moments ka cilvēks nemaz pats nezin ka uzņem "slēptos" makrosus.. piemēram no sulām.
22.03.2021 14:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits